Hoşgeldiniz!

kadın doğum

Cinsel Objeli Sürpriz Doğum Günü Pastası ( 18) 02:55
Cinsel Objeli Sürpriz Doğum Günü Pastası ( 18) 10.376 izlenme - 3 gün önce İş arkadaşlarının yapmış olduğu sürpriz doğum günü pastasını gören kadın oldukça sevinmişe benziyor. Baksanıza pastayı nasıl iştahla yiyor.
Arabada Doğum Yapan Kadın 00:57
Arabada Doğum Yapan Kadın 67.575 izlenme - 1 yıl önce Videoyu şçyledir böyledir diye açıklama yapıp anlatmayacağım ama tek şaşırdığım nokta sanki her sene arabada doğum yapar gibi bir rahatlık var onu tam şeyedemedim.
Kadın doğum 00:19
Kadın doğum 7.559 izlenme - 8 ay önce Kadın doğum denilince akla ilk gelen konulardan biri de hamileliktir fakat kadın doğum açısında önemli süreçler doğumdan sonra başlar. http://www.tutumlubebek.com/blog-detay/17/kadin-dogum
Arabada Doğum Yapan Kadın 04:01
Arabada Doğum Yapan Kadın 3.585 izlenme - 4 ay önce Bu nasıl iş lan? Üzerinde kan falan da var ama göbek bağını göremedim. Biri aydınlatsın lütfen, bekliyorum.
Arabada Doğum Yapan Kadın 04:00
Arabada Doğum Yapan Kadın 1.793 izlenme - 4 ay önce Ne kadar doğrudur bilinmez ama görüntülere göre doğuma yetişmeye çalışan kadın arabada doğum yapmak zorunda kalıyor. İzliyoruz.
Arabada Doğum Yapan Kadın 04:00
Arabada Doğum Yapan Kadın 762 izlenme - 4 ay önce ABD - Houston'da aylardır heyecanla bekledikleri bebekleri oldukça zamansız bir anda dünyaya gelmeye karar veren çift mucizeyi yaşadı. Eşinin doğum sancıları tutunca arabayla yola koyulan genç adam 45 dakikaya yakın yol aldı ancak hastaneye daha çok vardı. Genç adam bir yandan arabayı kullanırken bir yandan da eşini kameraya kaydederek bu güzel anlarını ölümsüzleştirmek istedi. Doğum sancıları giderek sıklaşan kadın ise kendi kendine doğum yapmaya başladı. O anlar eşinin kamerasına böyle yansıdı...
Arabada Doğum Yapan Kadın 04:00
Arabada Doğum Yapan Kadın 499 izlenme - 4 ay önce Ne kadar doğrudur bilinmez ama görüntülere göre doğuma yetişmeye çalışan kadın arabada doğum yapmak zorunda kalıyor. İzliyoruz.
Canlı Doğum Görüntüleri Normal Doğum 03:21
Canlı Doğum Görüntüleri Normal Doğum 25 izlenme - 17 saat önce Epidural normal doğumu önceden sgk karşılarken şimdilerde karşılamıyor. Normal doğumun bir başka zorluğu da dikişlerin aldırılması. Bunun için galiba birçok anne baba doğum videosu izleyerek hangisinin doğru olduğuna ya da zorluğuna karar vermekte Birçok kadın hem güzellik hem de risk olmaması adına sezaryen doğumu tercih etmekte. Yalnız normal doğum da zorlu olmasına rağmen halen birçok kadının seçimi olabiliyor. Peki normal doğum mu sezaryen mi?.
Kadının Yaptığı Doğum 00:51
Kadının Yaptığı Doğum 14.010 izlenme - 5 yıl önce Kadın doğum yaparken bebek birden fırlıyor ve olan oluyor.
Kadın Ve Fetus 00:08
Kadın Ve Fetus 219 izlenme - 5 yıl önce fetus haftalık gelişimine devam ediyor
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 00:39
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 250 izlenme - 1 ay önce Hamile kadın uçakta doğum yaptı Bali'den Los Angeles'a giden uçakta bir anne, hosteslerin yardımıyla doğum yaptı.
Erkeklere Doğum Sancısı Verilirse 02:49
Erkeklere Doğum Sancısı Verilirse 21.090 izlenme - 7 ay önce Erkeklere anneliğin ve doğum sancısının ne demek olduğunu anlatmak amacıyla yapılan bu deneyde ortaya komik görüntüler çıktı.
Otomatik Kadın - Doğum Tarihi? 02:27
Otomatik Kadın - Doğum Tarihi? 4.219 izlenme - 10 ay önce Hobileri arasında otomatiğe bağlayıp çılgın atmak olan ablamızın CIA ve FBI tarafından kullanılan ayrıca Kamboçya'dan özel olarak getirilen yalan testi makinasına oturduğu an... "Doğum Tarihiniz?" sorusuna "Muş!" diyecek kadar cesaretli, elektrik çarptığı sırada "Uyh Çarptı" diyip geçiştirecek kadar naif, fakat sinirlenince de Beyblade Sabri kadar hırçın... Alkışlar Sana...
Kadın Doğumda Laparoskopi Nasıl Yapılır? 01:35
Kadın Doğumda Laparoskopi Nasıl Yapılır? 501 izlenme - 2 yıl önce Kadın Doğumda Laparoskopi Nasıl Yapılır?
Çinli Kadın Otobanda Doğum Yaptı 01:09
Çinli Kadın Otobanda Doğum Yaptı 265 izlenme - 7 ay önce Çin'de 1 Mayıs günü hamile bir kadının yolda sancısı tutunca yardımına polisler koştu. Olay yerine gelen polisler, hamile kadına hemen müdahale etti. Çinli Kadının sağlıklı bir erkek bebeği dünyaya geldi.
Kadın Doğumda Laparoskopinin Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir? 01:46
Kadın Doğumda Laparoskopinin Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir? 3.591 izlenme - 2 yıl önce Kadın Doğumda Laparoskopinin Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?
Kadın Otobüsde Kendi Kendine Doğum Yapıyor 05:41
Kadın Otobüsde Kendi Kendine Doğum Yapıyor 506 izlenme - 2 yıl önce Kadın Otobüsde Kendi Kendine Doğum Yapıyor
Kadın Doğumda Laparoskopi Nedir? 00:47
Kadın Doğumda Laparoskopi Nedir? 183 izlenme - 2 yıl önce Kadın doğumda laparoskopi nedir?
Arabada Doğum Mucizesi! 00:57
Arabada Doğum Mucizesi! 3.161 izlenme - 1 yıl önce Arabada Dogum Yapan Kadın Eşiyle birlikte hastaneye doğuma giderken arabada kendi kendine doğuran kadın.. Arabada doğum yapan kadın videosu ve daha fazla online video izlemek için izlesene.com'u takip et!
Genç Kadın Sokak Ortasında Doğurdu 00:40
Genç Kadın Sokak Ortasında Doğurdu 954 izlenme - 3 yıl önce Genç Kadın Sokak Ortasında Doğurdu Alışverişten Merkezinden Çıkan Hamile Kadın Hastaneye Kadar Dayanamadı. Olay İngiltere'de High Wycombe Semtinde Bulunan Eden Alışveriş Merkezinin Önünde Meydana Geldi.
Fetal Toraks Palandöken 03:43
Fetal Toraks Palandöken 530 izlenme - 3 yıl önce
Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın 01:38
Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın 33.421 izlenme - 2 yıl önce Yunusların Arasında Suda Doğum Yapan Kadın
Hamile Kadın Doğum Sancısını Dans Ederek Dindirdi 01:10
Hamile Kadın Doğum Sancısını Dans Ederek Dindirdi 789 izlenme - 3 ay önce Hastanede doğum sancısı çeken kadın, çektiği acıyı dindirmek için eğlenceli bir şarkı açtırıp çılgınca dans etti. 21.08.2015 günü Haberler.com kanalına yüklediğim 'Hamile Kadın Doğum Sancısını Dans Ederek Dindirdi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Uçak Yolculuğu Sırasında Doğum Yapan Kadın 01:09
Uçak Yolculuğu Sırasında Doğum Yapan Kadın 51 izlenme - 1 ay önce Çin hava yollarına ait uçağın Tayvan'dan LA'a giderken ki 14 saatlik yolculuğun 6.saati içindeyken Çinli kadının doğum sancısı başladı. Bu hikayenin en çılgınca tarafı bebeğin daha 32 haftalık olması yani erken doğum. Olayı öğrenen uçak kaptanı Alaska'ya acil iniş yapmak zorunda kaldı. Ve uçak indikten 30 dakika sonra kız çocuğu dünyaya geldi. Bebek sağlık bir şekilde dünyaya geldi. Bu tatlı kızın heyecan dolu anları:
Kadın Kolları Kutlu Doğum Haftası Etkinliği 02:07
Kadın Kolları Kutlu Doğum Haftası Etkinliği 2 izlenme - 6 ay önce Başbakan Davutoğlu'nun eşi Sare Davutoğlu, AK Parti Kadın Kolları Başkanlığınca düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programına katıldı.
Kadın Otobüste Doğuruyor! 05:41
Kadın Otobüste Doğuruyor! 921 izlenme - 3 yıl önce Kadın hastaneye yetişemeyince otobüste kendi işini kendisi görüyor. İşte o görüntüler.
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 01:35
Aldatan Eşe Sürpriz Doğum Günü 270 izlenme - 4 ay önce Eşinin kendisini aldattığını öğrenen adam, eşini evden kovdu. Ancak bu sefer evden kovma durumu sürprizle karışık oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Erkekler Doğum Sancısı Çekerse! 01:39
Erkekler Doğum Sancısı Çekerse! 354 izlenme - 2 yıl önce Gönüllü olarak hastaneye yattılar, eşlerini anlamak için doğum sancısı çektiler..
Türkiye'de Kadın Olmanın Avantajları 02:17
Türkiye'de Kadın Olmanın Avantajları 42 izlenme - 6 ay önce Cüneyt Arkın'ın yönetmenliğinde kadın olmanın zorluklarını ve hayatın en çok cefasını çeken çalışan kadınların yaşadıklarını irdeleyeceğiz. Ölürken bile iş yapması beklenen kadınlarımıza daha iyi davranmalıyız.
Çin'de Bir Kadın Otobüste Doğum Yaptı! 05:41
Çin'de Bir Kadın Otobüste Doğum Yaptı! 860 izlenme - 3 yıl önce Çin'de akıllara durgunluk veren olay kameralara böyle yansıdı!