Hoşgeldiniz!

kadına şiddet

Eskişehir'de Kadına Şiddet Kamerada 01:27
Eskişehir'de Kadına Şiddet Kamerada 10.797 izlenme - 3 ay önce Eskişehir'de sabah erken saatlerde 21 yaşındaki Ö.Ç. kendisinden bir yaş büyük olan sevgilisi M.Y.'ye sokakta saçından tutup şiddet uygulaması bir kişi tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Ö.Ç., vatandaşların ihbarı üzerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Olay, saat 06.30 sıralarında Eskibağlar Mahallesi'nde meydana geldi. Yakın bir apartmanda oturan bir kişinin cep telefonuyla saniye saniye kayda aldığı olayda Ö.Ç. tartıştığı sevgilisi M.Y.'yi sokakta saçından tutup sürükleyerek apartmanın giriş kapısı önüne getiriyor. Genç kadının 'Aşkım ne olursun yalvarırım yapma' demesine aldırmayan genç, şiddet uygulamayı sürdürüyor. Çevredeki vatandaşların tepkisi üzerine sevgilisini bırakıp vatandaşların üzerine yürüyüp küfür ederek ve 'ateş ederim' diye tehditler savuran gencin yanından ayrılmasını fırsat bilen genç kız apartman içerisine giriyor. Bir kişinin sakinleştirmeye çalıştığı öfkeli genç, geri döndüğünde sevgilisini görmeyince kapı camını tekmeyle vurarak kırdığı apartmanın içerisine giriyor. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerinin Ö.Ç.'yi gözaltına alındığı belirtilirken, cep telefonuyla çekilen olay anı ise sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı.
Kadına Şiddet 00:45
Kadına Şiddet 4.214 izlenme - 3 yıl önce Kadına Şiddet
Kadına Saldırı 02:11
Kadına Saldırı 484 izlenme - 9 ay önce Güvenlik kameraları tarafından çekilen görüntülerde kadına yönelik şiddetin Türkiye'de ne boyuta geldiğini gözler önüne seriyor. Bir adam kadını döverken diğer adamlar olayı yatıştırmaya çalışıyor: Adam tekme tokat darp ettiği kadını onca insanın içinde aracına bindirerek götürüyor.
Kadına Şiddet Güvenlik Kamerasında 00:59
Kadına Şiddet Güvenlik Kamerasında 1.023 izlenme - 3 yıl önce Kartal'da evine girmeye hazırlanan kadın, kimliği belirsiz iki kişinin tekme tokat saldırısına uğradı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, kadın aldığı darbelerle yere yığıldı.
Kadınlar Gününde Kadına Şiddet 07:48
Kadınlar Gününde Kadına Şiddet 29 izlenme - 3 ay önce Ülkemizin kanayan yarası ne kadınlar günü dinliyor ne bayram ne seyran şiddet her türlü devam ediyor Çanakkale'de yaşayan 29 yaşındaki kadın 7 yıllık eşi jandarma yüzbaşı S.A.'dan dayak yediği iddiasıyla polise başvurmuş.
Kadına Şiddet ve Kadına Yaklaşım 05:16
Kadına Şiddet ve Kadına Yaklaşım 32 izlenme - 9 ay önce Psikoterapist Cem KEÇE Kadına Şiddetin Önlenmesi ve Kadına Yaklaşım nasıl olmalı neler yapılmalı bilgilendiriyor. http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr
Kadına Şiddet Kamerada 00:34
Kadına Şiddet Kamerada 1.985 izlenme - 4 yıl önce Kadına Şiddet Kamerada
Kadına Şiddet Kamerada 03:57
Kadına Şiddet Kamerada 189 izlenme - 6 ay önce İzmir'de iki esnaf arasında otopark kavgası sebebiyle başlayan husumet, şiddetle son buldu. Oto kiralama şirketi sahibi Ece Küçük, CHP'li Meclis üyesi ve akrabaları tarafından darp edildi. O sırada güvenlik kameraları kayıttaydı. İşte o görüntüler.
KADINA ŞİDDET VTR 01:01
KADINA ŞİDDET VTR 64 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
KADINA ŞİDDET CANLANDIRMA 03:08
KADINA ŞİDDET CANLANDIRMA 47 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Polisten Kadına Şiddet 01:41
Polisten Kadına Şiddet 29 izlenme - 7 ay önce 1 Mayıs 2014'te yaşanan polis şiddetinden bir örnek..
Bakanlık Onaylı Kadına Şiddet Marşı 01:31
Bakanlık Onaylı Kadına Şiddet Marşı 24 izlenme - 6 gün önce Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele günü kapsamında seslerini daha gür çıkarmak isteyen kadınlar sokaklara inerek Türkiye'de ilk olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından onaylı tek "kadına şiddet olmasın" marşını koro eşliğinde seslendirdi.
Erdoğan'dan Kadına Şiddet Karşıtı Mesaj 00:58
Erdoğan'dan Kadına Şiddet Karşıtı Mesaj 147 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından, kadına yönelik şiddetle mücadele amacıyla kendisinin ve eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra sanat ve spor camiasından çok sayıda ismin de yer aldığı bir video paylaştı. #KadınaŞiddetİnsanlığaİhanet hashtag'iyle paylaştığı ve Orhan Gencebay, Hülya Koçyiğit, Kenan İmirzalioğlu, Engin Altan Düzyatan, Fatih Terim, Slaven Bilic, Burcu Esmersoy; futbolcular Demba Ba, Wesley Sneijder, Burak Yılmaz ve Moussa Sow gibi ünlü isimlerin yer aldığı videoda Erdoğan, "Kadına şiddet, insanlığa ihanettir" mesajı verdi. "KADINA ŞİDDETİ BİZZAT TAKİP EDECEĞİM" Erdoğan, akşam saatlerinde katıldığı Haliç Kongre Merkezi'ndeki Dünya Kadınlar Günü Buluşması'nda ise "Biliyorsunuz, benim bizzat takip ettiğim konular vardır. Bundan sonra kadına şiddeti de bizzat takip ettiğim konular arasına aldığımı söylemek istiyorum. Bu konudaki kapsamlı ve uzun soluklu tartışmaların hem öncüsü hem takipçisi olacağım" ifadelerini kullandı. Şimdiye kadar kadına şiddet konusunda her türlü tedbiri aldıklarını ve almaya da devam edeceklerini söyleyen Erdoğan, "Başbakanlığım boyunca attığımız tüm adımlarda kadınlarımızın mağduriyetlerini gidermeye önem verdik. Kadına karşı şiddet uygulayan kişilerin zihniyet dünyasını değiştirmemiz gerekiyor. Biz mazlumun inancına, diline, kökenine, fikrine bakmadığımız gibi cinsiyetine bakmayız" dedi. Erdoğan, "Mersin'de alçakça öldürülen Özgecan kızımızı bir kez daha rahmetle anıyorum. Geçtiğimiz yıl tanımadığı iki kişiyi tacizden korumaya çalışırken öldürülen Tuğçe Albayrak kızımızı da, cinsiyeti dolayısıyla öldürülen tüm kadınları rahmetle anıyorum" diye belirtti. "ŞİDDETİ KUTSAL DEĞERLERLE ÖRTMEYE KALKMASINLAR" Dünyanın pek çok bölgesinde kadına şiddet sorunu olduğunu hatırlatan Erdoğan, "Kadına şiddet sorunu, sadece ülkemize mahsus değildir. Pek çok gelişmiş ülkede, ABD'de ve Avrupa'da da aynı sorun mevcut. Kadına karşı şiddetle mücadele için yapılacak çalışmaları, küresel eğilimleri dikkate alarak yapmak zorundayız" dedi. Cumhurbaşkanı, "Kadın için söylediğimiz her şey tüm insanlar için geçerli. Kadına şiddete ne kadar karşıysak ebeveyne, güçsüze, mazluma yani insana karşı şiddete o kadar karşıyız. Öfkemizi bastıracağız ki sevgi ve saygıya yer açılsın çünkü sevgi insanları güçlendiren bir duygudur" ifadelerini kullandı. Erdoğan şunları söyledi: "Eşine el kaldıran her erkek ayrıca ailesinin geleceğini de tahrip etmektedir. Böyle bir ailede büyüyen çocuğun haleti ruhiyesinin sağlam olması olası mıdır?Kadına şiddeti meşrulaştırmaya çalışanlar kendini kandırıyor; kimse şiddeti kutsal değerleri kullanarak örtmeye kalkmasın."
Kahramanmaraş’ta Cami Avlusunda Kadına Şiddet 01:10
Kahramanmaraş’ta Cami Avlusunda Kadına Şiddet 40 izlenme - 3 ay önce Daha Özgecan'ın korkunç katlinin şoku atlatılamamışken bir kadına şiddet haberi de Kahramanmaraş'tan geldi. Olay, Kahramanmaraş merkezde yer alan Ulu Cami’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, isimleri öğrenilemeyen bir erkek ve kadın, cami avlusunda tartışmaya başladı. Ardından cami avlusunda kadına saldıran şahıs, cami cemaati tarafından engellendi. Aldığı darbeler yüzünden yere düşen kadın ise, camiye sığındı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis, genç kadının ifadesi doğrultusunda çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Denizli'de Kadına Şiddet Kamerada ! 02:01
Denizli'de Kadına Şiddet Kamerada ! 744 izlenme - 4 yıl önce Denizli'deki bir ekmek fırınında çalışan 36 yaşındaki t.ş. yaklaşık 5 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi 35 yaşındaki ö.a.'yı, önce evde ardından da sokakta öldüresiye dövdü.
Kadına Şiddete Hayır 00:41
Kadına Şiddete Hayır 316 izlenme - 9 ay önce Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır Kadına Şiddete Hayır
Kadına Şiddet Saniye Saniye Kamerada! 01:04
Kadına Şiddet Saniye Saniye Kamerada! 462 izlenme - 3 yıl önce Kartal’da evine girmek isteyen bir genç kadın, kimliği belirsiz iki kişinin tekme tokat saldırısına uğradı
kadına şiddet 01:58
kadına şiddet 1.262 izlenme - 5 yıl önce hayata dokun'dan muhabbet kralı'na vtr desteği
kadına şiddet 02:31
kadına şiddet 378 izlenme - 4 yıl önce
Kadına Şiddete Karşı 'Hapkido' 01:22
Kadına Şiddete Karşı 'Hapkido' 56 izlenme - 5 gün önce Üsküdar Belediyesi, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele Günü kapsamında Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi ' nde bir program düzenlendi. rograma Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, kadın konuk evlerinden uzman psikolog Özlem Bağlar, uzman sosyolog Canan Demir, Avukat Aliye Ünal ve çok sayıda kadın katıldı. Programda uzman psikolog Özlem Bağlar, uzman sosyolog Canan Demir, ' Şiddeti Önleyici Tedbirler ve Şiddete Karşı Korunma ' ile ' Şiddet Mağduru Kadınlarla Çalışma ' temalı sunumlar gerçekleştirdi. Daha sonra savunma sporu dersi alan kadınlar ' Hapkido ' gösterisi yaptı. Kadınların Hapkido gösterisi renkli görüntüler oluşturdu.
Kadına Şiddet - Alo 183 01:44
Kadına Şiddet - Alo 183 22.967 izlenme - 2 yıl önce Alo 183
Kadına Şiddet Backstage - Karton Kahramanlar 00:05
Kadına Şiddet Backstage - Karton Kahramanlar 75 izlenme - 2 yıl önce
Kadına Şiddete Hayır 01:23
Kadına Şiddete Hayır 863 izlenme - 9 ay önce Tecavüz davalarında, ''Ağır tahrik'' olduğu iddiasında bulunan her savunmanın, tahrik indirimi uygulayan her mahkeme heyetinin, böyle yetersiz bir yasayı yürürlükten kaldırmayan bütün siyasilerin, bu haksızlığın farkında olmayan her yurttaşın sorumluluğu var cinayette.
Kadına Şiddete Hayır 02:46
Kadına Şiddete Hayır 395 izlenme - 2 yıl önce V-day oluşumu Yarışmanın sonlanmasına sadece 3 gün kaldı ve bu süre...
Kıskanç Koca Dehşet Saçtı 01:18
Kıskanç Koca Dehşet Saçtı 335 izlenme - 9 ay önce İngiltere'de yaşanan olayda, 48 yaşındaki alkolik koca Glenn Mills karısının boğazına bıçak dayayıp öldürmekle tehdit etti. Komşuların korkuyla izlediği olayda hayatı için mücadele eden Susan Mills, kocasının elindeki bıçağı almayı başardı. Polise ulaşmayı başaran kadın, komşusuna kaçarak hayatını kurtardı. Mills'in eşini 1 ay önce kalıcı hasar verecek derece dövdüğü, bu yüzden evden uzaklaştırıldığı öğrenildi. Kıskançlık krizlerine girdiği belirtilen Glenn Mills, cinayet girişimi nedeniyle 3 yıl 8 ay hapis cezası aldı.
Kadına Şiddet Uygulayan Erkeğe Ne Denir? 01:25
Kadına Şiddet Uygulayan Erkeğe Ne Denir? 8 izlenme - 3 ay önce "Kadına şiddet uygulayan erkeğe ne denir ?" diye sormuşlar güzel halkımda cevaplamış. Şirket uygulamayı da ters bulan vatandaşlarımız da var izleyelim.
Türkiye'de Kadına Şiddete Tepki Veriliyor mu Deneyi
Türkiye'de Kadına Şiddete Tepki Veriliyor mu Deneyi 277 izlenme - 12 ay önce Bir alışveriş merkezinin asansöründe kadına şiddet deneyi yapıldı. Orta yaşlı oyuncu çift, insanların kadına şiddete nasıl tepki vereceğini ölçtü. Asansörde adam sözde karısına şiddet uygularken insanların çoğusu olayı sadece seyretti. Deney yapılan 60 kişiden sadece 11 tanesi şiddete karşı tepki gösterdi. İşte o deney.
 Kadına Şiddet Backstage - Karton Kahramanlar 00:06
Kadına Şiddet Backstage - Karton Kahramanlar 98 izlenme - 2 yıl önce Kadına Şiddet Backstage - Karton Kahramanlar
Kadına Şiddet Hususunda İslam Dini Neyi Emrediyor? 15:37
Kadına Şiddet Hususunda İslam Dini Neyi Emrediyor? 1 izlenme - 1 hafta önce Kadına Şiddet Hususunda İslam Dini Neyi Emrediyor? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Günahkar Kısa Film 09:22
Günahkar Kısa Film 222 izlenme - 2 yıl önce KADINA ŞİDDET'E HAYIR YÖNETMEN/SENARYO: HASAN YAVUZ OYUNCULAR: BATUHAN DOĞAN, EDA BAYBURTLU, FERAT COŞKUN, AYTAÇ ERCAN