Hoşgeldiniz!

kaşı

kaşı 00:17
kaşı 813 izlenme - 6 yıl önce
Erdal Güney - Kaşı Kemanım 04:07
Erdal Güney - Kaşı Kemanım 110 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Aşkiya Çıkış Tarihi: 27.05.2005 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Umut pişerdi yüreğimin ateşinde Sıvardın sabır duvarıma ellerinle Ağıt yakmaya dillerim varmaz Tükendim ömürlerce Ey kaşı kemanım bülbülü şeydam Gül yüzün düş olmuş nasıl hayra yoram Ey karanfil karam gül tende yaram Güllerim tez soldu bülbülüm yanam Hatıralarım bir kül gibi Ömrümdün yana bir gül gibi "Ölüm adın kalleş olsun" Ömrüm bir yangın yeri
Esmeray - Bir Kaşı Kara 02:49
Esmeray - Bir Kaşı Kara 939 izlenme - 4 yıl önce
Erdal Güney - Kaşı Kemanım 04:07
Erdal Güney - Kaşı Kemanım 832 izlenme - 4 yıl önce
Gülcan Opel - Kaşı Karaya 03:04
Gülcan Opel - Kaşı Karaya 686 izlenme - 4 yıl önce
Süleyman Tuğrul - Kaşı Kara 04:20
Süleyman Tuğrul - Kaşı Kara 74 izlenme - 5 ay önce Süleyman Tuğrul - Kaşı Kara
Tayfun Duygulu - Kaşı Keman 04:26
Tayfun Duygulu - Kaşı Keman 573 izlenme - 4 yıl önce
Turgut Karataş - Kaşı Beni 03:27
Turgut Karataş - Kaşı Beni 209 izlenme - 4 yıl önce
Murat Ertuğrul - Yüzüğümün Kaşı 04:52
Murat Ertuğrul - Yüzüğümün Kaşı 92 izlenme - 5 yıl önce
Tayfun - Kaşı Keman 04:20
Tayfun - Kaşı Keman 426 izlenme - 1 yıl önce Albüm: On da Oniki Şarkı Sözleri(lyrics): Dün gece gördüm seni Yakıyordun mor kandili Tanrı seni bana yar eyledi Sevda arsızı Bu gece giymiş yine kırmızı Dönsün başında aşk yıldızı A canım bak bana aşk neyledi Erdemin eşti figan eyledi Yanarım aşkına Bülbülüm sen dile ölürüm Kaşı keman, gözü ela Can dayanmaz yar nazına Yetti artık gel üzme beni Allah şahit seviyorum seni Dün gece gördüm seni Yakıyordun* mor kandili Tanrı seni bana yar eyledi Sevda arsızı Bu gece giymiş yine kırmızı Dönsün başında aşk yıldızı Gel insaf dön bir bak bana İki gözüm sana bin can feda Yanarım uğruna Can gülüm sen dile ölürüm..
Tayfun - Kaşı Keman 04:20
Tayfun - Kaşı Keman 1.938 izlenme - 4 yıl önce
Tayfun - Kaşı Keman 04:19
Tayfun - Kaşı Keman 118 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 2000 Şarkı Sözleri: Dün gece gördüm seni Yakıyordun mor kandili Tanrı seni bana yar eyledi Sevda arsızı Bu gece giymiş yine kırmızı Dönsün başında aşk yıldızı A canım bak bana aşk neyledi Erdemin eşti figan eyledi Yanarım aşkına Bülbülüm sen dile ölürüm Kaşı keman, gözü ela Can dayanmaz yar nazına Yetti artık gel üzme beni Allah şahit seviyorum seni Dün gece gördüm seni Yakıyordun* mor kandili Tanrı seni bana yar eyledi Sevda arsızı Bu gece giymiş yine kırmızı Dönsün başında aşk yıldızı Gel insaf dön bir bak bana İki gözüm sana bin can feda Yanarım uğruna Can gülüm sen dile ölürüm..
Tayfun - Kaşı Keman 04:26
Tayfun - Kaşı Keman 3 izlenme - 5 ay önce Tayfun - Kaşı Keman Şarkı Sözleri: Dün gece gördüm seni Yakıyordun mor kandili Tanrı seni bana yar eyledi Sevda arsızı Bu gece giymiş yine kırmızı Dönsün başında aşk yıldızı A canım bak bana aşk neyledi Erdemin eşti figan eyledi Yanarım aşkına Bülbülüm sen dile ölürüm Kaşı keman, gözü ela Can dayanmaz yar nazına Yetti artık gel üzme beni Allah şahit seviyorum seni Dün gece gördüm seni Yakıyordun* mor kandili Tanrı seni bana yar eyledi Sevda arsızı Bu gece giymiş yine kırmızı Dönsün başında aşk yıldızı Gel insaf dön bir bak bana İki gözüm sana bin can feda Yanarım uğruna Can gülüm sen dile ölürüm..
Tayfun - Kaşı Keman 04:20
Tayfun - Kaşı Keman 4 izlenme - 2 ay önce Tayfun Duygulu'nun 2000 yılında çıkardığı " On'da On İki " albümünün çıkış şarkısıdır . Albümde Kırıldı Kanadım , Çaresizim ve Ben Sensiz ölürüm gibi klasik olucak muhteşem slowların yanında Ye Beni , Yaramaz Kedim gibi değişik şarkılar da vardı . Ama albüm benim için çok değerlidir hala dinlerim Tayfun'un bu albümünü . Aslında Tayfun'un piyasadan çekildiğini düşündüğümüz , medyada gözükmediği zamanlarda harika şarkılar , harika bir albüm yaptığının kanıtıdır bu şarkı ve bu albüm . İyi dinlemeler .
Tayfun - Kaşı Keman 04:20
Tayfun - Kaşı Keman 10 izlenme - 5 ay önce Tayfun - Kaşı Keman
Yerçekimine Nasıl Kaşı Koyulur? 05:41
Yerçekimine Nasıl Kaşı Koyulur? 15 izlenme - 2 ay önce Basit bir fizik kuralı aslında ama anlamayanlar olabilir tabi
Havanur - Kaşı Karam Gec Kaldin 04:29
Havanur - Kaşı Karam Gec Kaldin 19.426 izlenme - 1 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Kaşı Kemanım 02:32
Çeşitli Sanatçılar - Kaşı Kemanım 68 izlenme - 4 yıl önce
Ayşe Şan - Ey Kaşı Keman 04:00
Ayşe Şan - Ey Kaşı Keman 738 izlenme - 4 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Ey Kaşı Keman 03:09
Çeşitli Sanatçılar - Ey Kaşı Keman 72 izlenme - 4 yıl önce
Ülker Gönent - Kaşı Karalı Yarim 03:48
Ülker Gönent - Kaşı Karalı Yarim 65 izlenme - 4 yıl önce
 Yerçekimine Nasıl Kaşı Koyulur? 05:41
Yerçekimine Nasıl Kaşı Koyulur? 16 izlenme - 1 yıl önce Basit bir fizik kuralı aslında ama anlamayanlar olabilir tabi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Güler Duman - Aldılar Elimden Kaşı Karamı 06:24
Güler Duman - Aldılar Elimden Kaşı Karamı 4.304 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Ömür Dediğin Çıkış Tarihi: 25.09.2007 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Aldılar elimden kaşı karamı O dost yok ki sara benim yaramı Verseler istemem Bağdat haramı Benim meylim yine nazlı yardadır Çağırın o dostu başım dardadır Meylimi vermişim yüce mevlaya Ararım derdime çare bulmaya Azrail gelse de canım almaya Benim meylim yine nazlı yardadır Çağırın o dostu başım dardadır
Tufan Altaş - Rast Geldim Kaşı Keman Yare 06:13
Tufan Altaş - Rast Geldim Kaşı Keman Yare 94 izlenme - 1 yıl önce Tufan Altaş - Rast Geldim Kaşı Keman Yare
Hakan Kumru - Merhamet Kıl Kaşı Keman 04:05
Hakan Kumru - Merhamet Kıl Kaşı Keman 792 izlenme - 3 yıl önce Hakan Kumru - Merhamet Kıl Kaşı Keman - Anadolu Turu 5 - Türk Halk Müziği
Rıza Konyalı - Tırnağın Varsa Başını Kaşı 03:45
Rıza Konyalı - Tırnağın Varsa Başını Kaşı 144 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Rıza Konyalı 98 Çıkış Tarihi: 05.03.1998
Hazar Turgay - Karalıdır Kaşı Gözü Karalı 03:09
Hazar Turgay - Karalıdır Kaşı Gözü Karalı 26 izlenme - 11 ay önce Hazar Turgay - Karalıdır Kaşı Gözü Karalı
Hakan Kumru - Merhamet Kıl Kaşı Keman 04:05
Hakan Kumru - Merhamet Kıl Kaşı Keman 3 izlenme - 6 ay önce Hakan Kumru - Merhamet Kıl Kaşı Keman
Güler Duman Aldılar Elimden Kaşı Karamı 02:45
Güler Duman Aldılar Elimden Kaşı Karamı 777 izlenme - 3 yıl önce türkü dünyası
Az Daha Yukarıyı Kaşı Diyen Leopar 02:13
Az Daha Yukarıyı Kaşı Diyen Leopar 122 izlenme - 1 yıl önce Bu Rus kardeşimiz, kafeste ve benim halen uyuşturucu ilaç etkisinde olduğunu düşündüğüm leoparı seviyor aslına masaj yapıyor gibi. Leopar pençesiyle, kendisini seven eli yönlendiriyor. Arkadaş bir ara hayvanı öpüyor. (Diyarbakır'da olsa esprisi yapmayın, bayatladı)