Hoşgeldiniz!

mahkeme

Trabzon'da Mahkeme 02:13
Trabzon'da Mahkeme 1.018 izlenme - 1 yıl önce Trabzon'da Mahkeme...
Trabzon'da Mahkeme 02:13
Trabzon'da Mahkeme 1.000 izlenme - 3 yıl önce mutlaka izleyin
mahkeme 02:05
mahkeme 5.610 izlenme - 8 yıl önce polat baba mahkeme
mahkeme 02:05
mahkeme 146 izlenme - 7 yıl önce
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 02:33
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 11.079 izlenme - 8 ay önce Taylan Kaya'nın Kendi Sayfasıdır. Taylan Kaya'nın bütün videolarını bu sayfada bulabilirsiniz.
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 02:33
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 7.569 izlenme - 5 ay önce MOBİL UYGULAMAMI İNDİRMEK İÇİN LİNKE TIKLAYIN: http://izl.sn/d2uhfr YA DA Google Play Store'a girip arama kutusuna taylan kaya yazarakta uygulamayı indirebilirsiniz. AŞAĞIDAKİ HESAPLARIN DIŞINDAKİ BÜTÜN HESAPLAR ADIMA AÇILMIŞ SAHTE HESAPTIR. SÖYLEDİKLERİNDEN VE YAPTIKLARINDAN KESİNLİKLE SORUMLU DEĞİLİM. İzlesene: http://www.izlesene.com/taylankayaofficial Twitter: http://twitter.com/tkayaofficial Web Site: http://www.taylankaya.net Facebook Profil: http://www.facebook.com/taylan.kaya.568 Facebook Sayfa: http://www.facebook.com/taylankayabestehatti İnstagram : http://instagram.com/taylankayaofficial/ Beste / Şarkı Sözleri Ellerim kelepçeli jandarma kolumda mahkeme yolunda yazmışsın bir mektup açtım zarfı bir kez tutup ring aracının arkasında gözlerim dolu verdi içimse bir seldi aklıma sen geldin heyecan bastı beni kelepçe elde titredi jandarmaysa sakin ol dedi zarfı açtım bir koku senin kokundu bu ruhum huzur buldu başladım okumaya kıyamadım dokunmaya yazdığın mektup sayfasına sen benim tek gerçeğim aşkımsın sevdiğim seni çok özledim beklerim ben seni sanki hep benlesin gibi unutamam seni erkeğim son günümüz aklımda çıkmaz bir an olsa keşke burda olsan Devamı www.taylankaya.net adresimde ;)
Hüseyin Tatlı - Mahkeme 04:12
Hüseyin Tatlı - Mahkeme 64.141 izlenme - 4 yıl önce
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 02:33
TayLan Kaya - Mahkeme Yolunda 169 izlenme - 4 ay önce Bestelerin sözleri " www.taylankaya.net " adresimde.
Pardon - Mahkeme 03:12
Pardon - Mahkeme 324 izlenme - 6 ay önce pardon filminden ufak bi kesit.Görüntü kalitesi biraz kötü olsa da dialogların güldürüsü bu eksikliği kapatacaktır arkadaslar.İyi seyirler
Huseyin Tatli - Mahkeme 04:14
Huseyin Tatli - Mahkeme 504 izlenme - 2 yıl önce Huseyin Tatli - Mahkeme__xclas_
Ali Dilekçi - Mahkeme 02:54
Ali Dilekçi - Mahkeme 11 izlenme - 1 yıl önce Ali Dilekçi - Mahkeme "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alidilekci kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Justin Bieber'in Mahkeme Görüntüleri 01:33
Justin Bieber'in Mahkeme Görüntüleri 7.661 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber uyuşturucu kullanıp yarış yapması nedeniyle tutuklandı. ve Justin Bieber'ın mahkemedeki görüntüleri de yayınlandı.
Adalet Peşinde Mahkeme Sahnesi 02:57
Adalet Peşinde Mahkeme Sahnesi 459 izlenme - 3 yıl önce Sanığın hakime adalet dersi verişi
Justin Bieber'in Mahkeme Görüntüleri 02:18
Justin Bieber'in Mahkeme Görüntüleri 140 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber uyuşturucu kullanıp yarış yapması nedeniyle tutuklandı. Ve Justin Bieber'ın mahkemedeki görüntüleri de yayınlandı.
Justin Bieber'in Mahkeme Görüntüleri 01:33
Justin Bieber'in Mahkeme Görüntüleri 85 izlenme - 2 yıl önce Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber uyuşturucu kullanıp yarış yapması nedeniyle tutuklandı. Ve Justin Bieber'ın mahkemedeki görüntüleri de yayınlandı.
Demiören'den Mahkeme Açıklaması! 00:49
Demiören'den Mahkeme Açıklaması! 5 izlenme - 5 ay önce TFF Başkanı Yıldırım Demirören Haluk Ulusoy'un TFF Başkanlık seçimini mahkemeye taşıma iddiasını değerlendirdi.
İsmail Türüt - Mahkeme 10:10
İsmail Türüt - Mahkeme 3.087 izlenme - 4 yıl önce
İsmail Türüt - Mahkeme 10:10
İsmail Türüt - Mahkeme 81 izlenme - 5 ay önce İsmail Türüt - Mahkeme Şarkı Sözleri: Bırakmıyorlar beni helal lokma yemeye Beykoz adliyesinde verildik mahkemeye O kadar yalanları utanmadın demeye Ben hala bekliyordum geri dönersin diye O yalanları derken dillerin yoruldumu Bizim davamız gibi önceden görüldümü Şu beykozun tapusu anana verildimi İstediklerin oldu duan kabul oldumu Yalancı şahitlerin yalan derken terledi İlk mahkemede hakim davayı erteledi İkinci mahkemede barışın gelin dedi Cematler heyetler eyvah para etmedi Sana bana ne olur olan yavruma olur Onu yetim bırakan yaradanım taş vurur Issız bir anda kaldı türüt opul ocağı Neydi anacaığım yavrumuzun günahı Üçüncü mahkemede hakim çileden çıktı Son kararını verdi dedi bu dava bitti Döndüm arkama baktım yavrum boynunu büktü İşte o anda benim dünyalarımı yıktı Sarıldım çocuğuma kendimi tutamadım Bayıldım düştüm yere bir zaman kalkamadım O günün acısını hala unutamadım Acı hatıraları içimden atamadım oy Yok derdimden anlayan kime ne diyeceğim Sizi büyük allaha şikayet edeceğim Kullar hep ağlıyormu o gidiyor zoruma Asil büyük mahkeme allahın huzurunda...
Adamın Mahkemede Verdiği Cevaba Bakın 01:19
Adamın Mahkemede Verdiği Cevaba Bakın 120 izlenme - 2 yıl önce
Adem Sevgi - Büyük Mahkeme 04:46
Adem Sevgi - Büyük Mahkeme 2.447 izlenme - 2 yıl önce İnsakkalkamer
Kurtlar Vadisi - Mahkeme Bölümü 33:53
Kurtlar Vadisi - Mahkeme Bölümü 250 izlenme - 2 ay önce Kurtlar Vadisi'nin finali olan 97. Bölümünde Polat Alemdar, Memati Baş, Abdülhey Çoban, ve Erhan Ufuk'un yer aldığı mahkeme sahnesini hep birlikte izleyeceğiz. Video'yu Youtube'ye yükleyen; video arşive'ine teşekkür ederiz.
Maymun Davası - Mahkeme Sahnesi 08:24
Maymun Davası - Mahkeme Sahnesi 52 izlenme - 6 ay önce Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak çekilen bu Filmin orijinal ismi 'Rüzgarın Mirası'dır. Filmin konusu Amerikanın Tennessee Eyaletinde Biyoloji öğretmenin okulda Darwinin Evrim Teorisini anlatması üzerine hakkında dava açılmasına konu alan filmdir. Filmde ise 1920'lilerde Amerika da Evrim teorisinin okullarda okutulması doğrumu yalnış sorusuna verilen cevapları içeriyor, Kaynak: http://eksisozluk.com/maymun-davasi--282536
Muhammed Mursi'den Mahkeme Heyetine Tepki 01:12
Muhammed Mursi'den Mahkeme Heyetine Tepki 32 izlenme - 1 yıl önce Mısır'da Ordu Tarafından Görevden Alınan Ülkenin İlk Seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed... Euronews, Avrupa'nin En Çok İzlenen Haber Kanali Önemli Haberlerin Ye...
belkıs ünlüses   mahkemeye versem asarlar 04:42
belkıs ünlüses mahkemeye versem asarlar 2.181 izlenme - 5 yıl önce fatih aksaraylı...!!!!
Yavuz Top - Yürü (Mahkeme Meclisi) 04:33
Yavuz Top - Yürü (Mahkeme Meclisi) 252 izlenme - 4 yıl önce
ilk duruşmada toplu tahliye kararı çıktı 02:03
ilk duruşmada toplu tahliye kararı çıktı 64 izlenme - 5 yıl önce ilk duruşmada toplu tahliye kararı çıktı
yolcubal cinayetinde duruşma günü 01:13
yolcubal cinayetinde duruşma günü 49 izlenme - 5 yıl önce yolcubal cinayetinde duruşma günü
Trabzon'da Mahkeme 2 00:50
Trabzon'da Mahkeme 2 81 izlenme - 1 yıl önce Trabzon'da Mahkeme 2...
İlginç Bir Mahkeme! 03:16
İlginç Bir Mahkeme! 85 izlenme - 3 yıl önce Uyuşturucu kullandığı için yargılanan bu genç kadın yaşlı hakimden son bir şans istiyor. Ama bunu yapmasa daha iyi olurdu!
1934 Yılındaki Bir Mahkeme Sahnesi 02:36
1934 Yılındaki Bir Mahkeme Sahnesi 223 izlenme - 1 yıl önce Bataklı Damın Kızı Aysel'in bir mahkeme sahnesi "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."