Hoşgeldiniz!

manitalar

MANİTALAR 01:09
MANİTALAR 484 izlenme - 5 ay önce SÖZLERİ KENDİME AİT SARKIM STUDYO YA GİRDİKTEN SONRA ALTYAPISIYLA OKUYUP MÜZİK SEVERLERE SUNACAGIM
Ankaralı Turgut - Manitalar 04:30
Ankaralı Turgut - Manitalar 67 izlenme - 3 ay önce Ankaralı Turgut'un "Döşeyelim Abi" isimli senfonik albümünün çıkış parçası (bence). Üstad,bu çalışmada manitaların kendilerini er kişilere nasıl şeytanca hasta bıraktıklarını anlatıyor. Bir taraftan acıklı bir tarafı da var. Ses tonu ve genel tavırda zaten hayatta erişemeyeceğini bilmiş olmanın verdiği rahatlık ve eziklikten oluşan ve ˜ gaz içeren bir haleti ruhiye mevcut. Zaten eserin bitmesine yakın giren yanık keman solosu da bu durumu katmerliyor.
Ankaralı Turgut - Manitalar 04:37
Ankaralı Turgut - Manitalar 716 izlenme - 4 yıl önce
Dansçı Kızları Altına Ettiren Uçak 00:40
Dansçı Kızları Altına Ettiren Uçak 148 izlenme - 1 yıl önce Uçak ve detayları konusunda ileri derecede bilgim olmasa gayet yutabileceğim bir video. Bir uçağı son yaklaşma denilen iniş aşamasında böyle döndürmek tamamen imkansızdır. İzleyip kararı siz verin. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ankaralı turgut - manitalar 04:30
ankaralı turgut - manitalar 10.283 izlenme - 5 yıl önce ankaralı turgut’tan mükemmel bir oyun havası...
arabalar ve manitalar 01:51
arabalar ve manitalar 43.360 izlenme - 8 yıl önce arabalar ve manitalar
mc serkan tehlikeli madde kırk imha manitalar 02:39
mc serkan tehlikeli madde kırk imha manitalar 1.198 izlenme - 6 yıl önce mc serkantehlikeli madde kırk imha manitalar
kırk imha mc serkan tehlikeli madde manitalar 02:39
kırk imha mc serkan tehlikeli madde manitalar 430 izlenme - 6 yıl önce
arko reklamı 00:26
arko reklamı 914 izlenme - 6 yıl önce yeni arko traş köpüğüyle hiç bitmeyen manitalar
 İsrail'in Çılgın Kızları 02:58
İsrail'in Çılgın Kızları 23.418 izlenme - 1 yıl önce Madem son günlerde sitede İsrail'le ilgili videolar çok popüler. Bir tane de ben ekleyeyim dedim. Buyrun açık büfe İsrail'li manitalar beyler.
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 03:11
The Ayılar - Keller Her Götü Eller 6 izlenme - 3 ay önce Türk Streetpunk grubu The Ayılar'dan "Keller Her Götü Eller" "Keller Keller KEller Her Götü Eller Kalmadı Saçlarım Ki Bulamadım bir sevgili Sokaklar dolu manitalar uzun seç sever Keller Keller Keller Her götü Eller Gururumuz kel kafamızdır "stay sharp" da parolamıs Oi Oi diye diye Oldum ben bir Zekiye Keller Keller Keller HEr Götü Eller SkinHead Skin Keller Keller Keller Her götü eller Gurumuz kel kafamızdır "Stay Sharp" da parolamız Oi Oi diye diye oldum ben bi Zekiye Keller Keller KEller Her Götü Eller"
Oğlunuzu İbne Olmaktan Nasıl Kurtarırsınız? 00:26
Oğlunuzu İbne Olmaktan Nasıl Kurtarırsınız? 326 izlenme - 10 ay önce Unutulmaz karakter Gaftici Fethi'nin ticari zekasını ''sanat toplum içindir'' kavramı ile harmanlayarak Türk Halkı'na gelmiş geçmiş en büyük kıyaklardan birini yapmıştır. Bu yapıt resimli sex ansiklopedisi olup birinci cilttir, eğer siz de oğlunuzun ibne olmasını istemiyorsanız bu kıymetli eseri muhakkak okunuyuz. Önemli Not: Manitalar gece güzelleşir.
Sivrisinek Saz ve Caz Topluluğu & Özdemir Erdoğan - Koca Dünya 02:25
Sivrisinek Saz ve Caz Topluluğu & Özdemir Erdoğan - Koca Dünya 19 izlenme - 3 ay önce Havalar yavaş yavaş fokurduyor, kuyruk sokumları nemleniyordu, bu haşin vaziyete kifayetsiz kalan Özdemir Erdoğan ve arkadaşları (Onno Tunç, Süheyl Denizci, İsmet Sıral, Alaattin Dal, Uğur Dikmen, Asım Ekren, Osman Bayşu, Akagündüz Kutbay, Fahrettin Çimenli, Şekip Ayhan Özışık, Osman Yıldız, Cankut Özgül, Veysel Çadır, İlkin Dinletir, Asım Ekren) -huh- o cayır cayır kaynayan belalı 1972 senesinin haziranında stüdyoya girdiler ve 12 şarkılık şıkır şıkır bir plaklı albüm yaptılar. Bense şu koca dünyada manitalar hep cillop gibi olsun ve ayı gibi beni arzulasınlar istiyorum. Sadece beni. Filiz anlıyor musun?
Lejyon - Tüm Sıkıntı Kafamda 03:37
Lejyon - Tüm Sıkıntı Kafamda 46 izlenme - 1 yıl önce Yalanlarla Uçurumdan Atlamıştım Aşşaa, dostlarım Da Çok Hafiften Başlamıştı T*şşağa, manitalar Kaşşaar, Sabır Bir Gün Taşşaar, zaten Hayat Kısa Moruk Her Anını Yaşşaa, hiçbir S*kim Bilmeyenler Der Ki Zoru Başşaar, saf Kuruntu Baş Ağrısı, Zor Görünce Kaççaar, ve Hiç Kimse İstemez Ki Ummadık Taş Gelir Başa, ihtimaller Bellidir; Şansı Zorla Paşşaa. diyosun Ki Gün Boyunca Kulaklarda Vinnie Paz, stüdyonda İki Hatun Biri Homo Biri Lez, bu Sample'ın Adı Gibi A.k.a Dirty South, sol Kanattan 5 Atak Ve Bu Rhyme'ların Dördü Faul. (eyy) Yani Moruk Aynı Fikirdeyiz, saçma Sapan Bi Kültürün Ortasında Çekirdeğiz, bi Müptezel Çıkıp Der Ki "lan Buralar Tekin Değil" ben Mutluluk Elçisiyim Buralardan Çekilmeyiz. nakaratx2 ve Yollarım Kapanmış De Ki Yarim Seninleyim, - Ben Hep Seninim. tüm Çıkışlar Kapanmış De Ki Ben He Seninleyim, - Ben Hep Seninim. tüm Sıkıntı Kafamda Lakin Çözüm Bende Değil, - Sen Aklımı Aldın Gittin Yar, Bağdat'a Döndüm Burası Mı Diyar ? Herkese Sordum Bu Nası Bi Riya ? her Nedense Benim Aklım Bir Şekilde Orda Kalır, çakallarda Bingo Varken Kolaymıymış Sor Bakalım, bi Kaç Dozun Etkisinde Kaldı Burda Birkaç Satır, bir Kaç Adım Sonrasında Fazla Geldi Bikaç Kadın. müzik Sade İtiyattı Bi Tarikat Üyesiyim, baya Sadist Oldum Yani Bir Apollo Füzesiyim, radyoaktif Tümer Vari Beynim Hayli Hırpalandı, bi Katana Kesmemişti Gidip Bir De Tırpan Aldım ! bi Sağdıcın Ahlakıyım Bi Vezirin Ahkamı, bu Eskinin Yenisiydi Protez Bi Diş Gibi, damak Tadım Eskidikçe Artıyordu İşkilim, ve Ben Bu Yüzden Katipim Haydo'dan Da Pis Diim. bu İnsanlık Hasta Moruk Terapiste Pasla Yani, yabancıya Yaslan Hani Yetmiyosa Şükür Falan, onuncu Köy Durağında Muazzam Bi Küfür Yalan, dokuzuncu Köye Taksi, Aynı Şeyi Tükür Yala ! nakaratx2 ve Yollarım Kapanmış De Ki Yarim Seninleyim, - Ben Hep Seninim. tüm Çıkışlar Kapanmış De Ki Ben He Seninleyim, - Ben Hep Seninim. tüm Sıkıntı Kafamda Lakin Çözüm Bende Değil, - Sen Aklımı Aldın Gittin Yar, Bağdat'a Döndüm Burası Mı Diyar ? Herkese Sordum Bu Nası Bi Riya ?