Hoşgeldiniz!

itfaiye

Arjantin'in Ateşli Taraftarlarına Suyla Müdahale 00:12
Arjantin'in Ateşli Taraftarlarına Suyla Müdahale 849.342 izlenme - 7 ay önce Arjantin Kupası'nda oynanan Villa Krause - Quilmes maçında çıkan olaylarda taraftarlara tazyikli su ile müdahele edilmiş. Çıkan olayların yatıştırılamaması nedeniyle Villa Krause hükmen mağlup olmuş.
itfaiye 02:12
itfaiye 18.672 izlenme - 4 yıl önce
itfaiye 03:43
itfaiye 4.975 izlenme - 4 yıl önce
İtfaiye 00:23
İtfaiye 3.630 izlenme - 9 yıl önce İtfaiyecilerin nasıl kahramanca çalıştıklarını görmek isteyenlere..
itfaİye 00:07
itfaİye 1.727 izlenme - 8 yıl önce komik iŞte ( :
itfaiye 16:35
itfaiye 445 izlenme - 4 yıl önce
Galatasaray Üniversitesi'ndeki yangın Fatih Altaylı'yı çıldırttı 01:16
Galatasaray Üniversitesi'ndeki yangın Fatih Altaylı'yı çıldırttı 519 izlenme - 3 yıl önce G.Saray Üniversitesi'ndeki yangın Fatih Altaylı'yı çıldırttı
Tutitu İtfaiye 03:00
Tutitu İtfaiye 66.403 izlenme - 2 yıl önce Tutitu İtfaiye
İtfaiye Pasta 06:27
İtfaiye Pasta 2.766 izlenme - 2 yıl önce İtfaiye Pasta
İtfaiye Kamyonu 01:21
İtfaiye Kamyonu 949 izlenme - 3 yıl önce
İtfaiye Kamyonu 01:21
İtfaiye Kamyonu 40 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/itfaiyekamyonu.htm Alevler içersinde kalan binaları itfaiye kamyonu sayesinde suyunuzu depolayarak söndürmeye gitmelisiniz. Oyuna giriş yaptıktan sonra yön tuşları ile itfaiye kamyonunu kontrol ettirebilirsiniz. Yol güzergahı üzerinde bulunan trafik lambasının kırmızıda olduğunu göreceksiniz. Bu tankerinizin boş olduğubu göstermektedir. Boşluk tuşuna basarak tankerinize su doldurmalısınız. Sonrasında ise suyu dökmeden yangın olan bölgeye götürmeniz gerekmektedir. Hedef noktaya ulaştıktan sonra boşluk tuşuna basıp mouse ile alevleri söndürün. İyi şanslar..
İtfaiye İstasyonu Oyuncak Seti Ve İtfaiye Arabaları 07:05
İtfaiye İstasyonu Oyuncak Seti Ve İtfaiye Arabaları 15.860 izlenme - 8 ay önce Oyuncak Abi Yeni Videosunda Oyuncak İtfaiye İstasyonu Oyun Seti Ve Oyuncak İtfaiye Arabaları İle Oynuyor. İtfaiye İstasyonu Oyuncak Paketini Birlikte Açıp Kuruyoruz Ve Arabalar İle Oynuyoruz. yeni Oyuncak Seti Tanıtım Videolarımda İtfaiye İstasyonu Seti Tanıtıyorum. Paketten Çıkan Ve Bende Bulunan Oyuncak İtfaiye Arabaları Ve Ambulans İle Kurduğumuz Oyun Setini Birlikte Deniyoruz. oyuncak Abi Takip Adresleri : web Sitesi : Http://www.oyuncakabi.com blog : Http://oyuncakabi.blogspot.com.tr google + Plus Sayfası: Https://plus.google.com/+oyuncakabi facebook : Https://www.facebook.com/oyuncakabi twitter : Https://twitter.com/oyuncakabi oyuncak İtfaiye İstasyonu Oyun Seti Oyuncak İtfaiye Arabaları Ve Ambulans Oyunu
İtfaiye Aracıyla Konsere Yetişti 04:06
İtfaiye Aracıyla Konsere Yetişti 199 izlenme - 11 ay önce ZONGULDAK'ın Çaycuma İlçesi'ndeki konserine giderken Bolu'nun Mengen İlçesi yakınlarında kar nedeniyle yolda kalan şarkıcı Lerzan Mutlu, itfaiye aracıyla konsere yetiştirildi. Lerzan Mutlu dün Çaycuma Belediyesi'nin yeniyıl konseri için aracıyla İstanbul'dan yola çıktı. Mutlu'nun aracı, akşam saatlerinde Mengen yakınlarında kar nedeniyle yolda kaldı. Çaycuma Belediye Başkanı CHP'li Bülent Kantarcı, yeni alınan itfaiye aracını şarkıcıyı alması için gönderdi. Mutlu, itfaiye aracıyla 2 saat gecikmeli olarak Çaycuma'ya geldi. Belediye Başkanı Bülent Kantarcı'nın yardımıyla araçtan inen Mutlu, yeni yapılan Kapalı Pazaryeri'nde sahneye çıkarak hayranlarını coşturdu. CHP Zonguldak Milletvekili Ali İhsan Köktürk'ün de izlediği konser, soğuk hava nedeniyle yaklaşık 1 saat sürdü. Konserin sonunda konuşan Başkan Kantarcı, Lerzan Mutlu'nun aracının Mengen'de kar nedeniyle yolda kaldığını belirterek, şöyle dedi: "Mutlu'yu, Almanya'dan alarak belediyemize yeni kazandırdığımız itfaiye aracı Çaycuma'ya getirdi. Bu şekilde itfaiye aracımızın da açılışını yapmış olduk. Ve bizleri bu akşam yalnız bırakmadığı için Çaycumalılar adına Mutlu'ya teşekkür ediyorum." Başkan Kantarcı, Lerzan Mutlu'ya çiçek ve plaket verdi. Mutlu, yaz aylarında konser için tekrar Çaycuma'ya geleceğini söyledi.
Bebek Salıncağından İtfaiye Kurtardı 00:59
Bebek Salıncağından İtfaiye Kurtardı 167 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'de bir bebek salıncağına oturan genç, salıncakta sıkışıp kalınca ancak itfaiyenin çabalarıyla kurtarılabildi. İngiltere'nin Somerset kentine bağlı Frome kasabasında yaşanan olay 17 yaşındaki Shaun Dibsdale'ın arkadaşlarıyla beraber sigara içmek için girdiği bir parka Bebek salıncağına oturmasıyla başladı.Sigarasını içtikten sonra kalkmak isteyen genç salıncağa sıkıştığını gördü. Yanındaki arkadaşlarının da yardımıyla tam yarım saat boyunca salıncaktan kurtulmaya çalışan genç başaramayınca itfaiyeye haber verildi. BİR SAATTE 20 BİN İZLENDİ İtfaiye görevlilerinin de el yordamıyla genci sıkıştığı salıncaktan kurtarma girişimleri sonuç vermeyince, trafik kazalarında sıkışan metali birbirinden ayırmak için kullanılan alet kullanıldı.Ancak Shaun Dibsdale'in başına gelenler bununla sınırlı kalmadı. Arkadaşları kurtarma operasyonu sırasında çektikleri görüntüleri internet paylaşım sitesine yükleyince görüntüler ilk bir saatte tam 20 bin kez izlendi.
Rusya'da İtfaiye Eri Olmak 01:14
Rusya'da İtfaiye Eri Olmak 347 izlenme - 2 yıl önce Bir düzeneğe bağladıkları hortumlarla suyun basıncından faydalanıp havaya kalkan itfaiye erinin bu videosu sosyal medyada çok paylaşılanlar arasına girdi
İtfaiye Merdiveniyle Balkondan Tahliye 00:56
İtfaiye Merdiveniyle Balkondan Tahliye 83 izlenme - 11 ay önce Bursa’nın Osmangazi ilçesinde, bir apartmanın bodrum katında çıkan yangında, yoğun duman nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlar, itfaiye merdiveniyle balkonlardan tahliye edildi.
Sıkışan Sürücüyü İtfaiye Kurtardı 01:45
Sıkışan Sürücüyü İtfaiye Kurtardı 51 izlenme - 10 ay önce Başkent’te direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü, otomobiliyle yol kenarındaki ağaca çarptı. Hurdaya dönen araçta sıkışan sürücüyü, itfaiye erleri güçlükle çıkardı.
İtfaiye Geçecek Yol Bulamadı 01:14
İtfaiye Geçecek Yol Bulamadı 327 izlenme - 4 yıl önce
İtfaiye Erinin Zor Anları 00:19
İtfaiye Erinin Zor Anları 69 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Tennessee eyaletinde yanan bir kamyona müdahale eden itfaiye erinin yaşadığı zor anlar, saniye saniye kameraya yansıdı.
İtfaiye Erinin Zor Anları 00:19
İtfaiye Erinin Zor Anları 47 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Tennessee eyaletinde yanan bir kamyona müdahale eden itfaiye erinin yaşadığı zor anlar, saniye saniye kameraya yansıdı.
İtfaiye Aracınının Komik Hali 03:44
İtfaiye Aracınının Komik Hali 137 izlenme - 3 yıl önce İtfaiye aracından çözülen halat izleyenleri şaşırtıyor.
Atıldığında Çevreye Zarar Vermeyen Tek Kullanımlık Yangın Söndürme Topu 04:12
Atıldığında Çevreye Zarar Vermeyen Tek Kullanımlık Yangın Söndürme Topu 2.190 izlenme - 2 hafta önce Yaklaşık 1.3 kilogram ağırlığında olan ve içerisinde mono amonyum fosfat barındıran top bir yangını söndürmek için aşırı pratik bir yöntem.
İtfaiye Hortumlarıyla Uçmak 01:14
İtfaiye Hortumlarıyla Uçmak 2.006 izlenme - 2 yıl önce Bu itfaiyede çalışanlar çok eğleniyor! Hortumları sonuna kadar açıp tazyikli su ile uçuyorlar!
Japonya'da İtfaiye Seçmeleri 02:01
Japonya'da İtfaiye Seçmeleri 70 izlenme - 2 yıl önce Japonya'da İtfaiye Seçmeleri
dünya'nın en hızlı itfaiye erleri 00:16
dünya'nın en hızlı itfaiye erleri 615 izlenme - 4 yıl önce
İtfaiye Eri Nefesiyle Can Verdi 01:23
İtfaiye Eri Nefesiyle Can Verdi 197 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ta Yaşanan Yangında İtfaiye Eri Suni Teneffüs Yaptığı Emirhan'a Yeniden Can Verdi.
İtfaiye Eri Alev Kapanında Kaldı 02:14
İtfaiye Eri Alev Kapanında Kaldı 111 izlenme - 2 yıl önce İtfaiye Eri Alev Kapanında Kaldı İtfaiye Erinin Alev Kapanındaki Mücadelesi Kamerada Ümraniye'de Yangın Ümraniye'de Koltuk İmalatı Yapılan İşyerinin Çatı Kat...
Tankı İtfaiye Aracı Olarak Kullanmak 00:58
Tankı İtfaiye Aracı Olarak Kullanmak 25 izlenme - 7 ay önce En güncel videolar için ve Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
İtfaiye Erinden Cam Kırma Tekniği 01:26
İtfaiye Erinden Cam Kırma Tekniği 49 izlenme - 1 yıl önce İtfaiye Erinden Cam Kırma Tekniği
Louie İtfaiye Arabası Çiziyor 06:32
Louie İtfaiye Arabası Çiziyor 1.130 izlenme - 1 yıl önce Louie İtfaiye Arabası Çiziyor