Hoşgeldiniz!

korkunç hayvanlar

Korkunç Petshoplar 09:56
Korkunç Petshoplar 158 izlenme - 2 yıl önce Hayvanları Petshoptan Kurtalalım
Hayvanlar Aleminden En Acayip Saldırılar 08:29
Hayvanlar Aleminden En Acayip Saldırılar 914 izlenme - 10 ay önce Hayvanlar Aleminden En Acayip Saldırılar http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler -------------------------------- FACEBOOK +GOOGLE TİWİTTER İNSTAGRAM SKYPE ---------------------------------- Hayvanlar Aleminden En Acayip Saldırılar Hayvanlar Aleminden En Acayip Saldırılar Hayvanlar Aleminden En Acayip Saldırılar
Korkunç Boğa Saldırıları 01:59
Korkunç Boğa Saldırıları 23 izlenme - 9 saat önce Bu videoda korkunç boğa saldırılarını derledik. İzlerken oha artık diyeceğiniz korkunç boğa saldırıları videomuzda 10 boğa saldırısı hazırladık. Bazı ülkelerde bir ritüel olmaktan çıkıp vahşete düşüren görüntülere yol açan Boğa festivalleri, zaman zaman böyle istenmeyen görüntülere de sebep olabiliyor.
Kedinin Gözleri Korkunç 01:25
Kedinin Gözleri Korkunç 44 izlenme - 1 yıl önce Kedinin Korkunç Gözleri
Korkunç Uyuyan Köpek 00:51
Korkunç Uyuyan Köpek 1.117 izlenme - 2 yıl önce Korkunç bir şekilde uyuyan köpek
Deniz Altının Korkunç Canavarı 00:58
Deniz Altının Korkunç Canavarı 124 izlenme - 9 ay önce Halkalı su yırtıcısı olan bu solucan denizin dibinde yaşamaktadır. Vücudunu kuma gömerek avlanan bu canlı, keskin dişleriyle avını yakalar ve kumun derinliklerine çeker. Görüntülerde gözüne kestirdiği iskorpit balığını birkaç denemeden sonra yakalayan bu canavar, daha sonra kendisine küçük bir ahtapotu hedef alıyor. Ancak ahtapotun saniyeler içinde kurtulması izleyenleri şaşkına çeviriyor.
En Korkunç Kedi Tepkisi 00:30
En Korkunç Kedi Tepkisi 60 izlenme - 6 ay önce En Korkunç Kedi Tepkisi Hayatınızda gördüğünüz en korkunç kedi tepkisi olabilir.Hayvanlar aleminden ilginç görüntüler sizlerle...
Güzel Ve Korkunç Resimler 00:18
Güzel Ve Korkunç Resimler 125 izlenme - 12 ay önce Hayvanlar Ve Güzel Doğa
Arkadaşının Aklını Alan Kedi 00:11
Arkadaşının Aklını Alan Kedi 12.844 izlenme - 1 yıl önce Arkadaşının Aklını Alan Kedi
Sinirli Konuşan Kedi 00:55
Sinirli Konuşan Kedi 5.752 izlenme - 1 yıl önce Sinirli Konuşan Kedi
En Korkunç 10 Okyanus Yaratığı 03:36
En Korkunç 10 Okyanus Yaratığı 1.109 izlenme - 1 yıl önce Takip Etmeyi Ve Abone Olmayı Unutmayın...
ÇOK KORKUNÇ İZLEMEYİN 05:17
ÇOK KORKUNÇ İZLEMEYİN 281 izlenme - 3 yıl önce Şok geçirdiiiiii olamazzz
Köpeğin korkunç hikayeye tepkisi 01:40
Köpeğin korkunç hikayeye tepkisi 2.285 izlenme - 2 yıl önce Kendi adı kullanılarak yazılmış korkunç hikayeyi dinleyen köpek Emma'nın korkusu gözlerinden okunuyor.
En Korkunç 10 Hayvanat Bahçesi Faciası 07:43
En Korkunç 10 Hayvanat Bahçesi Faciası 51 izlenme - 5 ay önce En Korkunç 10 Hayvanat Bahçesi Faciası Kurallara uyulup mantıklı davranıldıkça hayvanat bahçeleri gayet güvenli yerler. Çoğu çocuk olmak üzere her yıl milyonlarca ziyaretçiye ev sahipliği yapıyorlar. Fakat o kadar vahşi hayvanı hiç bir olay yaşanmayacağını düşünerek hapsetmek yanlış olur. Ayı, aslan ve kaplanların vahşi doğaya ait olduğunun kanıtı 10 olayı sizin için derledik. 10- Kutup Ayısı Binky, 1994 Avustralyalı turist Kathryn Warburton, dev kutup ayısı Binky'nin fotoğrafını çekebilmek için iki çiti aştığında fazla ileriye gitti. Ayı kafasını demir parmakların arasına sokup uzattı ve kadını yakaldı. Kadının bacağı kırılmıştı ve aynı zamanda derisi parçalanmıştı. Neyse ki çalışanlar durumu çabuk fark edip ayıyı uzaklaştırdı ve kadını ölümden kurtardı. Sadece bir buçuk ay sonra Binky bu sefer de sarhoş bir gencin bacağını yaraladı. Bu olaylara rağmen Binky çok da ünlü bir hayvanat
Korkunç Şekilde Çirkin 10 Hayvan 02:22
Korkunç Şekilde Çirkin 10 Hayvan 1.332 izlenme - 11 ay önce Korkunç Şekilde Çirkin Dünyanın En Sevimsiz 10 Hayvanı En Çirkin Hayvanlar 10) Alligator Snapping Turtle - Timsah yakalayan Kaplumbağa 9) Sphynx cat 8) Oriental yeti 7) Maymun görünümlü çiftlik domuzu 6) İbikli Çin Köpeği 5) Nal Burunlu Yarasa 4) Çıplak Köstebek 3) Göksel Gözlü Altın Balık 2) Aye Aye Maymunu 1) Blobfish
Maymunu Korkutan Şaka 00:17
Maymunu Korkutan Şaka 704 izlenme - 1 yıl önce Aç gözlü maymun bir paket çerezi hızlı hızlı yerken önüne bir paket daha atılıyor. Hemen yeni pakete yönelen maymunu kötü bir süroriz bekliyor ve paket bir anda patlayıp maymunun aklını alıyor.
Çok Korkan Kediler 02:00
Çok Korkan Kediler 321 izlenme - 1 yıl önce Çok Korkan Kediler
Ananastan Korkan Pitbull 01:02
Ananastan Korkan Pitbull 4.030 izlenme - 12 ay önce Hayatında ilk defa ananasla karşılaşan pitbullun şaşkınlığı ve korku dolu anlarını sahibi kameraya almış. Pitbullun gücüne ve karizmasına yakışmayan o anları izliyoruz.
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 03:10
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 783 izlenme - 9 ay önce Bu korkunç hayvanların henüz soyları tükenmemiş olsa da sayılarının az olduklarını söyleyebiliriz. Kedi ve köpek gibi şirin hayvanlar olsa da, ürpertici görünümlü hayvanlarda vardır. Yinede doğanın yaşayan mucizesi bu hayvanların doğaya bir faydası olduğunu tahmin ediyoruz. İşte ürpertici ve korkunç 20 hayvan türü, bilinç altınıza almayın rüyada bile korkutur.
Bu Kedi Gerçekten Konuşuyor 02:26
Bu Kedi Gerçekten Konuşuyor 2.680 izlenme - 3 yıl önce Kedi kendi dilince konuşuyor ve kendisine söylenenlere cevap vermeye çalışıyor
Örümcek Affetmedi 00:37
Örümcek Affetmedi 3.975 izlenme - 11 ay önce Duvarındaki örümcek ile şakalaşmak isteyen adam, hiç de hoş olmayan bir tepki ile karşılaştı.
Dünyanın En Çirkin Kedisi Korkarsa 00:37
Dünyanın En Çirkin Kedisi Korkarsa 1.623 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en çirkin kedi olan Sphynx cinsi tüysüz kediyi sahibi taktığı maskeyle korkutuyor. Zaten çirkin olan kedi korkunca şekilden şekile girip çirkinlikten ölüyor. Sphynx; Temel Özellikleri Sahiplerine son derece bağlı, oldukça zeki, oyuncu, bir o kadarda ağırbaşlı olan Sphynx'ler, ilk bakışta utangaç ve masum bir karakter izlenimi uyandırsada, aslında canayakın ve girişken kedilerdir. Görünüş ve Vücut Yapısı Bu ırkın en belirgin özelliği tüysüz olmasıdır. Sphynx, dünyada bilinen tüysüz üç kedi ırkından biridir. Sadece kulaklarında, yüz ve patilerinde çok kısa tüyleri mevcuttur. Baş, sırt, kuyruk ve arka kısımlarına dokunulduğunda süet hissi uyandırır. Bu ırkın bazı kedileri tüy genleriyle doğabilir. Sphynxler bıyıksız olmalarına rağmen, tüy genleri ile doğan kedilerinin ağız kenarlarında bıyığa benzer tüyler görülebilir. Sphynxlere dikkatli bakıldığında, baş kısımlarında kendilerine has küçük ayrıntılar olduğu hemen farkedilir. Bu ırkta kulaklar üçgen şeklinde ve ağız öne doğru çıkıktır. Burun farkedilir kıvrıklıkta, çene yapısı düz, kemikli ve oldukça güçlüdür. Kaslı bir yapıları vardır. Ancak, vücutları tüysüz olduğu için ince ve biçimsiz görünürler. Bacakları orta uzunlukta, kuyrukları ise farkedilir derecede uzundur. Tüy Bakımı Tüylerinin azlığı nedeniyle vücudu dış etkilere karşı oldukça hassastır. Sürekli ve sert fırçalama yapmak onların hassas ciltlerine kolayca zarar verebilir. Bu nedenle tüy bakımı yapılırken, fırça seçimine dikkat edilmeli, özel vücut kremleri ve losyonlar tercih edilmelidir. Kökeni Tüysüz mutasyonlar, hayvanlar dünyasına jenerasyonlar boyunca girmiştir. İlk giren tüysüz ırk, African Sand Dog, ikinci giren ise Chinese Crested Dog olmuştur. Sphynx ise 1966 yılında tüysüz mutasyonlara katılmıştır. İnsanların alıştığı tüylü kedilerden farklı olan Sphynxler, bu alışılagelmişin dışındaki özellikleri nedeniyle her zaman insanoğlunun ilgi odağı olmuştur. İlk kez Kanada'da tanınan bu ırk üreticilerin normal tüylü kedilerden doğan tüysüz yavruları mutasyon ile çoğaltmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Sphynxler tamamen tüysüz doğmazlar. Doğduklarında kısada olsa tüm vücutları tüylerle kaplıdır ve daha sonra büyüdükçe tamamen tüysüz kalırlar.
Dünyanın En Büyük Yılanı Ankarada Yakalandı !!! 00:21
Dünyanın En Büyük Yılanı Ankarada Yakalandı !!! 355.129 izlenme - 5 yıl önce dünyanın en büyük yılanı ankarada yakalandı !!!
Henüz Tanımlanamamış 10 Korkunç Yaratık 04:21
Henüz Tanımlanamamış 10 Korkunç Yaratık 1 izlenme - 3 gün önce Türkçe Top10 Videolarının Paylaşım Merkezi; Top10Turkiye Yeni videoları anında izlemek için kanalamıza Abone Olunuz. Facebook sayfamız; https://www.facebook.com/pages/Top10-Türkiye/767404636605028 Konu ile İlgili Ek Açıklamalar ve Ek Bilgiler: Maymunumsu insan olarak tarif edilen büyükayaklarla ilgili özellikle ABD'de yetkililer bugüne kadar yüzlerce ihbar aldı. Yabani insan da denilen bu yaratığın Kuzey Amerika kökenli olduğu öne sürülüyor. Ancak bu yaratığın varlığına dair bulanık resimler dışında kesin bir kanıt bulunamadı. Tanımlanamayan gizemli hayvanlar kategorisi içnide yer alan Jersey şeytanı, ince kanatlı ve koyun başlı bir tür olarak tarif ediliyor. New Jersey'nin güneyindeki Pine Barrens'ta yaşadığına inanılıyor. New Jersey'de o kadar popüler bir yaratık ki şehrin hokey takımına bile Jersey Şeytanları deniliyor. İskoçya'da yıllardır süre gelen Loch Ness Gölü'nde yaşadığı iddia edilen efsanevi canavar uydu fotoğraflarığnda görüldü!İskoçya'daki Loch Ness gölünde yaşadığına inanılan bu yaratıkla ilgi yıllardır çok sayıda araştırma yapıldı. Bilim adamlarına göre hiç bir balina bu derece büyüklüğe ve kanat genişliğine sahip olamaz. Yer yine İskoçya, bu yaratığın varlığıyla ilgili ilk ihbar 1933 yılında yapıldı. Bu yaratığı gördüğünü iddia edenler onu şöyle tarif ediyor: "Yılan kafalı uzun vücutlu bir canavar." bu yaratığın bir nevi göl dinozoru olduğu iddia ediliyor. Meksika’da 2007’de bir çiftçi tarafından bulundu ve öldürüldü. Cansız bedeni incelendikçe tuhaflıklar birbirini izledi. Kimine göre uzaylı, kimine göre henüz keşfedilmemiş bir hayvan türü. Bilim adamları ise "DNA’sı yok" diye şaşkın. Bu yaratık Tayland'da ölü bulundu. İnsanlar bunun ruhani bir varlık olduğuna inandı. Hatta ülkenin bir çok bölgesinden yaratığı ziyarete gelen insanlardan bazıları, ona kutsallık bile atfetti. Bilimadamları ise bunun deforme olan bir inek yavrusu olduğunu ileri sürdü. 7.2 santim büyüklüğündeki bu minik mi minik yaratık, 1 Ekim 2002'de Şili'de bulundu. Bilimadamları bu minik yaratığın bir fare ölüsü olduğunu iddia etse de kimi bilim çevreleri bu yaratığın küçük bir uzaylı ırkının ferdi olduğu görüşünde. Onlara göre hükümet bu bilgileri gizli tutuyor. Bu esrarengiz ve tüyler ürpertici yaratık ABD'nin Louisiana kentinde, Berwick'teki geyik parkında görüldü. Yaratık 10 Aralık 2010'da objektiflere yakalandı. Ne olduğu üzerine hala bir uzlaşmaya varılmış değil. Bu yaratık Panama'nın Cerro Azul bölgesinde, 17 Eylül 2009 tarihinde bulundu. Yerliler, kendilerine saldırdığını ileri sürdükleri bu yaratığı taşlayarak öldürdü. 2005 yılında İngiltere'de bir parkta bulunduğu iddia edilen bu minik perinin gerçek mi insan yapımı mı olduğu bilinmiyor. Ama çok gerçekçi göründüğü kesin. Cinler, periler, uzaylılar, yaratıklar gerçek mi değil mi galiba bu sorunun cevabını ancak herkes kendine verebilir. Özellikle metafizik varlıklara inanıp inanmamak insanda biter. Top10Turkiye Sunar, Bizi izlediğiniz için teşekkürler, izlemede kalın ;) yaratık
Dünyanın En Korkunç ve Esrarengiz 10 Yaratığı 02:58
Dünyanın En Korkunç ve Esrarengiz 10 Yaratığı 7.351 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en korkunç ve esrarengiz 10 yaratığı 10 - Tayland'da esrarengiz ceset İnsanlar bunun bir yaratık olduğuna inandı. Hatta ülkenin bir çok bölgesinde yaratığı ziyarete gelen insanlardan bazıları, ona kutsallık bile atfetti Bilimadamları ise bunun deforme olan bir inek yavrusu olduğunu ileri sürdü. 9 - Minik İnsansı fosil 7.2 santim büyüklüğündeki bu minik mi minik yaratık, 1 Ekim 2002'de Şili'de bulundu. Bazıları bunun bir cenin veya kedi yavrusu olduğunu ileri sürerken, bilimadamları yaratığın bir fare buluntusu olduğunda ısrar ettiler. 8 - Chupacabra Silueti Latin Amerika'da insanları öldürerek kanlarını içen yaratığa verilen genel bir isimdi. Efsaneleşen yaratığın 2007 yılının Ağustos ayında, ABD'nin Teksas eyaletinde yeniden ortaya çıktığına inanıldı. 7 - İlginç yaratık Bu yaratığın değişik versiyonları değişik bölgelerde görüldü. Bir kadın, gövdesi koparılmış yaratığın kafasıyla poz verirken görülüyor. 6 - Dev domuz Mayıs 2007'de ABD'nin Alabama eyaletinde bir genç tarafından av sırasında öldürüldüğü belirtildi. Devasa domuzun yanında poz veren genç, basın tarafından yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ancak bazı bilimadamları hayvanın artık çok yaşlandığı için gencin kurşunlarından önce öldüğü görüşündeydi. Genç daha sonra kurşunları boca etmişti hayvana. 5 - Doğu Yaratığı 'Yeti' Nisan 2010'da Çin'in doğusunda avcılar ayı cinsine oldukça benzeyen bu yaratığı yakaladı Ayağa kalktığında normal bir insan boyuna ulaşan bu yaratık için, bilimadamları bir kanıya varamadı. 4 - Misk kedisi Bu da Çin'de yakalanan bir başka yaratık. Ancak genel kanı hayvanın "bir misk kedisi" olduğu yönünde. 3 - Sürüngen yaratık... Rusya'da bulunan bu yaratığın 200 milyon yıl önce nesli tükenmiş canlılardan olduğu ileri sürüldü. Baş kısmı oldukça yavan ve yengeçe benzeyen yaratığın alt kısımları ise daha çok bir yılanı ve kertenkelenin kuyruğunu andırıyor. 2 - Eerie Yaratığı Bu esrarengiz ve tüyler ürpertici yaratık ABD'nin Louisiana kentinde, Berwick'teki geyik parkında görüldü. Yaratık 10 Aralık 2010'da objektiflere yakalandı. Ne olduğu üzerine hala bir uzlaşmaya varılmış değil. Genel kanı ne olduğu tam anlaşılmayan bu yaratığın bir fotoşop ürünü olduğu yönünde... 1 - Uzaylı Bebek... Meksika'da bir çiftçi 11 Mayıs 2007'de, hayvanlar için kurduğu tuzakta bu yaratığı yakaladı. Bazı uzmanlar ise bunun bir tertip olduğunu ileri sürdü. Hayvan daha çok derisi yüzülmüş bir sürüngene benziyor. Çiftçinin hayvanı yakmaya çalıştığı ancak bunu başaramadığı belirtiliyor.
Dünyanın En Korkunç 10 Hayvanat Bahçesi Faciası 05:59
Dünyanın En Korkunç 10 Hayvanat Bahçesi Faciası 39 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Okyanusun Diplerinde Yaşayan 10 Korkunç Hayvan 03:36
Okyanusun Diplerinde Yaşayan 10 Korkunç Hayvan 27 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Başına Milyon Dolarlar Konulan 10 Korkunç Suçlu 05:07
Başına Milyon Dolarlar Konulan 10 Korkunç Suçlu 101 izlenme - 3 ay önce Yeni videoları anında görmek için ABONE OLUNUZ. Videolarımızı beğendiyseniz lütfen beğenip paylaşın. Top10Merkezi sürekli yeni ve güncel videolar ile karşınızda olacaktır. Bizi izlemeye devam edin. Etiketler: insan insan hakları insan nedir insan hakları nedir insan hakları derneği insan psikolojisi insan haklarının tarihsel gelişimi murat boz soner sarıkabadayı iki medeni insan indir insan hakları evrensel bildirgesi insan anatomisi ilk insan insan hakları evrensel beyannamesi avrupa insan hakları mahkemesi insan iskeleti insan hakları nelerdir avrupa insan hakları sözleşmesi demokrasi ve insan hakları insan kaynakları iş ilanları insan kaynakları nedir insan hakları ve demokrasi insan hakları beyannamesi insan resimleri insan hakları ile ilgili şiir insan ilişkileri insan hakları bildirgesi en uzun yaşayan insan insan kaynakları eğitimi insan olmak insan hakları ile ilgili yazı dünya insan hakları günü insan yiyen aslanlar insan insanın kurdudur insan yayınları insan çiftleşmesi insan oyunları adk insan kaynakları insan hakları mahkemesi ilk insan kimdir insan sevgisi ile ilgili şiirler insan hak ve özgürlükleri insan sözleri insan sevgisi insan hakları maddeleri mavi yaka insan kaynakları insan hakları günü demokrasi ve insan hakları kulübü insan evrimi insan hakları ile ilgili şiirler hürriyet insan kaynakları insan hakları ve demokrasi haftası 10 aralık insan hakları günü insan ve medeniyet hareketi insan başlı yılan güzel insan inka insan kaynakları en şişman insan surat al insan insan vakfı insan hakları haftası insan hakları sözleşmesi temel insan hakları insan hak ve hürriyetleri insan gücü nedir dua insan demokrasi ve insan hakları dersi insan nasıl insan oldu insan hakları evrensel bildirgesi maddeleri köpek insan çiftleşmesi avrupa insan hakları mahkemesi kararları damla insan kaynakları insan hakları ihlalleri insan hakları ile ilgili kompozisyon renklerin insan üzerindeki etkileri mutlu insan insan kitap insan belgeseli en zayıf insan insan özellikleri ilk insan nasıl oluştu en zeki insan iyi insan insan doğaya hakimdir insan haklarının gelişimi insan psikolojisi nedir insan türleri insan ile ilgili sözler ınsan insan bilimi yanlış zaman yanlış insan insan ırkları insan gücü yalnız insan insan hakları şiir insan hakları evrensel bildirgesi nedir insan belgeseli izle en kilolu insan insan ilişkileri ve iletişim en büyük insan komik insan resimleri insan karakterleri kitap okuyan insan insan haklarıyla ilgili şiir insan oyunu insan kaynakları firmaları insan nasıl mutlu olur insan haklarının korunması insan hakları hakkında bilgi düşünen insan insan sarrafı 10 aralık dünya insan hakları günü en güzel insan insan yaratılışı türkiye insan hakları vakfı insan-ı kamil mahsun kırmızıgül insan hakları nmt insan kaynakları en çirkin insan kaliteli insan avrupa insan hakları mahkemesi nerede kamil insan insan kaynakları şirketleri her insan değerlidir bina insan uluslararası insan hakları kuruluşları insan hak ve hürriyetleri nelerdir insan davranışları insan kaynakları danışmanlık şirketleri insanlar insanlar alemi ilk insanlar fareler ve insanlar özet yalnız insanlar sokağı ilginç insanlar eski insanlar vahşi insanlar iki yüzlü insanlar yabani insanlar ilkel insanlar dev insanlar çiftleşen insanlar 31 çeken insanlar şişman insanlar fareler ve insanlar kitap özeti yetenekli insanlar kilolu insanlar zeki insanlar salak insanlar çirkin insanlar renklerin insanlar üzerindeki etkisi hayvanlar ve insanlar insanlar nasıl çiftleşir korkunç insanlar güzel insanlar en çirkin insanlar zayıf insanlar en komik insanlar mal insanlar iyi insanlar tuhaf insanlar kuyruklu insanlar fareler ve insanlar kitabı küçük insanlar ölü insanlar ilginç ilginç bilgiler ilginç tasarımlar ilginç fotolar ilginç hikayeler ilginç görüntüler ilginç hayvanlar ilginç fotoğraflar ilginç sorular ilginç buluşlar ilginç gerçekler ilginç ürünler ilginç evlenme teklifleri ilginç isimler ilginç şeyler matematik ile ilgili ilginç bilgiler ilginç doğum günü hediyeleri ilginç olaylar 18 ilginç video ilginç siteler değişik hediyeler ilginç deneyler ilginç oyunlar matematikle ilgili ilginç bilgiler ilginç testler ilginç filmler dünyadaki ilginç olaylar ilginç duvar kağıtları ilginç meslekler sevgiliye ilginç hediyeler ilginç bilmeceler ilginç resimle ilginç fikirler ilginç pastalar çok ilginç bilgiler ilginç dövmeler ilginç hastalıklar ilginç ev tasarımları ilginç davetiyeler ilginc haberler ilginç şakalar ilginç kız isimleri ilginç doğum günü mesajları matematik ile ilgili ilginç sorular ilginç arabalar hayvanlarla ilgili ilginç bilgiler ilginç iş fikirleri
Nesli Tükenen 5 Korkunç Uçan Sürüngen 02:57
Nesli Tükenen 5 Korkunç Uçan Sürüngen 591 izlenme - 4 ay önce Nesli tükenen hayvanlar arasında 5 korkunç uçan sürüngen. En tehlikeli hayvan türü olma özelliklerini taşıyorlar. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın Abone ol: http://goo.gl/swRNWI Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edin Facebook Hesabım: https://goo.gl/kpY46d Facebook Sayfam: https://goo.gl/kiFWWh İnstagram Hesabım: https://goo.gl/U0QujQ Twitter Hesabım: https://goo.gl/moLvK8 Evdeki Oyuncu Kanalım: https://goo.gl/z9Cn42 Soyu Tükenmiş Korkunç 5 Uçan Sürüngen 5 Dimorfodon İlk olarak 19. yy’da İngiltere’deki Dinazor Sahili olarak bilinen yerde keşfedildiler. Biliminsanları tam olarak neyle beslendiklerinden emin olmamakla beraber, böcekler, balıklar ve büyük ihtimaller küçük hayvanlar besinlerini oluşturuyordu. Uçabilmelerinin yanında iyi birer tırmanıcıydılar. Bu da onları oldukça iddialı birer avcılar olma konumuna getirmiştir. Yetişkinliklerinde yaklaşık 90 cm boya ve 120cm kanat genişliğine sahip olurlardı. 4 Pterodaktil Çoğu dinazorlar döneminde yaşamış bu yaratıklar balıklar ve küçük hayvanlarla beslenirlerdi. Güçlü pençeleri ve keskin dişleriyle, avlarına havadan hissettirmeden yaklaşır ve onları ister suda ister karada rahatlıkla yakalarlardı. 150 cm gibi görece küçük bir kanat genişliğine sahip olmalarına rağmen, çok yönlü ve oldukça dişli avcılar olduklarına inanılıyor. 3 Quetzalcoatlus Tıpkı yerdeki türdeşleri gibi, gökyüzünün hakimi olan en büyük canlılardı. Yaklaşık 6 metrelik kanat genişlikleri ve 180 kg’lık ağırlıklarıyla bu devasa canlılar Kuzey Amerika’da hüküm sürdüler. Biliminsanları bu canlıların avlarını gizlenerek takip ettiklerinden ve çok hızlı saldırı yetilerinin avlarının kaçmasını imkansızlaştırdığından emi nler. 2 Ikrandrako 2014 yılına kadar bu soyu tükenmiş sürüngenler keşfedilmemişlerdi. Benzerliklerinden ötürü Avatar filmindeki Ikran’lardan esinlenerek isimlendirilmişlerdir. 120 milyon yıl önce günümüz Çin topraklarında yaşıyorlardı. Genişleyebilen boğazları sayesinde büyük balıklarla beslenebiliyorlardı. Aynı zamanda avlarını sıkıca kavrayabilen çok sayıda dişlere sahiplerdi. 1 Pteranodon Bu uçan devasa sürüngenler türünün en büyük örneklerindendir. Biliminsanları kanat genişliklerinin 6 metreye ulaştığını tahmin etmektedirler. Balıkla beslenmek zorunda olan bu canlılar büyük ihtimalle suya dalarak balığı ağızlarıyla yakalayarak avlanıyorlardı. Biliminsanları bu canlıların sudan da uçmaya başlama yetilerinin olduğunu ve bunun güçlü ve atik olmalarının bir sembolü olduğuna inanıyorlar. Müzik: "Kool Kats" Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Bilgi kasam kanalımda, dünyanın en ilginç bilgileri, enteresan, tuhaf, sıra dışı, akıl almaz konuları ve en önemlisi kaliteli görüntülü videolar ile buradayım. Seslendirmeleri kendim yapıyorum. Profesyonel değilim tabi ki. Fakat kendimi daha da geliştirmeye çalışıyorum.
 Bu kadın delirmiş olmalı! 03:48
Bu kadın delirmiş olmalı! 10.571 izlenme - 3 yıl önce Bu kız canına susamış olmalı. Genç kız onlarca çıtanın arasına giriyor.