Hoşgeldiniz!

müstehcen

Rtük'ün Müstehcen Bulduğu Klip 04:21
Rtük'ün Müstehcen Bulduğu Klip 13.768 izlenme - 3 yıl önce Rtük, karayipli latin güzeli nicki minaj'ın starships (explicit) adlı klibini çok müstehcen buldu ve müzik kanalı hıts nr1'e uyarı cezası verdi.
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 03:48
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 940 izlenme - 10 ay önce İki işssiz arkadaşımızın Londra sokaklarındaki eğlencesi. Avrupa başka arkadaş. Bizde olsa... deyip bitireceğim. Devamını siz getirin.
Napolinin Müstehcen Takvimi Kızdırdı 00:19
Napolinin Müstehcen Takvimi Kızdırdı 135 izlenme - 12 ay önce Futbol kulüpleri içerisinde 'en aykırı' takvimler yaptırmasıyla ünlü Napoli, 2015 yılı için de şimdiden 'çok tartışılan' bir takvim hazırladı.
Müstehcen Pisuvarlar Tayland'ı Ayağa Kaldırdı 00:53
Müstehcen Pisuvarlar Tayland'ı Ayağa Kaldırdı 10 izlenme - 2 hafta önce Müstehcen Pisuvarlar Tayland'ı Ayağa Kaldırdı
Hocalarına Müstehcen Şaka Yapan Öğrenciler 00:35
Hocalarına Müstehcen Şaka Yapan Öğrenciler 43 izlenme - 3 ay önce Efendim birkaç haylaz öğrenci tahtaya kediye benzeyen bir hayvan figürü çizmiş. Tahtadaki resmi silmek isteyen hocada herşeyden habersiz o eşsiz sanat eseriyle yüzyüze kalıyor.
Bilmeden Oluşmuş Komik 20 Müstehcen Gölge 02:29
Bilmeden Oluşmuş Komik 20 Müstehcen Gölge 1.523 izlenme - 1 yıl önce Biz belki bu şekilleri almak istemedik ama gel gör ki bunları gölgelerimize anlatın:) Gölgelerin komik halleri bir o kadarda ilginç hallerinden derlediğimiz 20 fotoğraf efenim.
Bu canlandırma müstehcen kaçtı 02:35
Bu canlandırma müstehcen kaçtı 221 izlenme - 4 yıl önce
Madonna - Erotica  (1992) 05:16
Madonna - Erotica (1992) 13 izlenme - 2 ay önce Madonna'nın içinde bulunduğu 1992 çıkışlı albümede ismini veren, bulunduğu yıllarda sansasyon yaratmış şarkısının müstehcen bulunmuş klibi sizlerle...
Sırbistan Başbakanına yapılan müstehcen şaka 00:52
Sırbistan Başbakanına yapılan müstehcen şaka 1.370 izlenme - 3 yıl önce Ivica Daciç Hırvat televizyonuna verdiği röportaj sırasında yapılan şaka ile ne yağacağını şaşırdı..
Canlı yayında müstehcen görüntü! 01:08
Canlı yayında müstehcen görüntü! 1.109 izlenme - 3 yıl önce İsveç'te yayın yapan TV4 kanalı televizyon yayıncılık tarihinin en büyük skandallarından birine imza attı. Sunucunun arkasındaki televizyon ekranında tam on dakika boyunca porno filmi yayınlandı.
Sadri Alışık Zeki Müren'le Müstehcen Çapkınlık Turunda :) 02:15
Sadri Alışık Zeki Müren'le Müstehcen Çapkınlık Turunda :) 43 izlenme - 7 ay önce Facebook, Twitter ve Youtube'nin ilk ve tek Sadri Alışık Sayfaları ; http://facebook.com/ustasadrialisik http://twitter.com/ustasadrialisik http://youtube.com/ustasadrialisik Sadri Alışık'ın en iyi filmleri Kapıda Peşin Almak İçin : http://marketegel.com/product.php?id_... Sadri Alışık'ın en iyi filmlerini Kredi Kartı ile Peşin veya Taksitli Almak İçin : http://www.sahibinden.com/ilan/alisve... ----------------------------------------­-------------------------------- Facebook, Twitter ve Youtube'nin ilk ve tek Ayhan Işık Sayfaları ; Facebook : http://www.facebook.com/kralayhanisik Twitter : http://twitter.com/kralayhanisik Youtube : http://youtube.com/kralayhanisik Ayhan IŞIK'ın en iyi filmlerini Kapıda Peşin Almak İçin : http://marketegel.com/product.php?id_..., Ayhan IŞIK'ın en iyi filmlerini Kredi Kartı ile Peşin veya Taksitli Almak İçin : http://www.sahibinden.com/ilan/alisve...
Sadri Alışık Zeki Müren'le Müstehcen Çapkınlık Turunda :) 02:15
Sadri Alışık Zeki Müren'le Müstehcen Çapkınlık Turunda :) 16 izlenme - 6 ay önce Facebook, Twitter ve Youtube'nin ilk ve tek Sadri Alışık Sayfaları ; http://facebook.com/ustasadrialisik http://twitter.com/ustasadrialisik http://youtube.com/ustasadrialisik Sadri Alışık'ın en iyi filmleri Kapıda Peşin Almak İçin : http://marketegel.com/product.php?id_... Sadri Alışık'ın en iyi filmlerini Kredi Kartı ile Peşin veya Taksitli Almak İçin : http://www.sahibinden.com/ilan/alisve... ----------------------------------------­-------------------------------- Facebook, Twitter ve Youtube'nin ilk ve tek Ayhan Işık Sayfaları ; Facebook : http://www.facebook.com/kralayhanisik Twitter : http://twitter.com/kralayhanisik Youtube : http://youtube.com/kralayhanisik Ayhan IŞIK'ın en iyi filmlerini Kapıda Peşin Almak İçin : http://marketegel.com/product.php?id_..., Ayhan IŞIK'ın en iyi filmlerini Kredi Kartı ile Peşin veya Taksitli Almak İçin : http://www.sahibinden.com/ilan/alisve...
Sırbistan Başbakanına yapılan müstehcen şaka! 00:46
Sırbistan Başbakanına yapılan müstehcen şaka! 2.758 izlenme - 3 yıl önce Ivica Daciç Hırvat televizyonuna verdiği röportaj sırasında yapılan şaka ile ne yağacağını şaşırdı..
müstehcen tatlılar yediriyorlar bana 01:16
müstehcen tatlılar yediriyorlar bana 396 izlenme - 4 yıl önce müstehcen tatlılar yediriyorlar bana
Kadınlı Erkekli Horon ve Müstehcen Sözler İçeren Türkü Haramdır 01:31
Kadınlı Erkekli Horon ve Müstehcen Sözler İçeren Türkü Haramdır 124 izlenme - 1 yıl önce Samsun müftüsü Hayrettin Öztürk'ün 195. Sis Dağı Yayla Şenliği’ndeki konuşmasını izliyoruz.
Cübbeli Ahmet Hoca - Cep Telefonunu Bütün Günahların Kutusu 04:18
Cübbeli Ahmet Hoca - Cep Telefonunu Bütün Günahların Kutusu 182 izlenme - 1 yıl önce Çok enteresan bir cümle kuruyor hoca; "Şu cep telefonu eskiden olsaymış, kimse evliya olamayacakmış" diye. Yani hoca diyor ki, cep telefonu eskiden olsaydı, şimdiki evliya dediğimiz kişiler karı kız fotoğrafı paylaşacaktı, müstehcen mesajlar atacaktı, kötü sitelere gireceklerdi ve bu kişiler evliya olamayacaktı diyor resmen. Adam evliyaların evliya olmasını, cep telefonu olmamasına bağladı. Hooopaa, şimdi hocayı eleştirdik diye dinsiz oluruz.
kardashian'ın müstehcen klibi ortalığı karıştırdı 00:54
kardashian'ın müstehcen klibi ortalığı karıştırdı 1.605 izlenme - 4 yıl önce kim kardashian'ın geçtiğimiz yıl kaydettiği ve mart ayında single olarak piyasaya sürdüğü şarkısının daha önce görülmemiş bir klibi ortaya çıktı. jam turn it up adlı şarkı listelerde üst sıralara tırmanamamış ve kısa sürede unutulmuştu. ancak klip içerdiği müstehcen sahnelerle bu sefer unutulmayacak gibi...
müstehcen almanca dersi - amatör video 01:04
müstehcen almanca dersi - amatör video 4.243 izlenme - 6 yıl önce
erman toroğlun'dan f.bahçe'ye müstehcen yorum! 01:00
erman toroğlun'dan f.bahçe'ye müstehcen yorum! 407 izlenme - 5 yıl önce
Aşırı Cinsellik İçeren Oyun Fragmanı - Truckers Delight 03:19
Aşırı Cinsellik İçeren Oyun Fragmanı - Truckers Delight 2.806 izlenme - 3 ay önce "Truckers Delight" adlı oyunun fragmanıymış. Bel altı vuruşlar ve mizahi abartısı dikkatimi çekti. Videonun sonu çok heyecanlı...
Orhan Gencebay Filminde Tabloyu Sansürlemek 00:47
Orhan Gencebay Filminde Tabloyu Sansürlemek 8 izlenme - 2 ay önce Orhan Gencebay görünce üzülmüş müdür yoksa akil bir şekilde sakince mi karşılamıştır acaba bu görüntüyü. Bence kesin akilce davranmış ne de olsa kaç akil adam kaldı ki caanım ülkemde... Sansürü yapan kanalında geçtiğimiz günlerde tmsf tarafından el konulmuş olduğu ayrıntısını da belirtmeden geçemeyeceğim öhöm öhööm...
dalıma konar mısın ? :) 01:55
dalıma konar mısın ? :) 3.299 izlenme - 6 yıl önce
Oflu Hoca'dan Hayat Dersleri 11:22
Oflu Hoca'dan Hayat Dersleri 191 izlenme - 3 ay önce Türk internet tarihinin efsanesi Oflu Hoca'dan (Yakup Kalaycı) müthiş ve ibretlik hayat derslerini dinleyeceksiniz.
kinky boots 02:01
kinky boots 315 izlenme - 5 yıl önce son derece eğlenceli ve orijinal müstehcen çizmeler uyum sağlamanın tek yolunun pes etmemek olduğunu ispatlayan ve mutlaka görmeniz gereken bir film!price ailesi nesillerdir son derece kullanışlı ve muhafazakar erkek ayakkabıları imal etmektedir. fakat aile işini iflastan kurtarmak için genç charlie price yeni ve sıradışı bir tasarım danışmanına başvurmak zorunda kalır göz alıcı ve vahşi sitili ile tozlu eski dükkana taze bir nefes getiren seksi bir travesti şarkıcı!
İmam Şarani ve anlattığı müstehcen keramet... 02:10
İmam Şarani ve anlattığı müstehcen keramet... 5 izlenme - 3 hafta önce İmam Şarani ve anlattığı müstehcen keramet...
sansüre sansür 1 00:27
sansüre sansür 1 2.706 izlenme - 7 yıl önce sanal ortamda çeşitli yanlış uygulamalar ile giderek artan biçimde kendini gösteren sansür, nihayetinde gerçek hayata, sokağa taşacaktır. bugün internette yasaklanan sitelerin yarın kitaplara, filmlere, sanat eserlerine dönüşmesi ve sansürün hayatımızın her alanında karşımıza çıkacak bir olguya dönüşmesi kaçınılmazdır. bu nedenle, biz sansüre sansür olarak kamuoyunu bu konuda bilinçlendirmeyi ve konuyu gündeme taşımayı hedefliyoruz. www.sansuresansur.org
Stoch’dan Uygunsuz Hareketler 03:06
Stoch’dan Uygunsuz Hareketler 238 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe’nin Slovak yıldızı Miroslav Stoch’un vatandaşı Kajo’nun klibinde oynadı. Stoch’un klipteki müstehcen hareketleri dikkat çekti.
Otobüs Duraklarındaki Malum Reklamlar Toplum Ahlakını Bozuyor 01:54
Otobüs Duraklarındaki Malum Reklamlar Toplum Ahlakını Bozuyor 50 izlenme - 7 ay önce İstanbul’da birçok otobüs durağında bulunan müstehcen reklamlar vatandaş tarafından tepki topluyor.
Balon Patlatmaca Oyununun Böylesi 03:10
Balon Patlatmaca Oyununun Böylesi 36.223 izlenme - 2 yıl önce Böyle oyun görülmedi! Balon patlatmaca oyununun yepyeni bir yorumunu izleyeceksiniz. Yarışmacılar balonu patlatmaya çalışırken müstehcen görüntüler veriyorlar.
İngilizce Öğrenmeli! 00:41
İngilizce Öğrenmeli! 1.969 izlenme - 9 yıl önce Bu yaşlı çift ingilizce şarkının müstehcen sözlerini anlamıyor :)