Hoşgeldiniz!

manav

Manav Reyonu 02:31
Manav Reyonu 81 izlenme - 3 hafta önce Manav Reyonu, Manav Reyonları, Manav Tezgahları, wwww.manavreyonum.com
Manav Reyonu 00:30
Manav Reyonu 2.508 izlenme - 3 yıl önce Yeşillikler Sislenerek Daha Canlı Ve Daha Taze
Siir Emel Manav 01:23
Siir Emel Manav 1.723 izlenme - 2 yıl önce Nilüfer Özel Eğitim Meslek Lisesi
İsmail MANAV 03:49
İsmail MANAV 211 izlenme - 8 ay önce ismail manav
Japonya'da Satıcısız Manav Tezgahı 00:44
Japonya'da Satıcısız Manav Tezgahı 5 izlenme - 4 hafta önce Yol kenarinda bulunan tezgahlarin basinda kimse bulunmaz.Kimse urunleri calmadigi icin guvenli bir sistem olsa gerek? Lütfen burayı genişletin :) Bütün bilgiler burada :) Daha fazla video için kanalıma üye olmayı ve beğen tuşuna basmayı unutmayın :) Beni bulabileceğiniz diğer sosyal ağlar Blogum: http://goo.gl/dV9jVx twitter: http://goo.gl/mmlbXl instagram:http://goo.gl/3QeGm4 Yoshi'nin instagramı: http://goo.gl/6PluYX Facebook: http://goo.gl/9yiTbe Mail: rozenasia@gmail.com Sergül Kato Kanalım: http://goo.gl/up16Ly Japonya’da Günlük Hayat Kanalım: http://goo.gl/Ep5DPH Japonca Kanalım: http://goo.gl/4Ody6X Annem Japonya’ya Geldi : http://goo.gl/nPOSR4 Japonlar Neden Maske Takar? http://goo.gl/qRTQXI Japonlar ve Mesir Macunu: http://goo.gl/YEOvPj Japonlar ve Damak Çikolata: http://goo.gl/E7Eoip Japonlar ve Tamek Berry Blend Juice: http://goo.gl/vYZjKD Kit Kat Feuillantine : http://goo.gl/iJJNwl Kit Kat Puding : http://goo.gl/vbFz9X Kit Kat Pumpkin Puding: http://goo.gl/dJ8Lto Kit Kat Vanilla Ice Cream : http://goo.gl/9fV5Zs Kit Kat Raspberry : http://goo.gl/dQbJDJ Kit Kat Maccha : http://goo.gl/Bys6Q8 Kit Kat Strawberry : http://goo.gl/KvKduZ Kit Kat Pumpking Puding ve annem : http://goo.gl/NIRht7 Kit Kat Puding ve annem: http://goo.gl/0CR7W1 Kit Kat Strawberry ve Annem: http://goo.gl/W6KSZq
Kaleci Değil Sanki Manav! 01:01
Kaleci Değil Sanki Manav! 88 izlenme - 1 yıl önce Meksika'da sezonun ilk maçında Club Amerika deplasmanda Leon'u 2-1 mağlup ederken, Club America'nın 2. golünde Leon kalecisi William Yarbrough'un hatası maça damga vurdu. Osvaldo Martinez'in kaleye gönderdiği topu yakalayan kaleci topu içeri sokunca ortaya ilginç görüntüler çıktı.
Mete Manav Yakma Şakası 01:59
Mete Manav Yakma Şakası 2.772 izlenme - 1 yıl önce Hayrettin başarılı bir makyaj ile Öyle Bir Geçer Zamanki'nin delikanlı Mete'si olur ve manavı yakmaya kalkarsa bir mahalle esnafından dayak yer. Tüm Hayrettin videolarına www.izlesene.com/hayrettin kanalından ulaşabilirsiniz. Her pazar yeni video yayında, abone olmayı unutmayın ! :)
Satıcısız Manav Tezgahı - Japonya 00:44
Satıcısız Manav Tezgahı - Japonya 151 izlenme - 9 ay önce Bu hanımı " Bir Japon'un Türk Ayranı ile İmtihanı " içeriğinden tanıyoruz; yotubedeki kanalında Japonya ile ilgili bir çok videosu mevcut. Bu kısa video da onlardan biri..
Mete Manav Yakma Sakası :) 01:59
Mete Manav Yakma Sakası :) 60 izlenme - 1 yıl önce En Güncel Ve Tüm Hayrettin Videolarına
İzmir'in Manav Tekniği 03:39
İzmir'in Manav Tekniği 178 izlenme - 3 yıl önce İzmir'in Manav Tekniği
Kemal Sunal Manav Gibisin Hüsniye.avi 00:52
Kemal Sunal Manav Gibisin Hüsniye.avi 9 izlenme - 6 ay önce :D
2 Kilo Patlıcan 02:16
2 Kilo Patlıcan 99 izlenme - 3 yıl önce 3 kilo 1 milyon
Japonya'da Satıcısız Manav Tezgahı 2 00:56
Japonya'da Satıcısız Manav Tezgahı 2 1 izlenme - 4 hafta önce Annemin sürekli alışveriş yaptığı tezgah. Japonya'da Satıcısız Manav Tezgahı 1 videosu: https://www.youtube.com/watch?v=X4jkp0tZq88 Lütfen burayı genişletin :) Bütün bilgiler burada :) Daha fazla video için kanalıma üye olmayı ve beğen tuşuna basmayı unutmayın :) Beni bulabileceğiniz diğer sosyal ağlar Blogum: http://goo.gl/dV9jVx twitter: http://goo.gl/mmlbXl instagram:http://goo.gl/3QeGm4 Yoshi'nin instagramı: http://goo.gl/6PluYX Facebook: http://goo.gl/9yiTbe Mail: rozenasia@gmail.com Sergül Kato Kanalım: http://goo.gl/up16Ly Japonya’da Günlük Hayat Kanalım: http://goo.gl/Ep5DPH Japonca Kanalım: http://goo.gl/4Ody6X Annem Japonya’ya Geldi : http://goo.gl/nPOSR4 Japonlar Neden Maske Takar? http://goo.gl/qRTQXI Japonlar ve Mesir Macunu: http://goo.gl/YEOvPj Japonlar ve Damak Çikolata: http://goo.gl/E7Eoip Japonlar ve Tamek Berry Blend Juice: http://goo.gl/vYZjKD Kit Kat Feuillantine : http://goo.gl/iJJNwl Kit Kat Puding : http://goo.gl/vbFz9X Kit Kat Pumpkin Puding: http://goo.gl/dJ8Lto Kit Kat Vanilla Ice Cream : http://goo.gl/9fV5Zs Kit Kat Raspberry : http://goo.gl/dQbJDJ Kit Kat Maccha : http://goo.gl/Bys6Q8 Kit Kat Strawberry : http://goo.gl/KvKduZ Kit Kat Pumpking Puding ve annem : http://goo.gl/NIRht7 Kit Kat Puding ve annem: http://goo.gl/0CR7W1 Kit Kat Strawberry ve Annem: http://goo.gl/W6KSZq
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 10:38
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 325 izlenme - 3 ay önce Bana göre bu adamın kolpa olmayan tek şakası budur. Normalde insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçilmesinden nefret ederim ama müşteri abimizin sert adam tripleri ve şivesi şakaya cuk diye oturmuş. Videonun başlarında ses kalitesi anlaşılamayacak gibi olmasa da biraz düşük, ama 3.33'den sonra düzeliyor. Daha kalitelisini bulamadım kusuruma bakmayın. İyi seyirler.
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 10:37
Mustafa Karadeniz - Manav Şakası 1.805 izlenme - 1 yıl önce Latif Doğan, Çaycı Hüseyin şakaları ve başka bir şakada yediği dayakla çoğu kişice bilinen Mustafa Karadeniz in bir başka şakası. Çılgın manav şakası.
Mtv Türkiye Tanıtım Reklamı ( Manav ) 00:42
Mtv Türkiye Tanıtım Reklamı ( Manav ) 96 izlenme - 7 ay önce Köklü müzik kanallarından Mtv'nin Türkiye kanalını tanıtmak amacıyla yaptığı ilginç reklam. İlk görüşte karpuzcuyu Marilyn Manson diye kandırmaya çalıssalarda biz Türkler yemeyiz. Daha da çalışman gerek Mtv diyorum ve yinede hem komik hem ilginç hemde teyzemiz bakımından korkunç reklam sizlerle.
Bülent Ersoy İçin Manav Açtırdılar! 01:12
Bülent Ersoy İçin Manav Açtırdılar! 84 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin Divası Bülent Ersoy, Geçtiğimiz Gecce Uğrak Mekanı Olan Sarıhan Gusto'da Bir Zamanlar Aşk Yaşadığı Berk Yılmaz'ın Annesiyle Beraber Çorba İçti.
Mobil manav - MANİSA 01:45
Mobil manav - MANİSA 26 izlenme - 1 yıl önce
Karpuzlara Fısıldayan Adam 01:07
Karpuzlara Fısıldayan Adam 12 izlenme - 3 ay önce Bakmayın fısıldayan dediğime nimetle şaka olmaz tabi bu eleman bizim normal atılan karpuzu tutma olayını şova dönüştürmüş tekniği iyi ve de gelişmiş keşke herkes işini böyle severek yapsa
Güzel Manav Bartın Kapalı Otopark Karşısında 07:13
Güzel Manav Bartın Kapalı Otopark Karşısında 612 izlenme - 3 yıl önce Bartının en güzel manavı
manav sanatçısı 00:50
manav sanatçısı 312 izlenme - 5 yıl önce karne notları ögrencileri bu duruma düşürdü
biçerci manav 03:32
biçerci manav 102 izlenme - 4 yıl önce
manav 41 01:14
manav 41 40 izlenme - 4 yıl önce 41 plaka
Murad Can Manav Anneler Günün Kutlu Olsun 02:25
Murad Can Manav Anneler Günün Kutlu Olsun 10 izlenme - 2 yıl önce Anneler Günün Kutlu Olsun
Emrah Manav ve Anne Üçgeni 03:04
Emrah Manav ve Anne Üçgeni 209 izlenme - 9 ay önce Emrah hapistedir. Bu sırada annesi sadece meyveyle yaşayan bir canlı olduğundan, "aman arkalardan verme üzümleri, önlerden koy, arka tarafa yığmışsın çürükleri" tadında zorunlu bir ilişki içerisindedir. Ancak Emrah içerden çıkınca manavın işleri beklediği gibi gitmeyecektir... "Bir sürü borcunuz var delikanlı, ödeyemezsen anan ödesin"
Güzel manav bartın 01:36
Güzel manav bartın 540 izlenme - 3 yıl önce Daima taze, kaliteli sebze, meyve bulunur. güzel manav pazaryeri kapalı otopark karşısında
Güzel manav bartın 07:13
Güzel manav bartın 144 izlenme - 3 yıl önce Güzel manav bartın
Güzel manav reklamı 00:52
Güzel manav reklamı 123 izlenme - 3 yıl önce
Anne Kız Klasiği 00:06
Anne Kız Klasiği 218.017 izlenme - 2 yıl önce Vine Türkiye - Annem Kız Klasiği
gaziantep şehiriçi  -  seyar manav 02:10
gaziantep şehiriçi - seyar manav 631 izlenme - 6 yıl önce bir-net internet cafe gaziantep ferhatosman@msn.com