Hoşgeldiniz!

motivasyon

Vestel Motivasyon 01:16
Vestel Motivasyon 7.467 izlenme - 2 yıl önce Vestronlar Hazır, Peki Bu Muhteşem Teknolojiye Siz Hazır Mısınız? Daha İyisi İçin Kalbimizi, Aklımızı Vermeye Devam Edeceğiz!
Tokatlı Motivasyon 01:57
Tokatlı Motivasyon 1.208 izlenme - 7 ay önce Tokatlı motivasyon, yumruklu saldırı Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Kars'ta düzenlenen grup birinciliği yarışmasında eğitmen Mustafa Burak Çağlar, ekipte bulunan çocuklara gösteri öncesi tokat attı. Bu anı görüntüleyen yerel televizyon kameramanı Adem Alp de, eğitmenin yumruklu saldırısına maruz kaldı. İsmail Aytemiz Spor Salonu’nda 18- 19 Nisan günleri arasında yapılan yarışmaya İstanbul, Ankara, İzmir, Iğdır, Erzurum, Kars, Bayburt, Ağrı, Kocaeli, Gümüşhane’den halk oyunları ekipleri katıldı. Yarışmanın yapıldığı salonun giriş kısmında ‘yıldızlar geleneksel düzenlemesiz’ dalında mücadele eden Erzurum Palandöken Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübünün eğitmeni Mustafa Burak Çağlar’ın, öğrencileri sözde ‘motive etmek için’ yüzlerine ve bacaklarına eliyle vurması dikkat çekti. NE ÇEKİYORSUN' YUMRUĞU Gösteri kıyafetli çocuklara yönelik şiddeti görüntüleyen yerel Serhat TV kameramanı Adem Alp de Çağlar’ın saldırısına uğradı. İddiaya göre önce ‘Ne çekiyorsun?’ diyerek eliyle kamerayı kapatan ve kameranın ışık sistemini kıran, LCD ekranına zarar veren Çağlar, Adem Alp’ı yumrukladı. Alp’in şikayeti üzerine spor salonuna gelen polis, eğitmen Çağlar ve kameremanı ifadelerinın alınması için Kazımpaşa Polis Merkezi’ne götürdü. KARAKOLDA DA SALDIRDI Dayak yediğini ve kamerasının kırıldığını belirten Adem Alp şunları anlattı: “Salonda yanıma gelen biri, eğitmenin öğrencileri dövdüğünü söyledi. Gidip baktığımda Mustafa Burak Çağlar’ın halk oyunları ekibindeki çocuklara tokat attığını, yanaklarını sıktığını, bacaklarına vurduğunu gördüm ve kayıt yaptım. Uzaktan bir süre çekim yaptıktan sonra yanına gidip bunu neden yaptığını sordum. “Sen nasıl çekersin?” deyip önce kameramı kırdı, sonra bana vurmaya başladı. Şikayetçi olmam üzerine karakola getirildik. Karakolda da saldırdı.” Eğitmen Çağlar, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.
Motivasyon Konuşması 02:34
Motivasyon Konuşması 1.420 izlenme - 10 ay önce '' Hayatta işe yaramazın, beceriksizin tekiyim. Sıradan olmaktan, elimden bir şey gelmemesinden, çabuk pes etmekten sıkıldım. Sürekli kötümser bir hayat sürmekten , mutsuz olmaktan yaşayamaz oldum. '' gibi bir ruh hali veya düşüncesindeysen birazcıkta olsa moral verecek bir video. Bende amma sıkıntılıymışım yalnız. Neyse iyi seyirler kankalar.
Bodybuilding Motivasyon 03:12
Bodybuilding Motivasyon 3.548 izlenme - 2 yıl önce Bodybuilding Motivasyon videosunda, başarılı kadın vücut geliştirmecilerin nasıl hazırlık yaptıklarını görüyoruz.
Motivasyon Müzikleri 01:27:59
Motivasyon Müzikleri 584 izlenme - 7 ay önce
Motivasyon Müzikleri 01:15:45
Motivasyon Müzikleri 49 izlenme - 2 ay önce Pumped Up, motivational music for working out songs to inspire a successful gym workout session. Subscribe us: http://goo.gl/1qWwDI Watch also our volume 1 & 2: Motivational Music For Working Out Vol 01 https://www.youtube.com/watch?v=_JJFf... Motivational Music For Working Out Vol 02 https://www.youtube.com/watch?v=To0tI... Workout Motivation Music, Workout Songs To Help You Get Bigger, Stronger, and Faster in Health & Sports. https://www.facebook.com/WorkoutMusic... Workout Music Service on Twitter: https://twitter.com/WorkoutMusic1 Ear money with youtube - You want a Channel like this ? Build your own Channel: http://goo.gl/bJs4Rb
Motivasyon Konuşması 00:06
Motivasyon Konuşması 122 izlenme - 4 ay önce Motivasyon Konuşması Yepyeni vine videoları için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Motivasyon Derlemeleri 05:40
Motivasyon Derlemeleri 155 izlenme - 10 ay önce Hayatımızın bir bölümü, zamanı veya dönemi zorluklarla, sınanmayla geçer. Bu zorluklara karşı ne kadar ayakta durabildiğimiz, nasıl mücadele ettiğimizdir belkide bize umut veren. Bu serseri ve çılgın konuşmamdan sonra iyi seyirler efenim.
TOKATLI MOTİVASYON 01:57
TOKATLI MOTİVASYON 17 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
MOTİVASYON - ODAKLANMA 00:15
MOTİVASYON - ODAKLANMA 24 izlenme - 2 ay önce Odaklanma ve amaca yönelik çalışma hedefe ulaşmak için vazgeçilmez iki kuraldır. Konuşan çok olur ve fikir veren de..Bu durumda size söyleyene bakın kim ne söylüyor. Sizi aşağı çeken ve moralinizi bozanlar dostunuz değildir. Tam tersi vazgeçmemenizi ve devam etmenizi söyleyenler, her durumda size destek verenler gerçek dostlarınızdır. Vücut geliştirmek, ideal fizik yapmak, dövüşmeyi öğrenmek, bir ideal uğruna sporun her hangi bir dalını yapmak, amaç ne olursa olsun elbette karşımıza engeller çıkacak. Bu durumda savaşanlar ve vazgeçmeyenler kazanır. O nedenle de başarıları başkaları için kabullenilmesi zor olur. Sen de elinden gelenin en iyisini yap ve amacını belirle. Yeni yetişen genç nesil olarak sizler bizlerden daha iyi olmalısınız. İyi çalışmalar.
Süper Bir Motivasyon Videosu 04:51
Süper Bir Motivasyon Videosu 2.558 izlenme - 2 yıl önce Motivasyon
Durdurulamaz - Motivasyon 05:02
Durdurulamaz - Motivasyon 41 izlenme - 3 ay önce Ünlü filmler ve sportif faaliyetler montajlanarak hazırlanmış, insanı adeta yeni bir dünya savaşına hazırlayan motivasyon video'su. Gerek müzikler, gerek konuşmalar insanı ekrana bağlıyor. İngilizce bilenler yaşadı !
Vücut Geliştirme Motivasyon 01:18
Vücut Geliştirme Motivasyon 5.617 izlenme - 10 ay önce Vücut Geliştirme Motivasyon müzikleri konuşmaları "Güncel videolardan haberdar olmak için www.izlesene.com/hakanfitness kanalına abone olabilirsiniz"
HARİKA BİR MOTİVASYON VİDEOSU 02:00
HARİKA BİR MOTİVASYON VİDEOSU 212 izlenme - 1 ay önce DAHA FAZLASI İÇİN ABONE OLUN
Lazar Angelov Rüya Motivasyon 02:30
Lazar Angelov Rüya Motivasyon 1.403 izlenme - 1 yıl önce Workout, Egzersiz, Motivasyon, Spor, Kondisyon İle İlgili Tüm Videolara İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz
Koçdan Motivasyon Konuşması 03:10
Koçdan Motivasyon Konuşması 1.475 izlenme - 2 yıl önce Koçdan Motivasyon Konuşması
Sıra Dışı Motivasyon Videosu 02:42
Sıra Dışı Motivasyon Videosu 807 izlenme - 1 yıl önce Workout, Egzersiz, Motivasyon, Spor, Kondisyon İle İlgili Tüm Videolara İzlesene.com Dan Ulaşabilirsiniz.
Motivasyon Liderlik Ve Kararlılık 03:55
Motivasyon Liderlik Ve Kararlılık 1.107 izlenme - 2 yıl önce Motivasyon Liderlik Ve Kararlılık
Etkileyici Motivasyon Konuşması 06:19
Etkileyici Motivasyon Konuşması 202 izlenme - 9 ay önce Motivasyona hiç olmadığım kadar çok ihtiyacım var şu aralar, hedeflerim var kendi işimi kurmak istiyorum, hayatıma çok önemli bir yön vermek üzereyim ama kafamda binlerce soru işareti var ve en önemlisi yalnızım. hepimizin hayatını kendi memnuniyetleri için yönlendirmek isteyenler olmuştur ama hiç sormazlar sen ne dersin diye? istedikleri yöne gitmezsen aman ne hali varsa görsün derler ve seni terk edip oluruna bırakırlar.. bu iş hayatında da, okulda da, ailede de, arkadaşlar arasında da sıkça yaşanır.. ve şimdi söz sırası sizdedir ya kendinizi karanlığa iterek onları haklı çıkarırsınz yada doğru yolu bularak işte ben buyum diye dik bir şekilde yola devam edersiniz..
Fatih Terim Super Motivasyon 02:53
Fatih Terim Super Motivasyon 724 izlenme - 2 yıl önce Fatih Terim Süper Motivasyon-Motivasyon
Türk Komandosu Motivasyon 01:17
Türk Komandosu Motivasyon 49 izlenme - 3 ay önce Türk Komandosu Motivasyon
Fatih Terim Motivasyon 02:53
Fatih Terim Motivasyon 703 izlenme - 3 yıl önce Türkiyenin resmi ve yasal ukash satış sitesi güvenli ukash kart almak için sitemizi ziyaret ediniz.
Kolay Motivasyon Buna Denir 00:06
Kolay Motivasyon Buna Denir 139 izlenme - 10 ay önce Agırsiklet yapan adamın bir kız görence ağırlığı nasıl kaldırdığına şok olacaksınız.
Savaşın Ortasında Gaydayla Motivasyon 00:40
Savaşın Ortasında Gaydayla Motivasyon 51 izlenme - 12 ay önce Ukrayna'da polis ve hükümet karşıtı göstericiler arasındaki çatışmalar sürerken, bazı protestocular tepkilerini ve direnişe verdikleri desteği farklı şekillerde ortaya koyuyor.
MOTİVASYON VÜCUT GELİŞTİRME!!!!!!! 03:25
MOTİVASYON VÜCUT GELİŞTİRME!!!!!!! 92 izlenme - 1 ay önce KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!!!!!
BODYBUILDING MOTIVATION-VÜCUT GELİŞTİRME MOTİVASYON 03:03
BODYBUILDING MOTIVATION-VÜCUT GELİŞTİRME MOTİVASYON 2 izlenme - 1 ay önce DAHA FAZLASI İÇİN ABONE OLUN
Fitness Motivasyonel 03:26
Fitness Motivasyonel 583 izlenme - 2 yıl önce Fitness Motivasyonel
En İyi Motivasyon Videosu 07:07
En İyi Motivasyon Videosu 1.772 izlenme - 2 yıl önce Motivasyon, İlham, Başarı, Her zaman büyük olmalıdır! İNSAN KIYIYI GÖZDEN KAYBETMEYE CESARET ETMEDİKÇE, YENİ OKYANUSLAR KEŞFEDEMEZ...
Bayanlar İçin Fitness Motivasyon 03:12
Bayanlar İçin Fitness Motivasyon 574 izlenme - 1 yıl önce Her türlü vücut geliştirme videoları, motivasyon videoları, antrenman, egzersiz örnekleri, fitness programları, dietler ve daha fazlası için bizleri takip edin. Sağlıklı ve güzel görünen bir vücuda sahip olmak için kanalımıza abone olun; www.izlesene.com/emrekocyigitt
Motivasyon Konuşmasının İçine Etmek 01:05
Motivasyon Konuşmasının İçine Etmek 6 izlenme - 3 ay önce Öyle bir şey yaptı ki herkesin ağzı açık kaldı! kısaca bilgi verelim : sarışın silikonlu, zencili bir video. rocky'nin sözünü söylüyor ; it aint about how hard you hit, its about how hard you can get it and moving forward. (kabaca ne kadar sert zumzuğu koduğun değil ne kadar sert zumzuk yiyip devam edebildiğin demiş) ana bacı da karıştırmamış korkmayın.