Hoşgeldiniz!

kemal sunal filmleri

Kemal Sunal Filmleri 02:05
Kemal Sunal Filmleri 16.195 izlenme - 1 yıl önce Kemal Sunal Filmleri......
Kemal Sunal Filmleri Kamera Arkası 02:34
Kemal Sunal Filmleri Kamera Arkası 1.296 izlenme - 7 ay önce Kemal Sunal filmlerinin kamera arkası görüntüleri www.sagliktanhaber.net
Kemal Sunal Filmleri Kamera Arkası 02:34
Kemal Sunal Filmleri Kamera Arkası 374 izlenme - 6 ay önce Kemal Sunal filmlerinin kamera arkası görüntüleri www.sagliktanhaber.net
Kemal Sunal Anısına 10:56
Kemal Sunal Anısına 11.045 izlenme - 5 ay önce Ali Kemal Sunal (11 Kasım 1944, İstanbul; 3 Temmuz 2000, İstanbul), Türk tiyatrocu, komedi oyuncusu, sinema sanatçısı ve yazar. Türk sineması'nın büyük komedi oyuncusu ve sinema oyuncularından biri olarak kabul edilen Kemal Sunal, oynadığı rollerle Türk sinemasına yeni bir soluk getirdi. Çevirdiği filmlerde genellikle saf, şanslı, iyi yürekli karakterleri canlandırmıştır. Filmlerinin ilk gösterimlerinden yıllar sonra bile hala büyük bir ilgiyle izlenmesi olgusunu, yazmış olduğu bilimsel yüksek lisans tezinde sosyolojik olarak irdelemiştir. Sunal, oyunculuk kariyeri boyunca 82 filmde rol almıştır. 1972 yapımı Tatlı Dillim filmi, oyunculuk kariyerinde ilk rol aldığı film, 1999 yapımı Propaganda ise rol aldığı son sinema filmidir. 3 Temmuz 2000 tarihinde, Necati karakterini canlandıracağı; Balalayka (film) isimli filmin çekimlerine gitmek üzere bindiği uçağın kalkışından önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmiştir. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial Açıklama alıntıdır.
Kemal Sunal Filmleri - 00:22
Kemal Sunal Filmleri - "Sert Bak! Daha Sert!" 2.547 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz Kemal Sunal filmlerini ve daha bir çok yeşilçam filmlerini izlemek için: https://www.youtube.com/turkwebtvklasikfilm kanalımızı ziyaret edin!
En İyi Kemal Sunal Filmleri - Top 10 06:05
En İyi Kemal Sunal Filmleri - Top 10 545 izlenme - 12 ay önce En İyi Kemal Sunal Filmleri (Top10) 10- Zübük 9- Çöpçüler Kralı 8- Kibar Feyzo 7- Hababam Sınıfı Tatilde 6- Hababam Sınıfı Uyanıyor 5- Şaban Oğlu Şaban 4- Süt Kardeşler 3- Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı 2- Tosun Paşa 1- Hababam Sınıfı
Kemal Sunal Animasyon 03:19
Kemal Sunal Animasyon 1.329 izlenme - 3 yıl önce 1970 Lerde Çektiği Filmleri İle Buğün Bile Bizi Güldüren Tek Adam
Kemal Sunal Filmlerinden 04:30
Kemal Sunal Filmlerinden 1.964 izlenme - 11 ay önce Tosun Paşa (Kemal Sunal filmleri) 1976 . Kemal Sunal filmlerinden Sakar Şakir Full izle. Sevtap (Fatma Girik) aynı mahallede oturan posta dağıtıcısı Adem beğenir. Birbirlerini beğenirler. Bu ara tatilini geçirmek üzere Türkiye'ye gelen Sevtap'ın . Hababam Sınıfı Uyanıyor Restorasyonlu HD Tek Parça Full Sansürsüz 720p izle 1080p - Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Münir Özkul, Adile Naşit, Şener Şen, Şevket . Köyden İndim Şehire (Tek Parça HD) Kemal Sunal, Metin Akpınar, Zeki Alasya ve Halit Akçatepe. Köyden İndim Şehire, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, 1.
Kemal Sunal Tayfası 09:55
Kemal Sunal Tayfası 316 izlenme - 7 ay önce Bir arkadaşımın evinde kalabalık bir grupla otururken arkadaşımın, çay mı kola mı diye soran üçüncü bir arkadaşa ''votkamla eriği çalıştır ulan'' demesi ve 3 arkadaşın keh keh keh diye gülerken daha genç olanların bön bön bakması sonrasında , Kemal Sunal filmlerinde ki tiplerden ufak kesitler içeren bir video hazırlamak güzel olur diye düşündük, çünkü Kemal Sunal filmleri asla sadece Kemal Sunal'dan ibaret değildir. Bu filmlerde Kemal ustaya eşlik eden bir tayfa vardır. Söz konusu filmlerin bir nesil için neşe kaynağı olmasında bu tayfanın etkisi göz ardı edilemez. Gerçek isimleri pek bilinmez ama filmlerdeki gayet eğlenceli ve bence orijinal lakapları ve replikleri ile özellikle ait olduğum kuşağın zihninde önemli bir yer edinmişlerdir. Elbet daha pek çok orijinal tiplemeler var. Fırsatım olduğunda onları da ekleyeceğim.
Kemal Sunal - Doktor Civanım 02:12
Kemal Sunal - Doktor Civanım 6.504 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal - Doktor Civanım - Doktor değil misin? Derman sendedir!
Kemal Sunal Tayfası 09:55
Kemal Sunal Tayfası 32 izlenme - 9 ay önce Bir arkadaşımın evinde kalabalık bir grupla otururken arkadaşımın, çay mı kola mı diye soran üçüncü bir arkadaşa ''votkamla eriği çalıştır ulan'' demesi ve 3 arkadaşın keh keh keh diye gülerken daha genç olanların bön bön bakması sonrasında , Kemal Sunal filmlerinde ki tiplerden ufak kesitler içeren bir video hazırlamak güzel olur diye düşündük, çünkü Kemal Sunal filmleri asla sadece Kemal Sunal'dan ibaret değildir. Bu filmlerde Kemal ustaya eşlik eden bir tayfa vardır. Söz konusu filmlerin bir nesil için neşe kaynağı olmasında bu tayfanın etkisi göz ardı edilemez. Gerçek isimleri pek bilinmez ama filmlerdeki gayet eğlenceli ve bence orijinal lakapları ve replikleri ile özellikle ait olduğum kuşağın zihninde önemli bir yer edinmişlerdir. Elbet daha pek çok orijinal tiplemeler var. Fırsatım olduğunda onları da ekleyeceğim.
Kemal Sunal 00:35
Kemal Sunal "Reklama Reklam Demeyen Arkadaşlara Teessüf Ederim" 624 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz Kemal Sunal filmlerini ve daha bir çok yeşilçam filmlerini izlemek için: https://www.youtube.com/turkwebtvklasikfilm kanalımızı ziyaret edin!
Kemal Sunal Filmlerini Yeniden Çekme Saçmalığı 01:33
Kemal Sunal Filmlerini Yeniden Çekme Saçmalığı 344 izlenme - 6 ay önce Küçükken izlediğimde bile şu an düşündüğüm şeyleri düşünmüştüm. Bir yapımcı neden bu kadar saçma bir işe kalkışır? Kemal Sunal gibi dev bir isim oynadı bu filmlerde ve türk sinemasının, hatta bence dünya sinemasının bile klasikleri arasına girdi. Ama sen kalkıyorsun bu filmleri bir daha çekiyorsun ve başrole sinan bengier'i koyuyorsun. tamam sinan abimizde iyidir hoştur ama, o kemal sunala benzeme çabası, aynı mimikleri yapmaya çalışma sizcede çok itici değilmi? Bence şimdiye kadar yapılmış en saçma iştir kemal sunal filmlerini farklı oyuncularla baştan çekmek.
Ben Maydanoz Demedum - Meraklı Köfteci Kemal Sunal 00:45
Ben Maydanoz Demedum - Meraklı Köfteci Kemal Sunal 583 izlenme - 2 yıl önce Ben Maydanoz Demedum - Meraklı Köfteci Kemal Sunal
Kemal Sunal Filmleri'nden - En Komik Sahne! 00:19
Kemal Sunal Filmleri'nden - En Komik Sahne! 1.574 izlenme - 2 yıl önce Unutulmaz Kemal Sunal filmlerini ve daha bir çok yeşilçam filmlerini izlemek için: https://www.youtube.com/turkwebtvklasikfilm kanalımızı ziyaret edin!
Kemal Sunal Çay Yok Bok için 00:45
Kemal Sunal Çay Yok Bok için 1.586 izlenme - 3 yıl önce Kemal Sunal'ın oynadığı 1986 yapımı Yoksul filminden bir sahne. Yaman Okay ile Kemal Sunal, çaydanlık kavgası yapıyor.
Kemal Sunal - Doktor Civanım - Mutlu Son 00:36
Kemal Sunal - Doktor Civanım - Mutlu Son 336 izlenme - 2 yıl önce
Ölmeden Önce Kemal Sunal 02:14
Ölmeden Önce Kemal Sunal 64 izlenme - 7 ay önce şaban pabucu yarım izle şaban pabucu yarım oyuncuları şaban filmleri şaban pabucu yarım ful izle şaban pabucu yarım tek parça
hüsnü ve hüsniye kemal sunal filmleri 03:43
hüsnü ve hüsniye kemal sunal filmleri 20.514 izlenme - 5 yıl önce hüsnü ve hüsniye kemal sunal filmleri
Kemal Sunal - Fesupanallah 2012 ( Komik Sahneler ) Hd 06:36
Kemal Sunal - Fesupanallah 2012 ( Komik Sahneler ) Hd 2.403 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal / Anisina Komik Sahneler 09.05.2014 günü GÖKDOGAN-MÜZIK-CLIP PRODUCTION kanalına yüklediğim 'Kemal Sunal - Fesupanallah 2012 ( Komik Sahneler ) Hd' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/babamehmet72 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
E-Kolay - Asker Reklamı - Kemal Sunal 00:18
E-Kolay - Asker Reklamı - Kemal Sunal 1.657 izlenme - 2 ay önce E-Kolay reklam filmleri serisinden kısa bir bölüm daha. Kemal Sunal bu sefer de asker rolü üstlenmiş.
kemal sunal anısına 02:34
kemal sunal anısına 12.487 izlenme - 6 yıl önce nur içinde yatsın(davut özçelik)
Kemal Sunal'la Reklam Tarifi 00:26
Kemal Sunal'la Reklam Tarifi 47 izlenme - 7 ay önce Usta oyuncu Kemal Sunal ve filmleri kalbimizde daima yer aldı asla unutulmadı. O doğal kişiliği ve sempatikliği ile gönlümüze taht kurdu. İşte yine müthiş filminden bir kesit sizlerle. Kemal abimiz ile reklam'ın ne olduğunu öğreniyoruz. İyi seyirler...
Sinemaya Eleştirel Bir Bakış - Kıçıyla Film Çekmek 00:34
Sinemaya Eleştirel Bir Bakış - Kıçıyla Film Çekmek 73 izlenme - 10 ay önce Kemal Sunal'ın baş rol oynadığı filmler çoğunlukla Kemal Sunal' ın replikleriyle hatırlansa da, bu filmlerde yer alan yan karakter diyalogları da filme ayrı bir mizah katıyor. Filmde, yıllarca sinema diye izletilen saçma sapan filmleri izlerken verdiğimiz tepki, iki karakterin diyalogu sırasında dile getiriliyor.
Kemal Sunal'dan Cüneyt Arkın Taklidi - Devlet Kuşu 01:13
Kemal Sunal'dan Cüneyt Arkın Taklidi - Devlet Kuşu 281 izlenme - 7 ay önce Kemal Sunal'ın 1980 yapımı Devlet Kuşu filminden ufak bir kesit. Kemal Sunal'ın Cüneyt Arkın sevgisi karate tekniklerinden açıkça ortaya çıkmıştır.İzliyoruz efendim.
Halit Akçatepe & Kemal Sunal   Dayanamiyooooom 00:13
Halit Akçatepe & Kemal Sunal Dayanamiyooooom 236 izlenme - 11 ay önce Halit Akçatepe & Kemal Sunal Dayanamiyooooom Kemal Sunal komik sahneler. Kemal Sunal full izle filmler. Yeşilçam komedi. Komedi yeşilçam. Yeşilçam komik videolar. Kemal Sunal en komik sahneler. Halit Akçatepe dayanamıyorum. Kemal Sunal Köyden İndim Şehire komik sahneler. Kemal Sunal filmleri full sahneler. Kemal Sunal komedi.
Kemal Sunal Cenaze Töreni- Güle Güle Usta Komedyen 01:27
Kemal Sunal Cenaze Töreni- Güle Güle Usta Komedyen 203 izlenme - 6 ay önce http://www.facebook.com/BenOnuCokSevd... Usta Komedyen Kemal Sunal Son Yolculuğuna, Ailesi Sevenleri Ve Tüm Türkiye Tarafından Böyle Uğurlandı. Sinema filmleri 1972 Tatlı Dillim Evet Basketbolcu 1973 Oh Olsun Evet Fazıl Haznedar Güllü Geliyor Güllü Evet Kiralık Katil [ Canım Kardeşim Evet Yolcu [15] Yalancı Yarim Evet Kemal [16] 1974 Salak Milyoner Evet Saffet [17] Köyden İndim Şehire Evet Saffet Salak Milyoner filminin devam filmidir. [18] [19] Mavi Boncuk Evet Kaymakam Cafer [20] Hasret Evet Sahne Işıkçısı Yanık [21] Salako Evet Salako İlk başrolü. [22] 1975 Şaşkın Damat Evet Apti [23] Hanzo Evet Hanzo / Cabbar İki farklı karakteri oynadığı ilk film. [24] Hababam Sınıfı Evet İnek Şaban [25] Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Evet İnek Şaban Şener Şen ile birlikte oynadığı ilk film. [26] 1976 Tosun Paşa Evet Tosun Paşa / Şaban [27] Süt Kardeşler Evet Şaban [28] Sahte Kabadayı Evet Kemal [29] Meraklı Köfteci Evet Zühtü Karışan [30] Kapıcılar Kralı Evet Seyyit Bu filmdeki rolüyle 1977'de Altın Portakal En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'nü kazanmıştır.[31] [32] Hababam Sınıfı Uyanıyor Evet İnek Şaban [33] 1977 Sakar Şakir Evet Şakir [34] Şabanoğlu Şaban Evet Şaban [35] İbo ile Güllüşah Evet İbo [36] Hababam Sınıfı Tatilde Evet İnek Şaban Oynadığı son Hababam Sınıfı serisi filmi. [37] Çöpçüler Kralı Evet Apti Şakrak [38] 1978 Yüz Numaralı Adam Evet Evet Şaban Erkök [39] Köşeyi Dönen Adam Evet Adem Zengin [40] Kibar Feyzo Evet Feyzo [41] İyi Aile Çocuğu Evet Kemal / Cemal [42] İnek Şaban Evet Evet Şaban / Kaleci Bülent [43] Avanak Apti Evet Apti [44] 1979 Umudumuz Şaban Evet Şaban [45] Şark Bülbülü Evet Şaban Ballıses [46] Korkusuz Korkak Evet Mülayim Sert [47] Dokunmayın Şabanıma Evet Evet Şaban [48] Bekçiler Kralı Evet Evet Şaban Özgüneş [49] 1980 Zübük Evet İbrahim Zübükzade [50] Gol Kralı Evet Sait Sarıoğlu [51] Gerzek Şaban Evet Osman / Seyfi [52] Devlet Kuşu Evet Mustafa [53] 1981 Üç Kağıtçı Evet Rıfkı [54] Kanlı Nigar Evet Abdi / Narçın [55] Davaro Evet Memo / Davaro [56] 1982 Yedi Bela Hüsnü Evet Hüsnü [57] Doktor Civanım Evet Kemal [58] 1983 Tokatçı Evet Osman [59] Kılıbık Evet Kamil [60] En Büyük Şaban Evet Şaban [61] Çarıklı Milyoner Evet Evet Bayram Kemal Sunal bu filmin senaryosunu Kartal Tibet, İhsan Yüce ve Memduh Ün'le birlikte yazmıştır.[62] [62][63] 1984 Şabaniye Evet Şaban / Şabaniye [64] Postacı Evet Adem [65] Ortadirek Şaban Evet Şaban [66] Atla Gel Şaban Evet Niyazi Filmin adında Şaban geçmesine rağmen Kemal Sunal, Niyazi rolünü oynamıştır. [67][68] [67] 1985 Sosyete Şaban Evet Evet Şaban Ağa / Dilaver Bey Kemal Sunal bu filmin senaryosunu Kartal Tibet ve İhsan Yüce'yle birlikte yazmıştır.[69][70] [69] Şendul Şaban Evet Şaban [71] Şaban Pabucu Yarım Evet Şaban [72] Keriz Evet Zülfü [73] Katma Değer Şaban Evet Şaban [74] Gurbetçi Şaban Evet Şaban Şaban rolünü oynadığı son film.[10][11] [75] 1986 Yoksul Evet Yoksul [76] Tarzan Rıfkı Evet Rıfkı [77] Garip Evet Kemal [78] Deli Deli Küpeli Evet Deli Kaymakam [79] Davacı Evet Yunus [80] 1987 Yakışıklı Evet Selim [81] Kiracı Evet Kerim [82] Japon İşi Evet Veysel [83] 1988 Uyanık Gazeteci Evet Ali [84] Sevimli Hırsız Evet Metin Mertoğlu [85] Polizei Evet Ali Ekber [86] Öğretmen Evet Hüsnü [87] İnatçı Evet Bayram [88] Düttürü Dünya Evet Dütdüt Mehmet [89] Bıçkın Evet Ali / Kemal [90] 1989 Zehir Hafiye Evet Cemal [91] Talih Kuşu Evet Osman Abalı [92] Gülen Adam Evet Yusuf Şaplak [93] 1990 Koltuk Belası Evet Zühtü Kaya [94] Boynu Bükük Küheylan Evet İbrahim Küheylan [95] Abuk Sabuk Bir Film Evet Ademoğlu Ali [96] 1991 Varyemez Evet Ragıp Elibol [97] 1999 Propaganda Evet Mehdi Oğlu Ali Sunal'la birlikte oynadığı tek film. [98]
Zafer Dilek Orkestrası - Fidayda 05:21
Zafer Dilek Orkestrası - Fidayda 93 izlenme - 3 ay önce Türk Sineması'na müzikleriyle başka başka anlamlar katan, o eski filmleri müzikleriyle daha bir güzelleştiren Zafer Dilek ağabeyimizden ve orkestrasından muazzam bir eser. Karşınızda; fidayda.
Hande Yener feat Kemal Sunal - Kış Kış Cinler 00:56
Hande Yener feat Kemal Sunal - Kış Kış Cinler 3.340 izlenme - 4 ay önce Hande Yener feat Kemal Sunal Kış Kış Cinler HD Klip Sosyete Şaban - Kemal Sunal Filmleri 1985 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Kronolojik Kemal Sunal Filmografisi - 2  (1983-1999) 26:01
Kronolojik Kemal Sunal Filmografisi - 2 (1983-1999) 13 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar , daha önce siteye yüklediğim Kemal Sunal Filmografisi 1972-1982 tarih aralığını içermekteydi. 1983 ve sonrasındaki filmleri ise kronolojik olarak bu çalışmamda bulabilirsiniz. Gece gündüz saatlerce uğraşıp alkışlarlayaşıyorum.com sevenleri için derlediğim bu kolaja gösterdiğiniz ilgi ve ilettiğiniz sayısız teşekkür için sağolun. Ali Kemal Sunal .. 1972 yılında Tatlı Dillim filmiyle sinemaya ayak bastı.1974'te Salako ile ilk başrolünü oynadı.1999'da rol aldığı Probaganda filmiyle beraber toplam 82 unutulmaz filme imza attı.Gülmenin de -anlayanlar için- ağlamanın da en alasını yaşattı.Sonsuza dek unutulmayacak bir oyunculuk kariyerine imza attı. O'nun filmlerinde zenginler,güçlüler,ağalar,mafyalar hep yenilir hep rezil duruma düşerlerdi.Onları bu duruma düşüren ise senin benim gibi saf,fakir,komik,kurnaz bir halk çocuğuydu.O yüzden her filminde kendimizi bulduk her kazandığında aslında biz de kazandık..Nur içinde yat güzel insan. Part 1 'i izlemeyenler ve izlemek isteyenler için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87646/kronolojik-kemal-sunal-filmografisi-1972-1982