Hoşgeldiniz!

konuşma

Güney Koreli Voleybolcusu Kim Yeon Koung'un Hakeme İtirazı - Her Zaman Yapıyor Abla 00:11
Güney Koreli Voleybolcusu Kim Yeon Koung'un Hakeme İtirazı - Her Zaman Yapıyor Abla 19.795 izlenme - 2 hafta önce Fenerbahçe Grundig'in Güney Koreli voleybolcusu Kim Yeon-Koung, bugün oynanan ve 3-1 kazandıkları Nilüfer Belediyesi maçında hakemle Türkçe diyaloğa giriyor. Anladığım kadarıyla "Bu 10 numara hep böyle yapıyor yav, her zaman yapıyo abla." minvalinde bir şeyler söylüyor.
Konuşma 01:04
Konuşma 108 izlenme - 2 yıl önce Hatam Varsa Özür Dilerim
Konuşma 00:19
Konuşma 42 izlenme - 2 yıl önce Konuşma
Leyla Zana'nın Yemini Kabul Edilmedi 02:10
Leyla Zana'nın Yemini Kabul Edilmedi 5.990 izlenme - 2 hafta önce Yemin töreni için kürsüye gelen Hdp'li vekil Leyla Zana, yemin etmeden önce Kürtçe konuştu, yemin metnini değiştirdi. 26. Dönem vekilleri Meclis'te yemin ediyor. Hdp milletvekili Leyla Zana da yeminini etmek için kürsüye geldi. Ancak Leyla Zana, yemine başlamadan önce Kürtçe olarak "Onurlu ve Kalıcı Bir Barış Umuduyla" dedi. Daha sonra da yemine başladı. Zana, yemin metnindeki Türk milletini de Türkiye milleti diye okudu. Deniz Baykal, yemini kabul etmedi. Leyla Zana'yı tekrar yemin etmesi için kürsüye çağırdı, ancak Zana gelmedi. Zana, yeminini tekrarlamazsa genel kurul çalışmalarına katılamayacak.
Furkanlaahmet 02:04
Furkanlaahmet 6 izlenme - 2 yıl önce Furkanlaahmet
Sanalika Bedavadan KOnuşma açma 01:51
Sanalika Bedavadan KOnuşma açma 380 izlenme - 4 yıl önce
Aqw Konuşma 02:49
Aqw Konuşma 723 izlenme - 2 yıl önce Aqw Oyununda Bazi Bilinmeyenler
Etkili Konuşma 17:00
Etkili Konuşma 792 izlenme - 3 yıl önce Etkili Konuşma
Sus Konuşma 04:32
Sus Konuşma 635 izlenme - 3 yıl önce Sus Konuşma
Konuşma Bozuklukarı 06:28
Konuşma Bozuklukarı 6 izlenme - 8 ay önce Konuşma Bozuklukları, Fizyolojik Etkiler Ya Da Doğuştan Gelen Sorunlardan Daha Çok Sonradan Görülen Problemler Olarak Yanlış Bir Taban Üzerine Bina Edilen Bir Yapıya Sahiptir. Dil Tembelliği Olarak Da Adlandırabileceğimiz Sorunlar Özellikle İşitme Kaybı Olan Bireylerde Oldukça Sık Olarak Görülebilmektedir. İşitme Kaybının Ayriyetinden Heyecanlı,stresli Anlarda,çocuklukta Yaşanan Korkulu Anlardan,kıskançlık Krizlerinden Dolayı Görülen Bir Sorun Olan Kekemelikte Bireylerde Sık Görülen Sorunların Başında Yer Almaktadır. "daha Fazla Bilgi İçin Http://www.kekemer.com.tr/ Adresini Ziyaret Ediniz. kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Konuşma Bozukluğu 01:21
Konuşma Bozukluğu 215 izlenme - 2 yıl önce Konuşma bozukluğu, mutlaka bir uzman tarafından kontrolü yapılması gereken, çeşitli sebepleri olabilen bir sağlık problemidir.
Konuşma Sorunları 01:59
Konuşma Sorunları 3 izlenme - 4 ay önce Konuşma sorunları bireylerin algı süreçlerinin tam olarak yetenek kazandıkları süreçlerde yani ortalama 2 ila 7 yaşları arasında ortaya çıkmaktadır. Bu süre zarfında yaşanan olaylar her daim etki altında bıraktıkları bazı izdüşümleri yoluyla beyin sinyalizasyonlarını farklı olarak etkileyebilmektedir.Konuşma sorunları kendi içerisinde değerlendirilmesi gereken sıkıntılar olarak biliniyor olsa da konuşma sorunları çevresel olarak tüm sosyal değerlerden etkilenebilmektedir. "Daha fazla bilgi için http://www.kekemer.com.tr/ adresini ziyaret ediniz. Kekemer Eğitim Merkezi 0212 552 83 83"
Konuşma Bozuklukları 01:41
Konuşma Bozuklukları 69 izlenme - 12 ay önce Konuşma bozuklukları çok çeşitli şekillerde görülebilen sesletim ve akıcı konuşma sorunları olabilmektedir. Kişilerdeki bu sorunların doğuştan geldiği halk arasında yaygın bir durum olsa da bu çok doğru olmayan bir yanılgıdır.
Konuşma Kılavuzu 01:51
Konuşma Kılavuzu 138 izlenme - 3 yıl önce fransızca ders alfabe
Fazla Konuşma 00:06
Fazla Konuşma 58 izlenme - 1 yıl önce Fazla Konuşma
Facebook Konuşma 01:18
Facebook Konuşma 83 izlenme - 3 yıl önce Facebook Konuşma
Konuşma Terapisi 02:47
Konuşma Terapisi 23 izlenme - 9 ay önce
Oyunda Konuşma 01:05
Oyunda Konuşma 46 izlenme - 2 yıl önce Oyunda Konuşma
Kötü Konuşma 00:22
Kötü Konuşma 21 izlenme - 1 yıl önce İzleyin Lan
Magame Konuşma 04:06
Magame Konuşma 11 izlenme - 3 yıl önce Magame Konuşma
Hatıra Konuşma 00:44
Hatıra Konuşma 9 izlenme - 3 yıl önce Hatıra Konuşma
Meyra - Konuşma 04:08
Meyra - Konuşma 8.958 izlenme - 4 yıl önce
Sırtlan - Konuşma 03:24
Sırtlan - Konuşma 22 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Organize Oluyoruz Volume 1 Çıkış Tarihi: 19.07.2011 Hip Hop Şarkı Sözleri: Bak geri gelir geri gelir baba Sırtlan Bak yeri gelir geri gelir baba Sırtlan Bak geri gelir geri gelir baba Sırtlan Bak yeri gelir geri gelir kim.. Mikrofonu ver moruk anlatsın Sırtlan Bu konuda sinir tanımayan benim usta Tepkisini verir evet ama yine susmaz Sizin basit fikirlerinizde beni tutmaz Çok konuşma bu piyasa benim ama yinede İdollerin kayıp hadi söyle onlar nerede Soru gibi işaret olursun bana bakma Egoların irgalamaz beni ve hiç takmam Tabiî ki de ben olurum oyunun kralı Otorite tanımam Sırtlan'ın geçer kuralı Gelip evinden alırız senide biz bir gece Yirmi sekiz sekil olur baba bizi görünce Konserine geliriz sonunda olur clik clak Ve sekliniz bozulurken yaparsınız breakdance Bana bakin hadi moruk altımda ki hep benz Senin o koftiden tayfaların bana sökmez - Nakarat - Konuşma, parazit yapmaktan öte gidemezsin Konuşma, ritim dışı kontrolün yok detonesin Konuşma, kötü kopyaların ölü vokalisin Konuşma, gelince Sırtlan yapınca en iyisini Çok ucuz hareketleriniz ve de baydı Mikrofonu bırak futbol oyna hadi saydır Olamazsın Amerikan kısacası kasma Disko kralı'na çıkıp rezil olur kazma İçeriksiz yapıtların kölesi mi hip hop Yeni nesil depresif çocuklara da bir bak Geri gelir baba Sırtlan bir şekilde biliyorsun Kemik kitleni de alıp hadi simdi gidiyorsun Yak sigarayı uzatma konuyu bağla İlk okul terk talebesi gibi ağla Bana güneş doğar her sabah sana yağmur Henüz bitmedim moruk bak geliyorum daha dur Sokak çocukları gibi bu tarzda argo Sürpriz olamam çünkü ben devamlı banko Ben dersem konuşma sende de ki hay hay Beni de bekler helikopter çatı da bye bye - Nakarat - Konuşma, parazit yapmaktan öte gidemezsin Konuşma, ritim dışı kontrolün yok detonesin Konuşma, kötü kopyaların ölü vokalisin Konuşma, gelince Sırtlan yapınca en iyisini
Meyra - Konuşma 04:09
Meyra - Konuşma 382 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Aşklayalım Şarkı Sözleri(lyrics): İlk başta her şey kolay gibidir Onca yükün birden hafiflemiştir Dert olmaz ayrılık hiç hatta hayat ne güzel Sonra birden Hasret vurunca Yalnız kalınca Unutmak zor ki ne bela Gel de buna alışsana... Konuşma Konuşma Kalbim sen konuşma dayan Boş versene sevinçle Hayır vardır her işte Ona değil kadere inan... Konuşma Konuşma Kalbim sen konuşma dayan... Konuşma Konuşma Kalbim sen konuşma dayan... Dayan dayan... Söz, Müzik: Sinan Akçıl Düzenleme: Sinan Akçıl-Tolga Kılıç
Meyra - Konuşma 04:08
Meyra - Konuşma 33 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Aşklayalım Çıkış Tarihi: 09.03.2011 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: İlk başta her şey kolay gibidir Onca yükün birden hafiflemiştir Dert olmaz ayrılık hiç hatta hayat ne güzel Sonra birden Hasret vurunca Yalnız kalınca Unutmak zor ki ne bela Gel de buna alışsana... Konuşma Konuşma Kalbim sen konuşma dayan Boş versene sevinçle Hayır vardır her işte Ona değil kadere inan... Konuşma Konuşma Kalbim sen konuşma dayan... Konuşma Konuşma Kalbim sen konuşma dayan... Dayan dayan... Söz, Müzik: Sinan Akçıl Düzenleme: Sinan Akçıl-Tolga Kılıç
Enstrümantal - Konuşma 00:45
Enstrümantal - Konuşma 17 izlenme - 4 yıl önce
Meyra - Konuşma 04:08
Meyra - Konuşma 2 izlenme - 4 ay önce Meyra - Konuşma
Meyra - Konuşma 04:08
Meyra - Konuşma 2 izlenme - 4 ay önce Meyra - Konuşma
konuşma 00:17
konuşma 1.241 izlenme - 7 yıl önce bunun dedıgını anlayan varmı
konuşma 01:00
konuşma 325 izlenme - 8 yıl önce bu komik tir