Hoşgeldiniz!

mobese kazaları

Bitlis Mobese Trafik Kazaları 01:36
Bitlis Mobese Trafik Kazaları 7.960 izlenme - 3 hafta önce Bitlis'te sürücü ve yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazalar, MOBESE kameraları tarafından görüntülendi. Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü, trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla, kimi zaman araç sürücülerinin, kimi zaman da yayaların dikkatsizliğinden kaynaklanan kazaların MOBESE görüntülerini basın mensuplarıyla paylaştı. Bitlis ve Tatvan ilçesinde meydana gelen birbirinden ilginç kazaların derlendiği görüntülerde kazaların çoğunlukla otomobil sürücü ve yayaların trafik kurallarını ihlali nedeniyle yaşandığı dikkat çekti. Meydana gelen kazaların ölümlü olmaması sevindirdi.
Ordu Mobese Kazaları 01:55
Ordu Mobese Kazaları 121.666 izlenme - 3 yıl önce Ordu'da, Mobese Kameralarına İlginç Görüntüler Takıldı.
Isparta Mobese Trafik Kazaları 00:38
Isparta Mobese Trafik Kazaları 50.851 izlenme - 2 yıl önce Isparta’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Özellikle motosikletlerin yoğun olarak karıştığı kazalarda sürat ve dikkatsizlik unsurlarının öne çıktığı belirlendi. Kazaların ardından yaşanan şok kameralara yansırken, kazazedelerin yardımına ilk olarak çevredeki vatandaşların koştuğu görüldü. Görüntülere kazaların yanı sıra ilginç olaylar da takıldı. Trafikte birdirbir oynayan gençler ve iki aracın arasında seyahat eden şahsın görüntüleri de hem korkutan hem de güldüren detaylardandı.
Karabük Mobese Trafik Kazaları 00:46
Karabük Mobese Trafik Kazaları 47.235 izlenme - 2 yıl önce Karabük'te çeşitli tarihlerde meydana gelen kazalar Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu kameralarınca saniye saniye kaydedildi
 Denizli Mobese Trafik Kazaları 04:21
Denizli Mobese Trafik Kazaları 113.393 izlenme - 2 yıl önce Denizli’de meydana gelen kazalar MOBESE kameralarına yansıdı. Denizli’nin çeşitli yerlerine meydana gelen kazalar, bölgelerdeki MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalarda sürücülerin dikkatsizliği ön plana çıkarken, aşırı hızdan dolayı da birçok kazanın meydana geldiği görüldü.Motosikletli sürücülerin araçlarla çarpışmasından sonra takla attığı görüntülerin de olduğu MOBESE kayıtlarında, kayganlaşan yolda kayan şoförlerin çaresizliği de yer aldı.
Ordu Mobese Trafik Kazaları 01:07
Ordu Mobese Trafik Kazaları 21.159 izlenme - 2 yıl önce ORDU’da kent merkezinde meydana gelen maddi hasarlı trafik kazaları mobese kameralarına yansıdı.
Antalya Mobese Trafik Kazaları 00:23
Antalya Mobese Trafik Kazaları 13.141 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Antalya Emniyet Müdürlüğü Antalya Kent Güvenlik Yönetim Sistemi(KGYS-MOBESE) kentin muhtelif yerlerinde son üç ayda meydana gelen trafik kazalarının görüntülerini basınla paylaştı. Meydana gelen kazaların 6’sının motosiklet ve bisiklet, 5 tanesinin ise otomobil ile kamyonet kazası olduğu görüldü. Kazalarda yayaların kırmızı ışıklara uymadığı, motosiklet sürücülerinin ise kask takmadığı gözlendi. Otomobil kazalarının ise aşırı hız, dikkatsizlik ve kırmızı ışık ihlali nedeniyle meydana geldiği görüldü. Otomobil kazalarının aşırı hız, kırmızı ışık ihlali sonucu meydana geldiği görülürken, freni boşalan bir kamyonetin ise önündeki otomobillere çarpmamak için bariyerlere çarptığı gözlendi. MOBESE’ye yansıyan kazalardan biri Konyaltı Sahili Akdeniz Bulvarı’nda meydana geldi. Yaya geçidinden geçen bir bisikletli, otomobilin çarpması sonucu havaya savrulurken, 75. Yıl Caddesi Sanayi Kavşağı’nda kırmızı ışıkta geçen bir motosikletli de bir otomobilin çarpması sonucu havaya savruldu. Kardeş Kentler Kavşağı’ndaki kazada ise yan yola girmek isteyen bir motosikletliye yine otomobile çarptı. Güllük Anafartalar Caddesi üzerindeki kazada da motosikletinin önünü kaldırarak hareket halinde olan bir sürücü, trafik işaretine çarpıp savruldu. Sürücü ve arkasında yolcu olarak bulunan kişiye şans eseri bir şey olmadı. Fahretin Altay Caddesi’nde de kavşağa aşırı süratli giren bir otomobil sürücüsü elektrikli bisikletiyle karşıya geçen kadının bisikletinin ön tekerleğine çarptı. Kazada kadın sürücü yere düşerken, elektrikli bisiklet hurdaya döndü. Sampi Kavşağı’nda ise kavşağa hızlı gelen sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu refüje çıktı. OTOMOBİLİN ALTINA GİRMEKTEN SON ANDA KURTULDU Mevlana Kavşağı’ndan Lara istikametine geçen bir motosiklet sürücüsü yolda düşerek, hareket halindeki otomobilin altına girmekten son anda kurtuldu.Yine Mevlana Kavşağı’nda yaya geçidinden koşarak karşıya geçmeye çalışan bir yaya, otomobil çarpması sonucu havaya savruldu. Opera Kavşağı’ndaki kazada ise aşırı süratli iki otomobil çarpışırken, Yeşilırmak Caddesi’ndeki kazada ışıkta bekleyen bir motosikletli aileye arkadan gelen otomobil süratle çarptı.
Antalya Mobese Trafik Kazaları 11:30
Antalya Mobese Trafik Kazaları 22.009 izlenme - 3 yıl önce Antalyadaki Mobese kameralarına takılan talihsiz trafik kazaları. Mobese Trafik Kazası, Güvenlik Kameralarına yansıyan trafik kazaları
Samsun Mobese Trafik Kazaları 00:49
Samsun Mobese Trafik Kazaları 12.674 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.
Adıyaman Mobese Trafik Kazaları 00:51
Adıyaman Mobese Trafik Kazaları 11.132 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman'da trafik kazaları MOBESE kameraları tarafından görüntülendi.
Bartın Mobese Trafik Kazaları 02:08
Bartın Mobese Trafik Kazaları 10.155 izlenme - 2 yıl önce Bartın'da meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameralarınca kaydedildi.
Kahramanmaraş Mobese Trafik Kazaları 03:40
Kahramanmaraş Mobese Trafik Kazaları 7.293 izlenme - 2 yıl önce Kahramanmaraş'ta, dikkatsiz ve aşırı hız yapan sürücülerin neden olduğu trafik kazaları, MOBESE kameraları tarafından kaydedildi.
Rize Mobese Trafik Kazaları 03:45
Rize Mobese Trafik Kazaları 10.246 izlenme - 3 yıl önce Rize'de çeşitli tarihlerde meydana gelen trafik kazaları Rize Emniyet Müdürlüğü'nün MOBESE kameraları tarafından kaydedildi.
Samsun Mobese Trafik Kazaları 00:32
Samsun Mobese Trafik Kazaları 5.500 izlenme - 2 yıl önce Samsun’da 2014 yılının ilk üç ayında toplamda 514 trafik kazası meydana gelirken, bu kazaların bir kısmı MOBESE kameralarına yansıdı. Samsun’da 2014 yılı Ocak, Şubat ve Mart aylarında il merkezi ve ilçelerde meydana gelen trafik kazalarına ilişkin, toplamda 514 trafik kazası meydana geldi. İl Emniyet Müdürlüğünden alınan bilgilere göre, ilk 3 ayda meydana gelen 5 ölümlü trafik kazasında 6 kişi hayatını kaybetti, 509 yaralanmalı kazada ise 828 kişi yaralandı. Bu kazaların bir kısmı ise MOBESE’ye yansıdı.
Sivas Mobese Trafik Kazaları 02:52
Sivas Mobese Trafik Kazaları 5.003 izlenme - 2 yıl önce Sivas’ta kentin birçok noktasında yer alan MOBESE kameralarına çok sayıda kaza anı yansıdı. Sivas’ın çeşitli noktalarında farklı tarihlerinde meydana gelen trafik kazaları saniye saniye kameralara yansıdı. 50’nci Yıl Kavşağı’nda karşıdan karşıya geçmekte olan yayaya motorlu bisiklet çarptı. Yere savrulan vatandaşın yardımına çevredekiler yetişti. Atatürk Caddesi’nde karşıdan karşıya geçmekte olan kadına süratli gelen bir araç çarptı. Talihsiz kadın, çarpmanın etkisiyle yola savruldu. Kent Meydanı’ndaki kazada ise, 3 kişi kaza yapan araçların altında kalmaktan son anda kurtuldu.Halifelik Kavşağı’nda seyyar satıcıya arkadan gelen aracın çarpması da MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.Toptancılar Sitesi Kavşağı’nda sürücülerin dikkatsizliği nedeniyle meydana gelen çok sayıda kaza kameralar tarafından kaydedildi.Kentin birçok yerinde meydana gelen trafik kazaları nedeniyle araçlarda hasar meydana geldi.
Afyonkarahisar Mobese Kazaları 00:52
Afyonkarahisar Mobese Kazaları 1.062 izlenme - 5 ay önce Afyonkarahisar'da, Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (MOBESE) kameralarınca kaydedilen bazı trafik kazalarının görüntüleri basın kuruluşlarıyla paylaşıldı. MOBESE kameralarına yansıyan kazaların birinde, Afyonkarahisar-İzmir karayolu Özdilek Kavşağı'nda, bir kargo aracı hızla trafik levhasına çarpıyor ve kasadaki paketler etrafa saçılıyor. Kurtuluş Caddesi'nde trafiğin yoğun olduğu bir anda yolun karşısına geçmeye çalışan kişiye motosikletin çarpması da görüntülerde yer alıyor. Yeşilyol Caddesi Kantar Kavşağı'ndaki kazada ise motosiklete bir otomobil çarpıyor. Görüntülere yaralanma ve hasarla sonuçlanan trafik kazaları da yansıyor.
Sakarya Mobese Trafik Kazaları 02:06
Sakarya Mobese Trafik Kazaları 6.741 izlenme - 3 yıl önce Sakarya´da İki Yıl Önce 90 Farklı Noktaya Kurulan Mobil Elektronik Sistem Entegrasyonu (mobese) Kameraları, Sürücülerin, Dikkatsizlik, Kırmızı Işık İhlali Ve Aşırı Hız Yapmalarından Dolayı Yol Açtığı Trafik Kazalarını Kaydediyor.
Erzincan Mobese Trafik Kazaları 01:07
Erzincan Mobese Trafik Kazaları 4.776 izlenme - 2 yıl önce Erzincan şehir merkezinde MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen trafik kazalarında 3 kişi yaralandı. Erzincan Emniyet Müdürlüğü tarafından ağustos ayında kent merkezinde meydana gelen ve MOBESE’lerce kaydedilen trafik kazalarının görüntüleri basına dağıtıldı. Görüntülerde; Çevre Yolu Kavşağı’nda kontrolden çıkan bir otomobilin refüje çıkarak takla atması, Milli Eğitim Kavşağı’nda kontrolden çıkan bir otomobilin karşı şeride geçip aydınlatma direğine çarpması, Eski Terminal Kavşağı’nda motosikletle otomobilin çarpışması yer alıyor. Bağ-Kur, Ekşisu, Ergan Polis Meslek Yüksek Okulu ve TEDAŞ Kavşaklarında dikkatsiz ve kural tanımaz sürücülerin neden olduğu kazalar da saniye saniye görüntülenirken, 11 trafik kazasında 3 kişinin yaralandığı bildirildi.
Tokat Mobese Trafik Kazaları 03:57
Tokat Mobese Trafik Kazaları 5.680 izlenme - 2 yıl önce Tokat'ta MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazasında otomobil sürücüsü çarpışmanın etkisiyle camdan yola savrularak yaralandı.
Kayseri Mobese Trafik Kazaları 00:43
Kayseri Mobese Trafik Kazaları 2.691 izlenme - 2 yıl önce Kayseri’de, dikkatsiz sürücülerin karıştığı kazalar, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Kayseri’de şehrin en işlek yerlerine yerleştirilen MOBESE kameraları, dikkatsiz sürücülerin hataları sonrasında meydana gelen trafik kazalarını anı anına kaydetti. Erciyes Üniversitesi kavşağı, İstasyon Caddesi, Karayolları Kavşağı ve Terminal kavşağında meydana gelen kazalarda sürücülerin trafik ışıklarına uymaması ve geçiş üstünlüğüne riayet edilmemesi nedeniyle meydana gelen kazalar dikkat çekti.MOBESE kameraları tarafından kaydedilen kazalarda, yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi.
Ankaradan Mobese Kazaları 02:35
Ankaradan Mobese Kazaları 4.862 izlenme - 3 yıl önce Ankaradan Mobese Kazaları
Van Mobese Trafik Kazaları 01:14
Van Mobese Trafik Kazaları 2.085 izlenme - 2 yıl önce Van şehir merkezinde 2013 yılının son iki ayında meydana gelen trafik kazaları, Van Akıllı Görüntüleme İzleme Sistemi (VAGİS) tarafından saniye saniye kaydedildi. Van Emniyet Müdürlüğü tarafından 2009 yılında hizmete sokulan ve şehrin değişik noktalarına yerleştirilen VAGİS kameraları, kazaları görüntülemeye devam ediyor. Kent trafiğinin yoğun olduğu tüm bölgelerde mevcut olan kameralar, başta trafik kazaları olmak üzere çeşitli olayları 24 saat kesintisiz kaydediyor. Bu görüntüler içerisinde yer alan yaya ve sürücü hatalarının neden olduğu trafik kazaları, bir anlık dikkatsizliğin ne denli kötü sonuçlara yol açabileceğini gözler önüne seriyor. Van’da 2013 yılının son aylarında meydana gelen 5 ayrı trafik kazası, kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerin ilkinde İkinisan Caddesi Yurt-Kur Kavşağı’nda otomobil ile kamyonet çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle araçlar ayrı ayrı tarafa sürüklenirken, sürücüler ise yara almadan kazayı atlattı. İkinci kaza ise Akköprü Caddesi’nde meydana geldi. Seyir halinde olan bir minibüs, orta refüjde bulunan elektrik direğine çarptı. Sürücü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Üçüncü kaza ise İskele Caddesi Çem Petrol Kavşağı’nda meydana geldi. Kavşakta iki otomobil çarpıştı. Sürücüler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Dördüncü kaza ise, Soydan kavşağı’nda meydana geldi. Hızlı gelen otomobil ilk önce orta refüjdeki ağaca çarptı, daha sonra da kameranın bulunduğu direğe çarptı. Kazada yaralanan olmadı. Cumhuriyet Caddesi’nde seyreden otomobil sürücüsü, direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjdeki ağaca çarptı. Sürücüler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.
Erzurum Mobese Trafik Kazaları 01:33
Erzurum Mobese Trafik Kazaları 1.744 izlenme - 2 yıl önce Erzurum'da 2013 yılının değişik tarihlerinde kavşaklarda meydana gelen kazalar MOBESE kameralarına yansıdı. Erzurum Emniyet Müdürlüğü bünyesinde şehrin muhtelif yerlerinde yer alan MOBESE kameraları trafik kazalarını saniye saniye kaydetti. Görüntülerde kavşaklarda meydana gelen trafik kazalarında, sürücülerin dikkatsizliği ve kırmızı ışık ihlallerinin kazalara büyük ölçüde sebebiyet verdiği gözlendi. Bazı sürücülerin kırmızı ışık ihlali yapmaları sonucu yoldan geçen yayalara hızlı bir şekilde çarptığı görülürken, sürücü dikkatsizliği sonucu da bazı araçların takla attığı görüntülendi. Bir otomobil sürücüsü arabasını park ettiği halde el frenini çekmemesi sonucunda arabasının hareket ettiğini görünce arabasına doğru koşmaya başlaması, karşıdan karşıya geçmek isteyen bir yayanın bir anda araçlar için yeşil ışık yanması sonucunda yol ortasında kalması sonucu hızlı gelen bir arabanın çarpmasıyla ağır şekilde yaralanması, kameralar tarafından kaydedildi.
Malatya Mobese Trafik Kazaları 02:55
Malatya Mobese Trafik Kazaları 1.940 izlenme - 2 yıl önce malatya´da farklı tarihlerde meydana gelen 11 ayrı trafik kazası, mobese kameralarınca kaydedildi. işte bu anlar.
Diyarbakır Mobese Trafik Kazaları 02:26
Diyarbakır Mobese Trafik Kazaları 1.571 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’da meydana gelen trafik kazaları, MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü tarafından kentin önemli kavşaklarına yerleştirilen MOBESE kameralarına trafik kazaları yansıdı. Meydana gelen kazaların ışık ihlali ve aşırı hızdan kaynaklandığı görülürken, ters istikamette seyir halinde olan bir otomobilin ise, yayayı ezdiği kameralar tarafından kaydedildi.
Bartın Mobese Trafik Kazaları 01:42
Bartın Mobese Trafik Kazaları 1.092 izlenme - 1 yıl önce Bartın’da şehrin işlek noktalarına konulan MOBESE kameraları, sürücülerin aşırı hız ve dikkatsizlikleri nedeniyle sebep olduğu trafik kazalarını saniye saniye görüntüledi. Bartın merkezindeki Çatmaca, Polisevi, Sanayi ve Özel İdare kavşaklarında meydana gelen trafik kazaları mobese kameralarına yansıdı. En ilginç görüntü Çatmaca kavşağında görüldü. Bir otomobilin yaya geçidinde yayaya çarpması ve sonrasında yaşanan panik Mobese kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Bir diğer kaza kırmızı ışık ihlalinin ardından ortaya çıkanları akıllara getirdi. Kırmızı ışık ihlali yapan kamyonete çarpmamak için son anda direksiyonu kıran ve elektrik direğine çarpan sürücünün zor anları kameralar tarafından kaydedildi. Maddi hasara yol açan kazalarla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Bartın Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sürücüleri tarfik kurallarına uyması konusunda uyardı.
Mersin Mobese Trafik Kazaları 00:38
Mersin Mobese Trafik Kazaları 2.451 izlenme - 3 yıl önce Mersin'de, dikkatsiz ve aşırı hız yapan sürücülerin neden olduğu trafik kazaları kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
Adıyaman Mobese Trafik Kazaları 00:38
Adıyaman Mobese Trafik Kazaları 1.224 izlenme - 2 yıl önce dıyaman’da dikkatsizlik ve kural ihlalinin neden olduğu kazalar, MOBESE kameralarına yansıdı. Adıyaman Emniyet Müdürlüğü tarafından servis edilen MOBESE kameraları görüntülerinde maddi hasarlı ve yaralamalı kazalar kaydedildi. İlk kazada, polis evi karşısındaki kavşaktan dönmek isteyen bir otomobile hızla yaklaşan başka bir araç çarptı. Köy Hizmetleri kavşağında meydana gelen diğer bir kazada ise kırmızı ışık yandığı için yavaşlayan otomobile arkadan gelen başka bir otomobil çarptı. DSİ kavşağında meydana gelen kazada da, ışık ihlali yapan iki otomobil birbirine çarptı. Kazada yaralananlar oldu. Dursun Çavuş kavşağında ise yine ışıkta bekleyen otomobile başka otomobil arkadan çarptı. Fatih Polis Merkezi önünden bulvara çıkmak isteyen minibüse motosikletin çarptığı kazada, motosiklet sürücüsü kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Polisevi kavşağında ise yine kural ihlali nedeniyle minibüs ile otomobil çarpıştı. Dursun Çavuş kavşağında yağış nedeniyle kayganlaşan yolda, kırmızı ışıkta bekleyen ticari taksiye arkadan gelen otomobil çarptı.
Karaman Mobese Kazaları 02:32
Karaman Mobese Kazaları 1.485 izlenme - 2 yıl önce Karaman Mobese Kazaları
Erzurum Mobese Trafik Kazaları 00:32
Erzurum Mobese Trafik Kazaları 988 izlenme - 2 yıl önce Erzurum’da çeşitli tarihlerde, değişik kavşaklarda meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Sürücülerin ve yayaların dikkatsizliklerinin kazalara davetiye çıkardığı gözlendi. Erzurum Emniyet Müdürlüğü bünyesinde, şehrin muhtelif yerlerine kurulan MOBESE kameraları, trafik kazalarını saniye saniye kayıt altına alıyor. Yakutiye, Üniversite, Dadaşkent, Palandöken Kavşaklarında meydana gelen trafik kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Kazalarda kırmızı ışık ihlali ve sürücülerin geçiş üstünlüğüne uymamaları feci sonuçları beraberinde getiriyor. Kameralara yansıyan kazalarda, araçların birbirleriyle çarpışma anları ve karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayalara çarpma anları görülüyor. MOBESE görüntülerine yansıyan çok sayıdaki kazada, ölen olmaması sevindirdi. Trafik yetkilileri, şehir merkezinde meydana gelen trafik kazalarında, sürücülerin yüzde 70’inin üzerinde bir oranla kusurlu bulunduklarını belirtti.