Hoşgeldiniz!

istisnalar kaideyi bozmaz

Sagopa - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 02:31
Sagopa - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 41.970 izlenme - 7 yıl önce Sagopa - İstisnalar Kaideyi Bozmaz Şarkı Sözleri: istinalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz. elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın. yaşam mı ben mi bedbahtım? Sallanırsa da yıkılmaz tahtım. canım yanar ödün kopar canım, tabularımı kendim yazdım. istisnalar kaideyi bozmaz,kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. paranın değeri arttı millet, insan değeri battı. kimlere kaldı artık? sendeniz bir boş vakit arakladın, poponsa yan gelip de yattı. yine mi komada martı? işlevsizlerin hepsi karttı. hanginiz bu piste havlu attı? vaktim geldi çattı, kiminde temmuzun yakıydı, kimisi marttı. cebinde biriken az buçuksa şanstı. işler organize edildi ve amiral battı. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 02:32
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 56.683 izlenme - 2 yıl önce Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 02:32
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 4.406 izlenme - 2 yıl önce Sagopa Kajmer - istisnalar kaideyi bozmaz Güzel bi şarkı bnde dinleyin diye koydum HERKESE İYİ GÜNLER!!!!! DJ ENES SAĞÇOLAK
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 02:32
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 41 izlenme - 3 ay önce Orjinal Klibi değil ama Sagopa Kajmer'in al bir de burdan yak klibi dönüyor arkada müzik İstisnalar Kaideyi Bozmaz istinalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz. elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın. yaşam mı ben mi bedbahtım? Sallanırsa da yıkılmaz tahtım. canım yanar ödün kopar canım, tabularımı kendim yazdım. istisnalar kaideyi bozmaz,kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. paranın değeri arttı millet, insan değeri battı. kimlere kaldı artık? sendeniz bir boş vakit arakladın, poponsa yan gelip de yattı. yine mi komada martı? işlevsizlerin hepsi karttı. hanginiz bu piste havlu attı? vaktim geldi çattı, kiminde temmuzun yakıydı, kimisi marttı. cebinde biriken az buçuksa şanstı. işler organize edildi ve amiral battı. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 02:32
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kaideyi Bozmaz 265 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: istinalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz. elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın. yaşam mı ben mi bedbahtım? Sallanırsa da yıkılmaz tahtım. canım yanar ödün kopar canım, tabularımı kendim yazdım. istisnalar kaideyi bozmaz,kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. paranın değeri arttı millet, insan değeri battı. kimlere kaldı artık? sendeniz bir boş vakit arakladın, poponsa yan gelip de yattı. yine mi komada martı? işlevsizlerin hepsi karttı. hanginiz bu piste havlu attı? vaktim geldi çattı, kiminde temmuzun yakıydı, kimisi marttı. cebinde biriken az buçuksa şanstı. işler organize edildi ve amiral battı. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla.
SAGOPA_İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ 02:31
SAGOPA_İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ 103.603 izlenme - 8 yıl önce sagopa kajmerin şarkısı istisnalar kaideyi bozmaz not:bu klip bu şarkının gerçek klibi degildir (ALLAH a Emanet Olun
İstisnalar Kaideyi Bozmaz Bir Velet Daha 01:01
İstisnalar Kaideyi Bozmaz Bir Velet Daha 1.955 izlenme - 3 yıl önce hazarreyis talhao bidaha görmiyim seni
istisnalar kaideyi bozmaz 02:31
istisnalar kaideyi bozmaz 384 izlenme - 7 yıl önce cok güzel bir slayt
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kayideyi Bozmaz 02:39
Sagopa Kajmer - İstisnalar Kayideyi Bozmaz 8.737 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: istinalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz. elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın. yaşam mı ben mi bedbahtım? Sallanırsa da yıkılmaz tahtım. canım yanar ödün kopar canım, tabularımı kendim yazdım. istisnalar kaideyi bozmaz,kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. paranın değeri arttı millet, insan değeri battı. istinalar kaideyi bozmaz, bu civan bu civarda fazla tozmaz. elimi verdim, kolumu kaptın, gözümü çektim, aklımı aldın. yaşam mı ben mi bedbahtım? Sallanırsa da yıkılmaz tahtım. canım yanar ödün kopar canım, tabularımı kendim yazdım. istisnalar kaideyi bozmaz,kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebi de tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. istisnalar kaideyi bozmaz, kuru yanında yaş telaş yapmaz eli uzun alemin, cebiyse tenha, sivri dillerin alayı kesilir anla. paranın değeri arttı millet, insan değeri battı.
istisnalar kaideyi bozmaz 02:31
istisnalar kaideyi bozmaz 19.745 izlenme - 7 yıl önce istisnalar kaideyi bozmaz 03suikast mechulbey
sagopa kajmer - istisnalar kaideyi bozmaz 02:31
sagopa kajmer - istisnalar kaideyi bozmaz 65.019 izlenme - 7 yıl önce
istisnalar kaideyi bozmaz 02:34
istisnalar kaideyi bozmaz 13.160 izlenme - 7 yıl önce dj bilaldan istsinalar kaideyi bozmaz
Sagopa Kajmer  Istisnalar Kaideyi Bozmaz 02:31
Sagopa Kajmer Istisnalar Kaideyi Bozmaz 25 izlenme - 4 hafta önce Sagopa Kajmer İstisnalar Kaideyi Bozmaz
istisnalar kaideyi bozmaz 03:16
istisnalar kaideyi bozmaz 9.128 izlenme - 6 yıl önce istisnalar kaideyi bozmaz
sagopa kajmer - İstisnalar kaideyi bozmaz 02:31
sagopa kajmer - İstisnalar kaideyi bozmaz 55.522 izlenme - 7 yıl önce sagopa kajmer - İstisnalar kaideyi bozmaz
istisnalar kaideyi bozmaz 02:31
istisnalar kaideyi bozmaz 6.430 izlenme - 8 yıl önce sagopa abimizi dinlemeden geçmeyelim arkadaşlar
sagopa istisnalar kaideyi bozmaz 02:54
sagopa istisnalar kaideyi bozmaz 2.066 izlenme - 6 yıl önce bursa konseri 20 mayıs 2010
istisnalar kaideyi bozmaz 02:31
istisnalar kaideyi bozmaz 2.249 izlenme - 7 yıl önce izlede öyle geç!!!!!!!!!!!!!!!!
Sagopa kajmer (İstisnalar kaideyi bozmaz) 02:11
Sagopa kajmer (İstisnalar kaideyi bozmaz) 26.218 izlenme - 8 yıl önce sagocu zaferden sagopanın yeni çıkan rapi
istisnalar kaideyi bozmaz 02:32
istisnalar kaideyi bozmaz 1.724 izlenme - 7 yıl önce sagopa kajmer
istisnalar kaideyi bozmaz 02:39
istisnalar kaideyi bozmaz 795 izlenme - 6 yıl önce istisnalar kaideyi bozmaz sagopa kajmer
istisnalar kaideyi bozmaz 02:40
istisnalar kaideyi bozmaz 968 izlenme - 7 yıl önce sagolera istisnalar kaideyi bozmaz
istisnalar kaideyi bozmaz 03:52
istisnalar kaideyi bozmaz 541 izlenme - 7 yıl önce
i^s^t^i^s^n^a^la^r k^a^i^d^e^y^i bozmaz 02:32
i^s^t^i^s^n^a^la^r k^a^i^d^e^y^i bozmaz 308 izlenme - 6 yıl önce ^iz^^almatos^^antalya^^iz ^^iz^^almatos^^antalya^^iz ^^^iz^^almatos^^antalya^^iz ^^^^iz^^almatos^^antalya^^iz ^^^^^iz^^almatos^^antalya^^iz ^^^^iz^^almatos^^antalya^^iz ^^^iz^^almatos^^antalya^^iz ^^iz^^almatos^^antalya^^iz ^iz^^almatos^^antalya^^iz İZXZXZXZXZXZXZXALMATOSZXZXZXZXZXZXZİ
istisnalar kaideyi bozmaz 08:05
istisnalar kaideyi bozmaz 213 izlenme - 5 yıl önce
İstisnalar kaideyi bozmaz 08:20
İstisnalar kaideyi bozmaz 150 izlenme - 7 yıl önce istisnalar kaideyi bozmaz,herşeyi yak,dilara üç adet şarkımız mevcuttur.
istisnalar kaideyi bozmaz 02:31
istisnalar kaideyi bozmaz 221 izlenme - 6 yıl önce
istisnalar kaideyi bozmaz 02:35
istisnalar kaideyi bozmaz 107 izlenme - 5 yıl önce kaan barış
istisnalar kaideyi bozmaz 02:32
istisnalar kaideyi bozmaz 142 izlenme - 6 yıl önce
İstisnalar kaideyi bozmaz 02:32
İstisnalar kaideyi bozmaz 55 izlenme - 3 yıl önce İstisnalar kaideyi bozmaz