Hoşgeldiniz!

kadınlar ve erkekler

Tuvalate Giderken Erkekler - Kadınlar 00:06
Tuvalate Giderken Erkekler - Kadınlar 129.030 izlenme - 2 yıl önce 07.02.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim "Tuvalate Giderken Erkekler - Kadınlar" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Erkekler Ve Kadınlar Dost Olamaz 00:49
Erkekler Ve Kadınlar Dost Olamaz 15.696 izlenme - 3 yıl önce Bir Erkek Ve Bir Kadın Asla Dost Olamaz.
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar 04:44
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Farklar 196 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar ile erkekler arasındaki farkları esprili bir dille anlatan Türkçe altyazılı kısa klip
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse 03:21
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse 189 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar ve erkekler gündelik yaşamda yer değiştirirse ortaya nasıl bir şey çıkardı sorusunun cevabı olabilecek bir video.
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse 03:21
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse 48 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar ve erkekler gündelik yaşamda yer değiştirirse ortaya nasıl bir şey çıkardı sorusunun cevabı olabilecek bir video.
Kadınlar Genişler, Erkekler Daralır... 07:01
Kadınlar Genişler, Erkekler Daralır... 17 izlenme - 6 ay önce Psikoterapist Cem KEÇE, Evlilik terapisi ve evlilik sorunlarıyla, cinsel terapi ve cinsel sorunları anlatıyor... Kadınlar Genişler, Erkekler Daralır... http://www.cised.org.tr http://www.cemkece.com.tr "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/cised kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Fark 00:32
Kadınlar ve Erkekler Arasındaki Fark 9.065 izlenme - 3 yıl önce Kadınlar bakın neye seviniyor erkekler ise neye!
Erkekler ve Kadınların Bitmeyen Mücadelesi 01:58
Erkekler ve Kadınların Bitmeyen Mücadelesi 54 izlenme - 2 yıl önce Gözünü kestirdiği kızı herhalde kreş çıkışı yakalayıp sonra 2 dakikalık bitmek tükenmek bilmeyen bir azimle saflarına katmaya çalışan minik kardeşimiz hepimize kararlılık dersi veriyor...
Kadınlar Ve Erkekler Yataktan Nasıl Kalkar 02:00
Kadınlar Ve Erkekler Yataktan Nasıl Kalkar 290 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar Ve Erkekler Yataktan Nasıl Kalkar
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 04:37
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 764 izlenme - 1 yıl önce Bir kadınla yemeğe çıkan erkek neler düşünür? Kadınlar ilk bakışta neye dikkat eder? Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 04:37
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 22 izlenme - 2 ay önce Seksi bir kadınla yemeğe çıkan erkek neler düşünür? Kadınlar ilk bakışta neye dikkat eder? Buyrun hep birlikte izleyelim.
erkekler ve kadınlar 05:54
erkekler ve kadınlar 177 izlenme - 5 yıl önce
Kadınlar ve Erkekler Yataktan Nasıl Kalkar? 02:00
Kadınlar ve Erkekler Yataktan Nasıl Kalkar? 13.123 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en zor eylemi erkenden uyanmak, en nefret edilen sesi de alarm sesi olabilir. Uyanırken hepimiz büyük dram yaşıyoruz. Peki kadınlar mı, erkekler mi daha kolay uyanıyor?
Spor Salonunda Erkekler ve Kadınlar Rolleri Değişirse 03:16
Spor Salonunda Erkekler ve Kadınlar Rolleri Değişirse 3.118 izlenme - 2 yıl önce Spor Salonunda Erkekler ve Bayanlar Rolleri Değişirse Ortaya Nasıl Bir Görüntü Çıkar? Merak Ediyorsanız Cevabı Bu Videoda
Anasının Oğlu - Kadınlar Vs Erkekler 03:39
Anasının Oğlu - Kadınlar Vs Erkekler 69 izlenme - 1 yıl önce Anasının Oğlu - Kadınlar vs Erkekler Kadınlar ve erkekler ayrı ayrı toplandıklarında neler olur? Karşılaştırmalı anlatım!
Erkekler ve Kadınlar Dost Olabilir mi? 08:54
Erkekler ve Kadınlar Dost Olabilir mi? 75 izlenme - 3 yıl önce Erkekler ve Kadınlar Dost Olabilir mi?
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 03:29
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 752 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medya paylaşımları konusunda kadınlar ve erkekler yer değiştirseydi ortaya böyle absürd görüntüler çıkacaktı.
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 03:29
Kadınlar ve Erkekler Rolleri Değişirse - Sosyal Medya 171 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya paylaşımları konusunda kadınlar ve erkekler yer değiştirseydi ortaya böyle absürd görüntüler çıkacaktı.
Anasının Oğlu - Kadınlar vs Erkekler 03:39
Anasının Oğlu - Kadınlar vs Erkekler 19 izlenme - 1 yıl önce Anasının Oğlu - Kadınlar vs Erkekler Kadınlar ve erkekler ayrı ayrı toplandıklarında neler olur? Karşılaştırmalı anlatım! Sermiyan Midyat Devrim Yakut Melisa...
Anasının Oğlu - Kadınlar vs Erkekler 03:39
Anasının Oğlu - Kadınlar vs Erkekler 273 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar ve erkekler ayrı ayrı toplandıklarında neler olur? Karşılaştırmalı anlatım! :) https://www.facebook.com/analiogullu https://twitter.com/anasininoglutv http://instagram.com/anasininoglutv Sermiyan Midyat Devrim Yakut Melisa Sözen Taner Rumeli Sera Tokdemir Murat Başoğlu Köksal Engür Çiğdem Tunç Durul Bazan Onur Buldu Gülhan Tekin Burcu Gönder Deniz Erdoğan Kahtalı Mıçe Mehmet Yaşıru ve Erdal Tosun Yönetmen: Sermiyan Midyat Senaryo: Sermiyan Midyat Yapımcı: Necati Akpınar (BKM)
Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Farklar ( 2.bölüm ) 03:05
Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Farklar ( 2.bölüm ) 317 izlenme - 1 yıl önce Kadınlar Ve Erkekler Arasındaki Farklar Tüm Hızıyla Devam Ediyor.izleyin Ve Sizde Farkı Kapatın.
Türkiye Kadınlar Ve Erkekler Açık Alan Hokey Süper Ligi 01:35
Türkiye Kadınlar Ve Erkekler Açık Alan Hokey Süper Ligi 61 izlenme - 1 yıl önce Türkiye Kadınlar ve Erkekler Açık Alan Hokey Süper Ligi 2. etap müsabakaları tamamlandı. Türkiye Kadınlar ve Erkekler Açık Alan Hokey Süper Ligi 2. etap müsabakaları tamamlandı. Kadınlarda Highway Hokey, erkeklerde Gaziantep Polis Gücü şampiyonluğu elde etti. Hokey Federasyonu tarafından Gaziantep Çevik Kuvvet Sahası'nda düzenlenen organizasyonda, kadınlarda ve erkeklerde yedişer takım mücadele etti. Erkeklerde şampiyonluğa Gaziantep Polis Gücü ulaşırken, ikinci Amasya Gençlik Spor, üçüncü de Highway Hokey oldu. Kadınlarda ise şampiyonluk kupası Highway Hokey'in oldu. Birinci olan Bolu temsilcisini, Keçiören Bağlum ile Nizip Gençlik Spor izledi. Dereceye giren sporculara madalya ve kupaları, maçların yapıldığı sahada düzenlenen törenle verildi. Türkiye Hokey Federasyonu Başkanı Sadık Karakan, ödül töreninde yaptığı konuşmada, şampiyon takımların Türkiye'yi Avrupa Şampiyon Kulüpler Şampiyonası'nda temsil edeceğini söyledi.
Erkekler Odun Kırmaya Çalıştı, Kadınlar Tepindi 01:55
Erkekler Odun Kırmaya Çalıştı, Kadınlar Tepindi 527 izlenme - 3 yıl önce Kanal D'nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de erkekler odunları kırmak için mücadele ederken hanımlar adım sayarın üzerinde puan kazanmak için tepindiler. Erkeklerin odun kırmakta zorlanması ve hanımların tepinerek tüm performanslarını göstermesi herkesi güldürdü
Kadınlar ve Erkekler Eşit midir? - Sokak Röportajları 03:29
Kadınlar ve Erkekler Eşit midir? - Sokak Röportajları 260 izlenme - 1 yıl önce Türk Halkı kadın erkek eşitliğine bakalım nasıl bakıyor. Türk Halkına Kadınlar ve Erkekler eşit midir sorusu yöneltilmiş. Bakalım cevaplar nasıl? Kamera: Serdar Keklik Kurgu: Kazım Ünal
Kadınlar & Erkekler - Karşılaştırmalı Animasyon 05:28
Kadınlar & Erkekler - Karşılaştırmalı Animasyon 118 izlenme - 10 ay önce Bu kısa animasyon filmimizde kadınlar ve erkeklerin çeşitli olaylar ve durumlar karşısında örneğin işten eve geldiğimizde, konuşurken, romantik bir film izlerken, iş gezileri sırasında, diyet yaparken, buluşmaya hazırlanırken,cilveleşme aşamalarında,ihtiyaç molası esnasında, alışverişte; arasındaki farklılıkları karşılaştırmalı olarak görebilmekteyiz. Bazı şeyleri erkekler kadar bodoslama yapmadığımız; erkeklerin de mevzulara bizler kadar didikleyici yaklaşmadığı aşikar tabi ama her konu için genelleme de yapmamak lazım. Bazen; 'ben gelmem, ayağıma kadar gelinsin isterim kız gibi naz yaparım' diyen erkekler, buna karşılık 'bazen herşey dümdüz beyne kadar açık olsun isterim, dolandırma lafı 'diyen kızlar da mevcut ama tabi istisnalar kaideyi bozmaz. Ama gerçekten bazılarımızın el çantalarının içinde sonsuz ve gereksiz bir evren olduğu kanaatindeyim ben de.
kadınlar ve erkekler 00:31
kadınlar ve erkekler 2.950 izlenme - 7 yıl önce nedenebilrki
erkekler ve kadınlar 05:54
erkekler ve kadınlar 425 izlenme - 5 yıl önce erkekler ve kadınlar
kadınlar ve erkekler 03:08
kadınlar ve erkekler 1.714 izlenme - 6 yıl önce :))) yalanmı şimdi yaniiiii
kadınlar ve erkekler 04:44
kadınlar ve erkekler 1.177 izlenme - 5 yıl önce olay budur
erkekler ve kadınlar 00:32
erkekler ve kadınlar 742 izlenme - 7 yıl önce arsındaki ufacık bir fark