Hoşgeldiniz!

nagehan alçı

Nagehan Alçı Hamile 01:19
Nagehan Alçı Hamile 448 izlenme - 3 yıl önce Nagehan Alçı Hamile
Nagehan Alçı ile Mastürbasyon 01:21
Nagehan Alçı ile Mastürbasyon 1.139 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu.
Nagehan Alçı - Bırakın Konuşalım 14:47
Nagehan Alçı - Bırakın Konuşalım 634 izlenme - 2 yıl önce Bırakın Konuşalım, Nagehan Alçı, 10 09 2013
Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı Tartışması 02:25
Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı Tartışması 699 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta Milliyet Gazetesi yazarı Nagehan Alçı ile Gazeteci Yazar Nazlı Ilıcak arasında yaşanan polemik, programda öne çıkan anlardan biri oldu.
Nagehan Alçı Twitter Kapanması Yorumu 04:34
Nagehan Alçı Twitter Kapanması Yorumu 217 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı Twitter kapanması yorumu 21 Mart CNN Türk
Nagehan ALÇIYI  TANIYINIZ 01:53
Nagehan ALÇIYI TANIYINIZ 1 izlenme - 2 gün önce Nagehan ALÇIYI TANIYINIZ, Yorumlarda İnanmayanlar a Seyrediniz.. HİÇ KİMSENİN İNANCINA SAYGISIZLIK ETMEM.., KİMSEDE BENİM LİDERİME SAYGISIZLIK ETMESİN.. http://www.youtube.com/watch?v=4_MiJcOm_Nc . nagehan alçı
Nagehan Alçı: Bak Beni Zorlama 01:19
Nagehan Alçı: Bak Beni Zorlama 558 izlenme - 2 yıl önce Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı, Altan Öymen ve Kadri Gürsel'in yorumlarıyla yer alığı tartışma programı 'Dört Bir Taraf'a Ilıcak ve Alçı'nın diyalogları damga vurdu.
Nagehan Alçı: Türkiye'ye Meydan Okunuyor 02:48
Nagehan Alçı: Türkiye'ye Meydan Okunuyor 28 izlenme - 1 yıl önce Nagehan Alçı: Türkiye'ye Meydan Okunuyor
Nagehan Alçı - CHE Bir Yamyamdır 02:53
Nagehan Alçı - CHE Bir Yamyamdır 62 izlenme - 3 ay önce http://cagdasses.com/haber_detay.asp?haberID=2531 Haberin ayrı Nagehan Alçı, CNN Türk'teki televizyon programında solun simgesi haline gelen liderler olan CHE...
Nagehan! Bak Beni Zorlama! 01:19
Nagehan! Bak Beni Zorlama! 385 izlenme - 2 yıl önce Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı, Altan Öymen ve Kadri Gürsel'in yorumlarıyla yer aldığı tartışma programı 'Dört Bir Taraf'a; Ilıcak ve Alçı'nın diyalogları damga vurdu.
Nagehan Alçı Chp'li Vekili Yayından Aldırdı 00:56
Nagehan Alçı Chp'li Vekili Yayından Aldırdı 120 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı Chp'li Vekili Yayından Aldırdı
Nagehan Alçı Meclis Varken, Sokağa Taşımak Yanlış 02:32
Nagehan Alçı Meclis Varken, Sokağa Taşımak Yanlış 75 izlenme - 4 yıl önce
Nagehan Alçı'yı Tanıyalım 01:53
Nagehan Alçı'yı Tanıyalım 225 izlenme - 9 ay önce Nagehan Alçı adlı yazarın Amerika'da okuduğu katolik okulundaki mezuniyet konuşması. Yorumu sizlere bırakıyorum..
Nagehan Alçı'dan Chp'yi Kızdıracak Sözler! 01:00
Nagehan Alçı'dan Chp'yi Kızdıracak Sözler! 277 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı'dan Chp'yi Kızdıracak Sözler!
Nagehan Alçı: Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum 03:38
Nagehan Alçı: Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum 1.288 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı programda sızdırılan ses kaydı hakkındaki yasağı delen Kadri Gürsel'e tepki gösterdi. CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Kadri Gürsel'in yayın yasağı getirilen ses kayıdı hakkındaki açıklamalarına oldukça sinirlenen Nagehan Alçı, adeta çileden çıktı. İnternete düşen ses kaydıyla ilgili Kadri Gürsel, Cumhuriyet gazetesinin RTÜK yasağı hakkındaki açıklamasını okudu. Nazlı Ilıcak, bu açıklamayı alkışladı. Gürsel'in açıklamayı canlı yayında okumasına sinirlenen Alçı 'Ben bu programda vatan hainleri ile birlikte olmaktan çok büyük bir esef duyuyorum. Siyaset yapın ama artık güvenliğimiz üzerinden bu kadar çirkin şeylerin aleti olmanız kabul edilemez, ne derseniz deyin. Devlet bugün büyük bir tehdit altındadır. Utanmazsanız! O çok beğendiğiniz batıda ki uygulamalara bakın' dedi.
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 02:40
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 908 izlenme - 2 yıl önce CNN Türt'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu. Twitter yasağının tartışıldığı programda Kadri Gürsel'in sözlerine sinirlenen Alçı 'Benim konuşmamın üzerine, twitter yasağını savunuyor demek, Türkiye'de iletişimin imkansızlaştığı bir ortamda siz kendi kendinize, Türkiye'yi özellikle okumayarak kendi masturbasyonunuzu yapmaya devam edin' dedi
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 03:42
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 1.200 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti!
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 04:27
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 675 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti!
Nagehan Alçı: Bizim Sayemizde Orada Oturuyorsun 07:31
Nagehan Alçı: Bizim Sayemizde Orada Oturuyorsun 18 izlenme - 2 yıl önce Cnn Türk"teki Dört Bir Taraf Programında Nagehan Alçı, Nazlı Ilıcak"a, "bizim Sayemizde Bu Programdasın" Dedi.
Nagehan Alçı: Taksim'de Gezemez Hale Geldim' 01:10
Nagehan Alçı: Taksim'de Gezemez Hale Geldim' 106 izlenme - 2 yıl önce Dört Bir Taraf yorumcularından Nagehan Alçı, "Kendi şehrimde Taksim Meydanı'nda gezemez ale geldim." dedi.
Nagehan Alçı: Erdoğan En Büyük Mücadelesini Verdi 01:50
Nagehan Alçı: Erdoğan En Büyük Mücadelesini Verdi 59 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı: Erdoğan En Büyük Mücadelesini Verdi
Hülya Avşar - Nagehan Alçı gerilimi! 04:27
Hülya Avşar - Nagehan Alçı gerilimi! 252 izlenme - 2 yıl önce Hülya Avşar, Nagehan Alçı'nın 'Bırakın Konuşalım' programına telefonla bağlandı. 'Zehra' konusu gerilimi artırdı.
Akp'li Ünlü Düşünür Nagehan Alçı: Mastürbasyondan Bahsetti 01:26
Akp'li Ünlü Düşünür Nagehan Alçı: Mastürbasyondan Bahsetti 216 izlenme - 2 yıl önce Akılları Fikirleri Orada...
Nagehan Alçı'nın Yeni Programının Tanıtımı Yayınlandı! 01:00
Nagehan Alçı'nın Yeni Programının Tanıtımı Yayınlandı! 107 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı'nın Yeni Programının Tanıtımı Yayınlandı!
Nagehan Alçı: Kendi Şehrimde Gezemez Oldum 01:01
Nagehan Alçı: Kendi Şehrimde Gezemez Oldum 56 izlenme - 2 yıl önce
Nagehan Alçı'ya şok protesto 01:06
Nagehan Alçı'ya şok protesto 145 izlenme - 2 yıl önce Fatih Belediyesi'nin düzenlediği konferansa katılan Nagehan Alçı ülkücüler tarafından protesto edildi.
Nagehan Alçı programını böyle bitirdi 01:00
Nagehan Alçı programını böyle bitirdi 181 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te Dört Bir Taraf programı ile ekrana demir atan Nagehan Alçı'nın Kanal D serüveni kısa sürdü
Nagehan Alçı: Zekanızı geliştirerek yazın! 00:55
Nagehan Alçı: Zekanızı geliştirerek yazın! 119 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı'yı da hedef alan 'Şefkat Tepe' dizisine ağır eleştiride bulundu.
Nagehan Alçı'ya Şok Protesto 01:40
Nagehan Alçı'ya Şok Protesto 467 izlenme - 2 yıl önce Fatih Belediyesi'nin düzenlediği sempozyuma katılan Nagehan Alçı ülkücüler tarafından protesto edildi. Fatih'te düzenlenilen Ali Emiri Kültür merkezi Türkiye Gündemi konulu konferansa katılan Nagehan Alçı uğradığı protestoyla büyük bir şok yaşadı. Salonun boş olması dikkat çekerken, gelenlerin çoğunun da protestocu olduğu anlaşıldı. "Ölürüm Türkiyem" şarkısıyla protestoya başlayan ülkücüler, "Türkiye Türk'tür Türk kalacak", "Ya İstiklal Ya ölüm Ya Allah Bismillah Allahu ekber" sloganları atarak salondan ayrıldı.
Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu! 01:00
Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu! 321 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu!