Hoşgeldiniz!

kurtulmuş

Kurtulmuş: 02:17
Kurtulmuş: 8 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Tefenni ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılan konutların açılış ve anahtar dağıtım törenine katıldı. Kurtulmuş, “Kimseyi bir diğerinden ayırmıyoruz. Herkesin özgür olduğu bir Türkiye’yi inşa ediyoruz" dedi. Kurtulmuş, Tefenni ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılan konutların açılış ve anahtar dağıtım törenine katıldı. Törende yaptığı konuşmada Kurtulmuş, Türkiye’nin vatandaşı ile kavgalı olan devlet anlayışından uzaklaştığını dile getirdi. Kurtulmuş, “Türkiye o eski Türkiye dediğimiz, milleti ile kavgalı olan devlet anlayışından süratle uzaklaşıyor ve eski Türkiye’yi geride bırakıyor. Türkiye’de artık halk korkular üzerine inşa edilmiş bir sistemin gölgesinde yaşamıyor" dedi. Kurtulmuş, ceberut devlet anlayışının bittiğini, milletin hizmetkarı olduklarını dile getirdi. Türkiye’de herkesin birinci sınıf yaşadığı bir devlet anlayışının başladığını vurgulayan Kurtulmuş şöyle konuştu: “İnsanı özgürlük içinde yaşatacaksın. Herkes yaşam tarzı ne olursa olsun, dini diyaneti ne olursa olsun, dili kültürü ne olursa olsun, ’Bu ülke benim ve ben bu ülkenin birinci sınıf vatandaşıyım’ diye göğsünü gere gere dolaştığı bir Türkiye. Bunu inşa ediyoruz. Bu istikamette yürüyoruz. Kimseyi bir diğerinden ayırmıyoruz. Herkesin özgür olduğu bir Türkiye’yi inşa ediyoruz. Daha yakın zamanlara kadar bu memlekette insanların kimisi başörtülü diye engelleniyor, ne okullara sokuluyor, ne parlamentoya milletvekili olarak sokuluyordu. Kimisi anadilini kullandı diye ötekileştiriliyor, kimisi kendi kültüründen dolayı ötekileştiriliyor, mezhebinden dolayı ötekileştiriliyordu. Bunların hepsi geride kaldı. Artık herkes özgür ve birinci sınıf insan olarak yaşıyor." Kurtulmuş konuşmasından sonra TOKİ konutlarının yapılmasında emeği geçenlere plaketlerini verdi. Kurtulmuş, konut sahiplerine anahtarlarını dağıttıktan sonra Burdur’dan ayrılarak Ankara’ya hareket etti.
Kurtulmuş: 05:07
Kurtulmuş: 3 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, soruları yanıtladı (1)- "Kurtulmuş: "Türkiye'yi bir türbülansın içine sokmak isteyenlerin, Türkiye'ye olağanüstü bir dönem yaşatmak isteyenlerin hevesleri kursaklarında kalacaktır"- "Bugün IŞİD'in karşısında timsah gözyaşları dökenler, IŞİD'i ortaya çıkaran sebeplerin oluşmasına niçin müsaade etti"- "Kim hangi provakasyonu yaparsa yapsın, bu sürece devam edeceğiz"- "(HDP'nin sağduyu çağrısı) Keşke bunu en başından yapsalardı da 24 kişi ölmeseydi.
Kurtulmuş: 04:47
Kurtulmuş: 2 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur'da- Kurtulmuş: - "(Çözüm süreci) Şunu bilsinler ki; kim hangi tezgahı kurarsa kursun, kim hangi siyasi oyunu oynarsa oynasın Türkiye, bu aziz millet, asla eskinin karanlık, kanlı, o kirli paslı labirentlerine geri dönmeyecek, asla eski günlere dönülmesine müsaade etmeyecektir"- "Türkiye ne eski karanlık günlerin labirentlerine dönecek ne de Türkiye polis devleti olacak.
Kurtulmuş: 02:58
Kurtulmuş: 6 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı. Öncelikli Olarak Şunu İfade Etmeliyim Ki, Türkiye De Çok Önemli Bir Güvenlik Reformuna İhtiyaç Olduğunu İfade Etmek İsterim. Aınacak Tedbirler Türkiyeyi Daha İleriye Götürecek, Çözüm Süreci Perspektifine Dair Değişmeyeceğini, Yani Demokrasi Ve Güvenlik Açısından Dengeyi Kuracağız..
Kurtulmuş: 02:50
Kurtulmuş: 4 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Şanlıurfa'da: (2)- "Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı geçici göçmenler meselesi öyle görünüyor ki uzun bir süre daha Türkiye'nin meselesi olarak kalmaya devam edecek"- "Biz 1,6 milyon Suriyeliye ev sahipliği yapıyoruz.
Kurtulmuş: 03:52
Kurtulmuş: 16 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Şanlıurfa'da (1)- "Suriye'deki mesele devam ettiği sürece maalesef yeni göç dalgaları kapıdadır.
Kurtulmuş: 02:10
Kurtulmuş: 3 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı. Bugün Türkiye'nin içinde bulunduğu durum düne göre çok daha hassastır...
Kurtulmuş: 02:58
Kurtulmuş: 8 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtladı. Türkiye Hsyk Seçim Sonuçları Sonrasında Derin Nefes Almıştır..
Kurtulmuş: 03:43
Kurtulmuş: 4 izlenme - 1 yıl önce Kazanımlardan vazgeçilmeyecek Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, "Türkiye, demokratik standartlarından asla geri dönmeyecektir, asla bu kazanımlarından vazgeçmeyecektir" dedi.
Kurtulmuş: 00:50
Kurtulmuş: 5 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Şanlıurfa'da (1)- "Suriye'deki mesele devam ettiği sürece maalesef yeni göç dalgaları kapıdadır.
Kurtulmuş: 03:17
Kurtulmuş: 4 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin, Siyasi Tarihinin En Önemli Dönüm Noktalarının Birinden Geçtiğini Belirterek, "10 Ağustos Tarihini Biz Belki Anlamayacağız Ama 50, 100 Sene Sonra Türkiye Tarihini Yazanlar, Türkiye'nin Ne Kadar Önemli Dönemden Geçmiş Olduğunu Tarihe Not Olarak Düşecekler, Yazacaklar" Dedi.
Numan Kurtulmuş Katır Sırtında 03:24
Numan Kurtulmuş Katır Sırtında 505 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Nemrut Dağına katır sırtında çıktı.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 04:43
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 3 izlenme - 5 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kurtulmuş'un konuşması,- İftar programından genel görüntü,- Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş(TEOG )sınavında dereceye giren öğrencilere bisiklet hediye edilmesi, Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Millet bize, bu seçimlerde, AK Parti'ye dedi ki 'Şöyle git bir abdestini tazele gel'. İnşallah biz de abdestimizi tazeleyerek yeniden geliyoruz"- "Milyonlarca Müslüman, 1,5 milyar Müslüman iftar sofralarında Türkiye için dua ediyor, Türkiye'nin dirliği, birliği için dua ediyor.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 04:03
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 1 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Poliklinik tabelası- Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un konuşması - Hasta ziyareti Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Artık parası olan değil, arkası olan değil, dayısı olan değil, hasta olanın tedavi edildiği bir Türkiye vardır" Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Artık parası olan değil, arkası olan değil, dayısı olan değil, hasta olanın tedavi edildiği bir Türkiye vardır" dedi.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Ordu'da 01:57
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Ordu'da 10 izlenme - 7 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un fabrika ziyareti - Fabrika ve işçilerden detaylar- Numan Kurtulmuş'un konuşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"7 Haziran seçimlerinde milletimizin, Türkiye'de anayasayı değiştirecek bir çoğunlukla AK Parti'yi iktidara getireceğine inanıyoruz"-"Artık Türkiye'nin o 1970'li yıllarda yaşadığı karanlık dönemler geri gelmesin.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 03:38
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 0 izlenme - 6 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: - "Beş mega projemizin hayata geçmesiyle birlikte Ordu göç veren değil, göç alan bir kent olacaktır"-"Gökyüzünde Seyahat Başlıyor Projesi' ile Karedeniz yaylalarını teleferikle birbirine bağlayacağız. Bu teleferikler bildiğimiz teleferiklerden bir kaç gömlek daha iyi olacak.
Numan Kurtulmuş Burda'da 02:29
Numan Kurtulmuş Burda'da 12 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur'da (1)- "Türkiye, çözüm süreciyle ilgili hassas bir noktadan geçiyor.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 03:59
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş 9 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, partisinin Karadeniz bölgesi milletvekilleriyle toplantı öncesi gazetecilerin sorularını cevapladı.
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Avustralya'da 03:32
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Avustralya'da 3 izlenme - 1 yıl önce
Gündem Başlıkları - Numan Kurtulmuş 01:14:07
Gündem Başlıkları - Numan Kurtulmuş 20 izlenme - 6 ay önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Kurtulmuş - Paristeki Silahlı Saldırı 03:49
Kurtulmuş - Paristeki Silahlı Saldırı 19 izlenme - 11 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Hiç bir şart altında kabul edilemez."
Numan Kurtulmuş Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Değerlendirdi 00:54
Numan Kurtulmuş Cumhurbaşkanlığı Seçimlerini Değerlendirdi 5 izlenme - 10 ay önce Film kuşakları, yabancı dizileri, belgeselleri, ülkesinin tarihi ve sosyal gerçekliğiyle barışık, onu daha fazla anlamaya ve anlatmaya çalışan kültür-sanat programları, değişen ve gelişen Anadolu'yu çok daha yakından izleyip ekrana taşıyan yapımları, Türkiye'nin siyasal gerçeklerini dünyadan ve çağın dilinden kopmayan bir anlayışla aktaran haber-tartışma programları, Türkiye’nin yeni televizyonu 360’ta! http://www.tv360.com.tr/ Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360kanalına abone olabilirsiniz...
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 01:31
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 77 izlenme - 3 yıl önce
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Avustralya’da 03:21
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Avustralya’da 21 izlenme - 1 yıl önce
Numan Kurtulmuş Resmen Ak Parti'de! 01:55
Numan Kurtulmuş Resmen Ak Parti'de! 195 izlenme - 3 yıl önce Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
dilara kurtulmuş 02:09
dilara kurtulmuş 106.713 izlenme - 6 yıl önce dilara kurtulmuş
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş - ARŞİV 00:56
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş - ARŞİV 13 izlenme - 1 yıl önce
Numan Kurtulmuş Periscope Yayını (31.10.2015) 03:30
Numan Kurtulmuş Periscope Yayını (31.10.2015) 8 izlenme - 1 ay önce Numan Kurtulmuş Periscope Yayını (31.10.2015)
Kurtulmuş: ''Filistin Davasına Sırtımızı Dönmeyeceğiz 00:44
Kurtulmuş: ''Filistin Davasına Sırtımızı Dönmeyeceğiz 2 izlenme - 1 yıl önce Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "istiyorlar Ki Tayyip Erdoğan'ın Sesi Çıkmasın, O Da Sussun Ama Yanılıyorlar.
ucuz kurtulmuş 00:47
ucuz kurtulmuş 48.721 izlenme - 8 yıl önce adam takla atıyor hiç bir şey olmamamış gibi kalkıp neler oldunu bakıyor