Hoşgeldiniz!

minik köpek

Minik Köpek 00:28
Minik Köpek 7.741 izlenme - 9 yıl önce Bu minicik köpek frizbinin peşinden giderse sonuç ne olur?
Kabus Gören Minik Köpek 00:06
Kabus Gören Minik Köpek 48.898 izlenme - 2 yıl önce Sevimli Köpek Kabus Görüyor
Minik Köpek Yavrusu 00:27
Minik Köpek Yavrusu 257 izlenme - 1 yıl önce Yorkshire Teacup Terrier Yavruları Türkiye'nin Her Noktasına 24 Saat İçerisinde Teslimat Garantisi. 20 Yıllık Güven Ve Kalite Anlayışı... Www.kopek.tc
Kabus Gören Minik Köpek 00:06
Kabus Gören Minik Köpek 348 izlenme - 2 yıl önce Kabus Gören Minik Köpek
Yürekli Minik Köpek 01:43
Yürekli Minik Köpek 176 izlenme - 2 yıl önce Yemeğine ortak olan boyundan büyük köpeği kovalayan minik köpeği izliyoruz
Minik Kızdan Köpek Şarkısı 00:30
Minik Kızdan Köpek Şarkısı 617 izlenme - 3 yıl önce Köpek Uçmak İstemiş
Bu Kadar Küçük Bir Köpek Olur mu? 01:26
Bu Kadar Küçük Bir Köpek Olur mu? 5.636 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en küçük köpeği diyemeyeceğiz ama en küçüklerinden bir tanesi olduğu kesin.
Köpek Minik Maymunu Evlat Edindi 00:35
Köpek Minik Maymunu Evlat Edindi 57 izlenme - 4 ay önce 05 Ağustos 2015 10:13PaylaşTweetlePaylaşGönderKöpek minik maymunu evlat edindi Annesi ölen bebek maymun, artık köpeğe emanet. Anneliğin ne kadar ulvi bir duygu olduğunun ispatı niteliğindeki bu görüntüler, Malezya’daki bir ulusal parktan. Köpeğe sıkı sıkı sarılmış bu minik maymun, kısa bir süre önce annesini kaybetmiş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Köpek Minik Maymunu Evlat Edindi 00:36
Köpek Minik Maymunu Evlat Edindi 30 izlenme - 4 ay önce Malezya'da bir köpeğin yavru maymuna annelik yaptığı anlar kaydedildi. Malezya'daki ulusal bir parkta kaydedilen görüntülerde köpeğe sarılan minik bir maymun görüldü. MAYMUNU EVLAT EDİNDİ Köpeğe sıkı sıkı sarılmış olan minik maymun, kısa bir süre önce annesini kaybetti. Bu acı duruma şahit olan dişi köpek de sevimli hayvanı evlat edindi. Köpeğin yeni evladını bir an olsun yanından ayırmadığı bu görüntüler, izlenme rekorları kırdı.
Minik Kızla Saklambaç Oynayan Köpek 01:24
Minik Kızla Saklambaç Oynayan Köpek 127 izlenme - 1 yıl önce Evin minik kızıyla saklambaç oynayan köpeği izleyeceğiz. Köpek saklambaçta gayet de başarılı. Bu eğlenceli oyunu izliyoruz.
Saklambaç Oynayan Minik Köpekler 01:56
Saklambaç Oynayan Minik Köpekler 999 izlenme - 2 yıl önce Kaygan zeminde kardeşini saklandığı yerde bulmaya çalışıyor minik köpek.
Minik Yorkshire Terrieri 04:05
Minik Yorkshire Terrieri 415 izlenme - 1 yıl önce Misa Minnie isimli bu bobi çok sevimli. hehehehe
Köpekten Minik Bebeğe Masaj 01:18
Köpekten Minik Bebeğe Masaj 92 izlenme - 1 yıl önce güzel masaj
Minik Köpeğin Yengeçle Oyunu 01:35
Minik Köpeğin Yengeçle Oyunu 249 izlenme - 3 yıl önce Minik Köpeğin Yengeçle Oyunu
Ayakta uyuyan şirin köpek 00:50
Ayakta uyuyan şirin köpek 189.964 izlenme - 2 yıl önce inceden inceden kestirirken düşüvermiş.
Yetenekli Bay Ufaklık! 00:28
Yetenekli Bay Ufaklık! 126 izlenme - 3 yıl önce Tokyo’da çekilen bu görüntüde, bu tatlı kopek kaykay üzerinde tüm yeteneğini gözler önüne seriyor.
Minik Asabi Bulldog Yavrusu! 01:17
Minik Asabi Bulldog Yavrusu! 2.091 izlenme - 3 yıl önce
minik köpek 00:33
minik köpek 374 izlenme - 8 yıl önce
Minik Patileriyle Tablette Oyun Oynamaya Çalışan Köpek 00:32
Minik Patileriyle Tablette Oyun Oynamaya Çalışan Köpek 192 izlenme - 2 hafta önce Köpekler için üretilen tablet oyunlarından bir tanesini oynamaya çalışan köpeğin heyecanlı anları. Tabletin ekran koruyucusu varmış.
Minik Aslan Köpeğin Aklını Aldı 06:27
Minik Aslan Köpeğin Aklını Aldı 142 izlenme - 1 yıl önce Üzerine gelen minik aslandan habersiz olan köpek yanında bir anda minik aslanı görünce ödü patlıyor.
Minik Patileriyle Tablette Oyun Oynamaya Çalışan Köpek 00:32
Minik Patileriyle Tablette Oyun Oynamaya Çalışan Köpek 34 izlenme - 2 hafta önce Köpekler için üretilen tablet oyunlarından bir tanesini oynamaya çalışan köpeğin heyecanlı anları. Tabletin ekran koruyucusu varmış.
Köpek İle Minik Kızın Müthiş Düeti! 00:30
Köpek İle Minik Kızın Müthiş Düeti! 23 izlenme - 6 ay önce Minik kızımız Sierra soprano sesiyle annesine yeteneğini sunarken, şarkıya katılan dev köpek Sebastian, alto sesiyle evde başka bir star daha yetiştiğini kanıtlıyor. İşte tüm zamanların en minnoş düeti!
Köpekle Minik Bebeğin Eğlenceli Oyunu! 01:22
Köpekle Minik Bebeğin Eğlenceli Oyunu! 39 izlenme - 5 ay önce Minik tatlı bebek ile köpeğin bir biriyle oyun oynamaya çalışma anları aile bireyleri tarafından kameraya kaydedildi. ____________________________________________________________ En Yeni Videolar İçin Abone Olabilirsin; www.izlesene.com/kadirbaykal ____________________________________________________________
Minik Kediden Köpeğe Vahşi Saldırı 00:10
Minik Kediden Köpeğe Vahşi Saldırı 2.141 izlenme - 3 yıl önce Minik Kediden Köpeğe Vahşi Saldırı
Minik Husky'nin İlk Uluması.. 00:48
Minik Husky'nin İlk Uluması.. 306 izlenme - 2 yıl önce Husky'e Uluma Dersi..
Minik Pomerian yavrusunun hikayesi 03:11
Minik Pomerian yavrusunun hikayesi 325 izlenme - 9 ay önce Çok tatlı bir pomerian yavrusu. Minik köpeğin doğduktan itibaren hayat hikayesini dinliyoruz. Çok tatlı.
Minik Çocuğa Rakip Çıktı 00:32
Minik Çocuğa Rakip Çıktı 70 izlenme - 4 ay önce ABD'nin Utah eyaltinde Andrea Diaz-Giovanini'nin 9 aylık bebeğini beslerken, yanındaki köpeğin "Mama" diye ses çıkardığı o anlar kameraya yansıdı. 06.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Minik Çocuğa Rakip Çıktı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
15 Aylık Bebeğe Köpek Saldırısı 02:25
15 Aylık Bebeğe Köpek Saldırısı 24 izlenme - 3 ay önce Alman kurdu cinsi bir köpeğin çimlerde koşturan ufaklıktan kıllanıp oyun oynamak için midir başka bir şeyden midir bilinmez saldırması ve tüyleri ürperten görüntüler.
Minik Kız İle Dev Köpeğin Muhteşem Düeti 00:30
Minik Kız İle Dev Köpeğin Muhteşem Düeti 240 izlenme - 4 ay önce Minik Sierra soprano sesiyle annesine yeteneğini sunarken, şarkıya katılan dev köpek Sebastian, alto sesiyle evde başka bir star daha yetiştiğini kanıtlıyor.
  Minik Keçinin Hapşırık Krizi 00:17
Minik Keçinin Hapşırık Krizi 6 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop