Hoşgeldiniz!

müthiş video

Soner Sarıkabadayı & Ozan Çolakoğlu - Unuttun Mu Beni? (Lyrics Video) 03:59
Soner Sarıkabadayı & Ozan Çolakoğlu - Unuttun Mu Beni? (Lyrics Video) 3.589.587 izlenme - 8 ay önce Soner Sarıkabadayı & Ozan Çolakoğlu'nun yeni single'ı "Unuttun Mu Beni?" yayında! iTunes'dan şarkıyı indirmek için tıklayın; https://itun.es/i6Lg2bR Şarkı Sözleri: Herhalde yalnızım yine uzunca bir süre, Bu halimi sevdiğim söylenemez. Hasret ağır ağır gider alınmaz kötü söze, Sanki sağır olmuş kimseyi dinleyemez. Tutulacak sözüm de yok benim, Unutulacaklar kapıya dayandı. Senin bir hesabın varsa bile, Sorudan ve cevaptan bu gönül usandı. Kimse yerime sevdi mi seni? Gölgelerine aldı mı seni? Şunu bir yüzüme yüzüme söylesene, Unuttun mu beni? YAPIM : PDND MÜZİK YAPIMCI: SONER SARIKABADAYI & SEDAT AYRANCI PRODÜKTÖR: SONER SARIKABADAYI DÜZENLEME : OZAN ÇOLAKOĞLU KAYIT: OSMAN ÇETİN GİTAR: CANER GÜNEYSU MIX: OZAN ÇOLAKOĞLU MASTERING: EMRE KIRAL STÜDYO: OZİNGA PRODUCTİONS STYLİNG: ERKAN ALTUNAY FOTOĞRAF: HÜSEYİN ERÇAYHAN ALBÜM KAPAK TASARIM: METE ÖZGENCİL SUPERVISOR: ŞEBNEM ÖZBERK MENAJERLİK & ORGANİZASYON: 1000KUNDUZ PRODUCTİONS – SEDAT AYRANCI BASIN DANIŞMANLIĞI : PAPAKÇI KONSEPTİ – SACİT PAPAKÇI ASİSTAN: SERDAL ARSLAN Basın Bülteni: Sadece hit şarkılara imza atan Soner Sarıkabadayı, "Unuttun Mu Beni?" ile 2015 yazında da geleneğini bozmuyor. Geçen yaz çıkardığı "Yara Bandı" şarkısı ile zirveyi uzunca bir süre parselleyen Soner Sarıkabadayı, ünlü prodüktör Ozan Çolakoğlu ile ortak çalışmaları olan "Unuttun Mu Beni?" isimli şarkısını siz sevenleri ile buluşturuyor. Ozan Çolakoğlu ile müthiş bir enerji yakaladıklarını söyleyen Sarıkabadayı, bu enerjiye yakışır bir şarkının ortaya çıktığının altını önemle çiziyor. Sarıkabadayı, bu yaz da sevenlerini müziği ile coşturacak olmanın mutlu gururunu yaşıyor. “Unuttun Mu Beni?” nin fotoğraf çekimleri için Hüseyin Erçayhan ile çalışan Sarıkabadayı’nın stylingini Erkan Altunay yaparken, kapak tasarımı ise Mete Özgencil imzası taşıyor. Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu'na ait olan "Unuttun Mu Beni?" PDND Müzik etiketiyle servis edildi... Saygılarımla Sacit PAPAKÇI Sosyal Medya Hesaplarımız: http://www.pdnd.com.tr/ https://www.facebook.com/PDNDmuzik https://twitter.com/PDNDMusic
Müthiş Sevişme Sahnesi 09:46
Müthiş Sevişme Sahnesi 1.462.738 izlenme - 2 yıl önce Sex Video
Müthiş Servis 00:04
Müthiş Servis 35 izlenme - 2 yıl önce Müthiş Servis
Nissan'dan Müthiş Viral Video 01:10
Nissan'dan Müthiş Viral Video 267 izlenme - 3 yıl önce Nissan'dan Müthiş Viral Video
Müthiş Motorlu Testere Taklidi 00:28
Müthiş Motorlu Testere Taklidi 1.445 izlenme - 1 yıl önce Adam Ağzıyla Motorlu Testere Taklidi Yapıyor. O Kadar İyi Ki Ağaç Motorlu Testere Sanıp Devriliyor.
Müthiş Dövüş Sahnesi 00:06
Müthiş Dövüş Sahnesi 123 izlenme - 6 ay önce Müthiş Dövüş Sahnesi - yeni vine
Babaya Müthiş Feyk 00:06
Babaya Müthiş Feyk 73 izlenme - 7 ay önce Babaya Müthiş Feyk - yeni vine
Seniha Açık Kıyafet Müthiş 00:13
Seniha Açık Kıyafet Müthiş 188.569 izlenme - 9 yıl önce Seniha Açık Kıyafet Müthiş
müthiş 03:16
müthiş 428 izlenme - 7 yıl önce harika video
Bu Adam Müthiş Yetenekli 00:48
Bu Adam Müthiş Yetenekli 357 izlenme - 2 yıl önce Bu Adam Müthiş Yetenekli
Animatörden Müthiş Performans 04:36
Animatörden Müthiş Performans 20 izlenme - 2 yıl önce Animatörden Müthiş Performans
müthiş 00:07
müthiş 68 izlenme - 8 yıl önce bu video yu herkez izlesin
Bayanlar Ve Müthiş Araba Yetenekleri 06:30
Bayanlar Ve Müthiş Araba Yetenekleri 284 izlenme - 1 yıl önce Bayanlar Ve Müthiş Araba Yetenekleri
Müthiş Şaka 00:32
Müthiş Şaka 126 izlenme - 3 yıl önce Müthiş Şaka
Kız Arkadaşa Müthiş Şaka! 04:46
Kız Arkadaşa Müthiş Şaka! 35 izlenme - 5 ay önce Arabada bir süreliğine yalnız kaldığını düşünen kız yüzü maskeli adamın arabaya binmesi ile şok oldu. Elinde silahı da gören kızın korku dolu anlarını izliyoruz.
Barcelona'dan Müthiş Şampiyonluk Videosu 01:33
Barcelona'dan Müthiş Şampiyonluk Videosu 33 izlenme - 6 ay önce 2014-2015 sezonunu La Liga şampiyonu olarak tamamlayan Barcelona, resm, Youtube hesabından müthiş bir şampiyonluk videosu yayınladı.
Bu Ayın Faillerinden Hazırlanan Müthiş Bir Derleme! 05:44
Bu Ayın Faillerinden Hazırlanan Müthiş Bir Derleme! 8 izlenme - 3 yıl önce Bu ayın faillerinden hazırlanan müthiş bir derleme!
30 Metreden Müthiş Gol! 01:25
30 Metreden Müthiş Gol! 106 izlenme - 3 yıl önce 30 Metreden Müthiş Gol!
müthiş video 01:59
müthiş video 566 izlenme - 5 yıl önce a.muttlip ayhan video
müthiş video 05:33
müthiş video 520 izlenme - 5 yıl önce
Bu Çocuk Gerçekten De Müthiş! 02:03
Bu Çocuk Gerçekten De Müthiş! 293 izlenme - 1 yıl önce Bu Çocuk Gerçekten De Müthiş!
Kolbastı Müthiş Bu Kızlar Döktürüyo Be 02:00
Kolbastı Müthiş Bu Kızlar Döktürüyo Be 456 izlenme - 3 yıl önce Bu Kızlar Döktürüyo
SUBARU'DAN MÜTHİŞ BİR VİDEO İZLEMEYEN PİŞMAN 01:03
SUBARU'DAN MÜTHİŞ BİR VİDEO İZLEMEYEN PİŞMAN 2.009 izlenme - 8 yıl önce gerçekten çok dehşet, sıfır çizişleri çok güzel. çok tatlı. çok rahat dönüyo.
Canım Sıkıldı Ama İzleyin Müthiş Video 04:18
Canım Sıkıldı Ama İzleyin Müthiş Video 5 izlenme - 4 ay önce seksi
TSK'dan Müthiş Video! 'Güçlü Güvenilir Hazır' 02:21
TSK'dan Müthiş Video! 'Güçlü Güvenilir Hazır' 1.951 izlenme - 2 ay önce Genelkurmay Başkanlığı, resmi Youtube kanalından "Güçlü Güvenilir Hazır" adlı bir video paylaştı. Resmi Youtube kanalından paylaşılan videoda, TSK'nın tatbikat görüntüleri yer alıyor. ‘'TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN VAZİFESİ…’’ Videonun altına ise, 'Türk Silahlı Kuvvetlerinin vazifesi, Anayasa ve yasalarla belirlenmiş olup, yurt dışından gelecek tehdit ve tehlikelere karşı Türk vatanını savunmak, caydırıcılık sağlayacak şekilde askeri gücün muhafazasını ve güçlendirilmesini sağlamak, TBMM kararıyla yurt dışında verilen görevleri yapmak ve uluslararası barışın sağlanmasına yardımcı olmaktır' notu düşüldü.
İki Arkadaş Müthiş Bir... - 05:35
İki Arkadaş Müthiş Bir... - 356 izlenme - 2 yıl önce Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri
Müthiş San Lorenzo Taraftarı 02:32
Müthiş San Lorenzo Taraftarı 27 izlenme - 2 ay önce Ülkemizde tribüncülüğe bakış genelde dardır. İstisnalar hariç çoğu kişi kendi şehrinin değil, belkide hiç görmediği İstanbul'un semtlerine ait takımları tutar. Bu dar bakış açısını yabancılara anlatmak ise zordur. Çünkü oralarda şampiyon olan takımı desteklemek yerine, bir takımı destekleyip şampiyon yapabilme umudu vardır. Tribünler her daim doludur. Oralarda, Zengin, "büyük", şampiyon kulübü; tişört, forma alıp, "yayıncı kuruluş" üzerinden izlemek çirkindir. Tribünde şarkılar türküler söylemek esastır. Bu tutumun en güzel örneğini de Arjantin Ligi takımlarından San Lorenzo tribünlerinde görürüz. Uzun video açıklamamı burada bitirirken tüm tribüncülere selam eder sizi Pedro Bidegai stadının şahane atmosferiyle başbaşa bırakıyorum.
Pilotun Müthiş Becerisi 00:27
Pilotun Müthiş Becerisi 161 izlenme - 2 yıl önce Kuveyt'te hava gösterisi sırasında bir F- 14 pilotunun olağan dışı marifeti, izleyenleri hayretler içerisinde bıraktı.b Kuveyt'teki bir hava gösterisi müthiş bir gösteriye sahne oldu. Gösteri sırasında bir F- 14 pilotu, uçağını dik bir konuma getirip yavaş yavaş yere doğru yaklaşmaya başladı. Uçağın kuyruk kısmı yere temas etmeye yakın bir yükseklikte, pilot motorlara tam gaz güç verdi. Motordan çıkan güçlü basınçla birlikte uçak gökyüzüne yükseldi. Yaşanan o anlar bölgede bulunan bir kişi tarafından saniye saniye kaydedildikten sonra video paylaşım sitelerine yüklendi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler, büyük ilgi gördü.
Benim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan Video 03:17
Benim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan Video 8 izlenme - 4 ay önce Benim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Video Ağlıyacaksınız Bir babanın çocuğu için yapabileceklerinin sınırı yok... Müthiş bir video...Benim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan VideoBenim Babam Yalan Söylüyor - Müthiş Ağlatan Video
İrelia Müthiş Dodge-Play 00:52
İrelia Müthiş Dodge-Play 4.931 izlenme - 4 ay önce İyi saldırmak kadar iyi kaçmak da önemli ligde! Güvenilir Ekipman Adresi : www.oyunekipman.com Dünya'nın Oyuncu Ekipman Lideri : www.steelseries.com Türkiye'nin Tek Lol Portalı : www.sihirdarvadisi.com Türkiye'nin Oyun Merkezi : www.playstore.com