Hoşgeldiniz!

mighty morphin power rangers

Mighty Morphin Power Rangers - Soundtrack 30:43
Mighty Morphin Power Rangers - Soundtrack 127 izlenme - 3 ay önce Müthiş dizinin efsane müzikleri. Ron Wasserman ustaya saygılar. Toplam 11 parça ve 30 dakika. Sırasıyla; 1.TV Show Opening 2.Zords (Instrumental) 3. I Will Win 4. We Need a Hero 5. I Know A Place 6. Fight 7. 5-4-1 8. Combat 9. Go Green Ranger Go! (Rita Version) 10. White Ranger Tiger Power 11. Bulk and Skull Theme
Mighty Morphin Power Rangers Zord Dönüşümleri 10:14
Mighty Morphin Power Rangers Zord Dönüşümleri 29 izlenme - 3 ay önce 93 yapımı Power Rangers dizisinin ilk serisi olan "mighty morphin" serisinden bazı görüntüler.Düşmana karşı koyamayınca güçlerini birleştirlerdi,benim çocukluğumdan aklımda kalan megazord ama bir çok zord çeşiti varmış battlezords,ultrazords...böyle gidiyor.
Mighty Morphin Power Rangers Pembe Ranger Transferi 05:27
Mighty Morphin Power Rangers Pembe Ranger Transferi 278 izlenme - 7 ay önce Mighty Morphin Power Rangers'ta Pembe Ranger Kimberly Finali Diyebiliriz Bu Bölüme Kate Power Rangers Pembe Kristalini Kötü Cadı Redpulsa'dan Kaçırıyor ve Zordon'un Yanına Işınlanıyor,Sanırım ki Kimberly (Pembe Ranger)Kristalini Kate'ye Vermeye Israr Edince Kate 2.Pembe Power Rangers Oluyor.
Mighty Morphin Power Rangers Dragonzord Evrimleri 03:39
Mighty Morphin Power Rangers Dragonzord Evrimleri 134 izlenme - 7 ay önce Dragonzord Dragonzord Savaş Modu Mega Dragonzord yeşil ranger'ın meşhur zordu dragonzord'un evrimleri ve bölümlerini izleyelim şimdi de
Mighty Morphin Power Rangers Dragonzord'un Doğuşu 00:15
Mighty Morphin Power Rangers Dragonzord'un Doğuşu 50 izlenme - 6 ay önce Dragonzord Rita Pepulsa Cadısının işi gereği yeşil ranger'ı kandırınca zordu da oluyor hali ile şimdi dragonzordun doğuşunu izleyelim.
Mighty Morphin Power Rangers Megazord vs Dragonzord 01:34
Mighty Morphin Power Rangers Megazord vs Dragonzord 144 izlenme - 6 ay önce Power Rangersların Meşhur Zordları Megazord ve Yeşil Ranger'ın Meşhur Dragonzord'u Birbirine Giriyor Sonuçlarını Şimdi İzliyoruz Efenim K.O Fight :)
Mighty Morphin Power Rangers Ultrazordları (3 Sezon) 02:24
Mighty Morphin Power Rangers Ultrazordları (3 Sezon) 24 izlenme - 7 ay önce Ultrazord Ninja Ultrazord Shogun Ultrazord Hatırladığım Kadarı ile Megazordların Bir Değişimi Olan Zord Türü Ultrazord Megazord'lar İşe Yaramadığında Ultrazord Evrimi Başlardı ve Canavarları Etkisiz Hale Getirirlerdi
Mighty Morphin Power Rangers Reklamları (1990) 05:57
Mighty Morphin Power Rangers Reklamları (1990) 72 izlenme - 7 ay önce 1990 Mighty Morphin Power Rangers yılı olduğu için Bandaı oyuncaklarından, Megazord oyuncakları, Gameboy, Sega Atari oyunlarına kadar oyunları piyasaya sürüldü.
Mighty Morphin' Power Rangers The Movie (1995) 02:03
Mighty Morphin' Power Rangers The Movie (1995) 2.020 izlenme - 4 yıl önce Amy Jo Johnson, Karan Ashley, Nicholas Bell, Johnny Yong Bosch, Steve Cardenas, Gabrielle Fitzpatrick, Jason David Frank, Paul Freeman, Jason Narvy, Paul Schrier, Ve David Yost Oyuncular The Movie Mighty Morphin 'Power Rangers için Trailer. Bryan Spicer Yönetmen.
Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezon Bölüm Kesitleri 05:03
Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezon Bölüm Kesitleri 279 izlenme - 7 ay önce Power Rangers'da bu sefer Rito Revolto adında iskeletor'a benzer bir düşman çıkıyor.Aniden Gökyüzünden ateş gibi düşen bu iskeletimsi canavar Rito Revolto zordlarını yok ediyor aniden power rangerların.Muhtemelen Başka Gezegen'e gidip power rangers buluyorlar.bu rangers hatırladığım kadarı ile kristalleri koruyordu geldi mi yeni zordlar yepisyeni zordlar:) ve yeni ninja rangerlar :) ve rito retvolvo'nun kedi cinsi kızı(catherine sutherland)beyaz ranger'a komplo uyguluyor.Bu uygulama kimberly'e de geçince rangerlar olayı farkediyor tabii haliyle :) Lord Zedd ile Beyaz ranger çekişmesi burada başlıyor çünkü kedi kız pembe ranger kimberly'nin gücünü aldı.Yine Geldi Yeni Zordlar :) ve Kimberly Gidiyor ve yeni kız ya da kedi kızımız catherine sutherland pembe ranger oluyor kesin iyi bişey olmuş affetmişlerdir kedi kızı :) ve gelelim mighty morphin alien/yani uzaylı rangerlara)evet uzaylı rangerlar çünkü Lord Zedd yine akıllı durmadı rangerları çocuk haline dönüştürdü :) ki bence çocuk izleyicilerin etkisi var bu değişimin :)Artık Uzaylı rangerlar'ın zamanı Power rangerlara yardım etmek için geldiler :) hali ile uzaylı olunca yeni bir zord oluştu tabii :) Goldar ve rito revoltvo(yani iskeletor)power rangers ana karargahına bomba yerleştiriyorlar.Alien rangerlar'ın işi bitti Power rangerlar ile teşekkür ederken,Lord Zedd ve Rita yine hınzırlık peşinde :) Hiç acıma yok mu bu Lord Zedd de tam bir diktatör havası var rangerların ana karargahını yok etti.Bundan sonra ne mi oldu derseniz Power rangers Zeo bölümü Türkiye de yayınlanır artık RTÜRK ne istedi ise Power Rangersımızdan hemen sansürler ve yasaklar tabii bizim için hayat bitmiştir yeni bilgisayar çağı geldiğinde de biz power rangerlar'ın meğer 2013'ü kadar devam ettiğini öğrenip hayal kırıklığına uğrayacağız bu masal da burda biter :)
Mighty Morphin Power Rangers - Aksiyon Sahneleri 03:53
Mighty Morphin Power Rangers - Aksiyon Sahneleri 287 izlenme - 7 ay önce 90lı yılların en güzel dizisiydi tabi bana göre o yıllarda ben yeşilim sen kırmızı rangersın diye azmı birbirimize atarlanırdık hey gidi hey power rangerlar zorda kalınca robotları çağırırlardı en fiyakalısıda yeşil rangerdı tabii ki son hep genelde hep aynı olurdu rangerlar kazanırdı nostaljiyi seven sevdiren site..
Mighty Morphin Power Rangers 1.Sezon Bölüm Kesitleri 04:00
Mighty Morphin Power Rangers 1.Sezon Bölüm Kesitleri 266 izlenme - 7 ay önce Mighty Morphin Power Rangers 1.Sezon Bölümlerini İzleyeceğiz Şimdi de Yeşil Ranger ve Power Rangersların Dövüşlerini,Zordları ve Goldar ile olan bölmüler izleyeceğiz Yeşil Ranger Tommy ile alakalı zaten 1.sezon Zord Dövüşlerini de Unutmamak Lazım :)
Mighty Morphin Power Rangers 2.Sezon Bölüm Kesitleri 05:03
Mighty Morphin Power Rangers 2.Sezon Bölüm Kesitleri 128 izlenme - 7 ay önce 2.Sezonda ise Yeşil Ranger Lord Zedd'e Meydan Okuyor ama acısını elbet çıkarıyor Lord Zedd,sonrası malum beyaz ranger oluyor Zordon'un Yardımı ile ve tabii ki yeni zordlar geliyor ve hemen sonra 3 yeni ranger geliyor yeni sarı,kırmızı ve siyah değişimi oluyor Rita Repulsa Lord Zedd'i Hayata Döndürüyor ve öpücük'ü hak ediyor Beyaz ve yeşil karşılaşması 2.sezonda başlıyor ve sanırsam Lord zedd tarafından kimberly geçmişe gidiyor rangerlarda hemen peşinden tabii ve yeni megazord'u ve Lord Zedd partisini görüyoruz
Mighty Morphin Power Rangers 1.Sezon Zordları 03:13
Mighty Morphin Power Rangers 1.Sezon Zordları 81 izlenme - 7 ay önce Orjinal Megazord Dragonzord (Orijinal) Dragonzord Savaş Modu Mega Dragonzord Ultrazord Mighty Morphin Power Rangers 1.Sezonunda Tüm Zordların Dönüşümlerini ve Nasıl Ortaya Çıktığını İzliyoruz.Yeşil Ranger'in Dragonzord ve Dragonzord Evrimleri,Power Rangers'ların Megazord'u ve Megazord Evrimlerinden Ultrazord Evrimlerini İzleyelim Şimdi de.
Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezon Zordları 05:22
Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezon Zordları 31 izlenme - 7 ay önce Ninjazord Shogunzord Shogun Falcon Megazord Thunderzord UltraNinjazord UltraShogunzord Mighty Morphin Power Rangers 3.Sezonunda Tüm Zordların Dönüşümlerini ve Nasıl Ortaya Çıktığını İzliyoruz.Görüntü Kalitesi Düşük ama idare edin nasıl olsa nostaljik bir video
Mighty Morphin Power Rangers - İlk Megazord Dönüşümü 02:15
Mighty Morphin Power Rangers - İlk Megazord Dönüşümü 34 izlenme - 7 ay önce Power Rangerlar'ın İlk Dövüşü Goldar ile oluyor. Bu dövüş sırasında ilk Megazordu ve Megazord dönüşümünü izleyeceğiz.
Show Tv Power Rangers Serileri (Bonus Kronolojik Power Rangers Değişimleri) 02:46
Show Tv Power Rangers Serileri (Bonus Kronolojik Power Rangers Değişimleri) 719 izlenme - 7 ay önce ABD'de 1993 yılında dizinin ilk serisi olan Mighty Morphin Power Rangers başlamıştır. İlk Rangerların renkleri, değişim sırasına göre; siyah, pembe, mavi, sarı ve kırmızıdır. Daha sonradan, önce yeşil sonra da beyaz eklenmiştir. Ülkemizde 1990'lı yılların ortalarında Show TV'de Mighty Morphin Power Rangers'ın üç sezonu da yayınlanmıştır. Yine Show TV'de serinin dördüncü sezonu Power Rangers Zeo'nun bir bölümü yayınlanmış, daha sonraları RTÜK tarafından çocukları olumsuz etkilediği gerekçesiyle yayını ülkede durdurulmuştur. Mighty Morhin Power Rangers, Power Rangers'ın 1993-1996 yılında yayınlanan ilk serisidir. Toplamda üç sezon sürmüştür ve en uzun süren Power Rangers serisidir. Dizi Türkiye'de kronoloji sırasıyla Show TV, Fox Kids, Jetix, Disney XD ve Nickelodeon kanalında gösterime girmiştir. Siyah Ranger: İlk önce Zack Taylor daha sonra Adam Park. Pembe Ranger: İlk önce Kimberly Hart daha sonra Cathrine Hillard. Mavi Ranger: Billy Cranston. Karakter değiştirmeyen ve ana Ranger karakterlerinden olan tek Ranger Mavi Ranger'dır. Sarı Ranger: İlk önce Trini Kwan, daha sonra Aisha Campbell. Kırmızı Ranger: İlk önce Jason Lee Scott, daha sonra Rocky DeSantos. Yeşil ve Beyaz Ranger: Tommy Oliver. Mighty Morphin Power Rangers(3 Sezon) Mighty Morphin Alien Rangers Power Rangers Zeo bir zamanlarin en ilgi çeken dizisi.Gençlerin en sevilen ve ilgisi büyük olan Efsaneci Power Rangers vaidin yasaroglu youtube kullanıcısına teşekkürlerr.
Mighty Morphin Power Rangers Beyaz Kaplan Zord ve Mega Kaplanzord 05:50
Mighty Morphin Power Rangers Beyaz Kaplan Zord ve Mega Kaplanzord 16 izlenme - 7 ay önce Beyaz Rangers 3 Düşmana Yakalanmış Zordu Olan Beyaz Kaplanı Kullanıyor ve düşmana saldırınca etkisini az gösterdiği için yere yığılıyor hemen çünkü kaplanzord'un üçüne birden gücü yetmiyor sonuç olarak zordon kalesinden diğer zordları gönderiyor ve birleşiyorlar ortaya çıkan zord ise Mega Kaplanzord.
Mighty Morphin Power Rangers Dragonzord ve Yeşil Ranger 00:14
Mighty Morphin Power Rangers Dragonzord ve Yeşil Ranger 290 izlenme - 7 ay önce Mighty Morphin Power Rangers'da yeşil ranger ve Dragonzord'u ilk defa yanyana göreceğiz bu video da...bir nevi dragonzord'u tanıyoruz iyi seyirler :) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/182453/mighty-morphin-power-rangers-dragonzord-evrimleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/172583/mighty-morphin-power-rangers-megazord-vs-dragonzord http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/185154/mighty-morphin-power-rangers-2-sezon-thunderzord-vs-dragonzord
Mighty Morphin Power Rangers (1995 - 92 dk) 01:31:40
Mighty Morphin Power Rangers (1995 - 92 dk) 199 izlenme - 3 ay önce Asırlar önce “Zordon” adıyla tanınan boyutlar arası bir varlık kötülüğe karşı açtığı mücadeleyi yöneteceği kumanda merkezini kurmak için Melekler Şehrine gelir. Çok güvendiği yardımcısı Alpha 5 |in de yardımı ile yüce üstat Zordon, altı genç bulur ve onlara üstün güçler vererek dövüşebilme yeteneği verir Yapımı : 1995 – ABD , Japonya Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Fantastik Süre: 95 Dak. Yönetmen : Bryan Spicer Oyuncular : Clémence Poésy , Amy Jo Johnson , Jason David Frank , Paul Freeman , David Yost http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/147384/mighty-morphin-power-rangers-the-movie-1995-fragman http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/156835/mighty-morphin-power-rangers-kamera-arkasi-goruntuleri-1995-vhs http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/194653/shampoo-trouble-mighty-morphin-power-rangers-soundtrack-1995 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/194654/mighty-morphin-power-rangers-the-movie-1995-sega-atari-oyunu Ve şimdi de Mighty Morphin Power Rangers Filmini paylaşıyorum Türkçe Dublajlı olarak iyi seyirler.
HBG Music Mighty Morphin Power Rangers - Theme Song (rock/metal Cover) Hbg Music 03:53
HBG Music Mighty Morphin Power Rangers - Theme Song (rock/metal Cover) Hbg Music 115 izlenme - 1 yıl önce Power Rangers theme song rock&metal cover version.
Mighty Morphin Power Rangers Megazordları (3 Sezon İçerir) 05:08
Mighty Morphin Power Rangers Megazordları (3 Sezon İçerir) 159 izlenme - 6 ay önce Sezon 1 - Megazord&Dragonzord Sezon 2 - Thunder Megazord & Tigerzord Sezon 3 - Ninja Megazord/Shogun Megazord&Falconzord
Mighty Morphin Power Rangers - Kamera Arkası Görüntüleri (1995 VHS) 05:25
Mighty Morphin Power Rangers - Kamera Arkası Görüntüleri (1995 VHS) 60 izlenme - 7 ay önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/63494/power-rangers-history-1993-2011 Power Rangers'ları İzlediniz,Şimdi de Kamera Arkası Görüntülerine Geçelim,Kamera Arkasında Ne Var Ne Yok,Dövüş Sporlarını Nasıl Yapıyorlar,Power Rangers Aktör ve Aktrislerden Röportajlar,O Zamandan Bu Yana Neler Değişmiş Eskileri Özleyenlere,Bir Daha Power Rangers,Alkışlarlayaşıyorum.com Nostaljileri Ayağına Getiren Site İyi Seyirler...
Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995) - Sega Atari Oyunu 01:08
Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (1995) - Sega Atari Oyunu 63 izlenme - 7 ay önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/93814/power-rangers-atari-oyunu Bir tane yüklenmiş oyunu var sitede.Bana göre Power rangers'ın en bilinen oyunlarındandır.Hem Power rangerları,hem megazordları dövüştürüyorsunuz canavarlara karşı,arabalara ezilirseniz canınız gidiyor ya da bir darbe ile canlarınız gidiyor bir de son kısmı 3'lü canavarlardan nefret ederdim geçene kadar ne canlar almıştı benden garip garip 3 tane kırmızı yaratıklar tipleri de bir garipti zaten :)
MM Power Rangers - Hasta Rangers Kimberly (Türkçe Dublajlı) 01:36
MM Power Rangers - Hasta Rangers Kimberly (Türkçe Dublajlı) 51 izlenme - 2 ay önce Hasta Pembe Rangers Kimberly Kötü Canavarla Savaşıyor.Tabi Savaş Sırasında da Hasta Olunca Kimberly İçin İşler İyice Karışıyor Hasta ve Savaşırken Neler Yapmış İzleyelim Canavara.
Mighty Morphin Power Rangers - The Movie (1995 - Fragman) 02:03
Mighty Morphin Power Rangers - The Movie (1995 - Fragman) 13 izlenme - 2 ay önce Asırlar önce “Zordon” adıyla tanınan boyutlar arası bir varlık kötülüğe karşı açtığı mücadeleyi yöneteceği kumanda merkezini kurmak için Melekler Şehrine gelir. Çok güvendiği yardımcısı Alpha 5 |in de yardımı ile yüce üstat Zordon, altı genç bulur ve onlara üstün güçler vererek dövüşebilme yeteneği verir
Mighty Morphin Power Rangers - 2. Sezon Thunderzord vs Dragonzord 03:16
Mighty Morphin Power Rangers - 2. Sezon Thunderzord vs Dragonzord 59 izlenme - 7 ay önce 1.Sezonda Megazord Savaşırken 2.Sezon da 2.Zordları Thunderzord Yeşil Ranger'ın Meşhur Zordu Dragonzord ile Savaşıyor K.O Fight http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/172583/mighty-morphin-power-rangers-megazord-vs-dragonzord
Power Rangers Tema Müzikleri (Vokal Versiyonu) 12:43
Power Rangers Tema Müzikleri (Vokal Versiyonu) 6 izlenme - 2 ay önce Pellekofficial adlı youtube kullanıcısı power rangers tema müziklerini kendine göre uyarlamış. Mighty Morphin Power Rangers 1993 Mighty Morphin Alien Rangers 1996 Power Rangers Zeo 1996 Power Rangers Turbo 1997 Power Rangers in Space 1998 Power Rangers Lost Galaxy 1999 Power Rangers Lightspeed Rescue 2000 Power Rangers Time Force 2001 Power Rangers Wild Force 2002 Power Rangers Ninja Storm 2003 Power Rangers Dino Thunder 2004 Power Rangers S.P.D. (2005- 2006) Power Rangers Mystic Force 2006 Power Rangers Operation Overdrive 2007 Power Rangers Jungle Fury 2008 Power Rangers RPM 2009 Power Rangers Samurai 2011-2012 Power Rangers Megaforce 2013 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26377/power-rangers-theme http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/147388/power-rangers-history-acilis-muzikleri http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/172457/power-rangers-history-acilis-muzikleri-2-uzun-versiyon-1993-2013
Mighty Morphin Power Rangers - 1. Sezon 3. Bölüm 20:15
Mighty Morphin Power Rangers - 1. Sezon 3. Bölüm 564 izlenme - 3 ay önce Tekrar merhaba site ahalisi..1.bölümden sonra 2 gün civarın bir ara vermek zorunda kaldım çünkü alt yazısı ve ses senkronizasyonu haddinden fazla uğraşıyıryor çok eski bir dizi olduğunda ve bulunan kayıtlrın bizim çeviri sitelerindeki alt yazıları ile senkronizasyon problemi yaşamasından dolayı 4 bilemedin 5 yeni program araştırmam gerekti ki en baş altyazıyı sonra sesi sonrada bu ikisini bir araya getiriyim diye.Sonuç olarak 2. bölümü yükleyemedim anlamadığım bir şekilde saçma bir sıkıntı oluyor 3.bölümden devam ediyorum kaçırdığınz bişey yok Sarı ranger yükseklik korkusunu yeniyor okadar. Daha kaliteli kaynaklar arıyorum bulur bulmaz onlarıda yüklerim . İyi seyirler.. Not:beyaz benim.
Mighty Morphin Power Rangers Yeşil Ranger vs Dino Megazord (Kötüler Kazanıyor) 02:20
Mighty Morphin Power Rangers Yeşil Ranger vs Dino Megazord (Kötüler Kazanıyor) 89 izlenme - 7 ay önce Mighty Morphin Power Rangers Yeşil Ranger vs Dino Megazord Kapışmasında İsmini Bilmediğim Bir Mutant Canavar Dino Megazordu Elektrik Akımına Maruz Bırakıyor Daha Sonra da Goldar ve Yeşil Ranger Birleşip Dino Megazordu Yıkıyorlar ve Tüm Zordlar Lavların İçinde Eriyorlar Kötü Cadı Rita ise Pis Pis Sırıtıyor Tüm Zordlar Can Çekişirken Bu Videoda Kötülük Kazanıyor Ama Power Rangers Hep Onları Yenecek Bilmiyorlar....