Hoşgeldiniz!

komik yorumlar

Gözlerden Yaş Getiren 19 Alkışlarla Yaşıyorum Video Altı Yorumu 03:47
Gözlerden Yaş Getiren 19 Alkışlarla Yaşıyorum Video Altı Yorumu 19.259 izlenme - 3 hafta önce Bir internet fenomeni olan Alkışlarla Yaşıyorum'da paylaşılan videolara yapılan en komik ve yaratıcı yorumları derledik. Biz hazırlarken çok güldük, umarız siz de beğenirsiniz.
yorumlar 01:06
yorumlar 134 izlenme - 7 yıl önce komedi
Youtube'da Yapılan Yorumlar Gerçek Olsa 01:30
Youtube'da Yapılan Yorumlar Gerçek Olsa 245 izlenme - 1 yıl önce Youtube'da yapılan yorumlar gerçek olsaydı, nasıl olurdu acaba ? Eğlenceli bir video hazırlamışlar izliyoruz.
Onur Sermik Hakkında Yapılan Yorumlar 05:38
Onur Sermik Hakkında Yapılan Yorumlar 9 izlenme - 8 ay önce Onur Sermik Stand-Up.Onur Sermik 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğretimini bu şehirde tamamlayan genç oyuncu daha sonra Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur. Oyunculuk yanında stand-up gösterileriyle de dikkat çeken oyuncu 2008 yılında SAKM (Sadri Alışık Kültür Merkezi) bünyesinde oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Bu süre içinde Asiye Nasıl Kurtulur, Salak Oğlum, Yanlışlıklar Komedyası ve Size Nasıl Geliyorsa Öyledir gibi tiyatro oyunlarında rol almıştır. Bir hayli çalışkan ve üretken olan oyuncu geçtiğimiz yıl kadrolu olarak Sadri Alışık Tiyatrosu’nda görev yapmaya başlamıştır. SAKM’deki hocalarının da teşvikiyle komedi alanında büyük yeteneği olduğunu farkeden oyuncu geçtiğimiz yıl kendi yazdığı bir gösteri ile Maya Sahnesinde izleyicilerin karşısına çıktı. Genç nesil komedyen adayı tiyatrodan bazı arkadaşlarıyla birlikte çeşitli skeçler hazırlayarak video paylaşım sitelerine yükledi. Bu skeçlerden özellikle Kuzey Güney dizisine göndermeler yaptığı Lodos ile Poyraz skeci büyük ilgi gördü. Onur Sermik ayrıca kendi yazdığı ve “Scan Etmek” adını verdiği tek kişilik stand up gösterisine devam etmektedir. Sahnede yerine duramayan genç oyuncu oyununda bir internet kafeye giren bayanın elindeki evrakı scan etme (tarama) isteği ve sonrasında gelişen komik olaylar konu ediliyor. Doksanlar dizisinde mahalle kabadayısı tiplemesi ile de büyük beğeni kazanan genç oyuncu futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dallarında da yetenekli.
Medyum Kağan Yorumlar Abbas Bey Ankara 02:33
Medyum Kağan Yorumlar Abbas Bey Ankara 16 izlenme - 1 yıl önce Medyum Kağan canlı yayında yaptığı seanslarıyla şaşırtmaya devam ediyor...
öldüren yorumlar 03:49
öldüren yorumlar 107 izlenme - 4 yıl önce https//www.facebook.com/onurcakmak.fansayfamııza destek olurmusunuz ?
Dilber Ay'dan Erman Toroğlu Tarzında Yorumlar 02:40
Dilber Ay'dan Erman Toroğlu Tarzında Yorumlar 387 izlenme - 1 yıl önce Show Tv'de Yayınlanan Bu Tarz Benim Yarışmasına Konuk Jüri Olarak Dilber Ay Gelmiş. Dilber Ay, Erman Toroğlu Tarzında Yaptığı Gerçekçi Yorumlarla Hem Eğlendirmiş Hem De Yarışmacıya Uyarılarda Bulunmuş. Ayrıca Bu Kızın Bu Şımarıklığı Nedir? Dilber Ay Az Bile Söylemiş.
yorumlar süper 02:46
yorumlar süper 273 izlenme - 7 yıl önce tv seyrederken kendinden geçen iki rahatsız
izlemenden  komik fotolara komik yorumlar 03:55
izlemenden komik fotolara komik yorumlar 12.647 izlenme - 7 yıl önce gülmekten öleceğiniz komik fotolara izlemen farkıyla komik yorumlar...gülmekten geberin:)))
Alkışlarla Yaşıyorum Yaran Yorumlar (Küfür İçerir) 02:40
Alkışlarla Yaşıyorum Yaran Yorumlar (Küfür İçerir) 241 izlenme - 1 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum'da yapılan komik yorumlardan sadece birkça tane alıp hazırladığım öylesine kıytırık bir video, dikkate almasanız da olur. Devamı daha kalitelilerle gelecek.
Burak Özçivit İle Murat Boz'un Çektiği Fotoğraflara Yapılan Komik Yorumlar 01:10
Burak Özçivit İle Murat Boz'un Çektiği Fotoğraflara Yapılan Komik Yorumlar 30 izlenme - 4 ay önce Videoyu beğendiyseniz kanalıma ABONE OLMAYI unutmayınız. Youtube adresimize abone olarak paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz. İkinci YouTube Kanalım: https://goo.gl/apmGxQ Robot adam Sosyal Ağ Adresleri Vine: https://vine.co/ROBOT.ADAM Facebook: https://www.facebook.com/RBTADAM Twitter: https://twitter.com/rbtadam Instagram: http://instagram.com/rbtdm Adreslerinden beni takip edebilirsiniz.
hayvanların komik  fotolarına komik yorumlar! 03:40
hayvanların komik fotolarına komik yorumlar! 6.715 izlenme - 7 yıl önce hayvanlar konuşsaydı nolurdu acaba?kesin çok komik malzemeler çıkardı:)))
Youtube'da Yapılan yorumlar gerçek olursa part 2 01:34
Youtube'da Yapılan yorumlar gerçek olursa part 2 50 izlenme - 1 yıl önce Youtube'da Yapılan yorumlar gerçek olursa part 2 - yeni vine
en komik fotolara en komik yorumlar 03:03
en komik fotolara en komik yorumlar 4.274 izlenme - 7 yıl önce izlemenin derin espri gücü bu video bir kez daha ortaya çıkıyor!sizde izleyin,sizde yerlere yatın,gülmekten yani!!!
Kızların vs Erkeklerin arkadaşlarının fotoğrafları altına attığı yorumlar 00:06
Kızların vs Erkeklerin arkadaşlarının fotoğrafları altına attığı yorumlar 1.263 izlenme - 12 ay önce Kızların vs Erkeklerin arkadaşlarının fotoğrafları altına attığı yorumlar - yeni vine
fotolar komİkten,yorumlar süperden!made in izlemen 04:38
fotolar komİkten,yorumlar süperden!made in izlemen 2.636 izlenme - 6 yıl önce izlerken gülmekten öldüğünüz fotoların devamı ve arkası yarın değil bugün yürürlükte!!!seyredin,gülügülüverin!!!
fotolar komiko yorumlar izlemenko! made in izlemen 03:08
fotolar komiko yorumlar izlemenko! made in izlemen 6.773 izlenme - 6 yıl önce bir tutku haline gelen izlemen yorumlu komik fotolara kaldığı yerden devam ediyoruz...izleyin,gülügülüverin...
best of komik fotolar ve yorumlar! made in izlemen 05:21
best of komik fotolar ve yorumlar! made in izlemen 1.206 izlenme - 5 yıl önce en çok güldüğünüz komik foto ve yorumlar bu videoda siz gülesiniz diye bir araya geldibuyrun gülün...
OVERWATCH! HİLE Mİ YAPTI ? Bence .... :) Yorumlar Gelsin! 10:22
OVERWATCH! HİLE Mİ YAPTI ? Bence .... :) Yorumlar Gelsin! 11 izlenme - 2 ay önce YOUTUBE : http://bit.ly/1AKcOMs TWITCH.TV : http://www.twitch.tv/kwhane FACEBOOK : https://www.facebook.com/kwhane GOOGLE + : http://bit.ly/1p58nsO Yeniliklerden en kısa sürede siz haberdar olun : http://myapp.wips.com/kwhane-gaming-burada Yorumlarınızda saygıyı eksik etmeyin :) Your comments , do not skimp respect :) Spam yapanlar banlanırlar! Spammers are banned ! Beğenin ve yorum yapın! Tabi ki de ABONE olmayı unutmayın! Appreciation and comment ! Of course, do not forget to subscribe ! LIKE IT! And SUB PLZ ! :)
2009'un en komik fotoları!!!made ni izlemen 03:34
2009'un en komik fotoları!!!made ni izlemen 18.023 izlenme - 6 yıl önce 2009'un en komik fotolarına en komik yorumlar,izleyin ve gülügülüverin!!!
Minecraft - Komik Anlar 04:43
Minecraft - Komik Anlar 7.192 izlenme - 1 yıl önce Komik Anlar Serimize Başlıyoruz. Komik Değilse Bile Hakaret Edici Yorumlar Yapmayınız. Herkezin Mizah Anlayışı Farklıdır... Subs-sadcarmolstlst Olmayı Unutma...
komik kavga 00:25
komik kavga 846 izlenme - 7 yıl önce küfür ve argo yorumlar istemiyoruz.kötü yorumlar şikayet edilecek ve hemen silinecektir...
komik dağ faresi 00:09
komik dağ faresi 1.436 izlenme - 5 yıl önce çok komik. lütfen yorumlar yasın.
maç sevmiyen kadın 00:31
maç sevmiyen kadın 1.742 izlenme - 8 yıl önce yorumlar
Deli KAMURAN 03:05
Deli KAMURAN 3.973 izlenme - 9 yıl önce Deli Kamuranla maç öncesi Yorumlar
komik foto,komik yorum,komik izlemen 04:00
komik foto,komik yorum,komik izlemen 6.125 izlenme - 6 yıl önce komik fotolara komik yorumlar kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor!!!izleyin,pişman olmayın!!!
manyak doktor 00:46
manyak doktor 6.818 izlenme - 8 yıl önce yorumlar
Eli Havada Kalan Sevimlilik Abidesi Yan Hakem 00:10
Eli Havada Kalan Sevimlilik Abidesi Yan Hakem 178 izlenme - 1 yıl önce Eli Havada Kalan Sevimlilik Abidesi Yan Hakem İspanya Şili maçı öncesi futbolcular ve hakemler henüz sahaya çıkmadan önce Kanadalı yan hakem Joe Fletcher, eli sıkılmayınca durumu lehine çevirmeye çalışıyor. Casillas da hakemi teselli ediyor. TÜM YORUMLAR Kullanıcı
kedilere bak 00:42
kedilere bak 14.529 izlenme - 9 yıl önce yorumlar süper
taklitçi 01:09
taklitçi 445 izlenme - 7 yıl önce yorumlar sizden