Hoşgeldiniz!

kıbrıs tv

Kıbrıs Adası Nerede? 03:37
Kıbrıs Adası Nerede? 17 izlenme - 3 ay önce Uyan Türkiyem'in muhabiri Cem Talay bu sefer Diyarbakır'da vatandaşa soruyor. Kıbrıs Adası nerede? İşte yurdum insanından hem güldüren hem de düşündüren müthiş cevaplar.
Ford Kuga - Kıbrıs Tv Reklamı 01:10
Ford Kuga - Kıbrıs Tv Reklamı 77 izlenme - 7 ay önce Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu kadar zırva olmasa, bu siteye eklemezdim mesela. Bu abinin adı da Tolgay Tariman. Sitedeki Kıbrıslılar, yorumlarınızı bekliyorum.
AHİMden Kıbrıs Harekatı kararı 01:22
AHİMden Kıbrıs Harekatı kararı 9 izlenme - 10 ay önce Türkiye, 90 milyon Euro tazminata mahkum oldu. "Daha fazla video için ve güncel haberlerden , yeni yüklenen diğer içeriklerden anında haberdar olmak için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz…"
Karanlığın Gölgesi - İsabet Organizasyon - Kıbrıs Tv 28:14
Karanlığın Gölgesi - İsabet Organizasyon - Kıbrıs Tv 36 izlenme - 1 yıl önce Dance Of CYPRUS gurubu tarafından hazırlanan ve 'Uyuşturucunun karanlık yüzünü anlatan' DANS TİYATROSUNUN ; Türkiye ve Avrupa Satış Şirketi İsabet Organizasyon...
kıbrıs genç tv 1 29:41
kıbrıs genç tv 1 278 izlenme - 4 yıl önce ertunç.m.kurtoğlu.celal rastgeldı hakan doğancıoğlu serdar abamor şahin igrek m.çıldır.faysal demır.
kıbrıs genç tv 3 02:40
kıbrıs genç tv 3 112 izlenme - 4 yıl önce bağlama.m.kurtoğlu.cümbüş.celal rastgeldı.cura.hakan.doğancıoğlu.ritim.şahin igrek
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk 03:59
Melis Bilen - Aşkın Kucağına Fena Oturduk 344 izlenme - 3 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Söz, Müzik Ve Düzenlemesi Kendisine Ait Olan Aşkın Kucağına Fena Oturduk İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Kıbrıs Barış Harekatı (Kıbrıs Savaşı 1974) Belgeseli  / Dünden Yarına Tv / Kanal A Televizyonu 39:42
Kıbrıs Barış Harekatı (Kıbrıs Savaşı 1974) Belgeseli / Dünden Yarına Tv / Kanal A Televizyonu 52 izlenme - 4 ay önce
Türk Mukavemet Teşkilatı - Asker TV 11:47
Türk Mukavemet Teşkilatı - Asker TV 12 izlenme - 2 ay önce http://www.asker.tv - Askeri Video Sitesi Türk Mukavemet Teşkilatı Türk Mukavemet Teşkilatı (kısaca TMT), 1 Ağustos 1958'de EOKA örgütüne karşı mücadele etmek için kurulan silahlı yeraltı örgütü. Tarih Kıbrıs'ta, 1 Nisan 1955'te faaliyete geçen ve Kıbrıslı Türklere saldırmaya başlayan, Türk köylerini yakıp yıkan EOKA'ya karşı, Türk halkının savunmasını yapacak bir örgütlenme ihtiyacı duyan Kıbrıs Türkleri, önceleri çeşitli grupları oluşturmuştur. Ancak, dağınık, küçük ve eğitimsiz olan bu mukavemet gruplarının askerî bir yapıya sahip EOKA karşısında, Türk halkının savunmasını yapması mümkün olmamıştır. Bu eksikliği gidermek amacıyla 27 Temmuz 1957'de zamanın Türkiye Cumhuriyeti Başvekili Adnan Menderes'in talimatı ve Hariciye Vekili (Dışişleri Bakanı) Fatin Rüştü Zorlu ve Korgeneral Daniş Karabelen'in önderliğinde Rıza Vuruşkan, Burhan Nalbantoğlu, Rauf Denktaş ve Kemal Tanrısevdi tarafından Lefkoşa'da küçük gruplar birleştirilerek 1 Ağustos 1958'de kurulmuştur. Amaçları * Kıbrıs Türklerinin can ve mal güvenliğini sağlamak, * Enosis'e ve bu hedef doğrultusunda yapılan girişimlerle estirilen teröre karşı durmak, * Türklere yapılacak saldırıları geri püskürtmek, * Türk toplumunun birliğini ve bütünlüğünü sağlamak, Enosis'i savunan AKEL'in Türk toplumu içinde ideolojik etkinlik kurmasını ve iç cepheyi bölmesini önlemek, * Rumlara ve İngilizlere karşı Kıbrıslı Türklerin haklarını savunmak, * "Anavatan" Türkiye ile sıcak ilişkileri ve Türk halkının "Anavatan"a bağlılığını sürdürmek. Kaynak: wikipedia Türk Mukavemet Teşkilatı Yemini Kıbrıs Türkü'nün yaşayış ve hürriyetine, canına, malına ve her türlü anane ve mukaddesatına, her nereden ve kimden olursa olsun, vaki olacak tecavüzlere karşı koymak için kendimi Türk milletine adadım. Ölüm dahi olsa, verilen her vazifeyi yapacağım. Bildiğim, gördüğüm, işittiğim ve bana emanet edilen her şeyi, canımdan çok aziz bilip, sonuna kadar muhafaza edeceğim. Gördüklerimi, işittiklerimi, hissettiklerimi ve bana emanet edilenleri, hiç kimseye ifşa etmeyeceğim. İfşaatın bir ihanet sayılacağını ve cezasının ölüm olacağını biliyorum. Yukarıda sıralanan hususları harfiyen tatbik edeceğime şerefim, namusum ve bütün mukaddesatım üzerine söz verir, ant içerim.
Petek Dinçöz - Kıbrıs Röportajı | Cumartesi Sürprizi 07:22
Petek Dinçöz - Kıbrıs Röportajı | Cumartesi Sürprizi 179 izlenme - 11 ay önce Petek Dinçöz - Cumartesi Sürprizi | 03 Ocak 2015 Petek Dinçöz Kıbrıs Röportajı | Cumartesi Sürprizi
Melis Bilen - Affettim Yine 03:57
Melis Bilen - Affettim Yine 66 izlenme - 3 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Sözleri Kendisine Ait Olan Affettim Yine İsimli Parçayı Seslendiriyor.
Melis Bilen - Yamyamlar Gibi Yemeli 03:16
Melis Bilen - Yamyamlar Gibi Yemeli 132 izlenme - 3 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Sözleri Kendisine Ait Olan Yamyamlar Gibi Yemeli İsimli Parçayı Seslendiriyor.
kıbrıs genç tv 5 mavilim 02:16
kıbrıs genç tv 5 mavilim 102 izlenme - 4 yıl önce ertunç.mavilim
Adnan Oktar’ın K. Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın açıklamalarına yorumu 02:36
Adnan Oktar’ın K. Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın açıklamalarına yorumu 4 izlenme - 3 ay önce KARTAL GÖKTAN: KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın “yıllarca istismar edilen “ana, yavru” edebiyatını bir kenara bırakıp, kardeşler ilişkisini kurmak gerekir” sözüne Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle cevap verdi. “Yavru vatan, ana vatan bu ifadeler bir sıcaklığın gereğidir. Sayın Akıncı, KKTC halkının seçimiyle göreve gelmiştir. Burada “iki kardeş ülkeyiz” dediğiniz zaman ortaya çok farklı tablolar çıkar. Sayın Cumhurbaşkanı’nın ağzından çıkanı kulağının duyması gerekir. Türkiye KKTC’yi neden sahipleniyor? Bunun bir esbabı mucibesi var ve bedel ödemeye devam ediyoruz. Kuzey Kıbrıs’ın uluslararası alanda kavgasını veren kim? Acaba Sayın Akıncı tek başına bu kavgayı verebilir mi?” dedi. ADNAN OKTAR: Adam bu tek başına değiller. Bu kafaya neden geliyorlar, ona bir bakmak lazım. Benim duyduğum Türkiye’den gelen Türklere karşı, bir kısmına karşı bir nefret varmış Kıbrıs’ta. Bir ahlaksızlık mı yapıyor bazıları? Onları kızdıracak bir şey mi yapıyorlar? Bir gıcık bir şeyler oluyor olabilir. Bir de orası kumarhane olarak kullanılıyormuş herhalde Kıbrıs’ın bir kısmı, bunlara bir bakmak lazım. Pisletmiş de olabilirler oraları, bir şey yapıyorlar herhalde. Kötü bir şey var, adam bunu durduk yere demez. Yani bir ahlaksızlık yapan, bunları kızdıran, üzen bir şey varsa onu temizleyelim. Çünkü Türkistan’a gidiyoruz. Adamlar gıcık oluyor, “gelmesinler” diyor. Kazakistan’a gidiyoruz. Adamlar gıcık oluyor. Sille tokat dövüp gönderiyorlar. Bir şey var yani, bir anormallik yapıyorlar herhalde bazıları. Bunu durdurmak lazım. BÜLENT SEZGİN: KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı şunları söyledi; “benim düşüncelerime halkım onay verdi. Söylediklerimin arkasındayım. Türkiye bizim büyümemizi istemiyor mu? Hep yavru mu kalalım? Neden rahatsız olunuyor iki kardeş ilişkisinden? Yavrunun büyümesini istemiyor mu Türkiye? ADNAN OKTAR: Ayıp yapıyor o da Allah aşkına ne alakası var? Yavrudan kasıt, sen yavru kalacaksın, o anlama mı geliyor? Türkiye milyonlarca dolar para veriyor Kıbrıs’a ayıp yapıyorlar yani. OKTAR BABUNA: Türkiye’nin yardımıyla ayakta duruyorlar. ADNAN OKTAR: Türkiye besliyor Kıbrıs’ı yapmasınlar, etmesinler ayıp oluyor yani. AYLİN KOCAMAN: Tüm su ihtiyacı Türkiye’den gidiyor. ADNAN OKTAR: Hayır her şeyi Türkiye veriyor yani.  Askeri korumasını, hepsini Türkiye yapıyor. Bunlar söylenmez de insan mecbur olduğu için söylüyor yani. Yapmasın, etmesin yani. http://www.a9.com.tr/izle/202462/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Adnan-Oktar’in-K-Kibris-Cumhurbaskani-Mustafa-Akinci’nin-aciklamalarina-yorumu- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
easm - kıbrıs genç tv seslendirme 02:31
easm - kıbrıs genç tv seslendirme 12.183 izlenme - 4 yıl önce detaylar için - www.easmurat.com - adresine tıkla benimle ol...
melis bilen - veda - kıbrıs tv 04:44
melis bilen - veda - kıbrıs tv 153 izlenme - 4 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği antonio galbiati ye ait olan veda adlı parçasını seslendiriyor.
melis bilen - iq - kıbrıs tv 03:39
melis bilen - iq - kıbrıs tv 65 izlenme - 4 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği rodney jerkins e ait olan iq adlı parçasını seslendiriyor.
melis bilen - sway - kıbrıs tv 03:04
melis bilen - sway - kıbrıs tv 80 izlenme - 4 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sway isimli parçayı seslendiriyor.
Neden Kıbrıs? Balayında Kıbrıs'ı Seçmenin Avantajları | Düğün.com 02:19
Neden Kıbrıs? Balayında Kıbrıs'ı Seçmenin Avantajları | Düğün.com 216 izlenme - 6 ay önce Balayımı neden Kıbrıs'ta yapayım diye soruyorsan güzellikleri ve avantajları için hemen röportajımızı izle! Daha Fazlası İçin; dugun.com/tv/neden-kibris-balayinda-kibrisi-secmenin-avantajlari-148 Kıbrıs balayı otellerinin balayı çiftlerine fiyat farkı olmaksızın özel uygulamaları, pasaport ve vize sorunu olmadan yola çıkma imkanı ve yurt dışı standartlarında seyehat imkanı, kültürel ve tarihi güzellikleriyle Kıbrıs'ı seçmenin özel olduğunu detayları öğrenince anlayacaksın! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/duguncomtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Düğününü video izleyerek planlayabileceğini biliyor muydun? Türkiye'nin ilk ve tek düğün planlama video portalı Düğün.com Tv, düğününe hazırlanırken izlemek isteyeceğin videolarla dolu bir cennet!
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 02:04
Yılbaşı Kutlaması İçin Sayko Seçenek 18 izlenme - 9 ay önce Malum yılbaşı yaklaşıyor.Artık Tv lerimiz eskisi gibi güzel programlar yayınlamıyor.Ancak Kıbrıs'tan Hellimli Demokrasi ekibi sizin bu derdinize çareyi buldu.Müthiş konuklar, müthiş program yılbaşına 0 km beyinle girmenizi sağlayacak.Beyne reset...
Kültür Yolu Fethiye 04:49
Kültür Yolu Fethiye 53 izlenme - 2 yıl önce Kültür Yolu Fethiye
Dialog Tv 06:52
Dialog Tv 291 izlenme - 1 yıl önce Dialog TV "Seni Seviyorum Adamım" Kıbrıs Galası.... Daha fazlası için www.izlesene.com/seniseviyorumadamim kanalına abone olabilirsiniz....
Adnan Oktar’ın K Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Açıklamalarına Yorumu 02:36
Adnan Oktar’ın K Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Açıklamalarına Yorumu 13 izlenme - 4 ay önce Adnan Oktar’ın K Kıbrıs Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın açıklamalarına yorumu Adnan Oktar’ın 27 Nisan 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
hülya avşar kıbrıs sahillerinde 00:48
hülya avşar kıbrıs sahillerinde 50.529 izlenme - 7 yıl önce hülya avşar kıbrıs sahillerinde... fox tv
görev kıbrıs 2008 fragman 02:11
görev kıbrıs 2008 fragman 14.418 izlenme - 7 yıl önce büyük otellerin birinde önemli bir güzellik yarışması düzenlenir. aynı otelde bir ölüm yaşanır. olayı çözmek üzere türkiye'den bir dedektif murat ( cem kılıç) görevlendirilir. bu dedektif kktc'li başka bir polis müfettişiyle derviş ( hüseyin köroğlu) beraber çalışarak olayı çözmeye çabalar. üniversite öğrencisi elif ( elif ece uzun) okulun tv bölümünde spiker olarak çalışmakta ve bitirme tezini hazırlamaktadır. komedi polisiye olan filmde birbirinden komik karakterler ve karmakarışık olayla
melis bilen - kıbrıs tv yılbaşı özel eğlence programı 42:17
melis bilen - kıbrıs tv yılbaşı özel eğlence programı 530 izlenme - 4 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında düriye altınel in konuğu oldu.
melis bilen - bla bla - kıbrıs tv 03:07
melis bilen - bla bla - kıbrıs tv 152 izlenme - 4 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında sözü kendisine, müziği lisa ekdahl a ait olan bla bla adlı parçasını seslendiriyor.
melis bilen - gitme - kıbrıs ada tv 05:01
melis bilen - gitme - kıbrıs ada tv 185 izlenme - 4 yıl önce melis bilen sözü ve müziği kendisine ait olan gitme adlı parçasını kıbrıs ada tv de söylüyor.
melis bilen - autumn leaves - kıbrıs tv 03:35
melis bilen - autumn leaves - kıbrıs tv 117 izlenme - 4 yıl önce melis bilen, kıbrıs tv nin yılbaşı özel programında autumn leaves isimli parçayı seslendiriyor.
Melis Bilen - Sen Ve Ben 04:57
Melis Bilen - Sen Ve Ben 35 izlenme - 3 yıl önce Melis Bilen, Kıbrıs Tv’nin Yılbaşı Özel Eğlence Programında Söz, Müzik Ve Düzenlemesi Kendisine Ait Olan Sen Ve Ben İsimli Parçayı Seslendiriyor.