Hoşgeldiniz!

komedi dans show

Komedi Dans Show 06:39
Komedi Dans Show 398 izlenme - 2 yıl önce Mutlaka İzlemelisniz Gülmek İsteyenlere Birebir
Komedi Dans Üçlüsü - Sinema Müzikleri 01:41
Komedi Dans Üçlüsü - Sinema Müzikleri 91 izlenme - 3 ay önce alkışlarlayaşıyorum kurulmadan önce absürd nostaljiyi ancak bu gibi şarkılarda yaşıyorduk. Grubun tekrar tekrar dinlenesi ve nadide eseri olan ''sinema müzikleri'' günümüzde sıklıkla karışılaştığımız film müziği remixlerinin de ilk örneklerinden olması nedeniyle ayrı bir ilgiyi hakediyor.
Komedi Dans Üçlüsü (Pastoral Show) 06:03
Komedi Dans Üçlüsü (Pastoral Show) 392 izlenme - 7 ay önce Komedi Dans Üçlüsü'nün video döneminden bir gösteri. TRT'de mümkün olmayan bir kaç hareket dışında kendi klişeleriyle dolu bir şov. Tekrar birleşmişlerdi de tekrar birleşseler acaba ne kazanırız? Ha bir de, "Aaa Erol Köse!" tabii.. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27648/ali-veli-deli-
Break Dans 01:15
Break Dans 691 izlenme - 7 yıl önce lan yıldırım ne güzel breakdans yapıyorsun hayran kaldım :d:d:d
ERDENER SEDA FERHAT KOMEDİ DANS SHOW 1.mp4 04:42
ERDENER SEDA FERHAT KOMEDİ DANS SHOW 1.mp4 642 izlenme - 4 yıl önce ERDENER SEDA FERHAT KOMEDİ DANS SHOW 1.mp4
En GüzeL Dans Show 01:34
En GüzeL Dans Show 1.029 izlenme - 2 yıl önce Spor sahalarında kameralara yansıyan güzel anlar ))
komedi dans show 04:02
komedi dans show 21.522 izlenme - 7 yıl önce komedi dans show 15 yıl önce
komedi dans show 04:35
komedi dans show 1.575 izlenme - 4 yıl önce izle zaten paylaşırsın
komedi dans show 05:01
komedi dans show 1.253 izlenme - 4 yıl önce böcekli ilköğretim okulu - 23 nisan 2011
komedi dans show 05:14
komedi dans show 1.315 izlenme - 5 yıl önce 23 nisan durasıllı kasabası!!!!
komedi dans show 07:23
komedi dans show 819 izlenme - 4 yıl önce dernek folklör gurubu komedi dans show 2011
Allak Bullak Show - Asker Show 05:45
Allak Bullak Show - Asker Show 21 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
Allak Bullak Show - Televizyon Show 05:33
Allak Bullak Show - Televizyon Show 13 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
Allak Bullak Show - Oryant Show 05:48
Allak Bullak Show - Oryant Show 13 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
komedi dans antalya 01:24
komedi dans antalya 275 izlenme - 6 yıl önce izleyin baska bişey demiyorum :d:d:d
Allak Bullak Show - Saddam Show 04:05
Allak Bullak Show - Saddam Show 27 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
Allak Bullak Show - Hapishane Show 05:53
Allak Bullak Show - Hapishane Show 16 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
1-A OKUMA BAYRAMI KOZAN 2012 KOMEDİ DANS SHOW 01:38
1-A OKUMA BAYRAMI KOZAN 2012 KOMEDİ DANS SHOW 615 izlenme - 4 yıl önce
komedi show 02:01
komedi show 990 izlenme - 5 yıl önce bu çocuk apaçi müzüğinde harikabir dans gösterisi yapıyor.izleyin kesin hayran kalırsınız.çünkü bi video süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
İşte smiley dans show komedi 02:39
İşte smiley dans show komedi 2.663 izlenme - 7 yıl önce smiley dans etmez deme ! İşte dans showu
komedi dans show part 1 03:00
komedi dans show part 1 1.580 izlenme - 6 yıl önce tüm hakları saklıdır...
Yusuf Kopma #Version4 00:18
Yusuf Kopma #Version4 17 izlenme - 2 yıl önce Yusuf O Güzel Kafasıyla Ve Müthiş Sound'larla Kopmaya Devam Ediyor ! #version 3 Link; Http://www.youtube.com/watch?v=bpdoyhdeıge #version 2 Link; Http://www.youtube.com/watch?v=zlj0zvby8gı #version 1 Link; Http://www.youtube.com/watch?v=c4nhzrbzqmk
Allak Bullak Show - Disco Nostalji 04:53
Allak Bullak Show - Disco Nostalji 24 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
Allak Bullak Show - Görevimiz Tehlike 07:07
Allak Bullak Show - Görevimiz Tehlike 20 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
Allak Bullak Show - Simultane Tercüme 05:32
Allak Bullak Show - Simultane Tercüme 10 izlenme - 3 ay önce Komedi Dans Üçlüsü, çeşitli şarkılardan aldıkları bölümleri birbirlerine ekleyerek, danslarıyla birlikte bir sahne şovuna dönüştüren komedi-dans grubudur. Türkiye'de tek kanallı dönemde TRT'de yayınlanmıştır. Daha önceden Kanal 7'de Bülent Serttaş'ta sunduğu Göster Kendini ve Flash TV'de Hasan Yılmaz'ın sunduğu Hasan Yılmaz ile Eller Havaya adlı programı yer almıştır. Halen Kanal 7'de İzzet Yıldızhan'ın sunduğu İzzet Yıldızhan Show adlı programında yer almaktadır. Grup; Erol Köse, Hakan Rullas ve Murat Akkaya'dan oluşmaktaydı.
oryantal dans show 02:10
oryantal dans show 2.946 izlenme - 4 yıl önce
Ege Deniz - Apachi Show -  18 00:32
Ege Deniz - Apachi Show - 18 192 izlenme - 3 yıl önce ) ahahah psikolojik sorunlara yol açabilir video lütfen küçükler ailesi ile izlesin.
komedi dans show böcekli io 23 nisan 06:10
komedi dans show böcekli io 23 nisan 23.267 izlenme - 6 yıl önce http//bocekli.meb.k12.tr/
Mezdeke Show [Erkek Oryantal] 01:51
Mezdeke Show [Erkek Oryantal] 62.365 izlenme - 8 yıl önce Sadece eğlenmek amacıyla çekilmiş bir videodur bu arkadaşlar... Biz çekerken çok eğlendik ve çok güldük.. Sizlerlede paylaşmak istedik....
komedi dans show v2.0 böcekli ilköğretim okulu 06:22
komedi dans show v2.0 böcekli ilköğretim okulu 5.507 izlenme - 5 yıl önce http//www.bocekli.meb.k12.tr/