Hoşgeldiniz!

linç

Tofaşçıların Linç Edilmesi 01:25
Tofaşçıların Linç Edilmesi 33.598 izlenme - 4 ay önce Açıklama yoktu ama tahminen tofaşçılardan çok çekmiş semt insanı organize olmuş ve temiz bir operasyon yapmış.
lİnç 00:20
lİnç 176 izlenme - 7 yıl önce lİnç edİlen maĞdur vatandaŞ
Travestilere Linç Girişimi 01:29
Travestilere Linç Girişimi 511 izlenme - 12 ay önce ablalarımız kürt,alevi,ibne,büyük memeli,memesiz,ve allahsız oldukları için linç girişimine maruz kalmışlar. allahım sen büyüksün.
Tacizciye Linç Girişimi Kamerada 02:16
Tacizciye Linç Girişimi Kamerada 551 izlenme - 1 yıl önce Adana’da hastanede sıra bekleyen iki kadına tacizde bulunan şahıs, güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Şahsı tacize uğrayan kadınlar ve vatandaşlar linç etmek istedi.
Tacizcisini Linç Ettiren Kadın 01:38
Tacizcisini Linç Ettiren Kadın 287 izlenme - 12 ay önce Otobüste bir taciz olayı yaşanmış veya yanlış anlaşılma olmuş. Ankara vatandaşı da dayının biletini kesmiş. yorum sizlerin.
Tofaşçıların Linç Edilmesi 01:49
Tofaşçıların Linç Edilmesi 33 izlenme - 4 ay önce Tofaşçıların Linç Edilmesi Açıklama yoktu ama tahminen tofaşçılardan çok çekmiş semt insanı organize olmuş ve temiz bir operasyon yapmış....
Irak'ta Linç Girişimi 01:18
Irak'ta Linç Girişimi 200 izlenme - 2 yıl önce Irak'ın Basra Kentinde Hazreti Hüseyin'in Şehit Edilişinin Yıldönümü Öncesinde Büyük Bir Gerginlik Yaşandı. Bir Grup Şii, Dinlerine Hakaret Edildiği Gerekçesiyle Petrol Arama Şirketi Basıldı. Olayda Yabancı Bir Güvenlik Danışmanı Linç Girişiminden Zor Kurtuldu.
Patlama Yerinde Linç Girişimi 03:26
Patlama Yerinde Linç Girişimi 16 izlenme - 2 ay önce Ankara Garı önünde meydana gelen patlama sonrasında olay yerinde bulunan kalabalık bir vatandaşı linç etmeye çalıştı.
Polise Linç Girişimi 02:42
Polise Linç Girişimi 159 izlenme - 2 yıl önce Polise Linç Girişimi
Esnaf Bdp'lileri Linç Ediyordu 02:29
Esnaf Bdp'lileri Linç Ediyordu 165 izlenme - 3 yıl önce Esnaf Bdp'lileri Linç Ediyordu
Mahalleli Hırsızı Linç Etti 05:09
Mahalleli Hırsızı Linç Etti 74 izlenme - 2 yıl önce Mahalleli Hırsızı Linç Etti
Alevi Aileye Linç Girişimi! 06:48
Alevi Aileye Linç Girişimi! 518 izlenme - 2 yıl önce Alevi Aileye Linç Girişimi!
Hırsızları Linç Ediyorlardı! 04:01
Hırsızları Linç Ediyorlardı! 150 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da bir otobüsün güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsızların otobüsün bilet parasını çalmaya çalıştığı ardından da şoför ve muavinin otobüsten kurtulduğu görülüyor. Sonrasında ise çevredeki halk olaya müdahil oluyor.
Efsane Oyuncu Linç Edildi! 01:08
Efsane Oyuncu Linç Edildi! 27 izlenme - 9 ay önce Eski NBA yıldızı Steve Francis, Houston'da bir rap konserinde çıktığı sahnede önce boynunda takılı olan zincirden çekilip yere düşürüldü, sonra dayak yedi.
Şişli'de Polisi Linç Ettiler 00:31
Şişli'de Polisi Linç Ettiler 334 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Şişli'de izinsiz gösteri yapan şahıslar, yakaladıkları çevik kuvvet polisini tekme tokat dövdü. Polis, vatandaşların yardımıyla kurtuldu
Özgecan'ın Katiline Linç Girişimi 03:10
Özgecan'ın Katiline Linç Girişimi 44 izlenme - 9 ay önce Mersin'in Tarsus İlçesi'nde öldürüldükten sonra cesedi yakılan üniversiteli Özgecan Aslan'ın cinayet zanlısı olarak aranan Suphi A. Yakalandı. Gözaltına alındıktan sonra sağlık kontrolü için hastaneye götürülen zanlıları, öfkeli vatandaşlar linç etmek istedi.
Derbi Öncesi Linç Ediliyordu 00:31
Derbi Öncesi Linç Ediliyordu 104 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli taraftarlar, kasıtlı bir biçimde oraya geldiklerini düşündükleri Galatasaraylıların arabasının ön camını kırdı. Devreye hemen polis girerken, kalabalığın araçtan uzaklaşması için biber gazı sıktı.
Polise Linç Girişimi 02:42
Polise Linç Girişimi 62 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı Gösterisi Öncesi = Polisimize Linç Girişimi
Levent Kırca'ya Linç Girişimi ! 01:16
Levent Kırca'ya Linç Girişimi ! 481 izlenme - 2 yıl önce Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde Düzenlenen Toplantıda Yaptığı Konuşmayla Salondaki İnsanları Öfkelendiren Levent Kırca Protesto Edildi. tepkilere Mağruz Kalan Kırca, Özel Güvenlik Görevlileri Eşliğinde Asansör İle Salondan Çıkarıldı. Asansöre Bindirilirken, Olay Anı Amatör Bir Kameraman Tarafından Görüntülendi. levent Kırca'nın, Asansör İçindeyken, Üzerine Yürüyen Kişilere, "beni Dövecek Misin Kardeşim! Bakma Öyle, Gel Buraya Gel" Şeklinde Seslendiği Görüldü.
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 01:00
Esnaf Tarafından Linç Edilen Travestiler 332 izlenme - 12 ay önce Olay, Antalya'nın Yener Ulusoy Bulvarı üzerinde telefon bayilerinin bulunduğu bölgede meydana geldi. Alışverişe çıktıklarını söyleyen, Eda ve Sudenaz adlarını kullanan iki travestiye, iddiaya göre, telefon bayilerinden, "Burada gezemezsiniz lan i..ler" diye laf atıldı. Bunun üzerine esnaf ile travestiler arasında sözlü tartışma çıktı. Diğer işyerlerinden çıkan kalabalık bir grubun arasında kalan travestiler, dövüldü.Linç girişimi olay yerine gelen polis ekiplerinin müdahalesi ile engellenirken, adının Sudenaz olduğunu söyleyen travesti bayıldı. Yaralı travestiler, çağrılan 112 Acil ambulansıyla hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.
Taksim Meydanı'nda Taksiciye Linç Girişimi 01:28
Taksim Meydanı'nda Taksiciye Linç Girişimi 331 izlenme - 12 ay önce Gezi Parkı eylemleri sırasında yaralanarak hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ı anmak için Taksim Meydanı'nda eylem yapan kadınlara korna çalan taksici linç edildi. Gezi parkı direnişçilerinin profilini göstermesi bakımından manidardır. Şimdi taksici elinde silahını çıkarıp havaya ateş açsaydı suçlu olacaktı. Ama gezi parkı direnişçilerine göre linç edilmesi daha masum bir tepk...
HDP'lilerden Başörtülü Kadına Linç Girişimi 01:34
HDP'lilerden Başörtülü Kadına Linç Girişimi 20 izlenme - 1 ay önce Ankara'da meydana gelen bombalı saldırıda hayatını kaybeden HDP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Kübra Meltem Mollaoğlu'nun cenaze törenine katılan HDP'li grubun skandal görüntüleri ortaya çıktı. Kadıköy'den, Üsküdar'da bulunan Karacaahmet Mezarlığı'na yürüyen grup, yoldan geçen başörtülü bir kadına saldırıyor. Yüzlerce HDP'li, başörtülü kadının üzerine yürürken, tek başına olan kadın canını zor kurtarıyor. Yolun kenarında bulunan asansörün yanına sığınan kadın kendisine saldıranların elinden güçlükle kurtulup asansöre binmeyi başarıyor. Görevlilerin kadını koruma çabası kalabalığın linç girişimindeki gözü dönmüşlüğü orta yere seriyor. İşte o dehşet anlarının görüntüleri ortaya çıktı.
Sakarya'da Taciz Zanlısına Linç Girişimi 00:45
Sakarya'da Taciz Zanlısına Linç Girişimi 186 izlenme - 2 yıl önce Karasu ilçesinde 14 yaşındaki lise öğrencisi kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla adliyeye sevk edilen zanlı, tutuklandı.
Sakarya'da Taciz Zanlısına Linç Girişimi 00:45
Sakarya'da Taciz Zanlısına Linç Girişimi 164 izlenme - 2 yıl önce Karasu ilçesinde 14 yaşındaki lise öğrencisi kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla adliyeye sevk edilen zanlı, tutuklandı.
Taksim Meydanı'nda Taksiciye Linç Girişimi 01:28
Taksim Meydanı'nda Taksiciye Linç Girişimi 145 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı eylemleri sırasında yaralanarak hayatını kaybeden Ali İsmail Korkmaz'ı anmak için Taksim Meydanı'nda eylem yapan kadınlara korna çalan taksici link girişimine ugradı.
Mursi Destekçileri Askeri Linç Ediyor 00:49
Mursi Destekçileri Askeri Linç Ediyor 243 izlenme - 2 yıl önce Mursi Destekçileri Askeri Linç Ediyor
Eylemciler Polisi Böyle Linç Etti 00:57
Eylemciler Polisi Böyle Linç Etti 196 izlenme - 2 yıl önce
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 02:30
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 31 izlenme - 10 ay önce Rio'da halen süren protestolarda kızgın bir kalabalığın polislere bir anda saldırışını izliyoruz.
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 02:30
Brezilyalı Protestocuların Polisi Linç Edişi 84 izlenme - 2 yıl önce Rio'da halen süren protestolarda kızgın bir kalabalığın polislere bir anda saldırışını izliyoruz.
Eylemciler Polisi Böyle Linç Etti 00:57
Eylemciler Polisi Böyle Linç Etti 143 izlenme - 2 yıl önce Eylemciler Polisi Böyle Linç Etti