Hoşgeldiniz!

merhamet izle

Merhamet 8. Bölüm Fragman 01:10
Merhamet 8. Bölüm Fragman 89 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 8. Bölüm Fragman
Narin, Atıf'a Sığındı! (Merhamet) 04:26
Narin, Atıf'a Sığındı! (Merhamet) 1.402 izlenme - 3 yıl önce Fırat'la Aralarında Bir Şey Olmadığını İspatlamak İçin Atıf'la İlişkisi Olduğunu Söyleyen Narin, Bakın Deniz'leri Nasıl Atlattı....
Merhamet 6. Bölüm Fragmanı 01:01
Merhamet 6. Bölüm Fragmanı 602 izlenme - 3 yıl önce Narin'in hayatı patronu Erol'un bir dayatması sonucu iyice karışıyor. Fırat'ın bankasının aldığı önemli bir karar, Sermet'in hiç hoşuna gitmeyecektir.
Merhamet 6. Bölüm Fragmanı 01:01
Merhamet 6. Bölüm Fragmanı 647 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 6. bölüm fragmanı
Merhamet 3. Bölüm Fragmanı 00:54
Merhamet 3. Bölüm Fragmanı 319 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 3. Bölüm fragmanı 27 şubat 2013
Merhamet 7. Bölüm Fragmanı 00:59
Merhamet 7. Bölüm Fragmanı 326 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 7.Bölüm Fragmanı
Merhamet 3. Bölüm Fragmanı 00:54
Merhamet 3. Bölüm Fragmanı 174 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 3. Bölüm fragmanı 27 şubat 2013
Merhamet 4. Bölüm Fragmanı 00:57
Merhamet 4. Bölüm Fragmanı 106 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 4. Bölüm Fragmanı (6 Mart 2013)
Merhamet 5. Bölüm Fragmanı 01:03
Merhamet 5. Bölüm Fragmanı 79 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 5. Bölüm fragmanı
Irmak'ın Bulunma Sahnesi (Merhamet) 02:58
Irmak'ın Bulunma Sahnesi (Merhamet) 396 izlenme - 2 yıl önce Sermet, Moskof Recep'i sıkıştırıp sorgulamasındna sonra Irmak'ın olduğu yeri öğrenirler ve alırlar..
Merhamet 40.Bölüm Fragmanı 00:54
Merhamet 40.Bölüm Fragmanı 63 izlenme - 2 yıl önce Merhamet, Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle
Merhamet 38.Bölüm Fragmanı 00:40
Merhamet 38.Bölüm Fragmanı 48 izlenme - 2 yıl önce Merhamet, Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle
Merhamet 4. Bölüm Fragmanı 00:56
Merhamet 4. Bölüm Fragmanı 1.678 izlenme - 3 yıl önce Genç Narin ile Fırat arasında yavaş yavaş bir yakınlık başlarken, Deniz’in de Narin’in kardeşinin sevgilisi Fırat'ı, geçmişten tanıdığına dair şüpheleri gittikçe artıyor. Deniz ve Narin, çiftlikteki zorunlu misafirlikleri sırasında küçük Rus kızı Galina’nın hikayesinin, hiç de Sermet’in anlattığı gibi olmadığını keşfederler. Yaslıhan’da büyük bir takımın yetkilisinin seyredeceği maç arifesinde Mehmet’in ayağından vurulması ailenin bütün umutlarını yıkmıştır. Mehmet’in futbol hayatının sürüp sürmeyeceği doktorların tetkikleri sonucu ortaya çıkacaktır. Genç Narin ile okuldan tatil için kasabaya gelmiş olan Fırat’ın yolları hastanede tekrar kesişir ve aralarında yavaş yavaş bir yakınlık doğar. Babür gizlice görüşmeye başlayan genç aşıkları izlemektedir. Çocukluğundan beri nefret ettiği Fırat’ın hayallerindeki kızı çalmasına izin vermeyecektir. Mahalle komşuları olan Narin’i sert bir dille uyarır. Zamanı gelince genç kızı ailesinden istetmeyi kafasına koymuştur. Fırat ve Narin’in ise dünya umurlarında değildir. Deniz'in, Narin'in, kardeşinin sevgilisi Fırat'ı, geçmişten tanıdığına dair şüpheleri gittikçe artmaktadır.
Merhamet 29. Bölüm Fragmanı 00:35
Merhamet 29. Bölüm Fragmanı 840 izlenme - 2 yıl önce Merhamet 29. Bölüm Fragmanı
Merhamet 10. Bölüm Fragmanı 00:46
Merhamet 10. Bölüm Fragmanı 332 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 10. Bölüm Fragmanı
Merhamet 16. Bölüm Fragmanı 00:52
Merhamet 16. Bölüm Fragmanı 16 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 16. Bölüm Fragmanı
Merhamet 6. Bölüm Fragmanı 00:57
Merhamet 6. Bölüm Fragmanı 1.647 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 6. Bölüm Fragmanı
Merhamet 2.Bölüm Fragmanı 00:45
Merhamet 2.Bölüm Fragmanı 132 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 2.Bölüm Fragmanı
Merhamet Dizisinin İlk Fragmanı! 01:11
Merhamet Dizisinin İlk Fragmanı! 3.167 izlenme - 3 yıl önce Kanal D`nin yeni dizisi Özgü Namal`ın da başrolünde oynadığı Merhamet dizisinin ilk bölüm fragmanı Merhamet; küçük bir kasabadan çıkma yoksul bir kız çocuğu olan Narin’in, bu koca dünyada azim ve inatla tutunuş hikayesidir. Narin yalnızca azmi ve başarısı sayesinde bütün zorluklardan, engellerden sıyrılıp, hiçbir destek ve torpil olmaksızın, kendi çabası ve alnının akıyla bir yerlere gelebilmiş genç bir kadın olacaktır. Acımasız ailesinin ve büyük şehrin darbelerine göğüs gerebilmiş büyük bir kahramandır. Öykü küçük bir kasabada başlar ve İstanbul’a uzanır. Narin’in İstanbul’a geliş hikayesi epey çetrefilli olsa da, her nasılsa İstanbul’da talih yüzüne gülmüş, daha ayağını bastığı gün kafasını sokacak bir yer bulmuştur. İstanbul’da birinci ayın sonuna gelindiğinde ise Narin sonunda bir iş bulmuş ve ev kirasını ödeyebilecek duruma gelmeyi başarmıştır. Ancak ağlarını örmekte olan kader onun yolunu yalnız bir burjuva kızı olan Deniz’le kesiştirir ve bu iki kız o günden sonra birbirine kenetlenirler. Deniz Narin’i şehir yaşamına, Narin de Deniz’i bir dostluğun sıcaklığına alıştırır. Gel zaman git zaman bu iki kız, ev arkadaşlığından, en yakın dostluğa doğru uzanan bir yolda uzun süre el ele yürür. Yolları ayrılsa da elleri hiç ayrılmaz. Deniz’in kıskanç küçük kardeşi Irmak ise Narin’e kaptırdığı ablasını geri almaya kararlı İsviçre’de sürdürdüğü rahat ve lüks hayatından feragat edip İstanbul’a kesin dönüş yapar. Irmak tek başına dönmemiştir, kolunda bir de yakışıklı, başarılı, banka Genel Müdür Yardımcısı Fırat vardır. Fakat Narin o Fırat’ın kendi eski aşkı -o Fırat olduğunu anlar ve kendisini tanımamış olmasının acısını günlerce çeker. Bir de yetmezmiş gibi çalıştığı hukuk firması Fırat’ın kredi verdiği karanlık bir adam olan Sermet Karayel’in davasını almış ve konu ile Narin’i görevlendirmiştir. Sermet de geçmişten gelen bir karakterdir. Narin durumun hiç de sandığı gibi olmadığını zamanla anlayacak ve eski aşk küllerinden bir fırtına şeklinde yeniden doğacaktır. Fakat geçmişin gölgeleri Narin’in peşini bırakacak mıdır acaba?
Merhamet 1. Bölüm Fragmanı 01:11
Merhamet 1. Bölüm Fragmanı 1.058 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 1.bölüm Fragmanı Yayınlanmıştır. Kaliteli Formatta Merhamet 1.bölüm Fragmanı Sitemizdeki Yerini Almıştır.. merhamet; Küçük Bir Kasabadan Çıkma Yoksul Bir Kız Çocuğu Olan Narin'in, Bu Koca Dünyada Azim Ve İnatla Tutunuş Hikayesidir. narin Yalnızca Azmi Ve Başarısı Sayesinde Bütün Zorluklardan, Engellerden Sıyrılıp, Hiçbir Destek Ve Torpil Olmaksızın, Kendi Çabası Ve Alnının Akıyla Bir Yerlere Gelebilmiş Genç Bir Kadın Olacaktır. Acımasız Ailesinin Ve Büyük Şehrin Darbelerine Göğüs Gerebilmiş Büyük Bir Kahramandır. Öykü Küçük Bir Kasabada Başlar Ve İstanbul'a Uzanır. narin'in İstanbul'a Geliş Hikayesi Epey Çetrefilli Olsa Da, Her Nasılsa İstanbul'da Talih Yüzüne Gülmüş, Daha Ayağını Bastığı Gün Kafasını Sokacak Bir Yer Bulmuştur. istanbul'da Birinci Ayın Sonuna Gelindiğinde İse Narin Sonunda Bir İş Bulmuş Ve Ev Kirasını Ödeyebilecek Duruma Gelmeyi Başarmıştır. Ancak Ağlarını Örmekte Olan Kader Onun Yolunu Yalnız Bir Burjuva Kızı Olan Deniz'le Kesiştirir Ve Bu İki Kız O Günden Sonra Birbirine Kenetlenirler. deniz Narin'i Şehir Yaşamına, Narin De Deniz'i Bir Dostluğun Sıcaklığına Alıştırır. Gel Zaman Git Zaman Bu İki Kız, Ev Arkadaşlığından, En Yakın Dostluğa Doğru Uzanan Bir Yolda Uzun Süre El Ele Yürür. Yolları Ayrılsa Da Elleri Hiç Ayrılmaz. deniz'in Kıskanç Küçük Kardeşi Irmak İse Narin'e Kaptırdığı Ablasını Geri Almaya Kararlı İsviçre'de Sürdürdüğü Rahat Ve Lüks Hayatından Feragat Edip İstanbul'a Kesin Dönüş Yapar. ırmak Tek Başına Dönmemiştir, Kolunda Bir De Yakışıklı, Başarılı, Banka Genel Müdür Yardımcısı Fırat Vardır. Fakat Narin O Fırat'ın Kendi Eski Aşkı -o Fırat Olduğunu Anlar Ve Kendisini Tanımamış Olmasının Acısını Günlerce Çeker. Bir De Yetmezmiş Gibi Çalıştığı Hukuk Firması Fırat'ın Kredi Verdiği Karanlık Bir Adam Olan Sermet Karayel'in Davasını Almış Ve Konu İle Narin'i Görevlendirmiştir. Sermet De Geçmişten Gelen Bir Karakterdir. narin Durumun Hiç De Sandığı Gibi Olmadığını Zamanla Anlayacak Ve Eski Aşk Küllerinden Bir Fırtına Şeklinde Yeniden Doğacaktır. Fakat Geçmişin Gölgeleri Narin'in Peşini Bırakacak Mıdır Acaba? yapımcı: Most Productıon yönetmen: Gül Oğuz, M. Çağatay Tosun eser: Hande Altaylı senaryo: Mahinur Ergun görüntü Yönetmeni: Hakan Okumuş müzik: Tamer Çıray oyuncular: Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu, Yasemin Allen Ve Ceren Balıkçı merhamet İlk Bölümüyle Çok Yakında Kanal D Ekranlarında Sizlerle Buluşacak. İyi Seyirler Dileriz.
Merhamet 28. Bölüm Fragmanı 00:41
Merhamet 28. Bölüm Fragmanı 863 izlenme - 2 yıl önce Merhamet 28. Bölüm Fragmanı
Merhamet 5. Bölüm Fragmanı 01:02
Merhamet 5. Bölüm Fragmanı 967 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 5. Bölüm Fragmanı
Merhamet 26. Bölüm Fragmanı 00:42
Merhamet 26. Bölüm Fragmanı 289 izlenme - 2 yıl önce Merhamet 26. Bölüm Fragmanı
Merhamet 12. Bölüm Fragmanı 00:55
Merhamet 12. Bölüm Fragmanı 245 izlenme - 3 yıl önce Merhamet
Merhamet 30. Bölüm Fragmanı 00:50
Merhamet 30. Bölüm Fragmanı 183 izlenme - 2 yıl önce Merhamet 30. Bölüm Fragmanı
Merhamet 29. Bölüm Fragmanı 00:35
Merhamet 29. Bölüm Fragmanı 98 izlenme - 2 yıl önce Merhamet 29. Bölüm Fragmanı
Merhamet 28. Bölüm Fragmanı 00:41
Merhamet 28. Bölüm Fragmanı 96 izlenme - 2 yıl önce Merhamet 28. Bölüm Fragmanı
Merhamet 31. Bölüm Fragmanı 00:49
Merhamet 31. Bölüm Fragmanı 93 izlenme - 2 yıl önce Merhamet 31. Bölüm Fragmanı
Merhamet 16. Bölüm Fragman 00:52
Merhamet 16. Bölüm Fragman 89 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 16. Bölüm Fragman
Merhamet 15. Bölüm Fragmanı 00:59
Merhamet 15. Bölüm Fragmanı 46 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 15. Bölüm Fragmanı