Hoşgeldiniz!

Kemal Kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: 91 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Edirne'de (2)- Kılıçdaroğlu: "Benim görevim ana muhalefet partisi olarak ülkede demokrasiyi korumaktır"- "Milli İstihbarat Teşkilatı'nı niye eleştiriyorum, milli olsun diye. Görevini yapsın, yasaların dışına çıkmasın diye. Seni niye eleştiriyorum, görevini yap diye. Görev alanına birisi müdahale etmesin diye"EDİRNE (AA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ana muhalefet partisi olarak görevinin ülkede demokrasiyi korumak olduğunu söyledi.
Kılıçdaroğlu: 03:21
Kılıçdaroğlu: 17 izlenme - 1 yıl önce Olayların bütün yönleriyle aydınlatılmasında yarar varCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dersim olaylarına ilişkin, "Olayların bütün gerçek yönleriyle tartışılmasında ve aydınlatılmasında yarar var" dedi.
Kılıçdaroğlu: 03:04
Kılıçdaroğlu: 7 izlenme - 12 ay önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Adana'da- Kılıçdaroğlu: (1) "Fabrika kuracağı yerde kendisine bin odalı saray yapıyor.
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: 14 izlenme - 12 ay önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'da- Kılıçdaroğlu: (2) "Bir de, 'CHP çözüm sürecine karşı' diyorlar.
Kılıçdaroğlu 03:30
Kılıçdaroğlu 6 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Düşünüp düşünüp karar vereceğiz.
Kılıçdaroğlu 01:12
Kılıçdaroğlu 6 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakanlar Kurulu Tarafından 3 Günlük Yas İlan Edilmesine İlişkin "gazze'deki Olaylar Hepimizin Yüreğini Burkuyor.
Kılıçdaroğlu 03:56
Kılıçdaroğlu 54 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Kastederek, "eğer Onu Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna Oturtursak, Huzur İçinde, Cumhuriyet'in Değerlerine Sahip Çıkan Bir İnsanı O Koltuğa Oturtmuş Olacağız" Dedi.
Kılıçdaroğlu 02:35
Kılıçdaroğlu 25 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığına İlişkin, "o Partilerin Adayı Değil, Milletin Adayı. Milleti Seviyor, Millet İçin Çalışmak İstiyor.
Kılıçdaroğlu 05:50
Kılıçdaroğlu 14 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırısına ilişkin, "Bir an önce Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin bu drama el koyması lazım" dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu 02:18
Kemal Kılıçdaroğlu 2.805 izlenme - 2 yıl önce şiir fatih güler, ses ve video dj başak
Kemal Kılıçdaroğlu 11:19
Kemal Kılıçdaroğlu 501 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU Soma'da Halka hitap etti,
Kılıçdaroğlu: 04:11
Kılıçdaroğlu: 6 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Saygın, dürüst, itibarlı birisini cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtmak her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının temel görevidir " dedi.
Kılıçdaroğlu: 04:22
Kılıçdaroğlu: 86 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "ekmeleddin İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna Oturursa Ben Adım Gibi Biliyorum Ortadoğu'ya Barış Gelecek, Ortadoğu'da Kan Akmayacak" Dedi.
Kılıçdaroğlu: 04:10
Kılıçdaroğlu: 14 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bayrağımızı Temsil Edecek Bir Kişiyi, Dürüst Bir Kişiyi, Namuslu Bir Kişiyi, Ülkesini, Vatanını, İnsanını Seven Bir Kişiyi Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna Oturtacağız" Dedi.
Kılıçdaroğlu: 02:02
Kılıçdaroğlu: 9 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Son Operasyonlar, Balyoz Ve Ergenekon'da Veya O Operasyonlar Sonrasında Hazırlanan Sahte Belgelere Veya İnsanlara Yapılan Haksızlıklara Yönelik Değil. Bu Operasyonun Temel Amacı Recep Tayyip Erdoğan Ve Ailesi İle 4 Bakanı. Devleti Soyup Soymaları Ve Bu Soygunun Ortaya Çıkarılmasına Karşı Yapılan Bir Karşı Operasyondur" Dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu - Geliyor Kılıçdaroğlu 03:08
Kemal Kılıçdaroğlu - Geliyor Kılıçdaroğlu 1.077 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu - Geliyor Kılıçdaroğlu
Kılıçdaroğlu: 01:22
Kılıçdaroğlu: 24 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Tekirdağ'a geldi.
Kılıçdaroğlu: 05:32
Kılıçdaroğlu: 16 izlenme - 9 ay önce Kılıçdaroğlu, Mersin'den gelen heyeti kabulünün ardından gazetecilerin sorularını cevapladı. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Kılıçdaroğlu: 01:33
Kılıçdaroğlu: 13 izlenme - 1 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CNN TÜRK'te Ne Oluyor? programında farklı görüşlerden gençlerin sorularını yanıtladı. Son dönemde özellikle Başbakan'ın dile getirdiği CHP ile Gülen cemaati arasında yakınlaşma olduğuna ilişkin iddialar da soruldu Kılıçdaroğlu'na. "Gülen cemaatiyle herhangi bir flörtümüz, birlikteliğimiz söz konusu değil. Belli bir inanç grubunun bir araya gelip cemaat kurmasına karşı değiliz. Ancak siyasete girmemek koşuluyla" dedi. Kılıçdaroğlu, paralel devlete de karşı olduklarını söyledi.
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 01:16
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 273 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Chp Seçim Şarkıları Çıkış Tarihi: 17.02.2014 Türk Halk Müziği
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 01:16
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 75 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Chp - Kılıçdaroğlu / Bir Islıkta Sen Çal Çıkış Tarihi: 15.02.2011 Türk Halk Müziği
Kemal Kılıçdaroğlu - Bu Duvar 01:10
Kemal Kılıçdaroğlu - Bu Duvar 72 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Chp - Kılıçdaroğlu / Bir Islıkta Sen Çal Çıkış Tarihi: 15.02.2011 Türk Halk Müziği
Kemal Kılıçdaroğlu: 02:35
Kemal Kılıçdaroğlu: 113 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'e konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cemaat ile konuşma kasetim çıkarsa CHP Genel Başkanı Başkanlığı'ndan ayrılırım" dedi. CNN TÜRK'te yayınlanan Aykırı Sorular programına konuk olan Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'a istifa çağrısını yineledi, internette yayınlanan ses kayıtlarının doğru olduğunu savundu. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/360derece
Kemal Kılıçdaroğlu: 01:23
Kemal Kılıçdaroğlu: 79 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK'te Aykırı Sorular programında Enver Aysever'in sorularını yanıtlayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Cemaat ile konuşma kasetim çıkarsa CHP Genel Başkanlığından ayrılırım. Ama böyle bir konuşma yok" dedi. Programın tüm videoları için: http://tv.cnnturk.com/360derece
Kemal Kılıçdaroğlu Kırşehir Mitingi 01:06
Kemal Kılıçdaroğlu Kırşehir Mitingi 267 izlenme - 10 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kırşehir mitinginde 30 Mart’t içi iddialı konuştu. Kırşehir mitinginde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “AK Partili kardeşlerim size söz verdiler, ’Bize oy verin biz, yolsuzluğu, yoksuzluğu önleyeceğiz’ dediler. ’Biz bu ülkeye demokrasi ve özgürlüğü getireceğiz, oy verin, yasakları kaldıracağız’ dediler. Size söz verdiler, siz gereğini yaparak oy verdiniz. 17 Aralık’ta maskeler düştü. 30 Mart’ta yeni bir süreci başlatarak, halkın iktidarını kuracağız" dedi. İKTİDAR ZENGİNLEŞİRSE HALK FAKİRLEŞİR Kılıçdaroğlu, Kırşehir mitinginde 17 Aralık operasyonunun mali portresinin 85 milyar avro olduğunu belirterek, ''Bu paralarla her emekliye 25 bin lira para ödenirken 30 tane yeni Marmaray yapılabilirdi. Diyor ki sokak sokak gezerek, ’Bunların hepsi montaj.’ ’Telekominikasyonun kayıtlarını yayınla’ dedim, neden yayınlamadın?'' ifadelerini kullandı. "Siyasette iktidarda olanlar zenginleşirse halk fakirleşir" diyen Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: TARİH YAZACAĞIZ "Siyasetçinin halkı soymaması lazım, kul hakkı yememesi lazım. O zaman ayın 30’unda sandığa hep beraber gideceğiz. Düne kadar baş örtüsü üzerinden siyaset yapılıyordu. İster kapalı olsun, ister açık olsun tüm kadınların başımın üstünde yeri var. Kırşehir 30 Mart’ta tarih yazacak. Biz kimsenin ekmeği ile oynamayız. Başkan adayımız da 30 Mart geldiğinde kimsenin ekmeği ile oynamayacak” dedi. Kılıçdaroğlu’nun Kırşehir mitingi, Kırşehir ve ilçelerinin belediye başkan adaylarının tanıtımı ile sona erdi.
Kemal Kılıçdaroğlu Yemin Etti 01:00
Kemal Kılıçdaroğlu Yemin Etti 237 izlenme - 5 ay önce Kemal Kılıçdaroğlu yemin etti CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu alkışlar eşliğinde Meclis kürsüsüne gelerek yemin etti. Devletin varlığı ve bağımsızlığını, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma; hukukun üstünlüğüne, demokratik ve laik cumhuriyete ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı kalacağıma; toplumun huzur ve refahı, milli dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerden yararlanması ülküsünden ve Anayasa'ya sadakatten ayrılmayacağıma; büyük Türk milleti önünde namusum ve şerefim üzerine ant içerim
Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir? 02:17
Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir? 125 izlenme - 4 ay önce Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir?, Kemal Kılıçdaroğlu Biyografi, Kemal Kılıçdaroğlu Yaşamı, Kemal Kılıçdaroğlu Hayatı, Kemal Kılıçdaroğlu Belgesel. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Kemal Kılıçdaroğlu Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kemal Kılıçdaroğlu Amasya'ya Geliyor 02:41
Kemal Kılıçdaroğlu Amasya'ya Geliyor 1.001 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu Amasya'ya Geliyor
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 02:35
Kemal Kılıçdaroğlu Oyunu Kullandı 417 izlenme - 2 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, oyunu kullandığı Ankara'daki Arjantin İlkokulunda halkta büyük bir heyecan olduğunu ve herkesin demokrasi şölenine katılmak için sandık başına geldiğini ifade etti.
Kemal Kılıçdaroğlu Esenlileri Kızdırdı 00:34
Kemal Kılıçdaroğlu Esenlileri Kızdırdı 120 izlenme - 6 ay önce Kılıçdaroğlu Esenlerlileri kızdırdı Katıldığı bir tv programında Esenler ve Esenlerlileri küçümseyen Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, Esenler halkından sonra siyasiler de tepkilerini ortaya koydular.