Hoşgeldiniz!

kurtuluş savaşı

Kurtuluş Savaşı 05:44
Kurtuluş Savaşı 6.966 izlenme - 7 yıl önce seslendiren derleyen: Hüseyin SOLAK
Kurtuluş Savaşı Gerçek Görüntüleri 12:36
Kurtuluş Savaşı Gerçek Görüntüleri 1.486 izlenme - 2 yıl önce İzleyipte duygulanmamak elde değil.
Kurtuluş Savaşı Gerçek Görüntüleri 12:36
Kurtuluş Savaşı Gerçek Görüntüleri 156 izlenme - 2 ay önce Genelkurmay arşivinden çıkartılan Kurtuluş Savaşına ait gerçek görüntüleri izleyeceğiz. Söylenecek tek şey Allah hepinizden razı olsun. Vatan size minnettar.
Minecraft Kurtuluş Savaşı 04:23
Minecraft Kurtuluş Savaşı 1.132 izlenme - 2 yıl önce 4dakianızı Buraya Ayırın Lütfen... Lütfen Kötü Yorumlarınızı İçinizde Tutun Sizi Tedirgin Eden Bişey Varsa Güzelce Söyleyebilirnsz.
Türk Kurtuluş Savaşı 06:42
Türk Kurtuluş Savaşı 94 izlenme - 9 ay önce Bu Kısa Film'de Kurtuluş Savaşına Hazırlık Aşaması Kurtuluş Savaşı Ve Kurtuluş Savaşı Sonrası Görüntüler Var Ve Bu Kısa Filmde Mustafa Kemal Atatürk'dende Biraz Bahsedilmiş Eski Görüntülerle Desteklenen Bu Kısa Film Gerçekten Muazzam Bir İçerik İyi Seyirler.
Minecraft Kurtuluş Savaşı 04:23
Minecraft Kurtuluş Savaşı 208 izlenme - 1 yıl önce 4Dakianızı buraya ayırın Lütfen... Lütfen kötü yorumlarınızı içinizde tutun sizi tedirgin eden bişey varsa güzelce söyleyebilirnsz.Minecraft savasşııııı
Minecraft Kurtuluş Savaşı 04:23
Minecraft Kurtuluş Savaşı 131 izlenme - 11 ay önce Minecraft Kurtuluş Savaşı
Ahmet Kaya - Kurtuluş Savaşı Destanı 03:44
Ahmet Kaya - Kurtuluş Savaşı Destanı 51 izlenme - 6 gün önce Ahmet Kaya - Kurtuluş Savaşı Destanı Şarkı Sözleri: Kollumu salladım toplar oynadı Karataş içinden çete kaynadı Yaşasın urfalılar teslim olmadı De yürüyü yürü kumandalarım yürü Kumandanlar gidiyor dönmüyor geri De yürüyü yürü kahramanlarım yürü Kahramanlar gidiyor dönmüyor geri Tıfıldır hastahane karşı karşı Gavur fransız' ın bomba atışı Urfa çetelerinin şaha kalkışı De yürüyü yürü kumandalarım yürü Kumandanlar gidiyor dönmüyor geri De yürüyü yürü kahramanlarım yürü Kahramanlar gidiyor dönmüyor geri
Ahmet Kaya - Kurtuluş Savaşı Destanı 03:45
Ahmet Kaya - Kurtuluş Savaşı Destanı 3.781 izlenme - 4 yıl önce
Ahmet Kaya - Kurtuluş Savaşı Destanı 03:45
Ahmet Kaya - Kurtuluş Savaşı Destanı 24 izlenme - 3 ay önce Kollumu salladım toplar oynadı Karataş içinden çete kaynadı Yaşasın urfalılar teslim olmadı De yürüyü yürü kumandalarım yürü Kumandanlar gidiyor dönmüyor geri De yürüyü yürü kahramanlarım yürü Kahramanlar gidiyor dönmüyor geri Tıfıldır hastahane karşı karşı Gavur fransız' ın bomba atışı Urfa çetelerinin şaha kalkışı De yürüyü yürü kumandalarım yürü Kumandanlar gidiyor dönmüyor geri De yürüyü yürü kahramanlarım yürü Kahramanlar gidiyor dönmüyor geri.
Kurtuluş Savaşı 2011 Trailer 03:17
Kurtuluş Savaşı 2011 Trailer 1.255 izlenme - 3 yıl önce TRT a video about Atatürk and Turkey with a wonderful song about Atatürk, the father of the Turks... A Hero's Story (In Loving Memory Of Mustafa Kemal Atatur...
2 Kurtuluş Savaşı Gerçeği 06:42
2 Kurtuluş Savaşı Gerçeği 614 izlenme - 2 yıl önce Kurtuluş Savaşı
Ahmet Kaya Kurtuluş Savaşı Destanı 03:44
Ahmet Kaya Kurtuluş Savaşı Destanı 824 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya Kurtuluş Savaşı Destanı
Minecraft Kurtuluş savaşı 04:23
Minecraft Kurtuluş savaşı 62 izlenme - 4 ay önce 4Dakianızı buraya ayırın Lütfen... Lütfen kötü yorumlarınızı içinizde tutun sizi tedirgin eden bişey varsa güzelce söyleyebilirnsz.
13 Kurtuluş Savaşı 03:15
13 Kurtuluş Savaşı 71 izlenme - 2 yıl önce 13 kurtuluş Savaşı
Minecraft Kurtuluş savaşı 04:23
Minecraft Kurtuluş savaşı 6 izlenme - 6 ay önce 4Dakianızı buraya ayırın Lütfen... Lütfen kötü yorumlarınızı içinizde tutun sizi tedirgin eden bişey varsa güzelce söyleyebilirnsz.
Mithat Güçlü Karataş - Kurtuluş Savaşı Destanı 02:55
Mithat Güçlü Karataş - Kurtuluş Savaşı Destanı 4 izlenme - 6 ay önce Mithat Güçlü Karataş - Kurtuluş Savaşı Destanı
Kurtuluş Savaşı ve Milli Mücadelemiz 03:51
Kurtuluş Savaşı ve Milli Mücadelemiz 120 izlenme - 9 ay önce Dünya'nın en büyük arşivlerinden birinin bizlere sunduğu, Milli Mücadelemize ait dört ayrı kayıttan alınmış kısa görüntüler. Türkiye Cumhuriyet'inin tarihini yazanların görüntüleri. Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve isimsiz kahraman şehitlerimizi, Kurtuluş Savaş'ının simgesi olan Anadolu kadınlarını minnetle ve rahmetle anıyorum, ruhları şad olsun. 30 Ağustos Zafer Bayram'ımız kutlu olsun... Görüntü sırasına göre; 1) Evlerinden ayrılıp, kurtuluş mücadelesi için orduya katılan çocuk, genç, yaşlı Anadolu insanını ve askerlerimiz 2) Beklemede olan Türk askerleri ve atlı bir birlik 3) Limana yanaşan bir gemi ile Samsun'a ayak basan Milli Mücadele heyeti ve halkın savaşa hazırlanışı, erzak ve mühimmat taşıyan halk 4) Atlı bir birliğin Çanakkale Cephe'sine doğru ilerleyişi, peşi sıra bando ile beraber yürüyen Türk birlikleri (Çanakkale Cephesine giderken)
Kurtuluş Savaşı Hazırlıkları ve Sonrası 06:42
Kurtuluş Savaşı Hazırlıkları ve Sonrası 89 izlenme - 9 ay önce Bu Videoda Türklerin , Türk Kurtuluş Savaşına Hazırlık , Türk Kurtuluş Savaşı Ve Türk Kurtuluş Savaşı Sonrası Görüntüleri Bulunmaktadır Bunun Yanı Sıra Video Eski Görüntülerlede Desteklenmiştir Mustafa Kemal Atatürk Ve Diğer Komutanların Konuşmalarıda Aktarılmıştır İyi Seyirler.
Kurtuluş Savaşı Müzesi'nde (İşaret Dili) 05:52
Kurtuluş Savaşı Müzesi'nde (İşaret Dili) 16 izlenme - 3 ay önce Ali ve Ayşe, Kurtuluş Savaşı Müzesi’nde İstiklal Madalyaları'nı arıyorlar. Hem müzeyi gezmek, hem de madalyaları bulabilmek için hemen çizgi filmimizi izle!
kurtuluş savaşı kahramanları 02:24
kurtuluş savaşı kahramanları 614 izlenme - 5 yıl önce kurtuluş
Tülay German - Onlar (Kurtuluş Savaşı Destanı'ndan) 02:47
Tülay German - Onlar (Kurtuluş Savaşı Destanı'ndan) 279 izlenme - 4 yıl önce
kurtuluş savaşı 03:05
kurtuluş savaşı 9.023 izlenme - 8 yıl önce
Hafıza Teknikleriyle Kurtuluş Savaşı Doğu Cephesi 04:37
Hafıza Teknikleriyle Kurtuluş Savaşı Doğu Cephesi 4.817 izlenme - 3 yıl önce 5 Günde Tarih Müfredatını Bu Teknikle öğrenebilirsiniz..
kurtuluş  savaşı 11:28
kurtuluş savaşı 7.962 izlenme - 8 yıl önce Arkadaşlar bu güzel vatanı canı uğruna kurtarıp bize emanet eden atalarımızın kemiklerini sızlatmamak için biz bilinçli türk gençleri lütfen nankör olmayalım..
kurtuluş savaşı 08:00
kurtuluş savaşı 3.449 izlenme - 7 yıl önce kurtuluş savaşını kısaca anlatan bir film tamamen benim eserim
kurtuluş savaşı 02:35
kurtuluş savaşı 3.245 izlenme - 8 yıl önce elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım umarım hoşunuza gider
kurtuluş savaşı 06:12
kurtuluş savaşı 1.438 izlenme - 8 yıl önce savaş anında çekilen fotoğraflardan yapılan kahramanlık belegesi
kurtuluş savaşı 11:28
kurtuluş savaşı 185 izlenme - 6 yıl önce bu video yu herkes izlemeli
Kurtuluş Savaşı'nda Türkistan'dan Anadolu Türkleri'ne Gelen Yardım 14:02
Kurtuluş Savaşı'nda Türkistan'dan Anadolu Türkleri'ne Gelen Yardım 13 izlenme - 10 ay önce Kurtuluş Savaşında Türkistan'dan Anadolu'ya Gönderilen 100 Milyon Külçe Altın Yardımı.