Hoşgeldiniz!

kadın doğum

Ordu - Fatsa Kadın Sağlığı Kliniği 03:15
Ordu - Fatsa Kadın Sağlığı Kliniği 467 izlenme - 4 yıl önce Ordu - fatsa kadin sagligi kliniğimizde yapılan uygulamalar gebelik takibi konusunda deneyimli doktorumuz gebeliğinizin her döneminde bebeğinizin gelişimini, annenin sağlık durumu ile birlikte takip etmektedir.riskli gebeliklerin takibi (erken doğum, gebelikte hipertansiyon, gebelikte şeker hastalığı, tekrarlayan gebelik kayıpları artık fatsa kadın sağlığı kliniğinde takip altında) fetal anomali taraması (profesyonel görüntüleme teknikleri ve dört boyutlu ultrason cihazlarımızla bebeğinizin her
Hipnoz ve kadın doğum 04:16
Hipnoz ve kadın doğum 577 izlenme - 2 yıl önce Hipnoz ve kadın doğum
Erkekler Doğum Yapan Bir Kadın İzlerse 03:32
Erkekler Doğum Yapan Bir Kadın İzlerse 1.727 izlenme - 3 yıl önce İki Erkek Doğum Anını İzlerse Ne Hale Gelir?
Gebelikte Kanama Plasental Dekolman 05:11
Gebelikte Kanama Plasental Dekolman 177 izlenme - 3 yıl önce
Dünya Ayakta Doğum Yapan Kadını Konuşuyor 01:01
Dünya Ayakta Doğum Yapan Kadını Konuşuyor 4.629 izlenme - 1 yıl önce ABD'de bir kadın hastane kapısı önünde ayakta doğurdu ABD'nin Texas eyaletinde bir kadın, doğum için geldiği hastane kapısının önünde ayakta doğum yaptı.
Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Taşınıyor Mu? 03:10
Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Taşınıyor Mu? 147 izlenme - 2 yıl önce Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Taşınıyor Mu?
İsmail Özdemir - Biyokimyasal Aneuploidi Taraması 03:20
İsmail Özdemir - Biyokimyasal Aneuploidi Taraması 38 izlenme - 3 yıl önce Doğum Ve Gebelik Hakkında
Hamile Kadının Yolda Doğurması 01:41
Hamile Kadının Yolda Doğurması 476 izlenme - 10 ay önce Araplar tarafından yapılan bu şaka izleyenleri güldürmeyi başarıyor.Hayır o değil,o çocuk eteğin altında nasıl uzun süre durabiliyor.Neyse buyrun izleyelim
Çin'de İlginç Doğum 00:18
Çin'de İlginç Doğum 65 izlenme - 2 yıl önce Çin'de İlginç Doğum
Kadın kondomu nedir? 01:06
Kadın kondomu nedir? 9 izlenme - 5 ay önce Kadın kondomu, bariyer doğum kontrol yöntemlerinden biri. Bulaşıcı hastalıkları önleyici etkisinden dolayı çok eşli insanlar için uygun bir yöntem olarak nitelenebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
hamile kadın doğum yaptı 03:01
hamile kadın doğum yaptı 5.441 izlenme - 5 yıl önce hamile kadın doğum yaptı
Gebelikte Kanama - Plasenta Previa 04:41
Gebelikte Kanama - Plasenta Previa 1.398 izlenme - 3 yıl önce Gebelikte Kanama - Plasenta Previa
Çinde Bir Kadın Tekerlekli Sandalyede Doğurdu! 01:00
Çinde Bir Kadın Tekerlekli Sandalyede Doğurdu! 79 izlenme - 10 ay önce Doğum sancılarıyla hastaneye getirilen kadın, doğumhaneye götürülmek üzere tekerlekli sandalyeye alındığı anda doğum yaptı. Bebeğin yere doğru sarktığı anlar da görüntülendi.
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 00:30
Hamile kadın uçakta doğum yaptı 982 izlenme - 2 yıl önce 35 Haftalık Kadın Havada Doğum Yaptı. Rusya'dan Yakutistan'a Gitmek İçin Uçağa Binen 35 Haftalık Hamile İrina Vasylkova (25) Bir Anda Sancılandı. Kabin Görev...
Suda doğum 01:36
Suda doğum 2.292 izlenme - 3 ay önce suda doğum suda doğum nasıl gerçekleşir suda doğum fayda ve zararları suda doğum ankara www.kliniksankara.com www.sevtaphamdemir.com Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr.Sevtap Hamdemir Kılıç
Koptum Gülmekten 01:42
Koptum Gülmekten 612 izlenme - 2 yıl önce Koptum Gülmekten
22 Yılda 38 Çocuk Doğuran Kadın 01:50
22 Yılda 38 Çocuk Doğuran Kadın 5.858 izlenme - 11 ay önce Adana'da 14 yaşında evlenen bir kadın, 22 yılda 38 çocuk dünyaya getirdi. Üstelik 5 kez de beşiz hamile kaldı. Fabrika gibi çalışan fedakar anneyi izliyoruz.
İşe Yeni Başlayan Hemşireye Doğum Şakası Yaptılar 03:08
İşe Yeni Başlayan Hemşireye Doğum Şakası Yaptılar 59 izlenme - 1 yıl önce Hastanede yeni işe başlayan kadına yapılan doğum şakası izleyenleri hayrete düşürdü.
Doğum Yapan Bir Kadını İzleyen Erkek Tepkisi 03:07
Doğum Yapan Bir Kadını İzleyen Erkek Tepkisi 449 izlenme - 1 yıl önce Abd'de çekildiği sanılan görüntülerde iki genç, yaklaşık dört dakikalık bir doğum sahnesini izlemeye başlıyor. İlk başta oldukça rahat olan gençler kadının bağırmaya başlamasıyla birlikte önce geriliyor ve sonra kendileri de hafif hafif çığlık atmaya başlıyor.
Doğumu Hızlandırmak Adına Thriller Eşliğinde Dans Etti 03:25
Doğumu Hızlandırmak Adına Thriller Eşliğinde Dans Etti 1.811 izlenme - 9 ay önce Hamileliğinin son günlerini yaşayan bir anne, doğum başlasın diye Michael Jackson’ın Thriller şarkısıyla dans etti. 40 haftalık hamile olan Bonnie Northsea adlı kadın, hamileliğin en zor ve en sabır isteyen aşamasına gelmişti. Bebeğiyle tanışmak için heyecanla bekleyen Northsea’nin doğumu bir türlü başlamıyordu. Bir arkadaşı “doğumu başlatmak için dans etmeyi dene” deyince, o da en sevdiği şarkıcı olan Michael Jackson’ın Thriller şarkısını açtı ve bir video çekti. 11 Şubat’ta facebook’a yüklenen video yaklaşık 2 milyon kişi tarafından izlendi ve viral oldu.
Özel/Devlet Hastanesi kadın doğum uzmanları 00:05
Özel/Devlet Hastanesi kadın doğum uzmanları 97 izlenme - 6 ay önce Özel/Devlet Hastanesi kadın doğum uzmanları - yeni vine
Vajinismus Nasıl Tedavi Edilir? 02:40
Vajinismus Nasıl Tedavi Edilir? 63 izlenme - 12 ay önce Vajinismus nedir? Vajinismus nedenleri arasında psikolojik etkenlerin, toplumsal baskının rolü nedir? Vajinismus hastalarının hamile kalması mümkün mü? Cevapları Kapsül Tv videolarından öğrenin! http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 00:52
Sancılı Adet Nelerin Belirtisi Olabilir? 41 izlenme - 1 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç sancılı adetin belirtisi ve nedenlerinden bahsediyor.
Endometriozis Nedir? 02:34
Endometriozis Nedir? 12 izlenme - 1 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç yanıtlıyor.., endometriozis hakkında bilgiler veriyor.
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 00:56
Endometriozisin Belirtileri Nelerdir? 8 izlenme - 1 yıl önce Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Serdar Koç Cevaplıyor, endometriozisin belirtilerinden söz ediyor.
Kadın doğum ve çocuk hastanesi Tamamen Taşındı 06:29
Kadın doğum ve çocuk hastanesi Tamamen Taşındı 76 izlenme - 2 yıl önce Kadın doğum ve çocuk hastanesi Tamamen Taşındı
70 Yaşında Doğum Yapmak - Hindistan 01:32
70 Yaşında Doğum Yapmak - Hindistan 774 izlenme - 1 yıl önce 70 yaşında doğum yapan Rajo Devi Lohan'ı izleyeceksiniz . Açıkçası bir kaç rahatsızlığı dışında gayet iyi görünüyor hintli teyze . Çocuğun adını Naveen koymuşlar ve 28 kasım 2008 tarihinde doğmuş . Ek olarak kendisi şu anda dünyanın en yaşlı doğum yapan kadını .
Gülme Krizine Girdim 01:42
Gülme Krizine Girdim 1.944 izlenme - 2 yıl önce Gülme Krizine Girdim
Rahim Filmi HSG Nasıl Çekilir? Acılı Bir Yöntem Midir? 00:32
Rahim Filmi HSG Nasıl Çekilir? Acılı Bir Yöntem Midir? 11.078 izlenme - 12 ay önce Rahim filmi nasıl çekilir? Hangi hastalıkların tespitinde kullanılır? Rahim filmi ne kadar sürede çekilir? Acılı bir yöntem midir? Cevapları Kapsül Tv videolarından öğrenin... http://kapsultv.com/ https://www.facebook.com/kapsultv https://twitter.com/kapsultv https://plus.google.com/+Kapsultv http://www.youtube.com/c/kapsultv http://www.dailymotion.com/kapsultv http://vimeo.com/kapsultv http://www.pinterest.com/kapsultv
Gebelik - Hamilelik 04:59
Gebelik - Hamilelik 350 izlenme - 3 yıl önce Gebelik - Hamilelik