Hoşgeldiniz!

motosiklet kazaları

Motosiklet Kazaları 00:38
Motosiklet Kazaları 1.235 izlenme - 3 yıl önce Sen Herşeysin
En Feci Motosiklet Kazaları 04:15
En Feci Motosiklet Kazaları 9.689 izlenme - 1 yıl önce En Feci Motosiklet Kazaları "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korkunç Motosiklet Kazaları 03:19
Korkunç Motosiklet Kazaları 10.755 izlenme - 2 yıl önce korkunç motosiklet kazaları kameraya işte böyle yansıdı
Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 09:48
Dehşet Verici Motosiklet Kazaları 128 izlenme - 4 hafta önce Yakın zamanda derlenmiş, motosiklet ve bisiklet kazalarını izlerken kah içiniz sızlayacak kah uff diyeceksiniz. ama yaya geçidin de bisikletli ve yayalara çarpanlara ağzınıza geleni esirgememenizi özellikle istirham ediyorum... izliyoruz efenim. Not: Mesut başganlı günleri özlüyoruz...
Motosiklet Kazaları Mobese’ye Takıldı 01:15
Motosiklet Kazaları Mobese’ye Takıldı 687 izlenme - 1 yıl önce Türkiye’nin dört bir yanındaki MOBESE kameralarına takılan motosiklet kazaları yürekleri ağızlara getirdi.
Motosiklet Kazaları Mobese'de 01:37
Motosiklet Kazaları Mobese'de 470 izlenme - 2 yıl önce Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan mobese görüntülerinde, motosiklet sürücülerinin trafik kurallarına uymaması ve herhangi koruyucu bir tedbir almamalarının yaralanma ve ölümleri beraberinde getirdiği görülüyor.
En Feci Motosiklet Kazaları 10:10
En Feci Motosiklet Kazaları 212 izlenme - 9 ay önce Bazılarına bakmak istemeyeceksiniz aslında, ya da tam kaza olacağını hissettiğiniz anda. -Özellikle kask takmayanlara- İbret olması açısından izlenilmesi tavsiye edilir.
Dünyadan Motosiklet Kazaları 13:49
Dünyadan Motosiklet Kazaları 431 izlenme - 2 yıl önce Mobese Kameraları Ve Araç Özel Kameralara Yansımış Dünyadan Motosiklet Kazaları. Kaza Geliyorum Demez.
En Kötü Motosiklet Kazaları 04:25
En Kötü Motosiklet Kazaları 310 izlenme - 1 yıl önce En Kötü Motosiklet Kazaları
Motosiklet Kazası 00:38
Motosiklet Kazası 208 izlenme - 3 yıl önce Motosiklet kazalarında yaralanmaları en az indirebilmek için koruma ekipmanlarınızı (kask, mont, pantolon; bot, eldiven) her zaman kullanın Motosiklet Aksesuarları
En Komik Motosiklet Kazaları 02:13
En Komik Motosiklet Kazaları 777 izlenme - 3 hafta önce Sizi kahkahalara boğacak bir video ile karşınızdayız, en komik motosiklet kazalarını izleyeceksiniz ama korkacak bişey yok ölüm yada ağır vakalar yok, bu kazalar ufak sakarlıklarla yapılan komik kaza görüntüleri içeriyor her yaştan herkes izleyebilir...
Yarış Kazaları 02:18
Yarış Kazaları 26.905 izlenme - 9 yıl önce Araba veya motosiklet kazası- her yarışta bir kaza kaçınılmaz.
Top 10 Motosiklet Kazaları 02:10
Top 10 Motosiklet Kazaları 483 izlenme - 3 yıl önce
Mobese'den Yaya Ve Motosiklet Kazaları 02:02
Mobese'den Yaya Ve Motosiklet Kazaları 103 izlenme - 1 yıl önce Mobese'den yaya ve motosiklet kazaları
Motosiklet Kazaları 2014 02:11
Motosiklet Kazaları 2014 94 izlenme - 11 ay önce "Daha fazla Motosiklet videoları, Araba Tanıtım videoları, Araba Test Sürüşü, Drift (Yanlama) Dış Tasarım, İç Dizayn İnceleme Videoları, Süper Hızlı Araba videoları, Beygir gücü yüksek arabalar ve Modifiyeli Araba videolari için aşağıdaki kanallarımıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz bu kanallara abone olup yeni videolar yüklendiğinde anında haberdar olabilirsiniz. www.izlesene.com/seninarabalarin www.izlesene.com/egzotikarabalar www.izlesene.com/hizlivebeygirli Motosikletler İçin www.izlesene.com/motorsov"
En Komik Motor Kazaları 03:08
En Komik Motor Kazaları 4.031 izlenme - 2 yıl önce Lütfen Kurallara Uyunuz
Dehşete Düşüren motosiklet kazaları 01:30
Dehşete Düşüren motosiklet kazaları 11.126 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin dört bir yanındaki MOBESE kameralarına takılan motosiklet kazaları yürekleri ağızlara getirdi. MOBESE kameraları, dikkatsizliğin ve trafik kurallarına uymamanın nelere mal olacağını gözler önüne seriyor. Kameralara takılan ilk kaza Adıyaman Çavuş kavşağında meydana geliyor. Görüntülerde, arkasındaki yakını ile kavşaktan karşıya geçmek isteyen motosiklet sürücüsü otomobil ile çarpışıyor. Çarpışmanın etkisiyle savrulan motosikletten düşen sürücü kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, arkasındakinin ise kullanmadığı kask sebebiyle düştükten sonra uzun süre hareketsiz bir şekilde yerde yattığı görülüyor. Adıyaman'da yaşanan bir başka motosiklet kazası ise duran araçlara yakın gidilmemesi gerektiğini gösteriyor. Trafo kavşağında yaşanan bu kazada, motosiklet sürücüsü normal hızla caddede seyrederken, duran araçların yanına geldiğinde neye uğradığını şaşırıyor. Duran araçlardan inen vatandaşın açtığı kapıya çarpan motosiklet sürücüsü kendini bir anda orta refüjde buluyor. Motosiklet sürücüsü kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, otomobil sürücüsü ise dikkatsizliğini maddi hasarla kurtuluyor. KARARSIZ KALMAK PAHALIYA PATLADI Adana'da ise, arkasındaki yolcuyla ilerleyen motosiklet sürücüsü, yanına yaklaşan otomobil sürücüsünün dönmek ile dönmemek arasında kararsız kalmasıyla bir anda kendini yerde buluyor. Bir anda sağa dönen otomobilin çarpması ile yere düşen motosiklet sürücüsü ve arkasındaki yolcu arabanın altında kalmaktan şans eseri kurtuluyor. KONTROLSÜZ ÇIKIŞI CANINDAN EDİYORDU Zonguldak'ta yolun karşısına geçmek isteyen yaşlı adam, kontrolsüz bir şekilde çıktığı yolda az kalsın canından oluyordu. Yolun karşısına geçmek için hazırlanan yaya, solundan gelen motosikleti son anda fark etmesiyle hızlanıyor. Hızlanması kendisine fayda sağlayamayan yaşlı adam motosikletin altında kalırken, sürücü ve arkasındaki yolcu ise yere düşüyor.
En Kötü Scooter Kazaları 05:51
En Kötü Scooter Kazaları 267 izlenme - 2 yıl önce En Kötü Scooter Kazaları 10.04.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'En Kötü Scooter Kazaları' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Küçük Kızın Motosiklet Kazası 00:19
Küçük Kızın Motosiklet Kazası 180 izlenme - 7 ay önce Hindistan'ın Maharashtra eyaletinde küçük bir kız çocuğu, çalışır halde bırakılan motosikletin üzerine binip gaza dokununca, ilginç bir kaza yaşandı.
Motosiklet Arkasında Sürüklenen Çılgın 01:24
Motosiklet Arkasında Sürüklenen Çılgın 408 izlenme - 3 yıl önce Motosiklet Arkasında Sürüklenen Pakistan'lı Çılgın
 İlginç motosiklet kazaları MOBESE'de 00:48
İlginç motosiklet kazaları MOBESE'de 75.094 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin dört bir tarafında meydana gelen ilginç motosiklet kazaları MOBESE kameralarına yansıdı. Eskişehir'de karşıdan karşıya geçmek isteyen yayaya çarpan motosiklet sürücüsü aracıyla birlikte düşerken, yayaya hiçbir şey olmadı. MOBESE'lere yansıyan ilginç kaza görüntülerinde zaman zaman yayaların, zaman zaman da sürücülerin ölümden döndüğü görülüyor. Eskişehir'de karşıya geçmek isteyen bir yaya, yola bakmadan araçların arasından çıkıyor. Seyir halinde olan motosiklet sürücüsü bir anda karşısına çıkan yayaya çarpıyor. Yaya yerinden hiç kıpırdamazken, motosiklet sürücüsü yere kapaklanıyor. Kazanın ardından yerden kalkan motosiklet sürücüsü şaşkın bir şekilde yayaya bakıyor.Yine Eskişehir'de hızla gelen motosiklet karşıya geçmek için acele eden yaya çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle sürücü ve yaya yere düşerken, motosiklet 100 metre sürükleniyor. Bu sırada kazanın yaşandığı olay yerinde başka bir yayanın veya aracın olmaması muhtemel bir faciayı önlüyor. Elazığ şehir merkezinde kavşaktaki otomobillerin arasından çıkan bir motosiklet sürücüsü, geçmekle geçmemek arasında karasız kalınca hızla gelen otomobille çarpışıyor. Kaza sonrası otomobil yoluna devam ederken, motosiklet sürücüsü yere düşüyor. Çankırı'da ise hızla gelen motosiklet, karşıya geçmeye çalışan otomobile çarpmamak için fren yapsa da başarılı olamıyor. Motosiklet sürücüsü arkasındaki arkadaşı ile birlikte yere düşüyor. MOBESE kameralarına yansıyan başka bir kaza görüntüsü de Aydın'da kaydediliyor. Caddede seyreden bir motosikletli, yerlerin kaygan olması nedeni ile dengesi kaybederek sürüklenmeye başlıyor. Altından kayan motosikletle birlikte fırlayan sürücü kısa süre sürüklendikten sonra tekrar havalanarak yere düşüyor. Erzincan'da ise kavşaktan kontrolsüz bir şekilde karşıya geçmek isteyen motosiklet sürücüsü, solundan gelen aracı görmeyerek kaza yapıyor. Çarpmanın etkisi ile motosikletler kullanılmaz hale gelirken, sürücü yaralanıyor. Yaşanan kazalarda korkulan olmazken, Emniyet Genel Müdürlüğü yetkilileri, en ufak hataların onarılamayacak sonuçlara yol açabileceğini belirterek, sürücülerin trafik kurallarına riayet etmesini istedi.
motosiklet kazaları 02:54
motosiklet kazaları 6.508 izlenme - 5 yıl önce motosiklet videoları resimleri oyunları haberleri ve her türlü motosiklet bilgileri http//www.motosiklethastasi.com da...
motosiklet kazaları 07:03
motosiklet kazaları 9.252 izlenme - 8 yıl önce
motosiklet kazaları 01:57
motosiklet kazaları 2.686 izlenme - 8 yıl önce
motosiklet kazaları 00:24
motosiklet kazaları 1.428 izlenme - 7 yıl önce
motosiklet kazaları 01:57
motosiklet kazaları 1.175 izlenme - 6 yıl önce
motosiklet kazaları 00:14
motosiklet kazaları 1.141 izlenme - 7 yıl önce
Zincirleme Kazaya Sebep Olan Motosiklet 00:50
Zincirleme Kazaya Sebep Olan Motosiklet 183 izlenme - 9 ay önce Zincirleme Kazaya Sebep Olan Motosiklet Bir anda duran motosiklet ve arkasında sebep olduğu zincirleme kaza.
Motosiklet Sürücüsünün Ölümle Dansı 01:05
Motosiklet Sürücüsünün Ölümle Dansı 44 izlenme - 5 ay önce Muğla-Aydın karayolunda ilerleyen bir motosiklet sürücüsünün trafikte yaptığı tehlikeli akrobasi hareketleri görenleri dehşete düşürdü. Dehşete düşüren olay,motosikleti takip eden aracın içerisindeki yolcu tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi. Olay, Muğla Aydın Karayolu’nda dün öğle saatlerinde meydana geldi.
Ölümcül  Kaza  Motosiklet Kazası Motor Kazaları Moto Kurye Kazaları 03:38
Ölümcül Kaza Motosiklet Kazası Motor Kazaları Moto Kurye Kazaları 9.308 izlenme - 1 yıl önce Ölümcül Şaka Kaza Motosiklet Kazası Motor Kazaları Moto Kurye Kazaları