Hoşgeldiniz!

modern dans

Modern Dans 03:10
Modern Dans 4.563 izlenme - 3 yıl önce Modern Dans
Modern Dans Topluluğu - 2 00:27
Modern Dans Topluluğu - 2 368 izlenme - 6 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bilkentmoderndans kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
23 NİSAN 03:00
23 NİSAN 3.377 izlenme - 4 yıl önce Tem kardelenler koleji 23 nisan dans gösterisi
Geleneksel Japon Dansı (Modern) 02:18
Geleneksel Japon Dansı (Modern) 576 izlenme - 4 ay önce Japonların modernize edilmiş geleneksel dansı. Müzik: Till the AM Sanatçı: TroyBoi Yer: Kyoto Dansçılar: Dancing Strawhats & Koharu Sugawara, Rio Takanaka, Hinano IIno, Yuki Shibuya. Daha çok bilgi: https://en.wikipedia.org/wiki/Japanese_traditional_dance
Modern Dans Topluluğu Sinefest Gala Gecesi Özel Dans Gösterisi 04:20
Modern Dans Topluluğu Sinefest Gala Gecesi Özel Dans Gösterisi 127 izlenme - 6 ay önce MDT Sinefest Gala Gecesi Özel Dans Gösterisi.
Dans Çalışması 01:01
Dans Çalışması 431 izlenme - 6 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Modern Talking Şarkısına Köpekten Muhteşem Dans 02:36
Modern Talking Şarkısına Köpekten Muhteşem Dans 84 izlenme - 2 yıl önce köpek gördüğüm en iyi dansçılara bile şapka çıkartıyor
Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Danscı 02:14
Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Danscı 8.383 izlenme - 8 ay önce Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Dans Eğitmeni: Yeva Shiyanova Hep birlikte izliyoruz...
Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Danscı 02:14
Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Danscı 108 izlenme - 8 ay önce Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Danscı Modern Dans ile Striptiz Dansını Sentezleyen Dans Eğitmeni: Yeva Shiyanova
Muto'dan modern dans 00:52
Muto'dan modern dans 26 izlenme - 1 ay önce
 Modern dans yapmak 00:06
Modern dans yapmak 862 izlenme - 2 yıl önce Modern dans yapmak
Break Dans Mı Ne 01:38
Break Dans Mı Ne 23 izlenme - 3 ay önce Çocuk feci dans ediyor! Götü başı oynuyor derler ya aynen öyle işte.
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul '98 03:53
Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul '98 11 izlenme - 3 ay önce Yılların eskitemediği ünlü grup Modern Talking in yine yılların eskitemediği şarkılarından biri olan You're My Heart, You're My Soul un 1998 versiyonu iyi seyirler
Sinefest Prova 2013 04:08
Sinefest Prova 2013 94 izlenme - 6 ay önce 2 Mayıs 2013 Sinefest Provası. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bilkentmoderndans kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yok Böyle Dans (Dans ve Doğa) 02:03
Yok Böyle Dans (Dans ve Doğa) 360 izlenme - 3 yıl önce Yok Böyle Dans (Dans ve Doğa Hiç Bukadar Güzel Olmamıştı)
Geleneksel Japon Kıyafetleri Modern Dansla Buluşursa 02:18
Geleneksel Japon Kıyafetleri Modern Dansla Buluşursa 70 izlenme - 4 ay önce Geleneksel Japon Kıyafetleri Modern Dansla Buluşursa Japonya'nın geleneksel erkek ve kadın kıyafetleri ile modern dansın buluşmasından ortaya çıkan görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Geleneksel Japon Kıyafetleri Modern Dansla Buluşursa 02:18
Geleneksel Japon Kıyafetleri Modern Dansla Buluşursa 48 izlenme - 4 ay önce Erkek ve kadın kıyafetleri ile modern dansın buluşmasından ortaya çıkan dans şöleni Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
modern dans kızı 03:42
modern dans kızı 11.824 izlenme - 7 yıl önce groovy dancing girl
modern farsça dans müziği 04:00
modern farsça dans müziği 6.184 izlenme - 6 yıl önce modern farsça dans müziği for tehnaz and plakevi.blogspot.com
köy düğününde modern dans 01:33
köy düğününde modern dans 4.471 izlenme - 7 yıl önce köy düğününde modern dans
bereketliiöo modern dans gösterisi 03:48
bereketliiöo modern dans gösterisi 1.225 izlenme - 5 yıl önce
19 Mayıs Modern Dans Gösterisi Bahçelievler Mektebim Koleji Lisesi 05:26
19 Mayıs Modern Dans Gösterisi Bahçelievler Mektebim Koleji Lisesi 91 izlenme - 6 ay önce 19 Mayıs Modern Dans Gösterisi Bahçelievler Mektebim Koleji Lisesi Modern dans, 20. yüzyılın başlarında balenin değişmez kurallarına tepki olarak gelişen bir dans türüdür. Bu dans, hemen her tür müziğe uydurulabilir. Yeni hareket stilleri yaratmak için diğer dans hareketleriyle birleştirilebilir. Modern dansta amaç, vücudün doğal duruşundan yararlanmaktır. 2. Dünya savaşının başlarından itibaren yapılmaya başlanmıştır. O zamanlar sadece bir dans türü olarak görülen modern dans şimdi dinlendiricidir ve her müzik türüne ayak uydurabilir. Wikimedia Commons'ta Modern dans ile ilgili medyaları bulabilirsiniz. Stub icon Dans ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Vikipedi'ye katkıda bulunabilirsiniz. Modern Dans, Klasik Balenin bir evrimidir. Klasik Balenin kurallarını kırar ve kendisine ait yeni kurallar yaratır. Bundan dolayı Modern Dans daha az kısıtlamalara sahip olarak birçok dansın bir füzyonu olarak görülebilir. Böylelikle, tek bir Modern Çağdaş Dans sınıfında birçok farklı dansı deneme fırsatına sahip olursunuz. Kendinizi içerisinde Afrika dansı, Tango, Salsa, Caz, Bale, vb. unsurları bulunan bir rutini dans ediyor bulabilirsiniz. Adını ne koyarsanız koyun muhtemelen o dansı bir Modern Dans sınıfında bulacaksınız. Modern Dans kendisinin gelişimi sırasında birçok stiller ve teknikler geliştirmiştir. Modern Dansın güzelliği müzik ya da dâhili bir tema veya ilham ile başlatılabilen daha özgür bir dansa izin vermesinde yatmaktadır. Genellikle bir çağdaş dans sınıfında öğretmen ağırlıkla öz farkındalık üzerinde duracaktır. Bu da yaşınız ya da dans kabiliyetinize bakılmaksızın aklınızı ve bedeninizi harmonize edebilmenize sağlayacaktır. Modern dans herkes için uygundur ve içerisinde sayısız faydalar barındırmaktadır. Kendinizi ifade etmenize ve vücudunuz hareket kabiliyetlerinin farkına varmanıza ve bunları kullanmanıza olanak tanır. Vücudunuzun esneklik ve form düzeyini arttırmanı yanı sıra vücudunuza hava katar, koordinasyonu arttırır ve müzikal becerilerinizi keskinleştirir. Fiziksel olarak yoğun olabilir ve böylece güç ve dayanıklılığı arttırır. Ya da lirik ve sakın olabilir ve böylece uysallık ve akıcılık konusunda ilham kaynağı olabilir. Sizi hem dinlendirebilir hem de coşturabilir. Daha ne isteyebilirsiniz ki?
19 Mayıs Modern Dans Gösterisi Bahçelievler Mektebim Koleji Ortaokulu 03:59
19 Mayıs Modern Dans Gösterisi Bahçelievler Mektebim Koleji Ortaokulu 68 izlenme - 6 ay önce 19 Mayıs Modern Dans Gösterisi Bahçelievler Mektebim Koleji Ortaokulu Modern dans, 20. yüzyılın başlarında balenin değişmez kurallarına tepki olarak gelişen bir dans türüdür. Bu dans, hemen her tür müziğe uydurulabilir. Yeni hareket stilleri yaratmak için diğer dans hareketleriyle birleştirilebilir. Modern dansta amaç, vücudün doğal duruşundan yararlanmaktır. 2. Dünya savaşının başlarından itibaren yapılmaya başlanmıştır. O zamanlar sadece bir dans türü olarak görülen modern dans şimdi dinlendiricidir ve her müzik türüne ayak uydurabilir. Wikimedia Commons'ta Modern dans ile ilgili medyaları bulabilirsiniz. Stub icon Dans ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Vikipedi'ye katkıda bulunabilirsiniz. Modern Dans, Klasik Balenin bir evrimidir. Klasik Balenin kurallarını kırar ve kendisine ait yeni kurallar yaratır. Bundan dolayı Modern Dans daha az kısıtlamalara sahip olarak birçok dansın bir füzyonu olarak görülebilir. Böylelikle, tek bir Modern Çağdaş Dans sınıfında birçok farklı dansı deneme fırsatına sahip olursunuz. Kendinizi içerisinde Afrika dansı, Tango, Salsa, Caz, Bale, vb. unsurları bulunan bir rutini dans ediyor bulabilirsiniz. Adını ne koyarsanız koyun muhtemelen o dansı bir Modern Dans sınıfında bulacaksınız. Modern Dans kendisinin gelişimi sırasında birçok stiller ve teknikler geliştirmiştir. Modern Dansın güzelliği müzik ya da dâhili bir tema veya ilham ile başlatılabilen daha özgür bir dansa izin vermesinde yatmaktadır. Genellikle bir çağdaş dans sınıfında öğretmen ağırlıkla öz farkındalık üzerinde duracaktır. Bu da yaşınız ya da dans kabiliyetinize bakılmaksızın aklınızı ve bedeninizi harmonize edebilmenize sağlayacaktır. Modern dans herkes için uygundur ve içerisinde sayısız faydalar barındırmaktadır. Kendinizi ifade etmenize ve vücudunuz hareket kabiliyetlerinin farkına varmanıza ve bunları kullanmanıza olanak tanır. Vücudunuzun esneklik ve form düzeyini arttırmanı yanı sıra vücudunuza hava katar, koordinasyonu arttırır ve müzikal becerilerinizi keskinleştirir. Fiziksel olarak yoğun olabilir ve böylece güç ve dayanıklılığı arttırır. Ya da lirik ve sakın olabilir ve böylece uysallık ve akıcılık konusunda ilham kaynağı olabilir. Sizi hem dinlendirebilir hem de coşturabilir. Daha ne isteyebilirsiniz ki?
2013 Mayfest Gösterisi 04:32
2013 Mayfest Gösterisi 110 izlenme - 6 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bilkentmoderndans kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Modern çağda yeni dans akımı! 00:30
Modern çağda yeni dans akımı! 328 izlenme - 3 yıl önce Modern çağda yeni dans akımı!
Modern çağda yeni dans akımı! 00:30
Modern çağda yeni dans akımı! 292 izlenme - 3 yıl önce Modern çağda yeni dans akımı!
modern mezdeke 00:53
modern mezdeke 4.991 izlenme - 6 yıl önce www.atlantisorganizasyon.tr.gg
Alona Modern Dance II Creative Time, Organizasyon, Menajerlik | Hizmet Ajansı 02:35
Alona Modern Dance II Creative Time, Organizasyon, Menajerlik | Hizmet Ajansı 221 izlenme - 2 yıl önce Creative Time, Organizasyon, Menajerlik | Hizmet Ajansı.. Menajer Suat Arslan... Bilgi | İletişim İçin; Tel: 0534 610 11 60 - 0216 312 56 97 Mail: s.gsuatr@gmail.com Skype: gsuatr Adres Merkez Ofis: Şişli, Mecidiyeköy / İstanbul.. Şube Ofis: Taşdelen, Çekmeköy / İstanbul Çalışma Ortaklıgımız | İş Başvuruları İçin Telefon ve Mail Adresimizden İletişime Geçebilirsiniz...
muhteşem bir modern dans örnegi 01:34
muhteşem bir modern dans örnegi 34.079 izlenme - 6 yıl önce
kırklareli üniversitesi modern dans klubü 08:24
kırklareli üniversitesi modern dans klubü 2.500 izlenme - 6 yıl önce