Hoşgeldiniz!

Levent Kırca

Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 00:47
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 24.420 izlenme - 1 ay önce 13.10.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim "Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı" başlıklı videoyu izleyin.
Levent Kırca Sarhoş Skeçi 04:25
Levent Kırca Sarhoş Skeçi 29.222 izlenme - 3 yıl önce
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 02:02
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 5.633 izlenme - 1 ay önce Karaciğer kanseri sebebiyle bir süredir tedavi gören tiyatrocu Levent Kırca'nın vefat ettiği öğrenildi. Levent Kırca bir hafta önce hastalığının ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılmıştı. Kırca, tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde saat 02.40 sularında hayatını kaybetti.
Levent Kırca Sarhoş 03:34
Levent Kırca Sarhoş 18.589 izlenme - 4 yıl önce
Levent Kırca Koro 02:36
Levent Kırca Koro 9.798 izlenme - 7 yıl önce :)) Levent Kırca: İlk kez 1964'te Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Ankara Birlik Tiyatrosu ve Halk Oyuncuları'nda çalıştı. Nasreddin Hoca Oyun Treni, Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?, Bu Oyun Nasıl Oynanmalı?, Sağlık Olsun!, Ne Olur Ne Olmaz gibi televizyon dizilerinin yapımcılığını üstlendi. 1978'de Altınşehir adlı filmle sinemaya geçti. Ne Olacak Şimdi? ve Mavi Muammer adlı filmlerde oynadı. Hodri Meydan Topluluğu adlı Tiyatro Grubu'nu kurdu. Eski eşi Oya Başar ile birlikte Güzel ve Çirkin ve Sefiller adlı oyunları sergiledi. Üç Baba Hasan, Kadıncıklar adlı oyunları sergiledi. 1988'de başlayıp 22 yıl süren Olacak O Kadar adlı televizyon programını hazırladı. İlk sinema yönetmenlik denemesini Son adlı filmle yaptı. Daha sonra Şeytan Bunun Neresinde adlı filmi yönetti. 1998 yılında Kültür Bakanlığınca verilen Devlet Sanatçısı unvanını aldı. Sanatçının ikisi ilk eşinden, ikisi de Oya Başar'dan olan 4 çocuğu bulunuyor. Saint Petersburg Bal Mumu Heykelleri Müzesi'nde heykeli olan nadir Türk sanatçılardandır.
Levent Kırca Zamına Korum 02:34
Levent Kırca Zamına Korum 712 izlenme - 8 ay önce Olacak O kadar Levent Kırca Zammınıza korum
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 03:05
Levent Kırca Hayatını Kaybetti 77 izlenme - 1 ay önce Tiyatrocu Levent Kırca, karaciğer kanseri nedeniyle tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
Levent Kırca Anayasa'ya Hayır 00:58
Levent Kırca Anayasa'ya Hayır 55 izlenme - 3 ay önce Bodrum'da bir dövmecide tiyatro sanatçısı Levent Kırca, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün imzasını, sağ koluna dövme olarak yaptırdı. Bodrumlulara dövmesini gösteren ve sohbet eden Kırca, basın mensuplarını da görünce 12 Eylül'de yapılacak referandum için ``Anayasaya Hayır' mesajı verdi. Bodrum'un Yalıkavak beldesinde tatilini geçiren ünlü tiyatrocu Levent Kırca, Cumhuriyet Caddesi'ndeki bir dövmecide Atatürk'ün imzasını koluna dövme olarak yaptırdı. Aynı dövmeden kolunda bulunan bir kişi dövmesini gösterince, Kırca, ``Seninki çakma, benimkini kendi çaktı' diyerek espri yaptı. Esprili ve güler yüzlü tavırlarıyla dikkat çeken Kırca, esnaf ve hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Motosiklet ile esnafı ziyaret eden Levent Kırca, Bodrumlulara 12 Eylül'de yapılacak Referandum için ``Hayır' mesajı verdi. Kırca, yanına toplanan Bodrumlularla birlikte ``Anayasa'ya Hayır' sloganları attı.
Levent Kırca Kimdir? 02:52
Levent Kırca Kimdir? 108 izlenme - 3 ay önce Levent Kırca Biyografi, Levent Kırca Kim, Levent Kırca Kimdir, Levent Kırca Hayatı, Levent Kırca Yaşamı, Levent Kırca
Levent Kırca Vefat Etti 03:28
Levent Kırca Vefat Etti 45 izlenme - 1 ay önce hoşçakalın ile biten veda mektubu slaytın sonundadır... Karaciğer kanseri sebebiyle bir hafta önce durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılan Levent Kırca, Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 02.40 sıralarında yaşamını yitirdi. Levent Kırca, temmuz ayından beri karaciğer kanseri sebebiyle kemoterapi görüyordu.
Levent Kırca - Sarhoş 03:34
Levent Kırca - Sarhoş 83.215 izlenme - 2 yıl önce Levent Kırca - Sarhoş
Mavi Muammer-1 Levent Kırca 09:40
Mavi Muammer-1 Levent Kırca 27 izlenme - 2 ay önce Levent Kırca'nın yaptığı en iyi işlerden olan Mavi Muammer serisinin ilk filmi.Çapkınlık yapayım derken maviye dönüşen Mavi Muammer serisi üç filmden oluşuyor.
Levent Kırca Zamına Korum ) 02:34
Levent Kırca Zamına Korum ) 8.182 izlenme - 4 yıl önce Levent Kırca Zamına Korum )
Levent Kırca Neden Öldü? 02:09
Levent Kırca Neden Öldü? 57 izlenme - 1 ay önce Levent Kırca’nın oğlu Umut: 10 gündür durumu çok ağırdı Levent Kırca’nın oğlu Umut, babasının durumunun 10 gündür çok ağır olduğunu söyledi. Ünlü tiyatrocu Levent Kırca karaciğer kanseri sebebiyle tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, saat 02.30 sıralarında yaşamını yitirdi. SON 10 GÜNDÜR DURUMU ÇOK AĞIRDI Son anlarında babalarının yanında bulunan Kırca’nın çocukları Umut, Özdeş ve Oğulcan Kırca, hastane önünde basın mensuplarına konuştu. Babasının son 10 günde durumunun çok ağır olduğunu belirten Umut Kırca, kardeşler olarak onun yanında bulunduklarını ve destek olmaya çalıştıklarını aktardı. "ALIŞABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY DEĞİL" Çok üzgün olduklarını dile getiren Umut Kırca, babalarının ölümünü beklediklerini ancak sürecin çok çabuk geliştiğini söyledi. Kırca’nın diğer oğlu Oğulcan Kırca da, “Kolay alışabileceğimiz bir şey değil” diye konuştu. Umut Kırca, cenaze töreniyle ilgili ise henüz bir planlamanın yapılmadığını belirtti.
Levent Kırca One minute 01:53
Levent Kırca One minute 2.315 izlenme - 3 yıl önce Levent Kırca One minute
Levent Kırca Londra konuşması 04:20
Levent Kırca Londra konuşması 875 izlenme - 2 yıl önce Levent Kırca Londra konuşması
Levent Kırca Özür Diledi 06:00
Levent Kırca Özür Diledi 1.043 izlenme - 3 yıl önce Levent Kırca Özür Diledi
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 01:47
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 22.018 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2012
Levent Kırca - Sarhoş Taklidi 03:34
Levent Kırca - Sarhoş Taklidi 2.112 izlenme - 10 ay önce Bu ülkede en iyi sarhoş taklidi yapan adamdır kendisi. Metin Akpınar'ı da es geçemeyeceğim bu konuda ama Levent Kırca sarhoş taklidi konusunda Metin Akpınar ustadan sonra gelir. İzleyince hak vereceksiniz.
Levent Kırca - Zekeriya Beyaz 06:14
Levent Kırca - Zekeriya Beyaz 4.789 izlenme - 3 yıl önce Levent Kırca'dan Zekeriya Beyaz tiplemesi
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 06:15
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası 214 izlenme - 1 ay önce Ünlü sanatçı Levent Kırca'nın katıldığı Teketek programında Fatih Altaylı ile arasında geçen o ünlü konuşma!
Padişahların Görevi - Levent Kırca 03:41
Padişahların Görevi - Levent Kırca 160 izlenme - 10 ay önce Mizah ebelek göbelek komiklikler değildir. Bir amacı vardır. Bu amaç çoğu zaman es geçildiği için bugün mizah krizi yaşıyoruz. Beğenirsiniz, beğenmezsiniz Levent Kırca mizah alanında usta bir isim. televizyonlardan ayrı kaldığı süre içinde formundan bir şey kaybetmediğini bu videoda izleyeceksiniz. Mizah ile muhalefetin nasıl iç içe olduğunu da. Büyüsünü bozmamak için ayrıntıya girmek istemiyorum.
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 05:42
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 81 izlenme - 1 ay önce Karaciğer kanserine yenik düşen usta tiyatrocu Levent Kırca, son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Kırca'nın eski eşi Oya Başar'ın ayakta durmakta güçlük çektiği ve gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Ünlü oyuncu için Levent Afet Yolal Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve sanat dünyasının tanınmış isimleri de katıldı. Oldukça bitkin olduğu gözlenen Kırca’nın eski eşi Oya Başar ise, sık sık gözyaşlarına boğuldu. Levent Kırca’nın çocukları ve sevenlerinin de tabutuna sarılarak gözyaşı döktüğü görüldü. Kırca’nın çocukları daha sonra cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Tören istemeyen Kırca’nın cenazesi öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Levent Kırca Sarhoş Tiplemesi Dublaj 02:51
Levent Kırca Sarhoş Tiplemesi Dublaj 957 izlenme - 2 yıl önce Levent Kırca Sarhoş Tiplemesi Dublaj
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 05:42
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı 30 izlenme - 1 ay önce Karaciğer kanserine yenik düşen usta tiyatrocu Levent Kırca, son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Kırca'nın eski eşi Oya Başar'ın ayakta durmakta güçlük çektiği ve gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü. Ünlü oyuncu için Levent Afet Yolal Camii’nde öğle namazına müteakip cenaze töreni düzenlendi. Törene CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve sanat dünyasının tanınmış isimleri de katıldı. Oldukça bitkin olduğu gözlenen Kırca’nın eski eşi Oya Başar ise, sık sık gözyaşlarına boğuldu. Levent Kırca’nın çocukları ve sevenlerinin de tabutuna sarılarak gözyaşı döktüğü görüldü. Kırca’nın çocukları daha sonra cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Tören istemeyen Kırca’nın cenazesi öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Levent Kırca Öldü 03:15
Levent Kırca Öldü 41 izlenme - 1 ay önce Levent Kırca öldü Karaciğer kanseri sebebiyle bir süredir tedavi gören tiyatrocu Levent Kırca'nın öldü. Babalarının değerli bir insan olduğunu ifade eden Oğulcan Kırca ise,’’ Çok değerli bir insaydı. Allah sevenlerine, yakınlarına sabır versin. Hiç beklemediğimiz birşeydi. Kolay alışamayacağımız bir durum. Etkisi uzun sürecek’’ diye konuştu. Ünlü tiyatrocu Levent Kırca’nın cenaze töreninin aile içinde yapılacak olan görüşmeler sonucunda belirleneceği ifade edilirken, törenle ilgili gelişmelerin basınla paylaşılacağı belirtildi. LEVENT KIRCA KİMDİR? 1948 yılında Samsun'da doğdu. İlk kez 1964'de Ankara Devlet Tiyatrosu'nda sahneye çıktı. Ankara Birlik Sahnesi ve Halk Oyuncuları'nda çalıştı. Nasreddin Hoca Oyun Treni, Siz Olsaydınız Ne Yapardınız?, Bu Oyun Nasıl Oynanmalı?, Sağlık Olsun!, Ne Olur Ne Olmaz gibi televizyon dizilerinin yapımcılığını üstlendi. 1978'de Altınşehir adlı filmle sinemaya geçti. Ne Olacak Şimdi? ve Mavi Muammer adlı filmlerde oynadı. Hodri Meydan Topluluğu adlı tiyatro grubunu kurdu. Eşi Oya Başar ile birlikte Güzel ve Çirkin ve Sefiller adlı oyunları sergiledi. Üç Baba Hasan, Kadıncıklar adlı oyunları sergiledi. 17 yıl süren Olacak O Kadar adlı televizyon programını hazırladı. İlk sinema yönetmenlik denemesini Son adlı filmle yaptı. Daha sonra Şeytan Bunun Neresinde adlı filmi yönetti. 1998 yılında Kültür Bakanlığı'nca verilen Devlet Sanatçısı unvanını aldı. Filmografi Ağa Kızı, 2004 (Oyuncu : Osman Ağa-Hasan Ağa rolünde) Kendini Bırak Gitsin, 2004 Şeytan Bunun Neresinde, 2002 (Oyuncu ve yönetmen) Son, 2001 (Oyuncu, senarist ve yönetmen) Ölürsün Gülmekten, 2000 Mavi Muammer, 1985 (Oyuncu : Muammer rolünde) N'Olacak Şimdi?, 1979(Oyuncu: Orhan rolünde) Altın Şehir, 1978 (Oyuncu : Ökkeş rolünde)
Levent Kırca Öldü ! Levent Kırca Kimdir ? 01:32
Levent Kırca Öldü ! Levent Kırca Kimdir ? 20 izlenme - 1 ay önce 2015 yılında yakalandığı karaciğer kanseri nedeniyle tedavi görmekte olduğu Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 12 Ekim 2015 gecesi saat 02.40'ta yaşamını yitirdi. Levent Kırca kimdir ve levent kırca ile ilgili merak ettiğiniz biyografisi videomuzda anlatılmaktadır.
Arşiv Odası  - Levent Kırca 14:47
Arşiv Odası - Levent Kırca 984 izlenme - 2 ay önce Arşiv Odası'nın bu bölümünde, tiyatro sahnesinin yanısıra Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu komedi ve hiciv programı 'Olacak O Kadar'la 24 yıl boyunca gündemdeki konuları ve kişileri ekrana taşıyan Levent Kırca var... 1986 yılında TRT'de başlayan ve daha sonra 2010 yılına kadar özel televizyon kanallarında yayımlanan Olacak O Kadar programında kılıktan kılığa giren, tiplemeleriyle kendinden uzun süre söz ettiren Kırca, programın 10'uncu yılında Londra'da BBC Türkçe stüdyolarında Ayça Abakan'ın konuğu... Türk siyasî yaşamında yer etmiş isimler ve gazeteciler de Arşiv Odası’nda olacak. İsmet İnönü'den Celal Bayar'a, Turgut Özal'dan, Süleyman Demirel, Bülent Ecevit ve Necmettin Erbakan'a, darbeler döneminde yasaklanmış sanatçılardan Ruhi Su, Orhan Gencebay, Cem Karaca ve Rahmi Saltuk'a, iş adamları Vehbi Koç ve Sakıp Sabancı'ya kadar uzun yıllar içinde BBC Türkçe Radyosu'na konuk olan isimler, her hafta Arşiv Odası ile yeniden BBC Türkçe takipçileriyle buluşacak.
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası! 06:15
Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası! 4.563 izlenme - 3 yıl önce Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Levent Kırca Kavgası - Habertürk Teke Tek 15 Ocak 2013 Fatih Altaylı Leven...
Levent Kırca Yılın Keçisi Oldu! 02:34
Levent Kırca Yılın Keçisi Oldu! 1.009 izlenme - 3 yıl önce Fethiye ' de bu yıl 9. yapılan Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında Yılın Keçisi ödülüne layık görülen tiyatrocu Levent Kırca, ödülünü aldı. Ölüdeniz Belde Belediyesi ' nin katkıları ile düzenlenen 9. Ölüdeniz Kültür ve Sanat Festivali ' nde Yılın Keçisi seçilen Levent Kırca ' ya ödülü Hisarönü Meydanı ' nda yapılan konser öncesi Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz tarafından alkışlar arasında sunuldu. Festival kapsamında internet üzerinden yapılan oylamada ise