Hoşgeldiniz!

Kılıçdaroğlu

Kılıçdaroğlu 03:56
Kılıçdaroğlu 54 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Kastederek, "eğer Onu Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna Oturtursak, Huzur İçinde, Cumhuriyet'in Değerlerine Sahip Çıkan Bir İnsanı O Koltuğa Oturtmuş Olacağız" Dedi.
Kılıçdaroğlu 02:35
Kılıçdaroğlu 25 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Adaylığına İlişkin, "o Partilerin Adayı Değil, Milletin Adayı. Milleti Seviyor, Millet İçin Çalışmak İstiyor.
Kılıçdaroğlu 05:50
Kılıçdaroğlu 14 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırısına ilişkin, "Bir an önce Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin bu drama el koyması lazım" dedi.
Kılıçdaroğlu 01:12
Kılıçdaroğlu 6 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bakanlar Kurulu Tarafından 3 Günlük Yas İlan Edilmesine İlişkin "gazze'deki Olaylar Hepimizin Yüreğini Burkuyor.
Kılıçdaroğlu 03:30
Kılıçdaroğlu 6 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Düşünüp düşünüp karar vereceğiz.
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: 91 izlenme - 12 ay önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Edirne'de (2)- Kılıçdaroğlu: "Benim görevim ana muhalefet partisi olarak ülkede demokrasiyi korumaktır"- "Milli İstihbarat Teşkilatı'nı niye eleştiriyorum, milli olsun diye. Görevini yapsın, yasaların dışına çıkmasın diye. Seni niye eleştiriyorum, görevini yap diye. Görev alanına birisi müdahale etmesin diye"EDİRNE (AA) - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ana muhalefet partisi olarak görevinin ülkede demokrasiyi korumak olduğunu söyledi.
Kılıçdaroğlu: 02:02
Kılıçdaroğlu: 9 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Son Operasyonlar, Balyoz Ve Ergenekon'da Veya O Operasyonlar Sonrasında Hazırlanan Sahte Belgelere Veya İnsanlara Yapılan Haksızlıklara Yönelik Değil. Bu Operasyonun Temel Amacı Recep Tayyip Erdoğan Ve Ailesi İle 4 Bakanı. Devleti Soyup Soymaları Ve Bu Soygunun Ortaya Çıkarılmasına Karşı Yapılan Bir Karşı Operasyondur" Dedi.
Kılıçdaroğlu: 04:22
Kılıçdaroğlu: 86 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "ekmeleddin İhsanoğlu, Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna Oturursa Ben Adım Gibi Biliyorum Ortadoğu'ya Barış Gelecek, Ortadoğu'da Kan Akmayacak" Dedi.
Kılıçdaroğlu: 04:10
Kılıçdaroğlu: 14 izlenme - 1 yıl önce Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bayrağımızı Temsil Edecek Bir Kişiyi, Dürüst Bir Kişiyi, Namuslu Bir Kişiyi, Ülkesini, Vatanını, İnsanını Seven Bir Kişiyi Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna Oturtacağız" Dedi.
Kılıçdaroğlu: 03:21
Kılıçdaroğlu: 17 izlenme - 1 yıl önce Olayların bütün yönleriyle aydınlatılmasında yarar varCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Dersim olaylarına ilişkin, "Olayların bütün gerçek yönleriyle tartışılmasında ve aydınlatılmasında yarar var" dedi.
Kılıçdaroğlu: 04:11
Kılıçdaroğlu: 6 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Saygın, dürüst, itibarlı birisini cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturtmak her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının temel görevidir " dedi.
Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: 14 izlenme - 12 ay önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Diyarbakır'da- Kılıçdaroğlu: (2) "Bir de, 'CHP çözüm sürecine karşı' diyorlar.
Kılıçdaroğlu: 03:04
Kılıçdaroğlu: 7 izlenme - 12 ay önce CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Adana'da- Kılıçdaroğlu: (1) "Fabrika kuracağı yerde kendisine bin odalı saray yapıyor.
Kılıçdaroğlu: 02:08
Kılıçdaroğlu: 5 izlenme - 1 yıl önce Kılıçdaroğlu:
Kılıçdaroğlu: 01:33
Kılıçdaroğlu: 13 izlenme - 1 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CNN TÜRK'te Ne Oluyor? programında farklı görüşlerden gençlerin sorularını yanıtladı. Son dönemde özellikle Başbakan'ın dile getirdiği CHP ile Gülen cemaati arasında yakınlaşma olduğuna ilişkin iddialar da soruldu Kılıçdaroğlu'na. "Gülen cemaatiyle herhangi bir flörtümüz, birlikteliğimiz söz konusu değil. Belli bir inanç grubunun bir araya gelip cemaat kurmasına karşı değiliz. Ancak siyasete girmemek koşuluyla" dedi. Kılıçdaroğlu, paralel devlete de karşı olduklarını söyledi.
Kılıçdaroğlu: 05:26
Kılıçdaroğlu: 4 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendilerinin Türkiye'de demokrasi tarihine çok önemli bir katkıda bulunduklarını, büyük bir uzlaşmayı sağladıklarını belirterek, hiçbir konuda bir araya gelmeyen 9 partinin Ekmeleddin İhsanoğlu konusunda araya geldiğini söyledi.
Kılıçdaroğlu: 01:22
Kılıçdaroğlu: 24 izlenme - 9 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çeşitli ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Tekirdağ'a geldi.
Kılıçdaroğlu: 05:32
Kılıçdaroğlu: 16 izlenme - 9 ay önce Kılıçdaroğlu, Mersin'den gelen heyeti kabulünün ardından gazetecilerin sorularını cevapladı. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında...
Kılıçdaroğlu Havza'da 03:32
Kılıçdaroğlu Havza'da 310 izlenme - 2 yıl önce Kılıçdaroğlu Havza'da
Kemal Kılıçdaroğlu 02:18
Kemal Kılıçdaroğlu 2.797 izlenme - 2 yıl önce şiir fatih güler, ses ve video dj başak
Kemal Kılıçdaroğlu 11:19
Kemal Kılıçdaroğlu 499 izlenme - 2 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU Soma'da Halka hitap etti,
KILIÇDAROĞLU MAAŞ 00:38
KILIÇDAROĞLU MAAŞ 2 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Kılıçdaroğlu Elazığ'da 01:32
Kılıçdaroğlu Elazığ'da 52 izlenme - 8 ay önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çeşitli programlara katılmak üzere özel uçakla Elazığ Havalimanı'na geldi.
Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da 01:30
Kılıçdaroğlu Diyarbakır'da 32 izlenme - 12 ay önce Partisinin Diyarbakır’da düzenlediği ’Geleceği Birlikte Kuruyoruz’ toplantısına katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, vatandaşların AK Parti’ye 12 yıl süre verdiğini belirterek, kendisinin sadece 4 yıl süre istediğini ifade etti.
Kemal Kılıçdaroğlu - Geliyor Kılıçdaroğlu 03:08
Kemal Kılıçdaroğlu - Geliyor Kılıçdaroğlu 1.077 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu - Geliyor Kılıçdaroğlu
 Kılıçdaroğlu Silivri’de 02:42
Kılıçdaroğlu Silivri’de 136 izlenme - 2 yıl önce CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ergenekon davasında müebbet hapis cezası alan eski Genelkurmay Başkanı İlker BAşbuğ’u ziyaret etmek için Silivri Cezaevi’ne geldi.
Onur Akın - Kılıçdaroğlu Marşı 03:56
Onur Akın - Kılıçdaroğlu Marşı 306 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Chp Seçim Şarkıları Çıkış Tarihi: 17.02.2014 Türk Halk Müziği
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 01:16
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 273 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Chp Seçim Şarkıları Çıkış Tarihi: 17.02.2014 Türk Halk Müziği
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 01:16
Kemal Kılıçdaroğlu - Chp Nerede 75 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Chp - Kılıçdaroğlu / Bir Islıkta Sen Çal Çıkış Tarihi: 15.02.2011 Türk Halk Müziği
Kemal Kılıçdaroğlu - Bu Duvar 01:10
Kemal Kılıçdaroğlu - Bu Duvar 72 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Chp - Kılıçdaroğlu / Bir Islıkta Sen Çal Çıkış Tarihi: 15.02.2011 Türk Halk Müziği