Hoşgeldiniz!

kurbanlık

Nokta Kurbanlık 06:36
Nokta Kurbanlık 317 izlenme - 2 yıl önce Nokta Kurbanlık
Kurbanlık Fiyatları 03:56
Kurbanlık Fiyatları 336 izlenme - 3 yıl önce
kurbanlık 01:37
kurbanlık 1.213 izlenme - 5 yıl önce kurbanlık
kurbanlık 00:23
kurbanlık 791 izlenme - 4 yıl önce kurbanlık
kurbanlık 00:40
kurbanlık 1.178 izlenme - 9 yıl önce fener galibiyeti
kurbanlık 03:12
kurbanlık 454 izlenme - 5 yıl önce kurbanlık
kurbanlık 04:24
kurbanlık 265 izlenme - 5 yıl önce kurbanlık
kurbanlık 01:26
kurbanlık 221 izlenme - 6 yıl önce barış asan
Kurbanlık Fiyatları, Kurbanlık Alırken Neye Dikkat Edilmeli? 14:05
Kurbanlık Fiyatları, Kurbanlık Alırken Neye Dikkat Edilmeli? 115 izlenme - 3 yıl önce
Vedat Gündoğdu - Kurbanlık Gelin 06:22
Vedat Gündoğdu - Kurbanlık Gelin 127 izlenme - 5 ay önce Vedat Gündoğdu - Kurbanlık Gelin
Kars - Kurbanlık 00:42
Kars - Kurbanlık 1.597 izlenme - 2 yıl önce Diyar Bekirhan : 05369205772 - Satılık Besiye , Kurbana , Yaylıma Gidecek Simental - Montofon Danalar kars İlinde Faaliyet Gösteren Firmamız; Gerek Büyük Baş Hayvan Yetiştiriciliğinde Ve Gerekse Temini Konusunda Uzun Yıllardır Çalışmalarına Devam Ederek Gücünü Güç Katmaktadır. Ağırlıklı Olarak Kars Hayvan Pazarında Ve Kars İli Çevresindeki Büyük Baş Hayvan Çeşitleriyle Sizlerin Hizmetinde... Türkiyenin Her Tarafına Damızlık - Besilik - Yaylımlık - Kesimlik - Kurbanlık - Damızlık - Dana - Düve - İnek - Tosun - Cinsleri - Simental - Montofon Ve Zavot Irkı Olmak Üzere Büyük Baş Temin Edilir .... Not : Saglık Raporu , Sevk Ve Nakliye İşlemleri Sorunsuz Dur ... --- Uygun , Hesaplı Alış Verişin Adresi -- Diyar Bekirhan : 05369205772
Kaçan Kurbanlık Dereye Atladı 01:54
Kaçan Kurbanlık Dereye Atladı 3.736 izlenme - 2 yıl önce Dereye Atladı, 4 Saat Sonra Yakalanabildirize'de Sahibinin Elinden Kaçan Kurbanlık Boğa Bahçelere Girdi, Yakalamaya Çalışanlara Saldırdı. Veterinerin Uyuşturucu İğne İle Sakinleştirmeye Çalıştığı Boğa Bu Kez Dereye Atladı Ve Yaklaşık 4 Saatlik Mücadelenin Sonunda Yakalanabildi
Otomobil Fiyatına Kurbanlık Boğa 05:01
Otomobil Fiyatına Kurbanlık Boğa 299 izlenme - 3 ay önce Otomobil Fiyatına Kurbanlık Boğa Bursa kurban pazarında satılan 1,5 tonluk boğalar otomobil fiyatına müşteri bekliyor.
Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar? 01:10
Kurbanlık Fiyatları Ne Kadar? 171 izlenme - 3 ay önce Kurban Bayramı'na sayılı günler kala kurbanlıklar gelmeye başladı. Peki ya fiyatlar nasıl olacak? CNN TÜRK ekibi büyükbaş hayvan pazarında kurban fiyatlarına baktı, satıcılar ne diyor, vatandaşlar ne diyor?
Otomobil Fiyatına Kurbanlık 00:43
Otomobil Fiyatına Kurbanlık 933 izlenme - 1 yıl önce 1 ton 640 kiloluk boğa 23 bin TL'ye satıldı. Ankara Keçiören’de bir kurbanlık boğa tam 23 bin liraya satıldı. Boğanın özelliği 1 ton 640 kilo olması… Boyu 3,5 metre olan ve günde 40-50 kilo yem yiyen boğanın sahibi ile konuştu…
Kurbanlık Büyükbaş Robot Yapmak 01:29
Kurbanlık Büyükbaş Robot Yapmak 421 izlenme - 7 ay önce Boston Dynamics'teki abilerimiz boş durmamış ve yurdumuza hayvan ithalatından bir pay da kendileri almak için bu robot danayı yaratmış. Adına da LS3 demiş. Köpek için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/85795/sek-sek-oynayan-robot-kopek
Almanya'da Kaçan Kurbanlık Koyun 00:07
Almanya'da Kaçan Kurbanlık Koyun 595 izlenme - 10 ay önce Almanya'nın Bavyera Eyaleti'nde bulunan Aschaffenburg şehrinde kaçan bir kurbanlık inek ile ineğin peşinden koşan vatandaşın ve ineği koyun sanan gurbetçi gençlerimizin ilginç görüntüleri.
Sahibinin Elinden Kaçan Kurbanlık 04:59
Sahibinin Elinden Kaçan Kurbanlık 1.629 izlenme - 3 yıl önce YILIN İKİNCİ KAÇAN KURBANI:EKLEYEN TEMEL İNTERNET CAFE B. BÖLCEK MAH. MUTLUDÜĞÜN SALONU YANI
Dişlerini Fırçalayan Kurbanlık Koyun 00:56
Dişlerini Fırçalayan Kurbanlık Koyun 271 izlenme - 12 ay önce Kurbanlık koyun ve keçi satışı yapan Celal abimiz, pazar alanına getirdiği kurbanlık keçi ve koyunlarının dişlerini fırçalıyor. Onları özenle ve itina ile besleyen ve bakımını yapan abimiz şimdi kurbanlık koyunlarına müşteri bekliyor.
Kurbanlık Koç Köpeği Kovaladı 00:58
Kurbanlık Koç Köpeği Kovaladı 271 izlenme - 1 yıl önce Bir vatandaşın satın aldığı kurbanlık koç, yolda gördüğü bir köpekle kavgaya tutuştu. Kovaladığı hayvanı süsmeye çalışan koçun köpekle kavgasında ilginç anlar yaşandı. Koçun boynuzlarıyla süsmeye çalıştığı köpeğin kaçması kavganın büyümesini engelledi. Ancak, öfkesini alamayıp kaçan köpeği kovalayan koçun koşarken tekme atmaya çalıştığı görüldü.
Bursa'da Otomobil Fiyatına Kurbanlık 01:25
Bursa'da Otomobil Fiyatına Kurbanlık 448 izlenme - 2 yıl önce Bursa’nın İnegöl İlçesine Bağlı Cerrah Beldesinde 2 Ton Ağırlığındaki Şavole Cinsi 'ali' İsimli Tosun, 25 Bin Liraya Satışa Çıkartıldı.
Kurbanlık Koç Affetmedi 00:58
Kurbanlık Koç Affetmedi 138 izlenme - 1 yıl önce Kesime götürülen Kurbanlık bir koç yolda gördüğü köpeği aniden kovalamaya başladı. Bursa'da kurban olmak üzere olan koç, karşısına çıkan koça zor anlar yaşattı.
Kurbanlık Yerine Kendilerini Kestiler 01:57
Kurbanlık Yerine Kendilerini Kestiler 125 izlenme - 2 yıl önce Kurbanlıklarını Keserken Kendilerini Yaralayan Acemi Kasaplar Hastanelere Akın Etti. Yaralı Vatandaşlardan Bazıları Kendi İmkanlarıyla Bazıları İse Ambulansla Okmeydanı Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ne Geldi. Tedavi Altına Alınan Acemi Kasaplardan El, Bacak Ve Parmaklarını Kestiği Görüldü
Alışveriş Yaparken Yakalanan Kurbanlık 01:41
Alışveriş Yaparken Yakalanan Kurbanlık 172 izlenme - 2 yıl önce Kurbanlık Dana Giyim Mağazasına Daldı.izmir'de, Sahibinin Elinden Kaçan Dana, Bir Giyim Mağazasına Daldı. Güçlükle Sakinleştirilen Boğa, Sahibine Teslim Edildi.
Camdan Firar Eden Kurbanlık 00:43
Camdan Firar Eden Kurbanlık 77 izlenme - 1 yıl önce Bu kurbanlık kesileceğini anlamış olacak ki kararını verip camdan kaçıyor. Camdan kaçan kurbanlığı izliyoruz.
Kurbanlık Tosun Dile Geldi! 00:18
Kurbanlık Tosun Dile Geldi! 460 izlenme - 1 yıl önce Kurban Bayramı'nın Yaklaşması İle Birlikte Türkiye'nin Dört Bir Yanında İlginç Ve Komik Görüntüler Yer Alıyor. İşte Bu Da Kurbanlık Tosunun Dile Gelmesi Gibi..
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 00:14
Kurbanlık Koçla Metrobüse Binen Adam 7.803 izlenme - 2 ay önce Sırtında koçla metrobüse binen adam görenleri hayrete düşürdü. Güvenlik görevlilerini atlatan adam koçla Yenibosna'dan Zincirlikuyu'ya kadar seyahat etmiş.
Kurbanlık Koyunları Hamile Çıktı 01:55
Kurbanlık Koyunları Hamile Çıktı 42.536 izlenme - 2 yıl önce İzmir’in Bornova ilçesinde yer alan Işıkkent Kurbanlık Hayvan Pazarı’nda Mehmet Şerif İncu adlı satıcının müşteriye sunmak için satın aldığı koyunlar hamile çıktı. Satın aldığı koyunların neredeyse tamamı hamile çıkan İncu mağdur durumda olduğunu belirtti.Kurban Bayramı dolayısı ile İzmir’deki Bornova Işıkkent Hayvan Pazarı’na satış yapmak için Van’dan gelen Mehmet Şerif İncu, koyunlarının hamile çıkmasının şokunu yaşıyor. Oldukça mağdur durumda olduğunu belirten İncu, kendisine kısır diye satılan hayvanların kısa bir süre önce hamile olduğunu anladığını, dün gece de yavruladığını belirtti. İncu: “Bana kısır diye satılan hayvanlar hamile çıktı. Ben daha önce bu hayvanlardan yaklaşık yirmi beş tane sattım. Durumu bilmeden sattığım hayvanlardan dolayı vicdan azabı duyuyorum, günaha girmek istemiyorum. Sattığım hayvanlardan dolayı mağdur duruma düşen müşteriler de buradan başka bir hayvan ya da parasını alabilir.” dedi.Satın aldığı hayvanların tamamına yakını hamile çıkan ve yaklaşık olarak 30 bin Türk Lirası zararda olduğunu söyleyen İncu: “Buradan memlekete nasıl döneceğimi bile bilmiyorum. Zarara uğradığım meblağ, edemediğim kar ve sattığım hamile koyunlardan ötürü duyduğum vicdan azabımla dönmeyi istemiyorum. Yetkililerden ricam, kurbanlık hayvanlar satışa sunulmadan önce denetimden geçirilsin, dini olarak da etik olarak da kurbanlık niteliği olabilecek hayvanlar pazarda yer alsın. Kimse de benim gibi mağdur olmasın.”açıklamasını yaptı.
Kurbanlık Dertli İnek Konuşursa 00:18
Kurbanlık Dertli İnek Konuşursa 3.298 izlenme - 2 ay önce Videolar için sitemizi takip edin _______@______xclas________ İyi Bayramlar
Kurbanlık Yakışıklı Melez Orjinal Kabak Sakarya Adapazarı Merkezden 01:52
Kurbanlık Yakışıklı Melez Orjinal Kabak Sakarya Adapazarı Merkezden 711 izlenme - 3 yıl önce KURBANLIK YAKIŞIKLI MELEZ ORJİNAL KABAK İKİ TOSUN SAKARYA ADAPAZARI MERKEZDEN BEN ÖZCAN TEL 05342316766