Hoşgeldiniz!

motosiklet videoları

Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali 01:52
Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali 57 izlenme - 4 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/anadoluajansi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Motosiklet Hırsızları Güvenlik Kamerasında 00:56
Motosiklet Hırsızları Güvenlik Kamerasında 28 izlenme - 1 ay önce Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde bir binanın önünde park halinde bulunan motosikleti çalan zanlılar güvenlik kamerasına yakalandı.
Motosiklet Hırsızı Kamerada 00:40
Motosiklet Hırsızı Kamerada 8 izlenme - 5 ay önce Diyarbakır'da bir işyeri önünde park halinde bulunan ve burada çalışan elemana ait motosikletin kimliği belirsiz bir şahıs tarafından çalınması kameraya an be an yansıdı. Şahsın rahat tavırları dikkat çekerken polis şimdi her yerde motosiklet hırsızını arıyor.
Motosiklet Kazaları Mobese’ye Takıldı 01:15
Motosiklet Kazaları Mobese’ye Takıldı 676 izlenme - 1 yıl önce Türkiye’nin dört bir yanındaki MOBESE kameralarına takılan motosiklet kazaları yürekleri ağızlara getirdi.
Motosiklet Sürücüsünün Tehlikeli Akrobasisi 01:33
Motosiklet Sürücüsünün Tehlikeli Akrobasisi 137 izlenme - 8 ay önce Zonguldak’ın Ereğli ile Akçakoca ilçeleri arası karayolunda ilerleyen bir motosiklet sürücüsünün trafikte yaptığı tehlikeli hareketler, yürekleri ağızlara getirdi.
Motosiklet Hırsızına Uçan Tekme 00:46
Motosiklet Hırsızına Uçan Tekme 90 izlenme - 1 yıl önce Motosikletiniz çalınırsa tepkiniz ne olur? Görüntülerdeki şahıs, bu soruya uçan tekme ile yanıt veriyor. Kapı önünde bulunan motosikleti çalma girişiminde bulunan hırsızı fark eden şahıs, harekete geçiyor. Motosikletin üzerindeki zanlıyı uçan tekmeyle yere seren genç adam, arkadaşlarıyla birlikte şahsı öldüresiye dövüyor.
Kadınların Vazgeçilmez Aracı Motosiklet 01:01
Kadınların Vazgeçilmez Aracı Motosiklet 131 izlenme - 1 yıl önce Tayland'ın ağırlıklı olarak Müslüman Malayların yaşadığı Patani bölgesinde sosyal yaşamının içinde aktif şekilde yer alan kadınlardan genci yaşlısı ulaşımını ağırlıklı olarak motosikletle sağlıyor. Düz bir coğrafyada kurulu Patani'de, soldan akan trafikte en yaygın ulaşım aracı olarak motosikletler dikkati çekiyor. Motosikletler, genellikle kadınlar tarafından tercih ediliyor. Pazar ve alışveriş merkezleri çevresinde park edilmiş onlarca motosikletin yol kenarlarını kapladığı Patani'de, birkaç dakika içerisinde karayolundan onlarca kadının motosikletiyle geçtiği görülüyor. Motosikletleri ehliyetsiz kullanmak yasak ancak genellikle kask takmayan sürücülere herhangi bir yaptırım uygulanmıyor. Kadınlar çoğu zaman küçük çocuklarını önlerine ve arkalarına oturtuyor hatta aracı, bebeklerini kucaklarına alarak kullanıyor. Böylece iki kişilik motosiklete 5-6 kişinin bindiği oluyor. Kadın motosiklet sürücülerinden 43 yaşındaki üç çocuk annesi Azize İsmail, AA muhabirine, 12 yaşından beri bu aracı kullandığını, bugüne kadar hiç kaza yapmadığını söyledi. Trafikte kadınların herhangi bir problemle karşılaşmadığını anlatan İsmail, "Ulaşım daha kolay sağlandığından motosikletler tercih ediliyor. Bölgedeki kadınlar çocuklarıyla 5-6 kişi bu araçlara biniyorlar. Kırsal kesimde de kent merkezinde de kadınlar her türlü ulaşım ihtiyacını bu araçlarla gideriyor" dedi. Üniversite öğrencisi Muhlis Hama da Patani bölgesinde eşini çeşitli nedenlerle kaybeden çok sayıda kadınının yaşadığını ifade ederek bu kadınların ihtiyaçlarını kendi başlarına gidermek zorunda oldukları için en kolay kullanabildikleri motosikleti tercih ettiklerini anlattı. Kadınların sosyal ve ekonomik hayata yoğun katıldığını vurgulayan Hama, Müslüman Malay kadınların özgüvenlerinin yüksek olduğunu, yüzlerce kadın sürücünün karayollarında görülebileceğini kaydetti.
Antalya'da Muhteşem Motosiklet Gösterisi 01:11
Antalya'da Muhteşem Motosiklet Gösterisi 1.466 izlenme - 1 yıl önce Enduro motosiklet yarışlarında bugüne kadar 6 dünya birinciliği bulunan Dougie Lampkin, Antalya'da bir alışveriş merkezinde motosiklet gösterisi gerçekleştirdi.
Koyunlarla Motosiklet Gezintisi 00:24
Koyunlarla Motosiklet Gezintisi 482 izlenme - 1 yıl önce iranlı çılgın arkadaşların motosikletle çılgınca seyahat etmesi amatör kameralara böyle yansıdı..
Motosiklet Kamyonete Nasıl Yüklenir ? 00:15
Motosiklet Kamyonete Nasıl Yüklenir ? 39 izlenme - 2 yıl önce Motosiklet Kamyonete Nasıl Yüklenir ? 08.05.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Motosiklet Kamyonete Nasıl Yüklenir ?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
karısık motosiklet videoları 07:03
karısık motosiklet videoları 6.441 izlenme - 7 yıl önce karısık motosiklet videoları
Top 10 Motosiklet Kazaları 02:10
Top 10 Motosiklet Kazaları 483 izlenme - 3 yıl önce
Motosiklet Kaza Videoları İzlenmeli mi? 01:50
Motosiklet Kaza Videoları İzlenmeli mi? "Dualvlog" 14 izlenme - 4 ay önce Motosiklet kazaları izlenmeli mi yoksa izlenmemeli mi? Bütün gün Youtube'da"motorcycle burnouts" diye aranan hey sen. Yanık lastik kokusu hoşuna mı gidiyor? Peki ya tek teker videoları? Peki sen TVS sahibi. içine girdiğin küçük kaygan deliği yeni ve büyük bir dünya mı sandın? O zaman bu videomuz "yatması yok abi" diyenlere gelsin... #betasurumucom @betasurumucom #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk 00:40
Motosiklet Üzerinde Tehlikeli Yolculuk 29 izlenme - 5 ay önce Zonguldak’ta motosiklet üzerinde iki çocuklarıyla birlikte yolculuk yapan çift tehlikeye davetiye çıkardı. Zonguldak’ta motosikleti ile İskele güzergahından Kozlu istikametine giden sürücü, 2 kişilik motosiklete eşinin yanı sıra 2 çocuğunu da alarak yoluna devam etti. Yalnızca eşi ve kendisinin başında kask olan sürücü, en ufak hatada faciaya neden olabileceğine aldırmadan yola devam etti. Büyük çocuğunu motosikletin önüne oturtan sürücü, arkasına aldığı eşinin kucağına da küçük çocuğunu yerleştirdi. Çocuklarının hayatını adeta tehlikeye atan sürücü, diğer sürücülere aldırmadan yoluna devam etti. ...
Sürpriz Yumurta Oyuncak Açma - Motosiklet 00:31
Sürpriz Yumurta Oyuncak Açma - Motosiklet 98.285 izlenme - 9 ay önce Kurmalı & hareketli oyuncak serisinden bir oyuncak daha, Mavi renkli motor, hız tutkunlarına özel... Kinder sürpriz yumurtadan ne çıkacak? En güzel sürpriz yumurta oyunları ve Kinder sürpriz yumurta açma videoları bu kanalda! Hemen abone olun. www.izlesene.com/surprizyumurta"
 Motosiklet Kazası Kamerada 00:40
Motosiklet Kazası Kamerada 481 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Kağıthane’de iki motosikletin karıştığı kaza güvenlik kameralarına yansıdı. Kazada devrilen motosikletin arkasında oturan kadın yaralandı. Kağıthane’de meydana gelen kazada İlhan Şahin yönetimindeki motosiklete Samet K. yönetimindeki motosiklet arkadan çarptı. Çarpma sonrası Şahin’in kullandığı motor devrildi. Kazada devrilen motosiklette bulunan Reyhan Erler isimli kadın yaralandı. Güvenlik kameralarına yansıyan kazada Şahin’in kullandığı motosiklet yavaşlıyor. Samet K. ise kullandığı motosikleti durduramayınca öndeki motosiklete çarpıyor. Çarpma sonrası öndeki motor devriliyor ve sürücü ile kadın yere düşüyor. Görgü şahitleri, "Öndeki motosiklet dönmek için yavaşladı. Diğer motor ona çarptı" dedi.
İnanılmaz Akrobasili Motosiklet Gösterisi 02:13
İnanılmaz Akrobasili Motosiklet Gösterisi 53 izlenme - 7 ay önce Akrobasi gösterileri Çin'de mutlaka izlemeniz gerekenler arasında.Motosikletlerle yapılan bu akrobasi şovu ise nefesinizi kesecek!
At İle Motosiklet Yarıştı 00:49
At İle Motosiklet Yarıştı 95 izlenme - 1 yıl önce Özel bir organizasyon için düzenlenen parkurda at ile motosiklet yarıştı.
Kucağında Bebeğiyle Motosiklet Süren Kadın 00:31
Kucağında Bebeğiyle Motosiklet Süren Kadın 7 izlenme - 1 ay önce Kucağında bebeğiyle trafikte ilerleyen motosikletli anne görenleri hayrete düşürdü. Bir Uzak doğu ülkesinde çekilen bu görüntüler insan canının ne kadar ucuz olduğunu gözler önüne seriyor. Kucağına aldığı çocuğuyla trafikte ilerleyen anne, hiçbir güvenlik önlemi almaya gerek duymuyor. Çok sıradan bir şekilde yoluna devam eden genç kadın, bir amatör kamera tarafından böyle kaydediliyor.
En Ölümcül Motosiklet Yarışı 02:50
En Ölümcül Motosiklet Yarışı 476 izlenme - 1 yıl önce İrlanda'da yapılan yol yarışı motosiklet yarışları içinde en heyecanlısı fakat aynı zamanda en ölümcülü olarak tanımlanıyor. İşte 2014 North West 200 yarışından kesitler.
Motosiklet Farı El Bombası Sanılınca 03:22
Motosiklet Farı El Bombası Sanılınca 6 izlenme - 2 ay önce Kasımpaşa'da kaldırım üzerindeki el bombasına benzeyen cisim polisi alarma geçirdi. Kısa sürede olay yerine bomba imha ekipleri ve olay yeri inceleme ekipleri sevk edildi. İncelemelerin ardından şüpheli cisim motosiklet farı çıktı.
Motosiklet Üstünde Akrobasi 00:50
Motosiklet Üstünde Akrobasi 107 izlenme - 8 ay önce Motosiklet Üstünde Akrobasi Bu çılgın motosikletli yaptığı hareketlerle hem kendi canını hem başkasının canını hiçe saydı.
 Motosiklet Yarışında Havaya Uçtu! 00:30
Motosiklet Yarışında Havaya Uçtu! 188 izlenme - 1 yıl önce Mugello'da geçilen Moto GP yarışı ısınma turlarında Honda sürücüsü Stefan Bradl motosikletiin hakimiyetini kaybederek kaza yaptı. Kaza sırasında metrelerce yukarı fırlayan Bradl yere sert bir şekilde çarptı.
 Ölümlü Motosiklet Kazası Kamerada 02:27
Ölümlü Motosiklet Kazası Kamerada 4.419 izlenme - 2 yıl önce Beyoğlu'nda motosiklet sürücüsü Volkan Nuhoğlu'nun hayatını kaybettiği trafik kazası, güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, beyaz bir otomobil hızla gelerek Nuhoğlu'nun kullandığı motosiklete çarpıyor.Beyoğlu'nda gece meydana gelen kazada bir otomobil, Volkan Nuhoğlu’nun kullandığı motosiklete çaparak olay yerinden kaçtı. Kazada Nuhoğlu hayatını kaybetti. Nuhoğlu'nun ailesini yasa boğan kaza güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, Nuhoğlu yönetimindeki motosiklet şerit değiştirerek ilerliyor, bu sırada arkadan gelen beyaz renkli bir otomobilin hızla yol aldığı görülüyor. Kameranın görüş açısından çıkarken, otomobil motosiklete arkadan çarpıyor.Kazanın ardından otomobil sürücüsü kayıplara karışıyor.
Uçan Motosiklet! Korkunç Kaza... 00:47
Uçan Motosiklet! Korkunç Kaza... 61 izlenme - 2 yıl önce Bir motosiklet yarışında yaşanabilecek en inanılmaz kazalardan biri gerçekleşti. Yaşanan bu kaza motosiklette yer alan kameraya işte böyle yansıdı.
 Dünyanın En Karizmatik Motosiklet Kazası 00:39
Dünyanın En Karizmatik Motosiklet Kazası 210 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da motosikletiyle arabaya çarpan adam arabanın üzerine adeta bir kuş gibi konuyor. Şans eseri amatör kameralara yansıyan kaza anını izliyoruz.
Kask Takmış Köpeğin Motosiklet Yolculuğu 00:17
Kask Takmış Köpeğin Motosiklet Yolculuğu 38 izlenme - 6 ay önce Kask Takmış Köpeğin Motosiklet Yolculuğu Hareket halinde ilerleyen motosikletin arka tarafından yolculuk yapan köpek bakın nasılda trafik kurallarına uyuyor...
Motosiklet Yarışında Akıl Almaz Ölüm 00:54
Motosiklet Yarışında Akıl Almaz Ölüm 213 izlenme - 2 yıl önce 31 yaşındaki motosiklet yarışçısı Simon Andrews, Kuzey İrlanda'da geçilen North West 200 yarışı sırasında yaptığı kaza sonrası hayatını kaybetti.
Gta 4 - Motosiklet Sürüyorum 00:42
Gta 4 - Motosiklet Sürüyorum 43 izlenme - 1 yıl önce Müthiç oyun Gta 4 ' te motosiklet sürerken fırladım :( hepinize iyi seyirler dilerim...
Rusya'da Motosiklet Çocuklara Çarptı 00:33
Rusya'da Motosiklet Çocuklara Çarptı 12 izlenme - 1 yıl önce Rusya’da koşarak yolun karşısına geçmeye çalışan 2 çocuk, motosikletin çarpması sonucu ağır şekilde yaralandı.