Hoşgeldiniz!

kepçeler

modifiyeli tırlar, kepçeler 03:19
modifiyeli tırlar, kepçeler 91.798 izlenme - 9 yıl önce
hitachi 02:00
hitachi 23.062 izlenme - 6 yıl önce kepçe,eskovatör
kamyonlar 01:57
kamyonlar 6.639 izlenme - 7 yıl önce kamyonlar trlar
Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 04:14
Çizgi Film - Kaydırakta sıkışıp ciyaklayan araba spedy 6.197 izlenme - 1 ay önce Spedy ve Buss oyun parkında kaydırakta oynuyor. Okul servisi işi yapan Bus öğrencileri okullarına dağıttıktan sonra , akşam paydos ziline kadar geçen zamanı arkadaşı Yarış arabası Spedy ile geçiriyor. Bu en keyif verici eğlencesi haline gelmiş. Neredeyse hergün oyun parkında oyun oynuyor.Spedy biraz daha aktif bir araba dolayısıyla onu çok seviyor. Spedy nin ne zaman başı sıkışsa ona yardım etmekte ona en keyif verici çey olsa gerek . Haydi Spedy ve Bus ın eğlenceli oyununu izleyelim ve bebetürke ücretsiz abone olalım. BU AKSİYONUVE YARIŞI ÇOK SEVEN OKUL OTOBÜSÜ BAAS Kaydıraktan aşağıya gitmeye hazırıım. Üç iki biir woooow. Merhaba Speedy Merhaba bass. Kaydıraktan kaymaya gidelimmi ne dersin? Neden olmasın. Benim en sevdiğim dönemeçli kaydırak. Yarış pisti gibi. Heehehe. Haydi kayalım. Baak burayı böyle açıyorum. Ve gidiyoruuum. Dönemeçleri dönüyoruum. Şimdi, bekleme alanınaa. Sende kaymak istermisin? Evet bende istiyoruum. Haydi ozamaan. Piste giriyoruum .kapıyı kapatıyoruum. Harekeeet.. huu huuuu harikaa. Nasıl beğendin mi dostum? Harika bir kaydırak. Peki daha yüksekten kaymak istermisin? Tabiki bu keyif verici.Neredeki? Gideliiim. Haydi Speedy önce sen. Heey Bass sıkıştıım. Korkma Spedy Yardıma geliyoruuum. İtiyoruuum. Ve işte geldiik. Anlamadım ne oldu bana birden Speedy olum benzinin bitti söyletme bana şimdi. Düş önüme istasyona gidiyoruuz. Eveet artık benzinim vaar . hemen piste çıkıp denemeliyiim. Harika bir pist dönemeçleri dönüyoruum Teşekürler sana Bass. Rica ederim. Ama bir daha benzin almadan asla yola çıkma.
Traktör kepçe Almaya Artık Gerek Yok YGS Makine 00:54
Traktör kepçe Almaya Artık Gerek Yok YGS Makine 10.987 izlenme - 4 yıl önce Traktör kepçe adından anlaşılacağı üzere Traktör üzerine yükleyici monte edilerek meydana gelmektedir. Asıl amacından farklı olarak kullanılan traktör kepçeler kum depoları ve inşaat malzemeleri satış yerlerinde YGS CS915 4x4 Belden Kırma Lastikli yükleyiciler üretilmeden önce daha yoğunlukla kullanılmasının sebebi belden kırma lastikli yükleyicilere göre daha ucuz maliyetli olmalarından dı. Artık onlarda traktör kulanmak zorunda değiller.
Sagopa Kajmer - Istakoz 05:33
Sagopa Kajmer - Istakoz 2.963 izlenme - 2 yıl önce Yunus İçine Döndü Umut Dışına Baktı Kaos Var demir Atmak İstediğim Islak Limanlarda Lodos Var fokurdayan Suda Kaynayan Kıskaçlar kaynar Kazanda Islık Çalıp Duran Istakozlar öyle Güçlü Sesim Var Ama Kalpsiz Kulağı Kulaksız canımı Ölümlerden Çekip Almaya Bu Güç Yetersiz dinsin Ateş Arsız Yanık İçim Alevsiz gördüklerim Doğruysa Bu Çekip Gidiş Vedasız benimle Yaşlandılar Ama Benden Önce Öldü Anılarım şu Sudan Kabarcıklar Ölüm Tanıklarım Yok Ki Topum Tankım ardımdan Kaynar Su Döker Kepçeler Www.sendeyim.com yanar Her Yer Her Yerim hepsi Gayet Farkındalar Ruhum Ölüme Dalar dalan Dalıp Gider Dalını Terk Eder Yaprak Ölür sesim Artık Gidercesine Güçsüz sirenlerim Bağırmaktan Aciz Ateşle Taciz bir Den Birdenbire Olup Bitiveriyor Kabus Da Rüya Da Aynı ikisi De Geçiyor Ömür Gibi Vakit Gibi dünya Bir Efsane Bizler Hikaye bir Söz Ülkesidir Rapmanadan Manaya Deryadan Deryaya bir Den Birdenbire Olup Bitiveriyor Kabus Da Rüya Da Aynı ikisi De Geçiyor Ömür Gibi Vakit Gibi Www.sendeyim.com dünya Bir Efsane Bizler Hikaye bir Söz Ülkesidir Rapmanadan Manaya Deryadan Deryaya hey Mektubumu Al Derdimi Gör pirimi Bul Halini Sor er Ya Da Geç Yollar Bir ah Zaman Ahir alametten Alamete Gider Devir vah Dervişim Yollar Taş fallar Boş İşler Yaş sallanıyor Tepede Geçmişin Kopardığı Onca Kesik Baş sen Sarhoş Ben Geçmiş kim Bulmuş Kim Ermiş gönül Sualle Taştı Doldu gassalın Biriyle İki Kelam Dilime Hasıl Oldu vardı Yanıma Dedi Yaşam Ölüm Kadar Soğuktu medet Dedim Ya Hak İçim Dedi Kalk Kalk Kalk! geceyi Yırt Ve İleri Bak güneşin Orda Bak haydi Bir An Düşün Hayat Çetin Oldu ecel Meçhul Vakit Gelir Vakit Sakit ceset Aldı Yolunu bir Yol Buldum Avundum ben En Doğru Bildiğim Yolu Sonuna Kadar Savundum hasretimin Kopmayan İplerine Sıkıca Tutundum melankolia’de Bir Balon Bulup Uçtum uçup Durdum gördüm Ki Kim Kime Dum Dum İnsanı Yurdum sordum Neden Bu Yolsuzluk Yolsuz Dostum hadi Gazla bir Den Birdenbire Olup Bitiveriyor Kabus Da Rüya Da Aynı ikisi De Geçiyor Ömür Gibi Vakit Gibi dünya Bir Efsane Bizler Hikaye bir Söz Ülkesidir Rapmanadan Manaya Deryadan Deryaya bir Den Birdenbire Olup Bitiveriyor Kabus Da Rüya Da Aynı ikisi De Geçiyor Ömür Gibi Vakit Gibi dünya Bir Efsane Bizler Hikaye bir Söz Ülkesidir Rapmanadan Manaya Deryadan Deryaya beni Ancak Bir Ama Gördü göremeden Anladı Neler Hissettiğimi dertsize Zeval Olmaz Onu Ancak Dilsiz Anlattı dili Olanın Dile Getiremediklerini teşbihte Kusur Olmaz….
Sagopa Kajmer Ft.Dj Dalt10 - Manadan Manaya 05:35
Sagopa Kajmer Ft.Dj Dalt10 - Manadan Manaya 1.789 izlenme - 3 yıl önce Sagopa Kajmer Ft.Dj Dalt10 - Manadan Manaya Şarkı Sözleri; Sagopa Kajmer Istakoz Şarkı Sözü Yunus içine döndü umut dışına baktı kaos var Demir atmak istediğim ıslak limanlarda lodos var Fokurdayan suda kaynayan kıskaçlar Kaynar kazanda ıslık çalıp duran ıstakozlar Öyle güçlü sesim var ama kalpsiz kulağı kulaksız Canımı ölümlerden çekip almaya bu güç yetersiz Dinsin ateş arsız yanık içim alevsiz Gördüklerim doğruysa bu çekip gidiş vedasız Benimle yaşlandılar ama benden önce öldü anılarım Şu sudan kabarcıklar ölüm tanıklarım yok ki topum tankım Ardımdan kaynar su döker kepçeler Yanar her yer her yerim Hepsi gayet farkındalar ruhum ölüme dalar Dalan dalıp gider dalını terk eder yaprak ölür Sesim artık gidercesine güçsüz Sirenlerim bağırmaktan aciz ateşle taciz Bir den birdenbire olup bitiveriyor kabus da rüya da aynı İkisi de geçiyor ömür gibi vakit gibi Dünya bir efsane bizler hikaye Bir söz ülkesidir rapmanadan manaya deryadan deryaya Bir den birdenbire olup bitiveriyor kabus da rüya da aynı İkisi de geçiyor ömür gibi vakit gibi Dünya bir efsane bizler hikaye Bir söz ülkesidir rapmanadan manaya deryadan deryaya Hey mektubumu al derdimi gör Pirimi bul halini sor Er ya da geç yollar bir Ah zaman ahir Alametten alamete gider devir Vah dervişim yollar taş Fallar boş işler yaş Sallanıyor tepede geçmişin kopardığı onca kesik baş Sen sarhoş ben geçmiş Kim bulmuş kim ermiş Gönül sualle taştı doldu Gassalın biriyle iki kelam dilime hasıl oldu Vardı yanıma dedi yaşam ölüm kadar soğuktu Medet Dedim ya hak içim dedi kalk kalk kalk! Geceyi yırt ve ileri bak Güneşin orda bak Haydi bir an düşün Hayat çetin oldu Ecel meçhul vakit gelir vakit sakit Ceset aldı yolunu Bir yol buldum avundum Ben en doğru bildiğim yolu sonuna kadar savundum Hasretimin kopmayan iplerine sıkıca tutundum Melankolia'de bir balon bulup uçtum Uçup durdum Gördüm ki kim kime dum dum insanı yurdum Sordum neden bu yolsuzluk yolsuz dostum Hadi gazla Bir den birdenbire olup bitiveriyor kabus da rüya da aynı İkisi de geçiyor ömür gibi vakit gibi Dünya bir efsane bizler hikaye Bir söz ülkesidir rapmanadan manaya deryadan deryaya Bir den birdenbire olup bitiveriyor kabus da rüya da aynı İkisi de geçiyor ömür gibi vakit gibi Dünya bir efsane bizler hikaye Bir söz ülkesidir rapmanadan manaya deryadan deryaya Beni ancak bir ama gördü Göremeden anladı neler hissettiğimi Dertsize zeval olmaz onu ancak dilsiz anlattı Dili olanın dile getiremediklerini Teşbihte kusur olmaz..