Hoşgeldiniz!

kalp masajı

Kalp Masajı 00:28
Kalp Masajı 3.225 izlenme - 5 yıl önce Kalp Masajı
Kalp Masajı 02:25
Kalp Masajı 1.440 izlenme - 5 yıl önce Cardiopulmonary Resuscitation
Otomatik Kalp Masajı Aleti 01:50
Otomatik Kalp Masajı Aleti 386 izlenme - 1 yıl önce Aletimiz görüldüğü üzere kalp masajı yapıyor. Benim içim mi fesat bilmem ama bu alet bizim milletin eline geçmemeli..
Kalp Masajı Nasıl Yapılır? 03:04
Kalp Masajı Nasıl Yapılır? 851 izlenme - 5 yıl önce How to perform CPR?
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 02:50
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 97 izlenme - 10 ay önce Hayvan sevgisinin en saf halini göreceğiz sayın üyeler. Köpeğe ne olmuş da bu hale gelmiş bilmiyorum ama cengaver abimiz kalp masajıyla geri döndürüyo hayvanı.İyi seyirler
Kalp Masajı Cihazı 13:07
Kalp Masajı Cihazı 102 izlenme - 11 ay önce Artık Kalp Masajı Yapmanıza Gerek yok..! Nasıl mı? İzleyiniz...
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 02:50
Köpeğe Kalp Masajı Yapmak 194 izlenme - 2 yıl önce Köpeğe Kalp Masajı Yapmak
Kalp Masajı Hayat Kurtarıyor! 02:23
Kalp Masajı Hayat Kurtarıyor! 107 izlenme - 1 yıl önce Taksideyken kalbi duran ve anjiyografiye alınana kadar toplam 25 Kez kalbi duran ve elektroşok ile yeniden çalıştırılan 52 yaşındaki hasta OD, kalbine stent takarak sağlığına kavuşmasını sağlayan Doç. Dr. Mutlu Vural ile şifa bulduğu Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin önünde Habertürk TV'ye birlikte röportaj verdiler. Kalp krizi ölüm sebeplerinin başında geliyor. Genç yaşlı farketmiyor! Peki sokakta yürürken kalp krizi geçiren birine nasıl müdahale etmeniz gerekiyor? İşte saniyelerin hayati önem taşıdığı o anlarda yapmanız gerekenler.
Ana Haber'de Kalp Masajı 08:45
Ana Haber'de Kalp Masajı 367 izlenme - 1 yıl önce CANLI YAYINDA HABER SPİKERİ KALP MASAJI YAPTI!!! Dr. Vural spiker Sinem Karataş'a Canlı Yayında Kalp Masajı Yaptırdı! Türkiye'nin İlk Uygulamalı İlkyardım Programı "Altın Dakikalarda Dr. Sensin" tanıtım filmi gösterimi öncesi Kanal T Ana Haber spikeri Sinem Karakaş ile yapılan röportaj sırasında Doç. Dr. Mutlu Vural stüdyoda kalp masajı yaptı. Dr. Vural daha sonra Kanal T ana haber spikeri Sinem Karataş'ı yerinden kaldırarak kalp masajı yaptırdı. Dr. Sensin 18 Eylül'de 17:00-18:00 saatleri arasında Kanal T'de Başlıyor.
Ortaköy'de Toplu Kalp Masajı 07:40
Ortaköy'de Toplu Kalp Masajı 119 izlenme - 1 yıl önce Hayatta Kal Derneği Ortaköy Meydan’ında düzenlenen “Erişkinlerde Temel Yaşam Kurtarma Zinciri Etkinliği’nde toplu kalp masajı yaptı. Kanal t bu etkinliği canlı olarak yayınladı.
Çalışan Kalbe Kalp Masajı Korkusu Yersiz! 05:06
Çalışan Kalbe Kalp Masajı Korkusu Yersiz! 161 izlenme - 2 yıl önce Acil Tıp Uzmanları Derneği (atuder) Başkanı Prof. Dr. Başar Cander Açıklıyor...
Hayatta Kal- Kalp Masajı 03:50
Hayatta Kal- Kalp Masajı 80 izlenme - 1 yıl önce Hayatta Kal ani Kalp Durmasında 112 Arandıktan Sonra Dakikada 100 Kere Aralıksız Kalp Masajı Yapılması Gerektiğinden Aralıksız Kalp Masajı İlkyardım Eğitimlerinde Kullanılmak Üzere Hayatta Kal Derneği Yk Başkanı Doç. Dr. Mutlu Vural'ın Önerisiyle Sanatçılarımız Tarafından Herhangi Bir Karşılık Beklenmeden Bir Milli Şarkı Tasarlandı. Vural Şahin Tarafından Sözleri Yazılan Ve "hayatta Kal" İsmi Verilen Şarkının Bestesi Tuncay Yalın Tarafından Yapıldı. Önce 103 Rpm Hızında Orijinal Versiyonu Tasarlanan "hayatta Kal" Şarkının Yanında 120 Rpm Olarak Derneğimizin Marşı Ve Kalp Projesi Farkındalık Çalışması Remiks Olarak Stüdyo Çalışması Yapıldı. Ali Avni Tarafından Seslendirilen Hayatta Kal Remiks Beğeninize Sunulmuştur. Bu Şarkı İlk Kez 1. Erişkinlerde Yaşam Kurtarma Zinciri Etkinlikleri Sırasında Dinlenmiştir.
Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Video 01:11
Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Video 775 izlenme - 1 yıl önce Amerikan Kalp Derneği ( Aha)' Dan Aldığı Telif Hakkı Hzni Sonrası Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosunu (official 2012 Hands-only Cpr Instructional Video) Hayatta Kal Derneği Kendi İmkanları İle Türkçe Dublajını Tamamlayarak Halkımızın Hizmetine Sunmuştur. çeviri: Doç. Dr. Mutlu Vural seslendirme: Aysun Odabaşı Akgün montaj: Yalçın Yıldız
Barselona'da Toplu Kalp Masajı Etkinliği 01:45
Barselona'da Toplu Kalp Masajı Etkinliği 61 izlenme - 1 yıl önce Barselona'da Katedral Önünde Stayin Alive Şarkısının Ritmi İle Toplu Kalp Masajı Etkinliği Yapıldı. Biz De Türkiye Finans Katılım Bankası Ve Life Point Oed Desteğiyle Galatasaray Lisesi Önünde Türkiye'de İlk Olan Toplu Kalp Masajı Etkinliğimizi Gerçekleştirdik. İkincisini Eylül'de Ortaköy Camii Yanında Yapacağız. Hayatta Kal Şarkısının Ritmi İle Toplu Kalp Masajı Rituelimiz Olacak.
Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası 01:16
Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası 2.206 izlenme - 5 yıl önce Kalp Masajı Yapmanın Püf Noktası
Mafya Babasından Aralıksız Kalp Masajı 01:44
Mafya Babasından Aralıksız Kalp Masajı 386 izlenme - 1 yıl önce "İlk Yardım Öğrenin, Hayat Kurtarın" Sizde bu videoyu sevdiklerinizle Facebook'ta paylaşın, farkındalık yaratın. İngiliz Kalp Vakfı tarafından hazırlanan bu videoda Vinnie Jones bir mafya babasını canlandırıyor. Amaç eğlenceli şekilde kalp masajının önemine vurgu yapmak. Vinnie Jones (Vincent Peter Jones) İngiltere doğumlu eski futbolcu. Futbol kariyerinden sonra aktörlük kariyeri başlamıştır. İngiltere'nin sevilen bir yüzüdür. İzmir Ambulans Servisi Türkçe alt yazı ile yayınlamış. Hayatta Kal Derneği olarak biz bu filmin Türkçe Dublajı için İngiltere'den telif hakkı istedik.
Mafya Babasından Aralıksız Kalp Masajı 01:45
Mafya Babasından Aralıksız Kalp Masajı 77 izlenme - 1 yıl önce "İlk Yardım Öğrenin, Hayat Kurtarın" Sizde bu videoyu sevdiklerinizle Facebook'ta paylaşın, farkındalık yaratın. İngiliz Kalp Vakfı tarafından hazırlanan bu videoda Vinnie Jones bir mafya babasını canlandırıyor. Amaç eğlenceli şekilde kalp masajının önemine vurgu yapmak. Yapay solunumun önemi giderek azaldığı için önerilmiyor. Vinnie Jones (Vincent Peter Jones) İngiltere doğumlu eski futbolcu. Futbol kariyerinden sonra aktörlük kariyeri başlamıştır. İngiltere'nin sevilen bir yüzüdür.
Yavrusuna Kalp Masajı Yapan Fil 00:58
Yavrusuna Kalp Masajı Yapan Fil 51 izlenme - 1 yıl önce Allahu Teala ona öyle bir şey bahşetmiş ki yavrusuna kalp masajı yaparak hayata döndürüyor. Bunu ateistlere sorsan sanırım tesadüf eseri vurdu filan diyeceklerdir. Cehennemin ebedi ziyaretçilerine kanıtlamam gereken bir şey yok ama bu video oldukça etkileyici. İyi seyirler.
Camide Kalp Masajı Eğitimi Vermek 01:55
Camide Kalp Masajı Eğitimi Vermek 32 izlenme - 11 ay önce Zeytinburnu'ndaki Çinili Camii İmamı doktorlarla koordineli olarak bir çalışma yapmış ve camide mini bir kalp masajı eğitimi düzenlemiş. Halkı bilinçlendirmek için mantıklı bir uygulama gerçekten.
Kalp Masajıyla Hayata Döndü 00:48
Kalp Masajıyla Hayata Döndü 38 izlenme - 4 ay önce Minik kedi, kalp masajıyla hayata böyle döndürüldü. Görüntüler İtalya’dan. Bir yangına müdahale sırasında su yutan ve boğulma tehlikesi atlatan küçük kedi, itfaiye erinin kalp masajıyla hayata geri döndü. O anlar ise başka bir itfaiye erinin cep telefonu kamerasına yansıdı. Bir veterinerde detaylı kontrolden geçirilen minik kedinin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.
Ani Kalp Durması Sonrası Kalp Masajı 03:41
Ani Kalp Durması Sonrası Kalp Masajı 552 izlenme - 1 yıl önce Hayatta Kal Derneği Başkanı Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mutlu Vural ani kalp durmasında kalp masajının önemini uygulamalı olarak anlatıyor. Ani kalp durması sonucu ülkemizde her yıl 100 bin kişinin öldüğü tahmin ediliyor. Ani kalp durması geçiren bir kişinin hayatta kalma oranı ülkemizde maalesef %1'in altında olduğundan aralıksız kalp masajını her yetişkinin öğrenmesinin hayati önemi var.
Bee Gees - Stayin' Alive 04:02
Bee Gees - Stayin' Alive 488 izlenme - 2 yıl önce Hayatta Kal Şarkısı İçin İlham Veren, Dakikada 100 Kalp Masajı Yapmak İçin En Uygun Ritmi Olan Şarkıdır.
AHA Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosu 01:11
AHA Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosu 615 izlenme - 2 yıl önce Hayatta Kal Derneği, Amerikan Kalp Derneği ( AHA)' dan Aldığı Telif Hakkı İzni Sonrası 2012 Resmi Aralıksız Kalp Masajı Eğitici Videosunun (official 2012 Hands-only Cpr Instructional Video) Aslına Ve Ülkemiz Müfredatına Uygun Türkçe Dublajını Tamamlayarak Halkımızın Takdirine Sunmuştur.
Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 00:32
Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü 231 izlenme - 2 yıl önce Kalbi Duran Bebeği Hayata Döndürdü
kalp masajı 06:28
kalp masajı 814 izlenme - 4 yıl önce ilkyardım dersikalp masajı nasıl yapılırsürücü eğitimidenge sürücü kursu çetin büyükçınar anlatımıehliyet sınavına hazırlıksürücü adayı http//www.dengeehliyet.com
kalp masajı 02:23
kalp masajı 242 izlenme - 6 yıl önce ölen dişi kediye erkek kedı kalp masajı yaparak hayata döndürmeye çalışıyor
Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor 02:23
Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor 368 izlenme - 2 yıl önce Kedi Ölen Eşine Kalp Masajı Yapıyor
Kalp Masajıyla Ölen Köpeği Hayata Döndürdü 03:03
Kalp Masajıyla Ölen Köpeği Hayata Döndürdü 83 izlenme - 2 yıl önce Gerçekten Çok İlginç Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olunuz
Kanaltürk Muhabiri İmge Yücetürk Röportaj Sırasında Kalp Masajı Yaptı. 03:23
Kanaltürk Muhabiri İmge Yücetürk Röportaj Sırasında Kalp Masajı Yaptı. 121 izlenme - 2 yıl önce Doç. Dr. Mutlu Vural Kanaltürk Ana Haber'de Kalp Masajının Önemini Anlattı! Kanaltürk Muhabiri İmge Yücetürk İnsan Maketinin Yanına Diz Çöktü Ve Kalp Masajı ...
Kalp Masajı - İlkyardım 01:44
Kalp Masajı - İlkyardım 215 izlenme - 5 yıl önce Kalp masajı nasıl yapılır?