Hoşgeldiniz!

Kafa Kesme

Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 139.346 izlenme - 1 yıl önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
Kafa Kesme Hilesi 06:03
Kafa Kesme Hilesi 7.391 izlenme - 9 ay önce "Boğaz Kesme" Hilesi... Ortalığı velveleye veren kafa kesme videolarının bir çoğunun sahte olduğu kanıtlanmıştır. İşte en basit malzemeyle hazırlanan son derece gerçekçi bir sahne. Bu arada dikkatinizi çekmek isterim; izlediğiniz videonun çözünürlüğü gayet güzel. Buna rağmen çok gerçekçi duruyor. Halbuki nette izlediğiniz bir çok vahşet videosunda görüntü neredeyse piksel-pikseldir. Bu videonun da netliğini biraz bozarsak, gerçek diye herkese yutturulabilir.
Korkutan Kafa Kesme Şakası 03:02
Korkutan Kafa Kesme Şakası 10.968 izlenme - 1 yıl önce Bu şaka adamı kalpten götürür, sokak ortasında kesilen kafa gördüğünüzde ki hisseleriniz ve tepkiniz ne olurdu?
Yusuflatan Kafa Kesme Şakası 01:01
Yusuflatan Kafa Kesme Şakası 1.628 izlenme - 12 ay önce
Fatih Dizisinde Kafa Kesme Sahnesi 01:49
Fatih Dizisinde Kafa Kesme Sahnesi 3.937 izlenme - 2 yıl önce Yeni Dizi Fatih'in İlk Bölümüne Bu Sahne Damgasını Vurdu.
Kafasını Kesme Sahnesinin Gerçek Yüzü 06:03
Kafasını Kesme Sahnesinin Gerçek Yüzü 16.100 izlenme - 2 yıl önce Filmlerde kafa kesme sahneleri nasıl çekiliyor? Görüntülerde o sahnelerin nasıl çekildiği detaylı bir şekilde anlatılıyor.
IŞİD’den Toplu Katliam 00:35
IŞİD’den Toplu Katliam 208.811 izlenme - 1 yıl önce Suriye ve Irak'ta faaliyet gösteren IŞİD terör örgütünün bugün internetteki video paylaşım sitelerine yüklediği görüntülerde, IŞİD tarafından daha önce esir alınan, Esad askeri oldukları iddia edilen aralarında pilot ve subaylarında bulunduğu en az 15 kişilik bir grup rehinenin kafasının kesilerek infaz edildiği görülüyor.
Kurtlar Vadisi Polat Alemdar Kafa Kesme 09:29
Kurtlar Vadisi Polat Alemdar Kafa Kesme 53.401 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar Vadisi Polat Alemdar Kafa Kesme
kafa kesme 00:39
kafa kesme 65.696 izlenme - 7 yıl önce gerçek kafa kesme mutlakaİzleyin.
kafa kesme 00:22
kafa kesme 39.356 izlenme - 9 yıl önce komik bir cinayet
kafa kesme 01:55
kafa kesme 33.819 izlenme - 8 yıl önce kafa kesme
kafa kesme 00:20
kafa kesme 7.125 izlenme - 6 yıl önce ercan bahadır ümit
kafa kesme 00:28
kafa kesme 9.693 izlenme - 9 yıl önce
kafa kesme 00:34
kafa kesme 3.886 izlenme - 7 yıl önce kumar borcu
kafa kesme 00:37
kafa kesme 1.804 izlenme - 7 yıl önce uşaklıı polatt:))))
IŞİD'in Kafa Kesme Görüntüleri Stüdyo İşi mi? 01:14
IŞİD'in Kafa Kesme Görüntüleri Stüdyo İşi mi? 46.742 izlenme - 11 ay önce IŞİD'in kafa keserek infaz ettiği rehinelerin görüntülerinin montaj olduğu iddiası ortalığı karıştırdı. Örgütün Musul'da infaz ettiği peşmerge videosu da montajmış. IŞİD, ilk duyulmaya başladığı andan itibaren 'Nereden çıktı bu adamlar?' sorusunu akıllara getirdi. İnternette birkaç tıklamayla bu örgütün CIA-MOSSAD tarafından yaratılmış bir proje olduğuna ilişkin binlerce yazı okuyabilirsiniz. Komploculara göre, kafa kesme videoları bile stüdyo işi... ABD'NİN SAHTE USAME BİN LADİN VİDEOSU 2010 yılında Washington Post gazetesi komplocuları çok mutlu edecek bir haber yayınladı. Haber CIA'nın 2010'da El Kaide lideri Usame Bin Ladin'e benzer bir aktör ile çektiği sahte videoyu konu alıyordu. Videoda görülen sahte Ladin içki içiyor, erkeklerle seks yapıyordu. CIA, bu videoyu Irak'ta dağıtarak El Kaide içinde bir çatlak oluşturma amacındaydı. Ancak son anda videonun yayınlanmasından vazgeçildi. Amerikan istihbaratının 'amacına ulaşmak için' sahte video ve fotoğraflar yarattığı hep ileri sürülen bir teoriydi ama bunun gerçek olduğunu ilk kez bu gazete haberi ortaya koydu. "ABD VE İSRAİL'İN ORTAYA ÇIKARDIĞI YAPAY ÖRGÜT" Şimdi ise benzer teoriler tüm dünyaya korku salan IŞİD için ortaya atılıyor. Bir anda yüzlerce Toyota arabayla ortaya çıkan bu siyah Bayraklı adamlar nasıl oldu da kendi devletlerini kuracak kadar güçlü bir hale geldi? Örgüt üyelerine ayda 400 dolar verecek kadar büyük finansal Güce nasıl ulaştılar? Tank gibi ağır silahları Esad ordusundan aldılar da bunları kullanmayı nasıl hemen öğrenebildiler? Nasıl dünya medyasıyla yarışır düzeyde ve HD kalitede videolara, dergilere imza atabiliyorlar? İşte bu sorular hep komplo teorisyenlerinin ekmeğine yağ sürdü. IŞİD'in aslında ABD'nin ve İsrail'in Ortadoğu hakimiyetini sağlamak için ortaya çıkarılmış bir yapay örgüt olduğu iddiası dillendirildi.
Oyuncak Ayının Kafasını Kesen Işid Bebesi 00:30
Oyuncak Ayının Kafasını Kesen Işid Bebesi 5.167 izlenme - 3 ay önce Işid teröristleri sosyal medyayı iyi kullanan sanal teröristleri sayesinde iyi reklam yapıyor.Ama çoğu zaman pislikleride ortaya çıkıyor.Elinde bıçakla odaya dalan ışid teröristinin bebesi oyuncak ayının kafasını kesiyor.Tabi yine tekbirler eşliğinde.Bebenin kafa kesmeyi uygulamalı olarak gördüğün eminim.Bu ve benzeri görüntüler bu eşkiyaların yeni nesli zehirlediği güçlenmeleri durumunda daha vahim olayların ortaya çıkacağını gösteriyor.
Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar 01:06
Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar 1.268 izlenme - 2 yıl önce Kafa Kesmeyi Oyun Zanneden Suriyeli Çocuklar
Erci E - Sesini Kesme 03:39
Erci E - Sesini Kesme 58 izlenme - 6 ay önce Erci E - Sesini Kesme Şarkı Sözleri: Buraya bakin bana bir göz atin Erci E mikrofonda Türk Rapçi bunu çakin 2. Nesile yüksek sesle bagir, çagir artik bekleme Elele benimle seninle Cartel'le Gel anlat bunu yabancilik çekmeyene Bu kardeslerime alismayin ezilmeye Içine kapanma su düsünceden tatsana Yapamam deyip de yari yolda kalma Hemen alinma çevir evet yeni sayfa Yeni hava yeni kafa yeni türk Almanya'da Bu anlayanlara yanlis anlama Yanlisi seçme arkadasa güvenip de Okula gidip ne yapayim deyip de Gücünü! kuvvetini göster Tüm korkularini çözüver .. ! Kesme kesme kesme sesini kesme Susma durma kesme sesini kesme ''Abi yaa Almanlar Türkleri çok seviyo yaa Almanya süpper bi ülke ya 'Kendine bak bak Türk olarak -lak-lak- Almanyada kalarak Nerde bize hak? Su yasak bu yasak fakat 96' ya girip yeni döneme Geçmeyin Erci E nin önüne! Dj plaklari çevirdikçe Bu is Büyüyecek durmadan hep döne döne Müzikteki kuvvet heryere siçrar fisek gibi hizli Her yeri kaplar gerçek sözler düsüncene yatar Ac sesini birazcik daha Ritmlere giripte mesajlari anlamaya Konus söyle bagir sesini kesme, Konus söyle bagir evet sesini kesme! Kesme kesme kesme sesini kesme Susma durma kesme sesini kesme oohhlalllaaah Erci E çikti yine karsinizaa Tek tek kelimeler pespese gelirler Herkez dans eder, havada eller.. Isik yanip söner, Erci yine parti der Çekinmeye gerek yok hadi sende gel Aç aç sesini birazcik daha ritmlere giripte mesaj anlamaya Konus söyle bagir sesini kesme ! Kesme kesme kesme sesini kesme Susma durma kesme sesini kesme
keseriz 00:09
keseriz 1.172 izlenme - 9 yıl önce sadece adam kesiyoruz okadar
ırak kafa kesme 00:11
ırak kafa kesme 22.622 izlenme - 8 yıl önce ele geçirilen adam böle kafası kesildi işte :d:d
Avrupalıların Giyotin Sevgisi (Kafa kesme içerir) 03:00
Avrupalıların Giyotin Sevgisi (Kafa kesme içerir) 823 izlenme - 3 ay önce Giyotin ile kafa kesme işini bir gelenek haline getirmişler. Ve bundan hazalıyorlar aq. Kesilen gerçek bir kafa değil ama o haz nedir aq diye insan kendine soruyor.
araplarda kafa kesme 01:07
araplarda kafa kesme 4.199 izlenme - 6 yıl önce asasas
kurtlar vadısı kafa kesme 05:46
kurtlar vadısı kafa kesme 3.916 izlenme - 7 yıl önce iktisat2 gece
kafa kesme komedİ 02:04
kafa kesme komedİ 2.110 izlenme - 8 yıl önce
8b kafa kesme 01:15
8b kafa kesme 685 izlenme - 8 yıl önce komedİİİ
'Diriliş Ertuğrul' Dizisinde Nefes Kesen Kafa Kesme Sahnesi 03:53
'Diriliş Ertuğrul' Dizisinde Nefes Kesen Kafa Kesme Sahnesi 771 izlenme - 7 ay önce TRT ekranlarının reying rekortmeni dizisinde Süleyman Şah'ın kan kardeşim dediği Kurtoğlu'nun kellesini uçurduğu sahnenin hayali bile nefes kesti.
Işid Bu Kez Bir İngiliz Rehinenin Başını Kesti 00:29
Işid Bu Kez Bir İngiliz Rehinenin Başını Kesti 12.510 izlenme - 1 yıl önce İki Amerikalı gazeteciyi başlarını keserek katleden IŞİD militanları bu kez İngiliz vatandaşı David Haines benzer şekilde katletti. IŞİD'ın, geçen yıl mart ayında Suriye'deki Atmeh Kampı'ndan kaçırdığı Haines, insani yardım görevlisi olarak çalışıyordu.
İllüzyon Numarasının İçine Eden Kadın 00:52
İllüzyon Numarasının İçine Eden Kadın 31 izlenme - 2 ay önce Yıllardır en çok merak edilen illüzyon numaralarından biri olan adam kesmenin iç yüzünü işte bu bacımızın sakarlığıyla gözler önüne seriliyor.