Hoşgeldiniz!

kadın kavgası

Görülmemiş Kadın Kavgası 00:53
Görülmemiş Kadın Kavgası 560.731 izlenme - 2 yıl önce Kızlar Yine Birbirine Girdi. Esmerin fendi sarışını yendi ))
Kadın Zorla Kaşındı 01:32
Kadın Zorla Kaşındı 516 izlenme - 3 ay önce kadın
Kadın Polislerin Kavgası 01:04
Kadın Polislerin Kavgası 15.608 izlenme - 2 yıl önce Kadın Polislerin Kavgası
Görülmemiş Kadın Kavgası 00:53
Görülmemiş Kadın Kavgası 9.581 izlenme - 2 yıl önce Görülmemiş Kadın Kavgası
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 01:31
Zenci Mahallesinde Kadın Kavgası 16.447 izlenme - 3 yıl önce ABD de zenci mahallesinde kadınlar birbiri ile laf dalaşı yapıyor. Daha sonra hızını alamayan kalabalık grup saç baş birbirine dalıyor.
Tuvalette Sert Kadın Kavgası 01:02
Tuvalette Sert Kadın Kavgası 1.781 izlenme - 12 ay önce
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 00:46
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 335 izlenme - 5 ay önce Trafikte ilerlerken bilinmeyen bir sebepten dolayı araçlarını durdurup tartışmaya giren iki kadının kameraya yansıyan kavgasını hep birlikte izliyoruz...
Ketçap Sıkmalı Kadın Kavgası 01:18
Ketçap Sıkmalı Kadın Kavgası 112 izlenme - 4 ay önce Bir anda birbirlerine giren kadınların kavgasında taraflardan birinin ketçap sıkması gülüşmelere sebep oluyor.
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 00:46
Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası 151 izlenme - 5 ay önce Beyzbol Sopalı Kadın Kavgası Trafikte araçlarını durdurup tartışmaya giren iki kadının kavgasını izliyoruz
Müthiş Kadın Kavgası 00:53
Müthiş Kadın Kavgası 121 izlenme - 6 ay önce En güncel videolar için ve Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Amerikan Futbolu'nda Kadın Kavgası 01:13
Amerikan Futbolu'nda Kadın Kavgası 15 izlenme - 3 ay önce Artık her spor dallarında kavga görmek mümkün. Öyle ki sanki sporun bir parçası haline geldi. İşte bu spor müsabakalarına bir örnekte Amerikan futbolu. Amerikan futbolu'nda bayanlar öyle bir birbirine girdi ki erkek kavgalarını aratmayacak cinsten.
Roman Kavgası 02:39
Roman Kavgası 3.665 izlenme - 2 yıl önce Roman Kavgası
Yaşlı Karıların Kavgası 00:13
Yaşlı Karıların Kavgası 269 izlenme - 1 yıl önce yaşlı karıların kavgası
Kadın Kavgasında Beyzbol Sopası Çekilince 00:45
Kadın Kavgasında Beyzbol Sopası Çekilince 29 izlenme - 5 ay önce Kadın kavgasında beyzbol sopası çekilince... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 02:14
İstanbul'da Metrobüste Kadın Kavgası 31.758 izlenme - 3 yıl önce Genç kız ile yaşlı kadının binerken yaşadığı polemik saç baş yolmalı kadın kavgasına dönştü.
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 02:00
Kadın Kavgasının Böylesi Görülmedi 1.736 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da bir otobüs içerisinde meydana gelen kadın kavgasından şok görüntüler...Bakın kucağında bulunan cocuğu nasıl fırlattı.
Roman Kadınların Kavgası 01:06
Roman Kadınların Kavgası 8.955 izlenme - 2 yıl önce Roman Kadınların Kavgası 28.08.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Roman Kadınların Kavgası' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Çin Metrosunda Kadın Kavgası 00:48
Çin Metrosunda Kadın Kavgası 206 izlenme - 3 ay önce Çin'de metroda çekilen görüntülerde iki genç kadının saç saça baş başa kavga etmesi yer alıyor. Diğer yolcuların uzun süre karışmadığı kavga, metronun bir sonraki istasyona gelmesiyle sona eriyor.
Kadınların Feci Kavgası 01:12
Kadınların Feci Kavgası 52 izlenme - 9 ay önce Kadınların feci kavgası ABD'de bir süpermarkette çalışan görevli ve müşteri arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Müşteri, siyahi çalışana kafa atıyor, sonrasında ise olanlar oluyor.
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 02:56
Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! 468 izlenme - 5 ay önce Saç Saça Baş Başa Kadın Kavgası! ABD'de iki kadın süpermarketteki alışveri sırasında birbirine girdi. Kavga görüntüleri kameralara yansıdı.
Ketçap Sıkmalı Acımasız Kadın Kavgası 01:18
Ketçap Sıkmalı Acımasız Kadın Kavgası 100 izlenme - 4 ay önce Ketçap Sıkmalı Acımasız Kadın Kavgası Bir anda birbirlerine giren kadınların kavgasında taraflardan birinin ketçap sıkması gülüşmelere sebep oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sokak Kavgasında Yanlışlıkla Vurulan Kadın 00:42
Sokak Kavgasında Yanlışlıkla Vurulan Kadın 41 izlenme - 3 ay önce Reno'da bir sokak kavgasında yanlışlıkla kavgayı ayırmaya çalışan bir kadını vurdular.
Metrobüste Kadınlar Kavgası 02:14
Metrobüste Kadınlar Kavgası 1.333 izlenme - 1 yıl önce bir çok kadın kavgası gördüm, sanırım bu hayatımda gördüğüm hem en kibarı, hem de en sinir bozucusu, eller birbirlerinin saçındayken bile '' bırakır mısınız lütfen?.'' demeler, sizli bizli konuşmalar, neyse efenim izleyelim.
Metrobüste Kadınlar Kavgası 02:14
Metrobüste Kadınlar Kavgası 871 izlenme - 12 ay önce bir çok kadın kavgası gördüm, sanırım bu hayatımda gördüğüm hem en kibarı, hem de en sinir bozucusu, eller birbirlerinin saçındayken bile '' bırakır mısınız lütfen?.'' demeler, sizli bizli konuşmalar, neyse efenim izleyelim.
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 02:25
Daha Önce Görülmemiş Kadın Kavgası 30.712 izlenme - 2 yıl önce Restoranda kavga eden kadınlar ortalığı birbirine kattı. İç çamaşırlarının görünmesine aldırmayan genç kadınlar birbirleriyle acımasızca kavga etti.
İki Kadının Aşırı Yırtıcı Kavgası 00:53
İki Kadının Aşırı Yırtıcı Kavgası 408 izlenme - 2 yıl önce Büyük kin ve öfkeyle kavga eden iki kadın erkek kavgalarına taş çıkartıyor. Genel algı erkeklerin hırçın ve kavgacı olduğu üzerinedir. Ama bu görüş gün geçtikçe cinsiyetler arasında belirsizleşiyor. Çünkü hergün yırtıcı kadın kavgalarına şahit oluyoruz. İşte onlardan bir tanesi kavganın sebebi nedir bilinmez ama iki tarafında birbirine çok dolduğu aşikar.
Rus Canlı Yayında Görülmemiş Kadın Kavgası 03:30
Rus Canlı Yayında Görülmemiş Kadın Kavgası 88.367 izlenme - 2 yıl önce Rus televizyonlarının ekrana kitleyen programlarında kızların tutuştuğu kavgalar izleyenleri ekrana kilitliyor...
Motorcu - Kadın Şoför Kavgası 00:37
Motorcu - Kadın Şoför Kavgası 27 izlenme - 5 ay önce Motorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför KavgasıMotorcu - Kadın Şoför Kavgası
Motorcu - Kadın Şoför Kavgası 00:37
Motorcu - Kadın Şoför Kavgası 19 izlenme - 5 ay önce Motorcu - Kadın Şoför Kavgası..
Kadınların Beyzbol Sopalı Kavgası 01:10
Kadınların Beyzbol Sopalı Kavgası 524 izlenme - 3 ay önce ABD'de trafikte yol verme tartışması nedeniyle çıkan kavgada, üç kadın, sopa ve sandalyelerle saldırdıkları adamı dövüp aracına zarar verdi.