Hoşgeldiniz!

kazım kartal

Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 00:38
Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 986.697 izlenme - 12 ay önce Eski Türk sinemasında olan sahnelerden biri ile yine karşınıza çıkıyoruz. Cengiz Kurtoğlu "Şanssızım" Adlı 1987 yapımı bu filmde genç kız nasıl olmuşsa göle düşmüştür onu kurtarmaya giden Kazım Kartal ise kurtarmanın verdiği rahatlıkla kızı sarılma,öpme,koklama gibi ve arada taciz e kalkışıtığı sahneler içeren eski bir kesit. İzliyoruz, Sayın Seyirciler. Admin Notu: İlgili filmde Kazım Kartal'ın kurtardığı kişi kız kardeşi rolündedir.
Kazım Kartal Kutu Travması 00:57
Kazım Kartal Kutu Travması 892 izlenme - 3 ay önce Kazım Kartalın enişte filminden bir kesit azgın genç kızların arasına düşen kazım abimizin kutu travmasını izliyoruz konuyla ilgili daha iyi fikir sahibi olmak için önceki videoyuda izlemenizi tavsiye ediyorum Önceki videomuzun Lİnki ; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/168378/kutusunu-actirmak-icin-sabirsizlanan-kadin
Kazım Kartal - Zamparalık Yapcam 00:36
Kazım Kartal - Zamparalık Yapcam 5.381 izlenme - 11 ay önce Ahlaksız (Utanç) - Zerrin Egeliler, Kazım Kartal
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 03:39
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 114.768 izlenme - 1 yıl önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
Kutusunu Açtırmak İçin Sabırsızlanan Kadın 00:37
Kutusunu Açtırmak İçin Sabırsızlanan Kadın 15.757 izlenme - 10 ay önce Yeşilçam'ın efsane kötülerinden Kazım Kartal abimizin kutusuna gitmesi ve büyük ödül üzerine kurgulanmış güzel bir anektod. Ne dediğimi bende bilmiyorum beyler izleyin işte.
Duvarda Dönerek Ölmek - Kazım Kartal 01:33
Duvarda Dönerek Ölmek - Kazım Kartal 5.989 izlenme - 2 yıl önce Boyun fıtığı tedavisi için yolu gazinoya düşen Kazım Kartal, doktorla görüşmek için üst kata çıkmışken, kader ağlarını örer. Duvarda dönerek ölen kadının cinayet zanlısı olmamak için Lola gibi koşmaya başlar.
Duvarda Dönerek Ölmek - Kazım Kartal 01:33
Duvarda Dönerek Ölmek - Kazım Kartal 290 izlenme - 6 ay önce Boyun fıtığı tedavisi için yolu gazinoya düşen Kazım Kartal, doktorla görüşmek için üst kata çıkmışken, kader ağlarını örer. Duvarda dönerek ölen kadının cinayet zanlısı olmamak için Lola gibi koşmaya başlar.
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 03:39
Ablana Koyayım Sana da Koyarım - Kazım Kartal 25.158 izlenme - 6 ay önce Kazım Kartal'ın koymak konusundaki hünerlerini özellikle 75-80 arası erotik film furyasına hakim bünyeler iyi bilirler. Kendisinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilmiştir. Görüntülerimiz Sarı Çizmeli isimli, erotik komedi filmindendir.
Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 00:38
Kazım Kartal - Taciz Ederek Can Kurtarmak 4.236 izlenme - 1 yıl önce Eski Türk sinemasında olan sahnelerden biri ile yine karşınıza çıkıyoruz. Cengiz Kurtoğlu "Şanssızım" Adlı 1987 yapımı bu filmde genç kız nasıl olmuşsa göle düşmüştür onu kurtarmaya giden Kazım Kartal ise kurtarmanın verdiği rahatlıkla kızı sarılma,öpme,koklama gibi ve arada taciz e kalkışıtığı sahneler içeren eski bir kesit. İzliyoruz, Sayın Seyirciler. Admin Notu: İlgili filmde Kazım Kartal'ın kurtardığı kişi kız kardeşi rolündedir.
Seks Lokumu - Kazım Kartal (Meme İçerir) 02:50
Seks Lokumu - Kazım Kartal (Meme İçerir) 4.320 izlenme - 3 ay önce 1975 yapımı Tatlı Tatlı filminden bir sahne izleyeceğiz. bu kesit ile kazım kartal abimiz seks lokumunun ne olduğu ne demek olduğu sorularına açıklık getirmiş, insanoğlunu büyük bir buhranın içinden çıkarmış, hacı bekiri ise derin bir üzüntüye sürüklemiştir.
Korku Salan Kütük Kız 03:30
Korku Salan Kütük Kız 542 izlenme - 6 ay önce Türk korku sinemasının nadide örneklerinden, 1991 yapımı, "Musibet" filminden bir kesit. İçine giren bir musibet sonrası ara sıra kütüğe dönüşüp can alan korkunç kızın yok edilme macerasını İzliyoruz...
Ne Demek Binivermek? 01:22
Ne Demek Binivermek? 501 izlenme - 6 ay önce Nutellacı çocukların bir tek Türk kızı & Rus kızı temalı başlıklarını takdir etmişimdir. Rus bayanlar formasının hakkını sonuna kadar veren bir performans sergilerken, türk versiyonlarının en iyisi izlediğimiz Hülya ablamızın performansına sahiptir. Olaya ikna sürecinden bahsetmiyorum bile, o süreci sevişmeye hazır bir adet kadın olarak kabul ettik.
Muz Seven Kötü Adam 03:33
Muz Seven Kötü Adam 415 izlenme - 10 ay önce Kazım Kartal seks dünyasının amansız ve acımasız baronudur. Muz'a olan düşkünlüğü ve paylaşımcılığı videomuzda oldukça belirgindir. Emrindeki kızları çark misali bir masa etrafına oturtturan abimiz, konuğuna "iyi vakit" geçirtecek talihliyi aramaktadır. Şaşkınlık içerisinde izliyor, varol yeşilçam diyoruz
Kenefte Ne Yapılır ? 01:26
Kenefte Ne Yapılır ? 143 izlenme - 12 ay önce Kabızlık sorunu yaşayan Behçet Abi nin desteğe ihtiyacı vardır.Yıllarca bu sorunu yaşayan ama en sonunda çözümü bulan Kazım Kartal acaba sırrı bilen bokyedinin yerini söyleyecek midir? Tam bir muammadır.Bu sürünceme bizi heyecandan sandalyemize çivileyecektir.
Kadın Doyurma ve Pazarlama Limited Şirketi 03:10
Kadın Doyurma ve Pazarlama Limited Şirketi 573 izlenme - 6 ay önce Şirketimiz 1979 yılında ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş olup, sokakta kalmış genç kızları eğiterek topluma geri kazandırmaktadır. Fabrikamıza bekçilik yapmak için lütfn ekleyiniz konuşalım. kadindoyurmamerkezi@hotmail.com. Günde en az 1.5 lt su içien kişiler tercih sebebidir.
Komşunun Tavuğu (+18 Küfür İçerir) 03:01
Komşunun Tavuğu (+18 Küfür İçerir) 1.441 izlenme - 3 ay önce Erotik film furyasından fragmanıyla öne çıkan bi film. Bu site için biraz aykırı bi fragman ama 70'lerin sonundaki bu filmler zamanında Türk sinemasını ayakta tumuştur. O yüzden paylaşmaktan zarar gelmeyeceği düşüncesindeyim. yönetici notu: fragmanı +18 filtresi ile bile göstermemiz imkansız olduğu için sadece ses dosyası olarak yayınlamaya karar verdik. görüntüleri siz hayal edersiniz.
Orospuyu Ne Kadar Süslersen Süsle, Orospudur 01:09
Orospuyu Ne Kadar Süslersen Süsle, Orospudur 1.391 izlenme - 1 yıl önce 1978 Çetin İnanç filmi Kader Çıkmazı Hayat Kadınları'nın isminin neden konulduğuna dair bir özeti olsa gerek bu sahne.
Friendly Fire Açık Kalırsa 01:53
Friendly Fire Açık Kalırsa 441 izlenme - 12 ay önce Kazım Kartal ile gerçek hayatta Counter Strike çevirmeye karar veren Cüneyt Arkın, friendly fire modunu açık unutur. Sonuç tam bir katliam olacaktır. Koşarak olay yerine ulaşan Cücü, sütçü amcayı ve kendi ailesini öldürecektir. Silah kullanırken titreşim efekti vermek için kafa sallamak oyunculuktur, derstir. Dikkatli izlenmelidir.
Siyah Eldivenli Adam - (1973 Fragman ) 03:05
Siyah Eldivenli Adam - (1973 Fragman ) 55 izlenme - 6 ay önce Alkışlarlayaşıyorum iftaharla sunar "Siyah Eldivenli Adam" yılın en haraketli filmi.Böyle bir yetenek görülmemiştir Çin filmlerini gölgede bırakacak kadar usta dövüş sahnelerinin yanında siyah eldivenli adamımız,üzerinize afiyet şeker Ahmet espirileriylede kahkaha tufanı yaratıyor.Aklın alamayacağı güçte bir insan, sahneleri izlerken gözlerinize inanamıyacaksınız.1973 yapımı filmin yönetmeni ve senaryo yazarı Mehmet Aslan,başrolde ise Kartal Tibet var.
kazım koyuncu - hayde 05:52
kazım koyuncu - hayde 227.863 izlenme - 6 yıl önce kazım koyuncu - hayde (kartal 33)
Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 00:45
Yeşilçam'ın Galileo'yu Mezarında Ters Çevirmesi 235 izlenme - 6 ay önce Yeşilçamın büyük düşünürü Kazım Kartal'ın düz mantık ile dünyayı düzlemesini dinleyelim.
Bir Türlü Ölmeyen Abinin Dehşeti - Cengiz Kurtoğlu 04:00
Bir Türlü Ölmeyen Abinin Dehşeti - Cengiz Kurtoğlu 171 izlenme - 6 ay önce Kazım Kartal abimiz Cengizle kaçmak isteyen kız kardeşini acımasız bir şekilde kollarından asarak idam etmek istemektedir.O sırada Cengiz yetişir ve Kazım abimiz yanlışlıkla kardeşini vurur. Fişeğin saçmalarının dağılmadan kıza isabet etmesi Cengiz'in en büyük şansıdır.Kazım abimizin üstündeki sarı gömleğin özel yapım kurşun geçirmez kumaştan yapıldığını sonradan anlayan Cengiz doğada bulduğu hazır kazmayla öbür dünyayı boylamadan Kazım abimizi de yanında götürmeyi başarır. ''Şanssızım'' isimli filmin final sahnesini izliyoruz efenim...
kazım koyuncu - narinno 02:43
kazım koyuncu - narinno 3.187 izlenme - 6 yıl önce kazım koyuncu - narinno (kartal 33)
kazım koyuncu - asiye 04:46
kazım koyuncu - asiye 13.580 izlenme - 6 yıl önce kazım koyuncu - asiye (by kartal 33)
Mahmut Tuncer'in Dipçikle Penis Ezmesi 00:59
Mahmut Tuncer'in Dipçikle Penis Ezmesi 203 izlenme - 6 ay önce Yönetmenliğini ve senaryosunu Yücel Uçanoğlu'nun üstlendiği, başrollerini Mahmut Tuncer ve Özlem Onursal'ın paylaştığı kader böyle istedi filminin final sahnesi. Mahmut abimiz annesine tecavüz eden kazım'ı görür ve yılanın başını ezer.
Dünyanın En Dandik Adam Keklemesi 02:23
Dünyanın En Dandik Adam Keklemesi 84 izlenme - 9 ay önce Başrollerini Cüneyt Arkın, Meral Utacı, Yıldırım Gencer ve Kazım Kartal'ın paylaştığı, "Yedi Bela" filminden ibretlik bir kesit. İnsan kasabı taşıyan ve bunu oldukça gizli bir şekilde yapan gizli polis abilerimiz, yol kenarında aylardır duran bir araba hurdasını henüz kaza yapmış sanmaktadır. Hayalgücünde ve yardımseverlikte sınır tanımayan bu polis abiler, gözünde köfteyle dolaşan azılı suçlu Kazım Kartal'ı araçta bırakarak yardıma koşarlar. Fakat onları hiç ummadıkları bir sürpriz beklemektedir. İzliyoruz...
Vak Vaklayan Jipli Müslüm Baba 02:33
Vak Vaklayan Jipli Müslüm Baba 56 izlenme - 10 ay önce Babanın jipinin motoruna ördek sıkışmıştır ve ördek ölmeden önce aracını en yakın veterinere yetiştirmek istemektedir;fakat yol ortasında muhabbete dalan Kazım Kartal buna engel olmaktadır. Hem Müslüm Baba'yı yad etmek için hem de bu kadar hareketliyken pek görmeyenler için paylaşmak istedim efenim.Ayrıca 01:37 deki çizmemtrak ayakkabıdan piyasada varsa link verin almayı düşünüyorum...
kazım kartal güzel olgun kadınlarla sevişiyor - türk film nostaji 04:35
kazım kartal güzel olgun kadınlarla sevişiyor - türk film nostaji 53.811 izlenme - 4 yıl önce kazım kartal güzel olgun kadınlarla sevişiyor - türk film nostaji
Su Toplamış Eli Medikament ile Tedavi Etmek 00:21
Su Toplamış Eli Medikament ile Tedavi Etmek 438 izlenme - 6 ay önce Ali karısı Ayşe'den (Defne Yalnız) Almanya'da oturma izni alabilmek için anlaşmalı olarak ayrılır, Almanya'ya işçi olarak gider. Ardından sözleşmeli olarak Helga (Filiz Aker) adında bir kadınla evlenir. 5 sene çalışıp ülkesine dönecekken Helga boşanmayı reddeder ve 40 bin mark ister. Ali parayı çok bulur ve parasını ödememek için Helga ile köyüne döner. Bundan sonra ise Ali'nin Helga'yı köy hayatından bezdirip ülkesine geri yollama çabaları başlar Filmin adı : Alman Avrat 40 Bin Mark
Beyaz Slip Donlu ve Bıyıklı Genç Olmak 01:34
Beyaz Slip Donlu ve Bıyıklı Genç Olmak 61 izlenme - 6 ay önce Beyaz çorap, aynı renkte slip don ve arkasına basılmış yumurta topuk ayakkabılar bir dönem toplumumuza damga vurmuş hala etkisini sürdüren eşyalardandır. Hiç değilse işleri var eroin içiyorlar....