Hoşgeldiniz!

meltem cumbul

Dürdane'nin Yeğeni Meltem Cumbul 01:28
Dürdane'nin Yeğeni Meltem Cumbul 984 izlenme - 4 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Olamaz Meltem Cumbul! 00:43
Olamaz Meltem Cumbul! 141 izlenme - 4 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Meltem Cumbul - Seninleyim 1997 03:07
Meltem Cumbul - Seninleyim 1997 143 izlenme - 3 ay önce Meltem Cumbul'un 1997'deki ilk ve son single' ı Seninleyim.
Meltem Cumbul - Seninleyim (1997) 03:38
Meltem Cumbul - Seninleyim (1997) 59 izlenme - 2 ay önce Bildiğiniz gibi Meltem Cumbul, on parmağında on marifet bir sanatçımız. Çıkardığı Seninleyim adlı albümle bunu taa 1997'de kanıtlamış durumda zaten... Şarkı, İngiltere'ye Eurovision'da ikincilik getiren "Where Are You" adlı şarkıya, Şehrazat'ın yazdığı sözle oluşturulmuştur.
Meltem Cumbul - Ayrılık Ateşten Bir Ok 04:44
Meltem Cumbul - Ayrılık Ateşten Bir Ok 3.895 izlenme - 1 yıl önce Meltem Cumbul - Ayrılık Ateşten Bir Ok
Meltem Cumbul - Beyaz Giyme Söz Olur 04:46
Meltem Cumbul - Beyaz Giyme Söz Olur 316 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Makyaj Odası Şarkıları Çıkış Tarihi: 14.07.2009 Şarkı Sözleri (lyrics): Beyaz giyme söz olur Siyah giyme toz olur Gel beraber kaçalım Muradımız tez olur Salına da salına da gel Haydi yavrum dön dolaş yine bana gel Beyaz giyme tanırlar Seni yolcu sanırlar Zaten bende talih yok Seni benden alırlar Salına da salına da gel Haydi yavrum dön dolaş yine bana gel Alçak ceviz dalları Sıva beyaz kolları Kız (Yar) nereden geleyim Hep sarmışlar yolları Salına da salına da gel Haydi yavrum dön dolaş yine bana gel
Meltem Cumbul İçin Dostluk Bitti 00:55
Meltem Cumbul İçin Dostluk Bitti 136 izlenme - 4 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Çok Güzel Kız Meltem Cumbul 00:43
Çok Güzel Kız Meltem Cumbul 69 izlenme - 4 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Meltem Cumbul - Gezi Parkı Açıklama 03:24
Meltem Cumbul - Gezi Parkı Açıklama 2.142 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı Eylemlerinin 17. gününde
Oktay Kaynarca & Meltem Cumbul - Mavilim (1994) 01:41
Oktay Kaynarca & Meltem Cumbul - Mavilim (1994) 2.808 izlenme - 2 ay önce 1994 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve Oktay Kaynarca ile Meltem Cumbul'un yer aldığı şahsen benim ilk kez gördüğüm bu klip tadında ki görüntüler için Zagor'a sonsuz teşekkür ederiz. Nostaljik bir içerik olması nedeni ile beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler.
Huysuz Show - Meltem Cumbul (1997) 13:16
Huysuz Show - Meltem Cumbul (1997) 89 izlenme - 3 ay önce Huysuz Virjin'in belden aşağı sağlam espirileri ile Meltem Cumbul'u yerle bir ettiği programdan kesitimiz.
Meltem Cumbul - Mavilim (Yılan Hikayesi) 04:08
Meltem Cumbul - Mavilim (Yılan Hikayesi) 196 izlenme - 6 ay önce Eğlenceli bir klip izlemek isteyenlere Yılan Hikayesi için yeni bir klip... Şarkı Meltem Cumbul'dan "Mavilim"...Zeyno'nun Çok Söylediği Bir Türkü idi Yılan Hikayesinde... Mavilim mavişelim Tenhada buluşalım Kurban olduğum Allah Tez gönder kavuşalım Mavilim herg ediyo Hergini terk ediyo Hergin de başını yesin Yarim elden gidiyo Mavilim kalk gidelim Feneri yak gidelim Bizimle gelen olmaz Sılayı terk edelim
Meltem Cumbul Altın Küre Ödülleri Konuşması 00:47
Meltem Cumbul Altın Küre Ödülleri Konuşması 3.146 izlenme - 4 yıl önce Meltem Cumbul Altın Küre Ödülleri Konuşması
Olgun Şimşek Meltem Cumbul Sonsuz Aşk 04:01
Olgun Şimşek Meltem Cumbul Sonsuz Aşk 2.319 izlenme - 4 yıl önce
meltem cumbul - etek sarı 02:50
meltem cumbul - etek sarı 53.192 izlenme - 7 yıl önce meltem cumbul - etek sarı
Nasıl Buldun Beni Hala - Meltem Cumbul 00:40
Nasıl Buldun Beni Hala - Meltem Cumbul 53 izlenme - 4 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
meltem cumbul - etek sarı 02:20
meltem cumbul - etek sarı 8.240 izlenme - 6 yıl önce güzel söylemiş
Meltem Cumbul - Beni Cepten Ara (Beşik Kertmesi) 03:19
Meltem Cumbul - Beni Cepten Ara (Beşik Kertmesi) 77 izlenme - 6 ay önce Meltem Cumbul'un efsane şarkısı Beni Cepten Ara. Bu parçanın orijinal kaydını ilk yayında 8.bölümün bitiş jeneriğinde vermişlerdi lakin tekrarlarda o jeneriği kestikleri için temiz kaydını bulmak mümkün değil.
Meltem Cumbul Ne Demek İstedi? - Altın Küre 00:47
Meltem Cumbul Ne Demek İstedi? - Altın Küre 83 izlenme - 9 ay önce Altın Küre ödüllerinde ödül verecek diye bir sürü haber yapıldı, sonra gördük ki sayın Cumbul çıktı, şovunu yaptı ve gerisin geriye sahneden ayrıldı. Aklımda kalan soru şu oldu: "mesajı neydi gösterinin?" Anlam verebilen var mı?
Mahallenin Muhtarları - Meltem Cumbul Röportajları (1993) 49:03
Mahallenin Muhtarları - Meltem Cumbul Röportajları (1993) 17 izlenme - 2 ay önce Mahallenin Muhtarları dizisinin 2.sezon başlangıcı öncesinde Meltem Cumbul'un sunuculuğu,Kandemir Konduk başta olmak üzere dizi ekibi ile röportajları,Elif Acehan'ın sokak röportajları,Perran Kutman,Aykut Oray,Ayşen Gruda,Güner Ümit,Ahmet Gülhan gibi isimlerin dizi hakkındaki görüşleri ve tabii ki Meltem Cumbul'un çıtır halleri.İşte bunların hepsi burada
Golden Globes Meltem Cumbul Altın Küre Ödülleri Konuşması 00:47
Golden Globes Meltem Cumbul Altın Küre Ödülleri Konuşması 162 izlenme - 4 yıl önce
meltem cumbul arabada frikik 00:37
meltem cumbul arabada frikik 41.284 izlenme - 6 yıl önce meltem cumbul arabada frikik
meltem cumbul etek sarı 02:50
meltem cumbul etek sarı 30.537 izlenme - 7 yıl önce meltem cubmul etek sarı sen etekten sarısın şarkı sözleri Etek Sarı Sen Etekten Sarısın Etek sarı sen etekten sarısın Kurban olam beydağının karısın Sordum sual ettim kimin yarısın Ben sormadan dolu gibi döküyü Bir köynek diktirdim kolu düğmeli Herkes kaderine boyun eğmeli Deli gönlüm çirkine bel bağlama Sevdiğin yar Malatya'yı değmeli Bir köynek diktirdim hasa bezinden Alem düşman oldu senin yüzünden Eğer gurbet ele gider dönersem Ahdım vardır öpeceğim yüzünden
meltem cumbul etek sarı 04:15
meltem cumbul etek sarı 13.373 izlenme - 5 yıl önce meltem cumbul etek sarı
  Meltem Cumbul: ‘Her Birimiz She-Man Olduk’ 04:38
Meltem Cumbul: ‘Her Birimiz She-Man Olduk’ 779 izlenme - 2 yıl önce Meltem Cumbul, “Kadın İşi Banka Soygunu” filmiyle sinemaseverlerle buluşacak Kadın İşi Banka Soygunu” filmiyle 17 Ocak’ta sinemaseverlerle buluşacak olan ünlü oyuncu Meltem Cumbul, filmdeki kadın dayanışmasından etkilendiğini belirtti. “Kadın İşi Banka Soygunu” filmiyle 17 Ocak’ta sinemaseverlerle buluşacak olan ünlü oyuncu Meltem Cumbul, filmdeki kadın dayanışmasından etkilendiğini belirterek, “Filmde Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu’yla beraber güçlerimizi birleştirdik ve her birimiz she-man olduk” dedi. Meltem Cumbul’un, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu ile başrollerini paylaştığı yeni filmi “Kadın İşi Banka Soygunu”, 17 Ocak’ta vizyona giriyor. Acemi bir banka soygunu macerasının anlatıldığı filmde, ön planda tutulan arkadaşlık ve kadın dayanışmasından etkilendiğini saklayamayan Meltem Cumbul, “Kadınlar bir araya geldiğinde başka güçleri ortaya çıkıyor, kimseye ihtiyaçları olmadan da dimdik ayakta durabilecek güce sahipler. Bu film tam da bunu anlatıyor, biz 4 kadın bir araya geldik, adeta Voltran’ı oluşturduk ve her birimiz she-man olduk” şeklinde konuştu. “GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRDİK, SHE-MAN OLDUK” Meltem Cumbul; yeni filmi “Kadın İşi Banka Soygunu”nda, borçları nedeniyle işini kaybeden, kocası tarafından terk edilmiş, çocuğuyla anne evinde yaşamak zorunda kalmış, bir taraftan da ciddi sağlık problemleri ile boğuşan Gülay karakterini canlandırıyor. Senaryoda en çok arkadaş dayanışmasından etkilendiğini belirten Cumbul; arkadaşları sayesinde ayakta durabilen Gülay’a kendisini çok yakın hissettiğini söyledi. Meltem Cumbul, sağlam arkadaşlıkların, kendisinin hayattaki en değerli hazinesi olduğunu belirterek, “Filmde Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu’yla beraber güçlerimizi birleştirdik ve her birimiz she-man olduk” dedi. Sıcak bir ekiple çalıştıkları için o samimiyetin filme de yansıdığını düşünen Meltem Cumbul, diğer rol arkadaşları Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu’yla enerjilerinin çok tuttuğunu, özellikle banka soyma sahnelerini çekerken çok eğlendiklerini belirtti. Cumbul, aynı zamanda usta oyuncular Meral Çetinkaya ve Ayten Uncuoğlu’yla birlikte böylesine güzel bir projede yer almaktan da mutluluk duyduğunu ifade etti. FİLM, 17 OCAK’TA SİNEMALARDA Meltem Cumbul, “Her insanın zor zamanları olur, ben de bu film çekilirken çok kolay dönemlerden geçmiyordum. Belki de bu yüzden bazı duyguları yansıtmam her zamankinden biraz daha kolay olmuştur. Asıl önemli olan da bu çalkantılı dönemlerde kimlerin yanınızda kalabildiğidir” dedi. Cumbul, “Kadın İşi Banka Soygunu”nu izleyen herkesin, kişinin geride bırakacağı en güzel miraslardan birinin arkadaşlık olduğunu fark edeceklerini de sözlerine ekledi. TAFF Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini A. Taner Elhan’ın yaptığı, 17 Ocak 2014, Cuma günü beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak “Kadın İşi Banka Soygunu”nda Ferit Aktuğ, Erdal Cindoruk, Ayşen İnci, ve Gökçe Eyüboğlu da performansıyla göz doldururken; Sadi Celil Cengiz ve Murat Güven Akpınar konuk oyuncu, Ali Erkin Saltukoğlu ise, çocuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacak.
Oktay Kaynarca & Meltem Cumbul - Mavilim (1994) 01:41
Oktay Kaynarca & Meltem Cumbul - Mavilim (1994) 238 izlenme - 6 ay önce 1994'te Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca'nın sunuculuğunu yaptığı Kanal D televizyonunda yayınlanan "Nereden Başlasak Nasıl Anlatsak" adlı programda Arif Sağ'ın konuk olduğu bölümden alınmıştır. Bu programın her bölümünde konuk ettikleri sanatçılarla bağlantılı olarak bu tür skeçlere yer verilirdi.
Golden Globe'da Cumbul'dan Atatürk'ün sözleriyle dünyaya barış mesajı 00:47
Golden Globe'da Cumbul'dan Atatürk'ün sözleriyle dünyaya barış mesajı 183 izlenme - 4 yıl önce Golden Globe'da Cumbul'dan Atatürk'ün sözleriyle dünyaya barış mesajı
meltem cumbul - etek sari [yürekyakan ad] 02:50
meltem cumbul - etek sari [yürekyakan ad] 2.554 izlenme - 4 yıl önce www.yurekliler-fm.co.de www.facebook.com/yurekyakan.ad
meltem cumbul - etek sarı sen etekten sarı 01:50
meltem cumbul - etek sarı sen etekten sarı 29.219 izlenme - 6 yıl önce rip upload by dereli67
meltem cumbul - ayrılık ateşten bir ok 04:44
meltem cumbul - ayrılık ateşten bir ok 9.229 izlenme - 5 yıl önce by sefer