Hoşgeldiniz!

lazer

Lazer epilasyon yöntemleri nelerdir? 00:48
Lazer epilasyon yöntemleri nelerdir? 62 izlenme - 9 ay önce Lazer epilasyon nasıl uygulanır? Hangi süreçler sonucunda doğru şekilde tamamlanır: http://www.doktortv.com/doktor/uzm-dr-sinan-ibis/videolar/lazer-epilasyon-nasil-uygulanir
İsrailden Yeni Savunma Sistemi Lazer Kubbe 00:45
İsrailden Yeni Savunma Sistemi Lazer Kubbe 89 izlenme - 6 ay önce Rafael gelişmiş savunma sistemlerinin ilk olarak singapur havacılık fuarında tanıttığı bu son teknoloji sistem, hızlı füze teknolojileriyle çalışan iron dome (Demir kubbe) dahilinde uyumlu çalışıcak kesintisiz 200-300KW enerji aktarımıyla hedefi yok eden lazer ışın topudur (rafael laser beam cannon) Pek çok alanda ve özellikle de silah teknolojileri alanında kusursuz çalışan buluşları hayata geçiren israilin savunma kolu rafael bu defa da adından çok söz ettireceğe benziyor. Konuya ilgi duyanlar yayımlanmış gerçek görüntülerine de ulaşabilsinler gayesiyle ingiliççe isimlerinide yazdım. Dosta güven terör mihraklarına korku salan ve anca oyunlarda görebileceğimiz bu super israil teknolojisininin animasyonunu hep birlikte izliyoruz.
ABD Ordusu ilk Lazer Silahını Tanıttı 03:22
ABD Ordusu ilk Lazer Silahını Tanıttı 21 izlenme - 6 ay önce Amerikan Donanması'ndan yapılan açıklamada, Lazer Silah Sistemi (LaWS)'ın San Diego limanında bulunan USS Dewey (DDG 105) destroyer gemisine geçici olarak yerleştirildiği belirtildi. Donanma Deniz Sistemleri Komutanlığı tarafından Donanma Araştırma Laboratuarı'nda geliştirilen ölümcül silah, denizdeki tekneleri ve insansız hava araçları başta olmak üzere havadan gelebilecek tehditleri mermi ya da füze kullanmadan etkisiz hale getirebiliyor. Donanma tarafından dün yayınlanan bir videoda, insansız hava aracının LaWS tarafından düşürülmesi yer aldı. Lazer ışınlarına hedef olan uçağın alevler içinde kalarak denize çakıldığı görülüyor. 32 milyon dolara mal olan lazer silahı, her atışında 1 dolardan daha az elektrik maliyeti çıkarıyor. LaWS, önümüzdeki yıldan itibaren operasyonlarda aktif olarak kullanılabilecek. İcat edildiği 1960'lardan bu yana lazerin silah olarak kullanılması tartışılıyor. Ancak bugüne kadar sadece kimya alanında faydalanılan 'katı haldeki' lazerler, daha önce hiç askeri amaçla kullanılmadı. ABD basını, silahın özellikle İran'a gözdağı vermek için bölgeye gönderileceğini iddia ediyor.
Laparoskopik Lazer Cerrahisi İle Kist Ameliyatı 01:23
Laparoskopik Lazer Cerrahisi İle Kist Ameliyatı 117 izlenme - 1 yıl önce Prof. Dr. Yücel Karaman Laparoskopide karın içine kamera yardımı ile ulaşılarak tüm karın içinin ve genital organların rahatsızlıkları teşhis ve tedavi edilebilmektedir. Bu gün kısırlık vakaları artmış ve yardımcı teknikler ile kadının kısırlığı çeşitli yöntemlerle araştırılmaktadır. Genital organlara ait sıkıntılar, yumurtalık kistleri, onkolojik vakalara da yardımcı olmaktadır. Bu sebeplerden dolayı laparoskopide kadına ait üreme sistemi, rahim, tüpler ve yumurtalıklar, karın ve pelvis içi organların da rahatlıkla değerlendirilmesine imkân bulunabildiği için kısırlık teşhis ve tedavisinde en çok uygulanan tekniklerden olmaktadır.
Lazer Işığını Kovalayan Bebek ve Kedi 01:03
Lazer Işığını Kovalayan Bebek ve Kedi 230 izlenme - 1 yıl önce Muon ve Phineas kimin lazer ışığını yakalacağı konusunda oldukça rekabetli bir yarışın içine giriyorlar.
Lazer Epilasyonla Kaş Şekillendirme Nasıl Yapılır? 00:58
Lazer Epilasyonla Kaş Şekillendirme Nasıl Yapılır? 26 izlenme - 4 ay önce Kaş tasarımı, kaş aralarının doldurulmasına yönelik kaş ekimi veya kaşın şeklini değiştirmeye yönelik kaş kontürleri gibi birden fazla kaş estetiği yöntemi uygulanıyor. Bu kaş estetiklerinden biri olan lazer epilasyonla kalıcı tüylerde kaş şekillendirmesi yapılıyor ve bu tüylerin bir daha çıkmaması sağlanıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Galvo lazer şal kesim 00:29
Galvo lazer şal kesim 420 izlenme - 3 yıl önce
Lazer epilasyon nasıl yapılır? 00:58
Lazer epilasyon nasıl yapılır? 11 izlenme - 5 ay önce Lazer ışını kıl köküne etki ederek istenmeyen tüylerin kalıcı ya da uzun süreli olarak kaybolmasını sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kapı Altı Logo Lazer Lamba Şntden 01:46
Kapı Altı Logo Lazer Lamba Şntden 174 izlenme - 2 yıl önce Araca Özel Kapı Altı Logo Lazer Lamba Çeşitleri
Major Lazer - Watch Out For This (Bumaye) Feat Busy Signal, The Flexican & Fs Green 03:55
Major Lazer - Watch Out For This (Bumaye) Feat Busy Signal, The Flexican & Fs Green 462.398 izlenme - 2 yıl önce Major Lazer "Watch Out For This (Bumaye)" feat Busy Signal, The Flexican and FS Green Director: Jay Will (Game Over) Secretly Canadian / Mad Decent Watch Out...
Lazer Lipoliz İşlemi Ne Kadar Sürer? 01:02
Lazer Lipoliz İşlemi Ne Kadar Sürer? 155 izlenme - 3 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik operasyonlarında kullan Lazer lipoliz işlemi ne kadar sürer? hakkında Evdeki Misafir programında bilgi verdi.
Lazer lipoliz kimlere uygulanabilir? 00:53
Lazer lipoliz kimlere uygulanabilir? 4 izlenme - 5 ay önce Lazer lipoliz 18 yaşını tamamlamış kişilerde uygulanabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kırışıklıklar Lazer İle Nasıl Tedavi Edilir? 04:34
Kırışıklıklar Lazer İle Nasıl Tedavi Edilir? 30 izlenme - 3 yıl önce Hemen Doç. Dr. İbrahim Aşkar A Ulaşın doç. Dr. İbrahim Aşkar, Kırışıklıklar Lazer İle Nasıl Tedavi Edilir? Kırışıklıklara Ne Sebep Olur? Hakkında Evdeki Misafir Programında Bilgi Verdi.
THY uçağına lazer tutuldu 00:35
THY uçağına lazer tutuldu 7 izlenme - 10 ay önce İstanbul Atatürk Havalimanı'na iniş sırasında THY uçağına lazer tutuldu. Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360 kanalına abone olabilirsiniz...
Lazer ihlal tespit cihazi 01:59
Lazer ihlal tespit cihazi 130 izlenme - 3 yıl önce Lazer machine
Estetik Operasyonlarında Kullanılan Lazer Çeşitleri Nelerdir? 00:42
Estetik Operasyonlarında Kullanılan Lazer Çeşitleri Nelerdir? 36 izlenme - 3 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Estetik Operasyonlarında Kullanılan Lazer Çeşitleri Nelerdir Hakkında Güzel Bir Gün Programında Bilgi Verdi.
Lazer İle Yüzde Gençleşme Mümkün Mü? 02:31
Lazer İle Yüzde Gençleşme Mümkün Mü? 35 izlenme - 2 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar,Lazer ile yüzde gençleşme mümkün mü?
Liposuction Lazer İle Hangi Yöntem Uygulanır? 00:23
Liposuction Lazer İle Hangi Yöntem Uygulanır? 28 izlenme - 2 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Liposuction lazer ile hangi yöntem uygulanır
laz-er yazıcı 02:59
laz-er yazıcı 76 izlenme - 5 yıl önce
Excimer lazer nasıl uygulanır? 01:50
Excimer lazer nasıl uygulanır? 14 izlenme - 2 yıl önce
L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3; Lazer uygulamasına meydan okuyor! 00:32
L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3; Lazer uygulamasına meydan okuyor! 201 izlenme - 2 yıl önce L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3; Lazer uygulamasına meydan okuyor!
Major Lazer Ft. Bruno Mars Tyga | Mystic - Bubble Butt 04:45
Major Lazer Ft. Bruno Mars Tyga | Mystic - Bubble Butt 115.019 izlenme - 2 yıl önce 4 more Video Mixes click facebook.com/DvDJ.Svet facebook.com/DeeJay.Svet
Sokak Köpeklerinin Lazerle İmtihanı 02:19
Sokak Köpeklerinin Lazerle İmtihanı 15 izlenme - 1 ay önce Rusya'da bir grup sokak köpeğinin tutulan lazer ışığını yakalamak için sokakta bir o tarafa bir bu tarafa koşuşturduğu anlar, ilginç görüntülere sahne oldu.
Liposuction İle Ne Kadar Süre İçerisinde Sonuç Alınır 00:27
Liposuction İle Ne Kadar Süre İçerisinde Sonuç Alınır 23 izlenme - 2 yıl önce Doç. Dr. İbrahim Aşkar, Liposuction ile ne kadar süre içerisinde sonuç alınır
Lazerle Dövme Sildirme - Maya Estetik 00:46
Lazerle Dövme Sildirme - Maya Estetik 132 izlenme - 1 yıl önce Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.
Op.dr.diren Çelik - Lazer Lipoliz Nedir? 02:01
Op.dr.diren Çelik - Lazer Lipoliz Nedir? 62 izlenme - 1 yıl önce Op.Dr.Diren Çelik taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, kanalımızda.... Adres: Uğur Mumcu (Köroğlu) Cad.No:71 Gaziosmanpaşa – Ankara
Major Lazer - Come On To Me feat. Sean Paul 03:33
Major Lazer - Come On To Me feat. Sean Paul 98.329 izlenme - 2 yıl önce Major Lazer - Come On To Me feat. Sean Paul (Stream Video 2014) Major Lazer Come On To Me Lyrics Şarkı Sözleri: Gyal come on to me Come over here and perform fi me Gyal come on to me Run up in that bitch, I make ya wind fi me Gyal come on to me Gyal come on to me Gyal come on to me Come over here and perform fi me You are like a gypsy From left to right she a swing it Wanna try get to get fly with But enough it a vibe with dem a bring yea Need you over right here with me yeah But you in it you know the world I’m preme yeah She nah realize I am the DJ So I’mma take up the mic and then say Gyal you’re the bomb, the bomb, the bomb, the bomb bomb Diggi diggi ring come give it to me Gyal you’re the bomb, the bomb, the bomb, the bomb bomb Diggi diggi ring come give it to me Give it to me gyal Give it to me gyal Give it to me, give it to me, give it to me gyal Give it give it… Come here now gyal Come here now gyal Bam bam-bam diggi bam bam bam diggi b-b-bam Come here now gyal (x2) Gyal come on to me Gyal come on to me Gyal come on to me Come over here and perform fi me She move it and wind and turn it yea She up there and say I’m ready to commit yea When I start move for the money call it fit yea She a done thing, she addictive Just one piece I eat it Tell me we’re bad, never yet counterfeit yea When we gon play this it game Pick up the mic and speak yea Gyal you’re the bomb, the bomb, the bomb, the bomb bomb Diggi diggi ring come give it to me Gyal you’re the bomb, the bomb, the bomb, the bomb bomb Diggi diggi ring come give it to me Give it to me gyal Give it to me gyal Give it to me, give it to me, give it to me gyal Give it give it… Come here now gyal Come here now gyal Bam bam-bam diggi bam bam bam diggi b-b-bam Come here now gyal
Major Lazer & DJ Snake - Lean On (feat. MØ) (Official Music Video) 02:58
Major Lazer & DJ Snake - Lean On (feat. MØ) (Official Music Video) 1.928 izlenme - 8 ay önce OFFICIAL MUSIC VIDEO // MAJOR LAZER & DJ SNAKE - LEAN ON (FEAT. MØ) "India is special and its beauty absolutely humbled me. When we toured there as Major Lazer, it was mind blowing to see our fan-base and we wanted to incorporate the attitude and positive vibes into our video and just do something that embodies the essence of Major Lazer. Major Lazer has always been a culture mashup and to us, India feels like some kind of special creature with one foot in history and one firmly in the future. The experience is something we’ll never forget.“ - Diplo on making the “Lean On” video in India ® PEACE IS THE MISSION ® PRE-ORDER MAJOR LAZER'S NEW ALBUM OUT JUNE 1: http://smarturl.it/PITMiTunes STREAM LEAN ON: SPOTIFY - http://smarturl.it/MajorLazerHits SOUNDCLOUD - http://smarturl.it/LeanOnStream DOWNLOAD LEAN ON: ITUNES - http://smarturl.it/LeanOniTunes AMAZON - http://smarturl.it/LeanOnAmazon BEATPORT - http://smarturl.it/LeanOnBP FOLLOW MAJOR LAZER: WEBSITE - http://www.majorlazer.com FACEBOOK - http://smarturl.it/MajorLazerFB TWITTER - http://smarturl.it/MajorLazerTwitter INSTAGRAM - http://smarturl.it/MajorLazerInstagram SOUNDCLOUD - http://smarturl.it/MajorLazerSoundcloud GET MAJOR LAZER GEAR WEBSTORE - http://www.LazersNeverDie.com Director - Tim Erem Producer - Per Welén Prod. Co - Diktator DoP - Jacob Möller Editor - Leila Sarraf (Trim Editing) Colorist - Matt Osborne (The Mill) Stylist - Violetta Kassapi India Crew: Producer - Mikhail Mehra Producer - Akshay Multani Associate Director - Mikhail Mehra Assistant DOP - Zaryan Patel Assistant Stylist - NorBlack NorWhite Line Producer - Durgesh Dadich Choreographer - Paresh Shirodkar Production company: Motion Eccentricá Special thanks to VH1 Supersonic and Oji
Major Lazer - Light It Up (feat. Nyla)  03:19
Major Lazer - Light It Up (feat. Nyla) 23 izlenme - 6 ay önce Major Lazer - Light It Up (feat. Nyla) (Official Lyric Video) 2015 Yepyeni Şarkı Sözleri (Lyrics): Stand up like a soldier baby Yeah I know you Built like that Gun it like holster baby Show dem say you wicked like that We live where the war is raging Chasing our crazy dreams Hoping that the bridge won't cave in Tonight we let it all go free Gimme the ting and make me rock in a dance Gimme the ting and make me rock in a dance Mash it up hot step in a dance Gimme the ting and make me rock Set it ablaze like a candle wick Hotter hotter hotter hotter Yeah light up Fire like a soldier baby No retreating we nuh pree dat Never make them hold you baby Heart nuh feeble we nuh take chat We live where the war is raging Chasing our crazy dreams Hoping that the bridge won't cave in Tonight we let it all go free . Gimme the ting and make me rock in a dance Gimme the ting and make me rock in a dance Mash it up hot step in a dance Gimme the ting and make me rock Set it ablaze like a candle wick Hotter hotter hotter hotter Yeah light up En Yeni Şarkılar Klipler Her Gün www.izlesene.com/nefer26medya kanalında kanalıma abone olun OFFICIAL LYRIC VIDEO // MAJOR LAZER - LIGHT IT UP (FEAT. NYLA) Motion Design by John Hwang
Major Lazer - Pon De Floor - Beyin Kıvrımlarını Gıdıklayan Klip 03:40
Major Lazer - Pon De Floor - Beyin Kıvrımlarını Gıdıklayan Klip 28 izlenme - 2 ay önce Jamaika menşeli "daggering" adı verilen dansın önce gelen isimlerinden Major Lazer abimiz, beyin kıvrımlarınızı gıdıklayan, "ne izledim lan ben" dedirten klibiyle karşımızda.