Hoşgeldiniz!

kuru kafa

Cemal Kuru - Kuru Kafa 05:52
Cemal Kuru - Kuru Kafa 573 izlenme - 1 yıl önce İlahi Sözleri: Kuru kafa, kuru kafa, Selam sana kuru kafa, Viran olmuş bu yerlerde, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Karlar yağmış üzerine, Soğuk vurmuş her yerine, Toprak dolmuş gözlerine, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Karıncalar yuva kurmuş, Örümcekler mesken tutmuş Kara toprak seni yutmuş, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Söylemez olmuş dillerin, Hani nerde ak ellerin ? Açmadan solmuş güllerin, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Terketmiş tüm azaların, Ela gözün, hilal kaşın, Toprağa koymuşsun başın Ne yatarsın kuru kafa ?
Aşık Gülabi - Kuru Kafa 03:35
Aşık Gülabi - Kuru Kafa 1.558 izlenme - 4 yıl önce
Yalçın Sabancı - Kuru Kafa 02:58
Yalçın Sabancı - Kuru Kafa 395 izlenme - 4 yıl önce
Yalçın Sabancı - Kuru Kafa 02:58
Yalçın Sabancı - Kuru Kafa 17 izlenme - 6 ay önce Yalçın Sabancı - Kuru Kafa
Kuru Kafa Kamyonu 01:37
Kuru Kafa Kamyonu 31 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kurukafakamyonu.htm, http://www.youtube.com/watch?v=5I0odcp0_aA Kuru kafa kamyonu oyununa başladıktan sonra kamyonun kasasına kurukafaların yüklenmesini bekleyin. Daha sonra kamyonu yön tuşları yardımı ile ilerleterek kaza yapmadan bitiş noktasına götürmelisiniz. Kuru kafaların düşmemesine özen gösterin. İyi eğlenceler dileriz..
Kuru Kafa Kamyonu 01:37
Kuru Kafa Kamyonu 124 izlenme - 3 yıl önce
Cemal Kuru - Kuru Kafa  05:52
Cemal Kuru - Kuru Kafa 3.123 izlenme - 2 yıl önce Cemal Kuru - Kuru Kafa
He-man'in Ağıtı - Kuru Kafa 01:05
He-man'in Ağıtı - Kuru Kafa 87 izlenme - 10 ay önce Yine bobiler.örg imzalı bir çalışma ,bobilerileyaşıyorum yorumlarınıza saygı durayak bu video için ayrı bir yer istiyorum sizden,istemsiz bir şekilde kahka attıran iyi bir montaj olduğunu düşünüyorum, iyi seyirler. Not: Videoyu yapan Tolga Akbaş arkadaşımızında eline sağlık.
HABABAM SINIFI TATİLDE KURU KAFA 02:57
HABABAM SINIFI TATİLDE KURU KAFA 5.868 izlenme - 8 yıl önce hababamın kızlara kurukafa şakası
Osmanlı Kuru Kafa Saat Gümüş 02:13
Osmanlı Kuru Kafa Saat Gümüş 186 izlenme - 3 yıl önce Osmanlı Kuru Kafa Saat Gümüş
Kuru Kafa Şeklinde Kızarmış Yumurta 03:15
Kuru Kafa Şeklinde Kızarmış Yumurta 66 izlenme - 4 ay önce kahvaltılarınızı eğlenceli kılacak kuru kafa şeklinde kalıp ile tavada kızarmış yumurta ve bacon,isteğe bağlı olarak farklı malzemeler de kullanılabilir salam sosis v.s can_fb tarafından yüklenmiştir
He Man Ağıtı - Kuru Kafa 01:05
He Man Ağıtı - Kuru Kafa 2.045 izlenme - 3 yıl önce He Man Ağıtı - Kuru Kafa
- Kuru Kafa Çocuk 03:29
- Kuru Kafa Çocuk 217 izlenme - 1 yıl önce Bu videoyu camtasiastudio yla çekiyorum camtasiayla çektiğim ilk video :)
kuru kafa 05:52
kuru kafa 8.929 izlenme - 6 yıl önce cemal kuru dan kuru kafa ilahisi
Kuru Kafa Omleti Afiyet Olsun Erdem Gülkanat 00:45
Kuru Kafa Omleti Afiyet Olsun Erdem Gülkanat 34 izlenme - 7 ay önce Erdem Gülkanat
Ezgi Kuru 00:06
Ezgi Kuru 67 izlenme - 12 ay önce Yakar o gülüşün, kafa bırakmaz güzeliiiiiim :))
Tek Kelime İle İnanılmaz Gerçek Kuru Kafa Resmi 00:15
Tek Kelime İle İnanılmaz Gerçek Kuru Kafa Resmi 495 izlenme - 2 yıl önce Gerçek Kuru Kafayı Andırıyo Yapana Helal Olsun 19.04.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Tek Kelime İle İnanılmaz Gerçek Kuru Kafa Resmi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
cemal kuru - kuru kafa 05:52
cemal kuru - kuru kafa 63 izlenme - 1 yıl önce İlahiler, Allah'ı ve Peygamber'i övmek için yazılmış övgü metinleridir. Güzel ilahi ezgileriyle Allah sevgisini hissedin. Ali Ercan tarafından seslendirilen birbirinden güzel ilahileri dinleyin, dinlemek istediğiniz sözlü ve sözsüz tüm ilahiler http://www.izlesene.com/videolar/dini 'de.
kuru kafa geliyo kaçın 02:15
kuru kafa geliyo kaçın 4.170 izlenme - 8 yıl önce ödlekler
polisten kuru kafa sakasi 01:00
polisten kuru kafa sakasi 5.861 izlenme - 5 yıl önce
dertli kuru kafa 00:37
dertli kuru kafa 4.409 izlenme - 5 yıl önce
hababam sınıfı kuru kafa 02:57
hababam sınıfı kuru kafa 4.455 izlenme - 8 yıl önce
İşte Geçici Tattoo 01:33
İşte Geçici Tattoo 105 izlenme - 2 yıl önce Biz Yaptık Yaparız İşte Geçici Dövme
Pirate Strom Kuru Kafa Elmas Altın Gemi Hilesi Çalışıyor Kanıt 04:32
Pirate Strom Kuru Kafa Elmas Altın Gemi Hilesi Çalışıyor Kanıt 237 izlenme - 2 yıl önce Doğru Doldurursanız Link Veriyor .! Bende Yeni Denedim Çalıştı Adam Oyun İçi Video Çekcekmiş Adam Kanıt Gösterdi İsteyen Yapsın
Başkal - Kafa 04:40
Başkal - Kafa 24 izlenme - 5 ay önce Başkal - Kafa Şarkı Sözleri: Hz. Ali gazadan gelirken Mezarlıkta gördü bir kuru kafa İnmisin cinmisin de şeytan mı nesin Yoksa avrat mıydın da er miydin kafa (Nakarat) Kafa, kafa, kafa da er miydin kafa Yoksa avrat mıydın da er miydin kafa Kafa, kafa, kafa da kör müydün kafa Yoksa ak sakallı pir miydin kafa Torpak dolmuş kulağına gözüne Kara yazı yazılmıştır yüzüne Uyarmıydın kör şeytanın sözüne Bu Dünya'da benim benim der miydin kafa (Nakarat tekrar) Sen de bu Dünya'da belli mert miydin Kolayın aldırmış da yavuz kurt muydun Onbeşine değmiş bir yiğit miydin Yoksa ak sakallı pir miydin kafa (Nakarat tekrar)
Cemal Kuru - Kabrimin İlk Gecesi (Gothic İlahi) 07:23
Cemal Kuru - Kabrimin İlk Gecesi (Gothic İlahi) 329 izlenme - 8 ay önce Evet, gurugafa adlı ilahimsi eseriyle gönlümüze taht kuran Cemal Kuru`dan yine bizleri gereksiz bunalımlara sürükleyen enteresan bir eser. Cemal abi`ye ufak bir tavsiyem var, bir dahaki klibinde lütfen mezarlık kullanma, adın "Mezarcı"ya çıkar şerefsizim İlk eseri için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44434/cemal-kuru---kurukafa Şarkı Sözleri (lyrics): KABRİMİN İLK GÊCESİ Yer kazılır derin olur Kazıldıkça serin olur İçine giren kaybolur Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Kabir kurdu acı olur Başlarının tacı olur İlk gecesi acı olur Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi İlk gecesi ilk gecesi Ah kabrimin il gecesi İlk gecesi İlk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Sevdiklerim kabrim kazar Baş taşımda adım yazar Uyuyan dertlerim azar Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Kabir evler sıra sıra Kara toprak kara kara Karanlıkta ışık ara Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi İlk gecesi ilk gecesi Ah kabrimin il gecesi İlk gecesi İlk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Duman çıkmaz bacası yok Kalkıp kazzam kapısı yok İlk gecenin hesabı çok Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Bizim evler ıssız kalmış Yavrularım öksüz kalmış Sizlerden ayrılmak varmış Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi İlk gecesi ilk gecesi Ah kabrimin il gecesi İlk gecesi İlk gecesi Ah ölümün ilk gecesi Ziyarete gelin gidin Dua edin serin edin Karanlığa ışık edin Ah kabrimin ilk gecesi Ah ölümün ilk gecesi İlk gecesi ilk gecesi Ah kabrimin il gecesi İlk gecesi İlk gecesi Ah ölümün ilk gecesi
polisin kuru kafa şakası :) 01:00
polisin kuru kafa şakası :) 6.059 izlenme - 5 yıl önce
aşık mustafa sayılır kuru kafa 05:11
aşık mustafa sayılır kuru kafa 1.518 izlenme - 5 yıl önce söz:pir sultan abdal müzik:aşık mustafa sayılır
kuru kafa gösterisi izleyin gençler 00:30
kuru kafa gösterisi izleyin gençler 1.208 izlenme - 8 yıl önce kuru kafa
Cemal Kuru - Kurukafa 05:01
Cemal Kuru - Kurukafa 146 izlenme - 1 yıl önce Kuru kafa, kuru kafa, Selam sana kuru kafa, Viran olmuş bu yerlerde, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Karlar yağmış üzerine, Soğuk vurmuş her yerine, Toprak dolmuş gözlerine, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Karıncalar yuva kurmuş, Örümcekler mesken tutmuş, Kara toprak seni yutmuş, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Söylemez olmuş dillerin, Hani nerde ak ellerin ? Açmadan solmuş güllerin, Ne yatarsın kuru kafa ? *** Terketmiş tüm azaların, Ela gözün, hilal kaşın, Toprağa koymuşsun başın Ne yatarsın kuru kafa ?