Hoşgeldiniz!

işemeli

GÜNSÜZ - İşemeli Sıçmalı 05:19
GÜNSÜZ - İşemeli Sıçmalı 413 izlenme - 2 ay önce Böyle yorumlama videolarını çok seviyorum ya. Arada sırada Günsüz başlığında böyle videolar hazırlamayı planlıyorum :) Younow Takip et : https://goo.gl/FAOjQj Instagramdan Takip Edin : https://www.instagram.com/ekinsoyak/ Erkek T-shirtler http://goo.gl/m9rDd2 http://goo.gl/XHu0Bc http://goo.gl/9R2zeS http://goo.gl/xpmuJI http://goo.gl/cgNQzO Bayan T-shirtler http://goo.gl/ruX2RY http://goo.gl/P0x7zK http://goo.gl/oGOKGn http://goo.gl/OaCWUW http://goo.gl/5otzhw VivoxTv T-shirtler http://goo.gl/dpSz8c
işemeli şıçmalı xd 02:31
işemeli şıçmalı xd 900 izlenme - 4 yıl önce
işemeli sıçmalı ayinn 02:06
işemeli sıçmalı ayinn 4.301 izlenme - 6 yıl önce işemeli sıçmalı ayinn
işemeli sımalı ayin 02:06
işemeli sımalı ayin 2.611 izlenme - 5 yıl önce
işemeli sıçmalı ayin kolpaçino 02:07
işemeli sıçmalı ayin kolpaçino 1.586 izlenme - 4 yıl önce
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 01:08
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 429 izlenme - 2 yıl önce oYabancıların absürd kamera şakalarına özenen bu türk gençler bizim neyimiz eksik derler ve ellerine aldıkları su dolu pet şişesi ile yolun ortasına geçip halkımızın tepkisini ölçmeye çalışırlar. Ağız kısmı delik olan pet şişesi ile yolun ortasında ağaca doğru işeme numarası yapan gençler halktan umdukları tepkiyi alamazlar.
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 01:08
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 80 izlenme - 9 ay önce oYabancıların absürd kamera şakalarına özenen bu türk gençler bizim neyimiz eksik derler ve ellerine aldıkları su dolu pet şişesi ile yolun ortasına geçip halkımızın tepkisini ölçmeye çalışırlar. Ağız kısmı delik olan pet şişesi ile yolun ortasında ağaca doğru işeme numarası yapan gençler halktan umdukları tepkiyi alamazlar.
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 01:08
Yola İşemeli Şaka Yapmaya Çalışan Ergenler 40 izlenme - 2 yıl önce oYabancıların absürd kamera şakalarına özenen bu türk gençler bizim neyimiz eksik .
kolpaçino - işemeli sıçmalı ain 03:00
kolpaçino - işemeli sıçmalı ain 11.289 izlenme - 5 yıl önce kolpaçino - işemeli sıçmalı ain
işemeli sıçmalı ayin - kolpaçino 02:07
işemeli sıçmalı ayin - kolpaçino 4.797 izlenme - 5 yıl önce
Sıçmalı Kamera Şakası 02:18
Sıçmalı Kamera Şakası 944 izlenme - 10 ay önce Sokaktan geçen insanlara karnı ağrıyormuş numarası yapıp sıçan arkadaşımız insanların ilginç tavırlarıyla şenleniyor.
işemeli sıçmalı tarikat yarıldım gülmekten 02:06
işemeli sıçmalı tarikat yarıldım gülmekten 3.996 izlenme - 4 yıl önce
Şafak Sezer'in Kolpaçino Filminden ''Yeni Trend! İşemeli Sıçmalı Ayin!'' 03:36
Şafak Sezer'in Kolpaçino Filminden ''Yeni Trend! İşemeli Sıçmalı Ayin!'' 1.752 izlenme - 2 yıl önce Kolpaçino Filminin En Komik Sahnelerinden Biri; Yeni Trend İşemeli Sıçmalı Ayin :))
GTA 5 | İşemeli Sıçmalı Trevor ile Tanışma - Bölüm 11 33:10
GTA 5 | İşemeli Sıçmalı Trevor ile Tanışma - Bölüm 11 4 izlenme - 1 hafta önce Like atarsanız çok makbule geçer :) Twitter: https://twitter.com/OsmanliSoylusu Email:Osmanlisoylusu@gmail.com Steam:http://steamcommunity.com/groups/OsmanliSoylusu/ Facebook: https://www.facebook.com/pages/OsmanlıSoylusu/512271388836560?ref=tn_tnmn music by audionautix.com Tags:gta 5 oynuyoruz,gta 5 gameplay,türkçe gta 5 ,
yeni trend sado mozo  işemeli ayin 02:06
yeni trend sado mozo işemeli ayin 2.097 izlenme - 5 yıl önce yeni trend sado mozo ayin
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 02:04
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 391 izlenme - 12 ay önce Efenim gezi olayları malumunuz biber gazının etkisiyle mizah yeteneğimizi de geliştirdi. Başbakanından sitedeki direniş karşıtlarına dek ağızlarından düşmeyen iftiraları da onlarca kez şahit olduk. Yine bi grup direnişçi kardeşimiz de bu bazı iftiraları kendilerinde tiye almışlar. #direngeziparkı #direnankara #direntürkiye
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 01:50
Mehmet Metiner Şov - Başörtülü bacımıza saldırı görünütleri elimizde 108 izlenme - 12 ay önce Evet elimizde diyor, neyse ki biz de izledik. İğrenç ve namert saldırıyı hep beraber gördük. O görüntüler Türkiye toplumu ile paylaşıldı ve pekte bir sarsıntı olmadı.
Hareket Halindeki İzmir Metrosuna İşeyen Adam 00:26
Hareket Halindeki İzmir Metrosuna İşeyen Adam 9.979 izlenme - 4 ay önce etfal hastanesine sıçan teyzeden daha çılgın bir işemeli sıçmalı ayin denemesi olmaz derken bu herif çıtayı çok yükseklere koydu.bu bok çiş gibi şeylerin en delikanlı adamı bile maymuna çevirdiğini bildiğimden önce empati kurmaya çalıştım ama be adam bu metro her dakika duruyor in yap öbür metroya atla yoluna devam et
Hated - G.G. Allin & The Murder Junkies Belgeseli (+21) 53:38
Hated - G.G. Allin & The Murder Junkies Belgeseli (+21) 161 izlenme - 3 ay önce 29 ağustos 1956'da Jesus Christ Allen ismiyle dünyaya gelen GG Allin punk dünyasının psikopatı olarak bilinir. Bazı insanlar tarafından da Punk'ın Tanrısı'dır o. Çok sorunlu bir babanın elinde heba olmuş bir çocuk. Evlerinde elektrik dahi yokmuş. Sonra büyüyünce müziğe başladı. Başta süper şarkı sözleri yazdı sonra o şarkılarında insanlara benzemeye çalıştı. Bütün psikopatlıklarını ortaya döktü. Şimdiki punkcı bebelere ''la siz de punckcı mısınız ?'' derdirtecek kıvama getirdi ve bir yaşam felsefesi olarak belirledi Punk'ı. Tahmin ettiğiniz gibi bu adam eroinden öldü. Oysa hep sahnede ölmek isterdim diyordu. İzleyeceğimiz bu videoda tamamen yaşam öyküsü vardır. İşemeli sıçmalı konserler, bok yemeler, bir kadının GG'nin ağzına işemesi. Sağlam mide gerektiriyor zira adam tam psikopat birden ekrandan çıkıp beni de jiletleyecek diye ödüm koptu. Ve kavgalar da cabası. Mikrofonla 3 dişini kırmış sonra mikrofonu götüne sokmuş bir adam. Yanınıza kusmuk kesesi almadan izlemeyin. Mümkünse o kusmuğu da GG'nin mezarına yollayın eminim memnun kalırlar.