Hoşgeldiniz!

kayıp

Kayıp 01:36
Kayıp 163 izlenme - 3 yıl önce
Kayıp 04:58
Kayıp 124 izlenme - 3 yıl önce bu şarkkıyı dinleyin
Kayıp 01:32:22
Kayıp 63 izlenme - 2 yıl önce Dizi
Kayıp 00:12
Kayıp 5 izlenme - 1 yıl önce 11.10.2014 tarihinden beri kayıp görenlerin fotoğraf üzerindeki numaralardan ulaşmasını rica ederiz.
Kayıp 04:58
Kayıp 21 izlenme - 2 yıl önce Aydın Bendeniz
Kayıp 01:13
Kayıp 27 izlenme - 4 yıl önce Kayıp
Adem Gümüşkaya - Kayıp Düşler 04:17
Adem Gümüşkaya - Kayıp Düşler 804.715 izlenme - 2 yıl önce Adem Gümüşkaya - Kayıp Düşler
Bandeniz Aydın - Kayıp 04:58
Bandeniz Aydın - Kayıp 15 izlenme - 2 yıl önce kayıp
Kayıp Aranıyor 00:58
Kayıp Aranıyor 236 izlenme - 2 yıl önce Kayıp Aranıyor
Transformers Kayıp Çağ Türkçe Dublaj Fragman 02:24
Transformers Kayıp Çağ Türkçe Dublaj Fragman 987.247 izlenme - 2 yıl önce Serinin dördüncü filmi 27 Haziran 2014 yılında seyirciyle bulaşacak. Filmin başrollerinde ise Mark Wahlberg, Nicola Peltz ve Stanley Tucci gibi isimler yer alacak. Filmin bir bölümü ise Çin'de geçicek. Üç yıl önce Chicago'da yaşanan savaşın ardından, Autobot'lar NEST'in yardımlarıyla Deception'ları yok etmeye devam ediyorlardır. Ancak öte yandan Skyquake bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deception'ları yeniden hayata döndürmektedir. Megatron'un ölmesi ve Cybertron'un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deception'ların kontrolü Skyquake'e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları 'Trypticon'ı tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobot'lar ve NEST dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deception'ları durdurmak zorundadır.
Kayıp İhbarı 02:27
Kayıp İhbarı 99.643 izlenme - 6 ay önce Çalışanlardan biri işe geldiğinde ofisteki herkesin gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu fark ediyor.
Toner Bilim Araştırması: Kayıp İnsanlar 02:27
Toner Bilim Araştırması: Kayıp İnsanlar 62.128 izlenme - 3 ay önce 4.Bölüm: Kayıp İnsanlar
Kayıp Kızlar 02:10
Kayıp Kızlar 5.389 izlenme - 3 ay önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
KAYIP KIZLAR 04:39
KAYIP KIZLAR 3.320 izlenme - 6 ay önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Kayıp Nişanlı 02:09
Kayıp Nişanlı 21.941 izlenme - 8 yıl önce Kayıp Nişanlı fragmanı
Pera - Kayıp 03:52
Pera - Kayıp 12.455 izlenme - 2 yıl önce Pera - Kayıp (Lyric Video)
KAYIP KIZLAR 04:39
KAYIP KIZLAR 2.119 izlenme - 1 yıl önce Filmin Adı: Kayıp Kızlar Yönetmen: Orhan Elmas Oyuncular: Tarık Akan, Ahu Tuğba Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1984
Kayıp Ayı 00:17
Kayıp Ayı 13.259 izlenme - 9 yıl önce Kayıp ayı ile ilgili haber yapan spikerin başına gelenler.
Kayıp Otoban 01:54
Kayıp Otoban 10.015 izlenme - 8 yıl önce Kayıp Otoban fragmanı
Tarkan Kayıp 05:01
Tarkan Kayıp 2.940 izlenme - 4 yıl önce
Tarkan Kayıp 04:52
Tarkan Kayıp 778 izlenme - 2 yıl önce Tarkan Kayıp
Kayıp Baba 09:44
Kayıp Baba 31 izlenme - 10 ay önce "Kayıp Baba", DNY Yapım, Ankara 2015 Yazan ve Yöneten: Cenk Yiğiter Oyuncular: Sinem Yiğiter Atağan, Derya Nesli Yiğiter, Yusuf Atağan Kamera, Kurgu, Ses Düzenleme ve Özgün Müzik: Cenk Yiğiter "Kayıp Baba" adlı bu kısa film denememiz tamamen eğlenme ve öğrenme amaçlı olarak üretildi. Yakın bir zamanda Çağdaş Ergarip Çelik ile bir kısa film çekeceğiz. Onun öncesinde, kurgu, özellikle de ses kurgusu meselesini biraz olsun tanıyabilmek için böyle bir iş çıkardım kendime. Çekimleri bir saatte yaptık, iki gündür kurgusuyla uğraşıyorum :) Bir yerden sonra da sıkılıp aceleyle bitirdim aslında. Bu arada izleyicilere kulaklık yada ses sistemi ile izlemelerini tavsiye edeceğim. Ha bir de gece evde yalnız izlerseniz daha güzel olur bence :)
Kayıp Baba 09:44
Kayıp Baba 12 izlenme - 6 ay önce "Kayıp Baba", DNY Yapım, Ankara 2015 Yazan ve Yöneten: Cenk Yiğiter Oyuncular: Sinem Yiğiter Atağan, Derya Nesli Yiğiter, Yusuf Atağan Kamera, Kurgu, Ses Düzenleme ve Özgün Müzik: Cenk Yiğiter "Kayıp Baba" adlı bu kısa film denememiz tamamen eğlenme ve öğrenme amaçlı olarak üretildi. Yakın bir zamanda Çağdaş Ergarip Çelik ile bir kısa film çekeceğiz. Onun öncesinde, kurgu, özellikle de ses kurgusu meselesini biraz olsun tanıyabilmek için böyle bir iş çıkardım kendime. Çekimleri bir saatte yaptık, iki gündür kurgusuyla uğraşıyorum :) Bir yerden sonra da sıkılıp aceleyle bitirdim aslında. Bu arada izleyicilere kulaklık yada ses sistemi ile izlemelerini tavsiye edeceğim. Ha bir de gece evde yalnız izlerseniz daha güzel olur bence :)
Kayıp Komedi 12:37
Kayıp Komedi 611 izlenme - 3 yıl önce Amatör Bir Video Önce Eğlenmek Amaçlı Çekildi Sonra Tekrar İzleyince Güldük Ve Eğlendik Burda Da Paylaşmak İstedik Tabiki Hatalar Sponsorumuz Vardı Da Biz Mi İstemedik:d
KAYIP FRAGMAN 00:54
KAYIP FRAGMAN 4 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
KAYIP TANITIM 00:54
KAYIP TANITIM 1 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Kayıp Top 00:51
Kayıp Top 99 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kayiptop.htm Kayıp top oyunumuzda adada kaybolmuş olan topu yönlendirerek bitiş çizgilerine götürmeye çalışmalısınız. Yön tuşları ile topu yönlendirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz.Sizleri bekleyen engellere takılmadan ilerlemeli ve bölümleri tamamlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Kayıp Yüzük 02:41
Kayıp Yüzük 1.226 izlenme - 8 yıl önce Kayıp Yüzük fragman
Kayıp Eserler 01:18
Kayıp Eserler 9 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kayipeserler.htm New game seçeneğinden profilinizi oluşturarak oyunu başlatabilirsiniz. Kayıp eselerin bulunması için yardımınız gereklidir. Oyunda ilerlerken dikkat bir şekilde giderek kurulmuş tuzaklara ve sizi yolunuzdan mahrum bırakmaya çalışan düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Mouse ile para cuvallarını uygun yerlere koyarak ilerleyen adamın dikkatini başka yönlere çekmelisiniz. İtemleri yerleştirdikten sonra ise GO butonuna mouseniz ile tıklayın ve oyun başlasın. İyi eğlenceler..
Kayıp Tarkan 05:15
Kayıp Tarkan 171 izlenme - 2 yıl önce Adımı Kalbine Yaz (2010) - Hitt Müzik Prod.