Hoşgeldiniz!

kirlenmiş

Erkan Acar - Kirlenmiş Gömleğin
Erkan Acar - Kirlenmiş Gömleğin 71.431 izlenme - 12 ay önce Erkan acar kirlenmiş gömlegin
Erkan Acar - Kirlenmiş Gömleğin 04:54
Erkan Acar - Kirlenmiş Gömleğin 124.861 izlenme - 2 yıl önce Erkan Acar - Kirlenmiş Gömleğin
Mehmet Kalkan - Kirlenmiş Gömleğim 03:38
Mehmet Kalkan - Kirlenmiş Gömleğim 7.007 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Kalkan Kirlenmiş Gömleğim Özel Kayıt Gezer Müzik
Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam
Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam 1.512 izlenme - 1 yıl önce Asi Styla - Kirlenmiş Dünyam (Yeni 2014) Şarkı Sözleri_________________________: Arıyor gözlerim, seni her yerde, Ne olur sevgilim, ne olur gitme, Ya benide götür, ya sende gitme, Ayrılık hasreti, bırakma bende ..
Tufan Altaş - Kirlenmiş Gömleğin 05:49
Tufan Altaş - Kirlenmiş Gömleğin 1.881 izlenme - 1 yıl önce Tufan Altaş - Kirlenmiş Gömleğin
Tuncer Küpeli - Kirlenmiş Umutlarım 04:36
Tuncer Küpeli - Kirlenmiş Umutlarım 479 izlenme - 3 yıl önce Kirlenmiş Umutlarım Albümünün İlk Klip Çalışması..
Dj Hacı - Gömleğin Kirlenmiş 02:00
Dj Hacı - Gömleğin Kirlenmiş 1.067 izlenme - 2 yıl önce Dj Hacı - Gömleğin Kirlenmiş
Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam 04:02
Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam 7 izlenme - 1 ay önce Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam - #2014 Damar, Arabesk, Rap, Şiir, Güneydoğu Familya, Arsız Bela, Efecan, Ekin Yelboğa, Hayalcash, Haylaz, Asi Styla, Bayan Kral, Cem Görmez, iSyanQaR26, Karamsar Şair, Ouz-Han, SanJaR, Pysagor Attack, Serkan Akbulut, Serzenish, Tripkolic, Damla Keyuc, Mişer, Yüksek Doz, CixFlow, Yasin Kılıç, Azat, Bozan, Kürtçe, Katliam, BaqLar cLan, MacroBeatz, Aytocan, Fantastik, HayaT, Hareket, Oryantel Flow, By Parazit, BöLge 21, Canfeza, Reflex Emrecan, Canox, Dicleli Zaza, Ela Gözlü, Azat Bektaş, Şahin Doğan, Doğan Demir, Lawles,Keşif, Yargıç, 03 Mustafa, 1Ömür, 27 Nefes, 27Ferman, 27Kaan, 49 Qabus, 6 Hiss, a.K.a Destan, AdanalıBela, Ahmet19, Aker, Ak-kor, ALbatros, Amed Ahmedo, Asım Uzun, Aykan, Aykar, BaglarBela, Baqlartim, Berdan Özen, Burak, By Qarizma, By Sthemli, CanFlex, Cashturk, Cihan aKa, Crazy-G, Darbedar, Darberdar, Depresif Buqra, Dj Ates, Dj GüVen, DJ Karaduman, Dj Kral, Dj Pirana, Dj Serdar, DjAsaLet, DjErol, Durukan, Dümen Kankiler, Efe K, Elsa Ebru, Ersan, Esinti, EsintiRapci, Esmer Maruz, Esrarkolik, Fedlex, Felâh, Fenomen, Firari Dadaş, Firari Stres, FuNdyy, Garip Dilzar, Geveze, Gizemli, Gökce, Hacii, Harabe, HatayCrew, Hüsamettin Çakır, Hüsran, İstila, İsyan Attack, Kaan Bora, Kalpsiz Kral, KavakpınarCıty, KeshQolik, Keskin, Keskin Rap, KübraBtood, Mahnen, Mania Manzer, Master Sezer, Mc Capris, Mc Hak-kan, Mc Imha, Mc Korsan, Mc Losthope, Mc Mekansiz, Mc Ökkeş, Mc Raptela, Mc SeSKeS, Mc Taskan, Mc Tolgahan, Mc Bekir, Mc TewFiK, Medine, Mehmet Yüce, MeLih Ciftci, Merdo Malatya, Mf Ölmez, Mısra, Miss Cey, Miss Hasret, Miss Kalpsiz, Miss Sevda, MiSs YaraLi, Murat Ceylan, Müge Anlı, My Hoş, MyWuslat, Neva, N-Faz, OPinokyo, Öfke Flex, Ömer HayaLcash, Ömür, Ömür Özyaniz, Pabend, Patron Murat, Pinokyo, Piskopatrapci, PusatMc, QaramsarQara, QaranTina, Qarazindan, R.A.Y, Rap Kopat Attack, Rapmaster, Raptetick, Realikaz, R-FLex, , Safkan, Sahin Derman, Sahra, SakaryaliBela, Sancak, Sansür, Sarp, SeLvi'm Can, Sema, Serpil Çelebi, Sertflow, Sessiz Mc, Sırdaş, SiLahsız Mc, SivasMesken, Slower Emre, Slower Flex, Slower Hasan, Slower Rwa, Slower Sedat, Slower Selo, Son StyLa, SonAttack, SonDarbe, Songül Şule, TatLii BeLa, Tehlikeli Rapci, Tesadüf, Tiryaki, u-Fuk MaLatya, Yarali Styla, Yargısız infaz, Yasin Çetin, Yukseliş, Zehredar, Baransel, Hayta, Harun Ersan, McTewFiK, Miss HatJe, Felah, Rapkan, Oscar Attack, Rocco Randy, Yelkan, Botan Abay, Tasma, Egola, Kripp Gabro, Kefensiz
Uğur Şimşek - Kirlenmiş Gömleğim 04:20
Uğur Şimşek - Kirlenmiş Gömleğim 631 izlenme - 2 yıl önce Uğur Şimşek - Kirlenmiş Gömleğim
Cem Karaca - Kirlenmiş Çığlık 07:31
Cem Karaca - Kirlenmiş Çığlık 25 izlenme - 5 ay önce Cem Karaca - Kirlenmiş Çığlık Şarkı Sözleri: Yalanan yutulan her lokmada, Gizlenmiş bir kirlenmiş çığlık. Hiroşimadaki bulutlar değil ama ustam, Dondurmalar bile zehirli artık. Çiçekler çiçek gibi kokmuyor artık, Ve doğa nasıl yırtık. Bu günah dolu miras ey allahım, Çocuklarımıza nasıl bıraktık? Sevinçlerimiz bile artık mekanik, Sevgisiz saygısız otomatik. Bu şarkı birilerine çok geç artık, Bu şarkı kirlenmiş bir çığlık. Yaylalar ovalar yağmur yağar, Derelerde sularda balıklar kuşlar, Bizim için ölüyorlar. Yediğim et, içtiğim su, soluduğum hava, Önüm ardım dört yanım sobe. Bu gökyüzü bu karınca, çocuklarımız, Yok etmeyelim artık dur be!
Ayhan Öztürk - Dudakların Kirlenmiş 03:20
Ayhan Öztürk - Dudakların Kirlenmiş 445 izlenme - 2 yıl önce Güzel Bir Parça
Cem Karaca - Kirlenmiş Çığlık 07:43
Cem Karaca - Kirlenmiş Çığlık 9 izlenme - 3 ay önce Yalanan yutulan her lokmada, Gizlenmiş bir kirlenmiş çığlık. Hiroşimadaki bulutlar değil ama ustam, Dondurmalar bile zehirli artık. Çiçekler çiçek gibi kokmuyor artık, Ve doğa nasıl yırtık. Bu günah dolu miras ey allahım, Çocuklarımıza nasıl bıraktık? Sevinçlerimiz bile artık mekanik, Sevgisiz saygısız otomatik. Bu şarkı birilerine çok geç artık, Bu şarkı kirlenmiş bir çığlık. Yaylalar ovalar yağmur yağar, Derelerde sularda balıklar kuşlar, Bizim için ölüyorlar. Yediğim et, içtiğim su, soluduğum hava, Önüm ardım dört yanım sobe. Bu gökyüzü bu karınca, çocuklarımız, Yok etmeyelim artık dur be!
Halil Çınar - Kirlenmiş Gömleğin 04:51
Halil Çınar - Kirlenmiş Gömleğin 82 izlenme - 4 ay önce Kirlenmiş Gömleğin
Tolga Boztepe - Kirlenmiş Gömleğin 03:14
Tolga Boztepe - Kirlenmiş Gömleğin 340 izlenme - 1 yıl önce Tolga Boztepe - Kirlenmiş Gömleğin
Asi Styla - Kirlenmiş Dünyam 04:10
Asi Styla - Kirlenmiş Dünyam 72 izlenme - 11 ay önce Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam ____@___xclas______
Tolga Boztepe - Kirlenmiş Gömleğin 03:14
Tolga Boztepe - Kirlenmiş Gömleğin 132 izlenme - 1 yıl önce Tolga Boztepe - Kirlenmiş Gömleğin
Asi Styla - Kirlenmiş Dünyam 04:02
Asi Styla - Kirlenmiş Dünyam 62 izlenme - 1 yıl önce Aşkım Senin Ne Yapim Ben Bilmim Ki Gaziantepin Şahinbeyinde Yapayanlız Kaldım Aşkım
Damar - Kirlenmis Gömlegin 04:49
Damar - Kirlenmis Gömlegin 2.608 izlenme - 2 yıl önce Denizli Pamukkale
Çeşitli Sanatçılar - Kirlenmiş Çığlık 04:42
Çeşitli Sanatçılar - Kirlenmiş Çığlık 4 izlenme - 6 ay önce Çeşitli Sanatçılar - Kirlenmiş Çığlık
Asi Styla - Kirlenmiş Dünyam  2014 04:10
Asi Styla - Kirlenmiş Dünyam 2014 654 izlenme - 1 yıl önce Daha Fazlası İçin ABONE Ol.
Ali Tozantaş - Kirlenmiş Gömleğin Soykana Kalsın 10:48
Ali Tozantaş - Kirlenmiş Gömleğin Soykana Kalsın 931 izlenme - 2 yıl önce Kirlenmiş Gömleğin Soykana Kalsın, Pınara Gelki Görem
Asi StyLa Kirlenmiş Dünyam 2014 04:10
Asi StyLa Kirlenmiş Dünyam 2014 134 izlenme - 1 yıl önce
kamil öge KİRLENMİŞ GÖMLEK 05:01
kamil öge KİRLENMİŞ GÖMLEK 4.235 izlenme - 6 yıl önce kamil öge asker gecesi
Ahmet Ateş - Kirlenmiş Gömleyim (Funda Kasetcilik) 03:42
Ahmet Ateş - Kirlenmiş Gömleyim (Funda Kasetcilik) 912 izlenme - 8 ay önce Yöreselin tartışmasız tek adresi, Funda Kasetçilik gururla sunar. Güneydoğu Anadolu'nun kadife sesli küçük yıldızı Ahmet Ateş'in yepyeni eseri olan 'Kirlenmiş Gömleyim' isimli parçası, Funda Kasetçilik prodüktörlüğü ve değerli yönetmen Arap Ahmet imzasıyla, siz değerli sanatseverler ile buluşuyor.
Tuncer Küpeli - Kirlenmiş Umutlarım (Orjinal Klip) 04:36
Tuncer Küpeli - Kirlenmiş Umutlarım (Orjinal Klip) 196 izlenme - 2 yıl önce Kirlenmiş Umutlarım Albümünün İlk Klip Çalışması..
Esrarkolik - Kirlenmiş Gömleğin - 2013 02:49
Esrarkolik - Kirlenmiş Gömleğin - 2013 20 izlenme - 1 ay önce Esrarkolik - Kirlenmiş Gömleğin - 2013
UĞUR ŞİMŞEK KİRLENMİŞ GÖMLEĞİM 2013 04:21
UĞUR ŞİMŞEK KİRLENMİŞ GÖMLEĞİM 2013 4 izlenme - 1 hafta önce
Cem Karaca - Mekanik Otomatik ( Kirlenmiş Çığlık) 06:57
Cem Karaca - Mekanik Otomatik ( Kirlenmiş Çığlık) 722 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Yalanan yutulan her lokmada Gizlenmis bir kirlenmis çiglik Hirosimadaki bulutlar degil ama ustam Dondurmalar bile zehirli artik. Çiçekler çiçek gibi kokmuyor artik Ve doga nasil yirtik. Bu günah dolu miras ey Allahim Çocuklarimiza nasil biraktik? Sevinçlerimiz bile artik mekanik Sevgisiz saygisiz otomatik Bu sarki birilerine çok geç artik Bu sarki kirlenmis bir çiglik. Yaylalar ovalar yagmur yagar Derelerde sularda baliklar kuslar Bizim için ölüyorlar Yedigim et, içtigim su, soludugum hava Önüm ardim dört yanim sobe Bu gökyüzü bu karinca, çocuklarimiz Yok etmeyelim artik dur be.Yalanan yutulan her lokmada Gizlenmis bir kirlenmis çiglik Hirosimadaki bulutlar degil ama ustam Dondurmalar bile zehirli artik. Çiçekler çiçek gibi kokmuyor artik Ve doga nasil yirtik. Bu günah dolu miras ey Allahim Çocuklarimiza nasil biraktik? Sevinçlerimiz bile artik mekanik Sevgisiz saygisiz otomatik Bu sarki birilerine çok geç artik Bu sarki kirlenmis bir çiglik. Yaylalar ovalar yagmur yagar Derelerde sularda baliklar kuslar Bizim için ölüyorlar Yedigim et, içtigim su, soludugum hava Önüm ardim dört yanim sobe Bu gökyüzü bu karinca, çocuklarimiz Yok etmeyelim artik dur be.
Esrarkolik - [ Kirlenmiş Gömleğin ] - 2013 02:49
Esrarkolik - [ Kirlenmiş Gömleğin ] - 2013 12 izlenme - 1 ay önce Esrarkolik - [ Kirlenmiş Gömleğin ] - 2013
Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam - (2014) 04:02
Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam - (2014) 20 izlenme - 1 ay önce Asi StyLa - Kirlenmiş Dünyam Asi StyLa - İyiki Yoksun Arsız Bela - Başka Dert Arama iSyanQaR26 - KASIRGA 2 - [ Diss To Sanjar ] Hayalcash - Yokluğunun İsyanı Asi StyLa - Beni Bul Anne Sanjar - Ah Ulan Dünya Asi StyLa Ft. Slower Hüseyin - MİHRİBAN Ekin Yelboğa - Yanlızlığın Demi 21 MisLi - ( Diss Sivas Rapçileri ) Efecan Ft. Tedirgin - Söküp Atamıyorum Seni Kalpten Qarizma Rap - Bittimi Sandın Dertlerim Asi StyLa - Müptezel Sanjar - Yasak Aşk - Part II Asi Styla - Ya Hayaller Olmasa iSyanQaR26 - Bu Gözler Bugün Ağlatıldı HayaLcash - Arkana Bakma Arsız Bela Ft. Dj Kral - Kış Ömer Hayalcash - Kime Bu Satırlar Serseri Bela - 19 Aralık Arsız Bela Ft. Esmer Maruz - Şahit Olsun Ankara Sanjar - Psikoloji Katibi Ahirzaman Yasin & Esinti - Yazık Değilmi İstisna & YasakAlemci & Cem Görmez - Unut Dersin Asi Styla - Canım Olsan Taşıyamam Arsız Bela & Esmer Maruz - Canlı Performans Serseri Bela - Sevda Masalı Sanjar - Yalan - Part 2 iSyanQaR26 - Dinliyomuş Milyonlar iSyanQaR26 - URFA Konseri - Canlı Performans Arsız Bela - Uykular Haram Asi StyLa - Beladan Korkmam Sanjar - Puzzle Arsız Bela - Başı Belalı Sanjar & Apocan - İki Adam - Part 2 Asi Styla - Hele Bir Gel İstisna - Halüsinasyon - Part 4 Serseri Bela - Hayat Mahkemesi iSyanQaR26 & Deniz Menn - Tı Boş İnsani Asi StyLa - Çok Sevdim Seni Hayalcash - Duygularımı Katlet Sanjar - Ömrümün Katilleri Ekin Yelboğa & Ahmet K - Dinlerken Ağlayacaksın iSyanQaR26 - Bonzai 'ye Hayır Arsız Bela - Sevmediğini Bile Bile Asi Styla - Seni Sana Anlatayım mı Asi StyLa - Cennetin Fragmanı Ekin Yelboğa &.Sansür - Güneş Misali Asi StyLa - Yar Delinim Depresif Buqra - Şizofrenik Şair Hayalcash - Feryatlar Fayda Etmiyor Arsız Bela - Dert Etme Kendine Alper Çakır - Kimler Kimler Sanjar & Apocan - Kaçıncı Rüyadasın Canox - Yak Bir Sigara Ekin Yelboğa - Hayatın Gerçekleri Serseri Bela - Ecel Kıskandı iSyanQaR26 & Alper Çakır - Neler Neler Birader Sanjar - Şarkılarda Olmasa Ahirzaman Yasin & Kader & Akrap Music - Ruh İkiziyim Asi StyLa - Unutursun Deme Ömer Hayalcash - Sabretmekten Yoruldum Sanjar - Yalan Asi Styla & Slower Hüseyin - Sevdiğim Uğruna Vurdum Serseri Bela - Ya Düşeş Gelirse iSyanQaR26 - Hani Aşkısılar Hani Bitanesiler Asi StyLa - Bazen Arsız Bela - Anlamı Yok iSyanQaR26 & İsyankar Yaralı & Burak - Hayat Fragmanı Ahirzaman Yasin, Ahirzaman Yasin izle, Ahirzaman Yasin Dinle, Ahirzaman Yasin Klip, Ahirzaman Yasin Arabesk Rap, Esinti, Esinti izle, Esinti Dinle, Esinti Klip, Esinti Arabesk Rap, Arsız Bela, Arsız Bela izle, Arsız Bela Dinle, Arsız Bela Klip, Arsız Bela Arabesk Rap, Efecan, Efecan izle, Efecan Dinle, Efecan Klip, Efecan Arabesk Rap, Sanjar, Sanjar izle, Sanjar Dinle, Sanjar Klip, Sanjar Arabesk Rap, iSyanQaR26, iSyanQaR26 izle, iSyanQaR26 Dinle, iSyanQaR26 Klip, iSyanQaR26 Arabesk Rap, Ekin Yelboğa, Ekin Yelboğa izle, Ekin Yelboğa Dinle, Ekin Yelboğa Klip, Ekin Yelboğa Arabesk Rap, Asi StyLa, Asi StyLa izle, Asi StyLa Dinle, Asi StyLa Klip, Asi StyLa Arabesk Rap, HayaLcash, HayaLcash izle, HayaLcash Dinle, HayaLcash Klip, HayaLcash Arabesk Rap, Serseri Bela, Serseri Bela izle, Serseri Bela Dinle, Serseri Bela Klip, Serseri Bela Arabesk Rap,