Hoşgeldiniz!

masada

Ayeşecan Masada Uygulaması 01:19
Ayeşecan Masada Uygulaması 2.388 izlenme - 2 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Masada Amatör Darbuka Show 02:18
Masada Amatör Darbuka Show 2.724 izlenme - 3 yıl önce Amatör Bir Çekim Ve Çalış :d eleştirilerinizi Bekliyorum ;d teşekkür Ediyorum.
Masada Kalan Kağıtlar Geçer 00:06
Masada Kalan Kağıtlar Geçer 46 izlenme - 6 ay önce Masada Kalan Kağıtlar Geçer - Yeni Vine "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Masada Olmaz Carlos 00:14
Masada Olmaz Carlos 54 izlenme - 3 yıl önce Masada Olmaz
Masada Olmaz Evladım 00:14
Masada Olmaz Evladım 52 izlenme - 3 yıl önce Masada Olmaz Evladım
Oğlum Masada Olmaz 00:14
Oğlum Masada Olmaz 48 izlenme - 3 yıl önce Oğlum Masada Olmaz
Sporda Şiddet Tekrar Masada 01:11
Sporda Şiddet Tekrar Masada 184 izlenme - 2 yıl önce Dinmek Bilmeyen Sporda Şiddet Eylemleri Gençlik Ve Spor Bakanlığı'nı Tekrar Konuyla İlgili Olarak Harekete Geçirdi.
Masada Olmaz Oğlum ayıp 00:14
Masada Olmaz Oğlum ayıp 204 izlenme - 3 yıl önce Masada Olmaz Oğlum
Şanslı Masada Erzurumlu Dayılar 13:58
Şanslı Masada Erzurumlu Dayılar 221 izlenme - 3 yıl önce Şanslı Masada Erzurumlu Dayılar
Küçük Çocuğun Masada Oynaması 02:51
Küçük Çocuğun Masada Oynaması 71 izlenme - 2 yıl önce Küçük Çocuğun Masada Oynaması
Bigbaba Masada Video (2) 01:31
Bigbaba Masada Video (2) 8 izlenme - 3 yıl önce Bigbaba Masada 29 Kasım 2008 Video (2)
Zuhal Topal Masada Frikik Avrupa 00:57
Zuhal Topal Masada Frikik Avrupa 9.058 izlenme - 3 yıl önce Zuhal Topal Masada Frikik Avrupa
Masada Havai Fişek Patlatan Dayılar 00:32
Masada Havai Fişek Patlatan Dayılar 736 izlenme - 3 yıl önce Masada Havai Fişek Patlatan Dayılar
Masada Havai Fişek Patlatan Dayılar 00:32
Masada Havai Fişek Patlatan Dayılar 577 izlenme - 10 ay önce Muhtemelen düğünde çekilmiş görüntüler ve masada havai fişek organizasyonu kötü sonuçlanıyor.
Süper Lig'de Erteleme Resmen Masada 05:33
Süper Lig'de Erteleme Resmen Masada 6 izlenme - 4 ay önce Antalyaspor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, havanın sıcak olması nedeniyle Antalya'nın maç oynanmaya müsait olmadığını belirterek, ligdeki ilk 2 maçın ileri bir tarihe ertelenmesini isteyeceklerini söyledi.
Masada Eğlenirken Taklaya Gelen Gençler 00:24
Masada Eğlenirken Taklaya Gelen Gençler 18 izlenme - 1 yıl önce Alkolünde etkisiyle masaya çıkıp eğlenmeye çalışan gençleri kötü bir sürpriz bekliyor.
Çeşitli Sanatçılar - Masada Rakımız Var 02:17
Çeşitli Sanatçılar - Masada Rakımız Var 46 izlenme - 4 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Masada Rakımız Var 02:17
Çeşitli Sanatçılar - Masada Rakımız Var 2 izlenme - 5 ay önce Çeşitli Sanatçılar - Masada Rakımız Var
Masada Yarış 2 01:40
Masada Yarış 2 5 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/masadayaris2.htm Eğlenceli bir oyun olan masada yarış oyunumuzun 2. versiyonunda hedef ve oyun kontrolleri aynı. Fakat bu sefer farklı olan yarışlarda kazandığınız paralar ve puanlar. Bunları kullanabiliyor.,yeni araçlar alabiliyor ve sahip olduğumuz aracın özelliğini yükseltebiliyoruz. Yön tuşları ile aracı kontrol edebilir,boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. Z tuşunu kullanarak nitrodan da faydalanabilirsiniz.. İyi Eğlenceler..
Masada Yarış 3 02:00
Masada Yarış 3 12 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/masadayaris3.htm Masada yarış oyunumuzun yeni serisin de Play seçeneği seçeçrek oyuna başlayabilir ve yön tuşlarını kullanarak aracı kontrol edebilir ve boşluk tuşu ile turbonuzu kullanabilirsiniz. Aracınız ile masanın üstündeki kalemler ,cetveller vb engelleri arabaya zarar vermeden geçmeniz gerekmektedir. İyi Eğlenceler..
Eş Arayanlar masada 00:42
Eş Arayanlar masada 350 izlenme - 4 yıl önce ekselans enteresan bir video paylaştı
Masada Yarış 2 01:40
Masada Yarış 2 42 izlenme - 3 yıl önce
John Zorn   Electric Masada TDM 09:56
John Zorn Electric Masada TDM 1 izlenme - 1 hafta önce TDM(Turkishworldmusic) kanalında; Azeri, Nogay, Çuvaş, Sibir, Altay, Yakut, Tuva, Kırgız, Kazak, Özbek, Türkmen, Uygur, Tatar, Kaşgay ve Anadolu Türk topluluklarının geleneksel ve folklorik müziklerinin yanısıra Türki devletlerinin öne çıkan şarkıcılarının en yeni ve en güzel şarkı klipleri... http://turkdunyasimuzik.blogspot.com
Bigbaba Masada  Video ( 1 ) 05:23
Bigbaba Masada Video ( 1 ) 23 izlenme - 3 yıl önce Bigbaba Masada 29 Kasım 2008 Video ( 1 )
Sarhoşların Masada durabilme çabası 00:06
Sarhoşların Masada durabilme çabası 34 izlenme - 1 yıl önce sarhoşların masada durabilme çabası
 Masada Olmaz  carlos 00:14
Masada Olmaz carlos 24 izlenme - 3 yıl önce Carlos Masada Olmaz
Rasim Ozan Hapşırdı Masada Bulunan Bardak Yıkıldı 03:38
Rasim Ozan Hapşırdı Masada Bulunan Bardak Yıkıldı 1.054 izlenme - 6 ay önce Rasim Ozan Hapşırdı Masada Bulunan Bardak Yıkıldı Derin futbol 01.06.2015 Derin Futbol'un sezon finali programına Rasim Ozan Kütahyalı'nın hapşırığı damgasını vurdu. Rasim Ozan Kütahyalı'nın hapşırığı sonrası masada bulunan bardak devrilirken, program yorumcuları bu olay sonrası dondu kaldı. Sinan Engin, stüdyoyu inleten hapşırık karşısında Rasim Ozan Kütahyalı'ya isyan etti. Diğer yorumcuların da yaşanan bu ilginç durum sonrası yaptığı espriler stüdyoda kahkaha dolu anların yaşanmasına sebep oldu.
Güzel Sunucu Kahvaltı Tabağını Masada Unuttu 00:16
Güzel Sunucu Kahvaltı Tabağını Masada Unuttu 60 izlenme - 5 ay önce Sabah programında kahvaltı tabağını kamera açısında unutan sunucu, tabağı ayağı ile gizlemeye çalıştı ama ekran başındakilerin dikkatinden kaçmadı.
Masada Havai Fişek Patlatan Dedelerin Hazin Sonu 00:41
Masada Havai Fişek Patlatan Dedelerin Hazin Sonu 298 izlenme - 2 yıl önce Cumanın gelişini perşembe akşamından kutlayan dedeler.
Güzel Sunucu Kahvaltı Tabağını Masada Unuttu 00:16
Güzel Sunucu Kahvaltı Tabağını Masada Unuttu 13 izlenme - 5 ay önce Sabah programında kahvaltı tabağını kamera açısında unutan sunucu, tabağı ayağı ile gizlemeye çalıştı ama ekran başındakilerin dikkatinden kaçmadı. İngiltere'de güne merhaba programı yapan Susanna Reid program öncesi yaptığı kahvaltının tabağını masa altında unuttu. Programın başlamasıyla kamera açısına giren tabağı far eden Reid onu ayağı ile gizlemeye çalışsada başarılı olamadı.