Hoşgeldiniz!

kadınlar ne ister

Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 03:38
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 882 izlenme - 1 hafta önce Çoğunluğun ilgi ister diye cevapladığı, para ister para diyenlerin azımsanmayacak sayıda olduğu ve o kadar insanın arasından çıkıp özgürlük ister diyen abinin videoyu taçlandırdığı bir röportaj olmuş.
Kadınlar Ne İster? 02:20
Kadınlar Ne İster? 10.889 izlenme - 8 yıl önce Kadınlar Ne İster? fragmanı
Kadınlar Ne İster? 00:57
Kadınlar Ne İster? 259 izlenme - 7 ay önce Kadınlar ne ister diye sorar durur,bir türlü cevabını bulamayız dostlarım.Romantik ve şık bir erkek mi,para mı,çocuk mu,ilgi mi?Çetin İnanç eseri olan bu filmde,Bahar'a bunların hepsi veriliyor,ancak yine de mutlu olmuyor Bahar. Ve yine soruyorum:Kadınlar ne İster? Künye:Deli Fişek,1984
Kadınlar Ne İster? 09:27
Kadınlar Ne İster? 464 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar Ne İster? (İnfo Programı)
Kadınlar Ne İster 00:36
Kadınlar Ne İster 85 izlenme - 11 ay önce Kadınlar ne ister temalı sosyal bir tespit yapan elamanları izliyoruz. Kadınlar ne istediklerini bir bilseler ve erkekler kadınların hallerinden bir anlasalar...
Kadınlar Ne İster? 06:13
Kadınlar Ne İster? 9 izlenme - 5 ay önce Kadınlar ne ister, kadınlar nelerden hoşlanır soruları belki de tarihin en başından bu yana erkeklerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Uzman Psikolog Beyhan Budak kadınlar ne ister ve kadınlar nelerden hoşlanır sorularını sizin için cevaplıyor.
Kadınlar Ne İster 00:06
Kadınlar Ne İster 40 izlenme - 7 ay önce Kadınlar Ne ister - yeni vine
Kadınlar Ne İster 00:06
Kadınlar Ne İster 74 izlenme - 7 ay önce Sitemizde ülkemizde çekilen en son ve en güzel vine videoları rahat bir şekilde hemde HD kalitesinde izleyebilirsiniz
Pit10 - Kadınlar Ne İster ? (düet FlowArt) 03:55
Pit10 - Kadınlar Ne İster ? (düet FlowArt) 192 izlenme - 3 yıl önce
Gece Kuşağı - Kadınlar Ne İster? 01:00
Gece Kuşağı - Kadınlar Ne İster? 2.229 izlenme - 1 ay önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 04:12
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 2.022 izlenme - 3 ay önce Eğer erkekseniz, bu beş maddeyi sağlamaya yönelik hareket etmelisiniz. Eğer kadınsanız, bu beş maddenin hayata geçirilmediği durumlarda ilişkinizin iyi gitmeyeceğini bilmelisiniz. 1. KADINLAR TAKDİR EDİLDİĞİNİ HİSSETMEK İSTER “Sevildiğini hissetmelidir” diyerek başlamadığım için şaşırmış olabilirsiniz. Çoğu erkek “seni seviyorum” der. Ama eşlerini ya da kız arkadaşlarını takdir etmezler. Bir kadının hayatında takdir edilmek büyük önem taşır. Pek çok kadın, “vericidir”, onlar eşlerinin ve çocuklarının hemen her ihtiyacını karşılamaya çalışırlar. Ama vermekten mutluluk duyan kadınlar dahi çabalarının takdir görmesini beklerler. Şimdi sevgili okurlarım, kız arkadaşınızı ya da karınızı takdir etmek tek başına yeterli değildir, bunu onunla da paylaşmanız yani dile getirmeniz gerekir. Erkek okurlarım şimdi buna karşı çıkacak ve hali hazırda zaten eş ya da kız arkadaşlarının bunu bildi
Kadınlar ne ister? 02:26
Kadınlar ne ister? 221 izlenme - 12 ay önce Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister? Kadınlar ne ister?
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 05:00
Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı 195 izlenme - 6 ay önce Kadınlar Ne İster? - Sokak Röportajı Kadinlar ne ister sorusu, kadin felsefesi arasinda sorulacak en buyuk ve en gizemli sorulardan biridir. kadinlar para, sohret, mevki, seks, ihtiras, ilgi,sevgi, sadakat, dogruluk v.b olgularin kokteylini istedikleri buyuk olcude dogrudur. ancak bunlardan birine razi olduklari da gorulmustur. ha bu kadinin degerini azaltir mi, tartisilir. ama ne kadar cok sey isterlerse beklentilerinin karsilanmasi o kadar zor olacaktir.
Sokak Röportajları - Kadınlar Ne İster? 02:35
Sokak Röportajları - Kadınlar Ne İster? 173 izlenme - 12 ay önce Sokak Röportajları - Kadınlar ne ister? Kadınları mutlu etmek gerçekten çok mu zor? Sadece sevgi, saygı ve huzur yeterli mi yüzlerinin gülmesi için yoksa biraz para, bol alışveriş ve belki de zengin bir kocanın da hatırı sayılır bir etkisi var mıdır? SokakRoportajlari. com iftiharla sunar; "Kadınlar ne ister?"
Beylikdüzü Psikolog Sitesi Kadınlar Ne İster 04:58
Beylikdüzü Psikolog Sitesi Kadınlar Ne İster 5 izlenme - 2 ay önce Beylikdüzü Psikolog Sitesi ~ http://beylikduzupsikolog.org/ Kadınlar Eşlerinden Ne İsterler? ~ Çift Terapisi ve İliişki Terapisti ~ Klinik Psikolog Beylikdüzü, İstanbul.
Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz! 02:00
Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz! 1.190 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar Ne Söyler Erkekler Ne Anlamaz!
İnsanlar Alemi - Kadınlar Ne ister? 13:48
İnsanlar Alemi - Kadınlar Ne ister? 169 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanların çok güldüren programı "İnsanlar Alemi” birbirinden komik skeçleriyle herkesi bir kez daha gülmeye davet ediyor. Aziz Hoca'nın yeteneksiz öğrencileriyle insan ilişkilerini irdelelikleri İnsanlar Alemi skeçleri resmi www.izlesene.com/bkmtvshow kanalında sevenleriyle yeniden buluşuyor!
Kadınlar Ne İster? (Matrix İçerir) 02:35
Kadınlar Ne İster? (Matrix İçerir) 7 izlenme - 3 ay önce Kadınları mutlu etmek gerçekten çok mu zor? Sadece sevgi, saygı ve huzur yeterli mi yüzlerinin gülmesi için yoksa biraz para, bol alışveriş ve belki de zengin bir kocanın da hatırı sayılır bir etkisi var mıdır?
Kadınlar Ne İster Erkekler Nasıl Anlamaz? (Altyazılı) 01:58
Kadınlar Ne İster Erkekler Nasıl Anlamaz? (Altyazılı) 3 izlenme - 3 ay önce 14 Şubat yaklaşıyor. Sevgilisi olan arkadaşlar fellik fellik ne alsak şeklinde paniklere başlamışlardır. Bazı çiftler kesin 'Yok ya para tuzağı bunlar birşey almayalım. Bize hergün sevgililer günü zaten' şeklinde karar alırken karşı taraftan hediye gelebilme ihtimali ile bir b planı düşünmektedir. Bazıları tam anlamıyla aşk böcüğü olup açılış mini şiir, güllerle sunum, ardından hediye verimi, sevimli balonları gökyüzüne salma ve romantik gözyaşları ile kapanış şeklinde de bir program gerçekleştirme planları kurmaktadırlar. Benimo da bunu anlatan eğlenceli güzel tespitler içeren bir reklam filmi çekmiş.Çoğu zaman birşey derken aslında bambaşka şeyler kastediyor aşk pıtırcığı çiftlerimiz. Keşke baloncuklardaki gibi herkes içinden geldiği gibi dan dun konuşsa herşey daha eğlenceli olur kanaatindeyim.
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 02:03
Kadınlar Ne İster Film Fragmanı (2000) 88 izlenme - 7 ay önce Bekar bir erkek olan olan Nick Marshall başarılı bir reklamcıdır. Marshall'a verilen yeni bir görevde amirinin bir bayan, Darcy McGuire, olacağı söylenir. Marshall, Darcy ile daha iyi anlaşabilmesi için kadınların neler düşündüğünü ve neleri sevdiklerini anlamasını sağlayacak bir testten geçirilir; fakat bu sırada ufak bir kazaya uğrar. Nick sonraki sabah uyandığında kadınların yanındayken gaipten sesler duyduğunu farkeder, fakat sonra kadınların düşündüklerini anlayabildiği farkeder. Önceleri bu durumdan hiç hoşlanmayan ve kurtulmaya çalışan Nick, kurtulamayınca durumu kendi yararına kullanabileceğini düşünür.
kadınlar ne ister 00:25
kadınlar ne ister 24.749 izlenme - 6 yıl önce
Kadınlar Ne İster? - Doğadan (Hemen Kaldırılan Reklam) 02:25
Kadınlar Ne İster? - Doğadan (Hemen Kaldırılan Reklam) 200 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz günlerde Doğadan markası için hazırlanan cinsiyetçi olmasıyla suçlanıp hemen kaldırılan hatta Doğadan ve reklam ajansına özür dilettiren reklam filmi. Kadınları sadece "isteyen" ve bu isteklerinde muhakeme yeteneğinden yoksun robotlarmış gibi gösteren reklam filmi için siz alkışlarla yaşıyorum üyeleri ne düşünüyorsunuz merak ettim?
kadınlar ne İster ? 02:11
kadınlar ne İster ? 19.840 izlenme - 6 yıl önce sonuçta bütün kadınlar cadıdır...:)
kadınlar ne ister 00:25
kadınlar ne ister 453 izlenme - 6 yıl önce
Kızlar Aslında Ne Demek İster? [Meme içermez] 01:39
Kızlar Aslında Ne Demek İster? [Meme içermez] 1.456 izlenme - 11 ay önce Kadınlar her zaman açık konuşmazlar. Anlayışlı bir erkek gibi görünmek istiyorsanız onların şifreli dillerinden en az birkaç parçayı öğrenmenizde fayda var.....
kadınlar ne ister ? 01:04
kadınlar ne ister ? 3.680 izlenme - 7 yıl önce sizce ne ister ?
kadınlar ne ister ? 01:04
kadınlar ne ister ? 3.314 izlenme - 6 yıl önce tabiki her zaman daha fazlasını ister :))
kadınlar ne ister 00:25
kadınlar ne ister 2.812 izlenme - 6 yıl önce hare kahveli likörlerhttpwwwharelikorcom
kadınlar ne ister? 00:57
kadınlar ne ister? 930 izlenme - 6 yıl önce
kadınlar ne ister? 01:04
kadınlar ne ister? 335 izlenme - 5 yıl önce