Hoşgeldiniz!

nerden nereye

Nerden Nereye 01:51
Nerden Nereye 164 izlenme - 2 yıl önce
Gripin - Aşk Nerden Nereye 04:50
Gripin - Aşk Nerden Nereye 201.125 izlenme - 3 yıl önce GRİPİN'in "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar" adlı albümünün ikinci video klibi "Aşk Nereden Nereye" Şarkı Sözleri; Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı ögrendim Elini tutabilmek için son bir defa Boynuna sarılıp gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nerden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nerden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Söz: Haluk Kurosman, Birol Namoğlu Müzik: Haluk Kurosman, Murat Başdoğan, Birol Namoğlu
Gripin - Aşk Nerden Nereye 04:57
Gripin - Aşk Nerden Nereye 3.015 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözü: Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
Gripin - Aşk Nerden Nereye 04:53
Gripin - Aşk Nerden Nereye 1.020 izlenme - 2 yıl önce "Gripin - Aşk Nerden Nereye" Sözleri: Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Egede Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez’e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Egede Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye?
Gripin - Aşk Nerden Nereye 05:11
Gripin - Aşk Nerden Nereye 128 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
Kıvırcık Ali - Nerden Nereye 04:40
Kıvırcık Ali - Nerden Nereye 2.176 izlenme - 4 yıl önce
Gripin - Aşk Nerden Nereye 04:53
Gripin - Aşk Nerden Nereye 91 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 2012 Şarkı Sözleri: Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
Gripin - Aşk Nerden Nereye 04:57
Gripin - Aşk Nerden Nereye 18 izlenme - 6 ay önce Gripin - Aşk Nerden Nereye Şarkı Sözleri: Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
Kıvırcık Ali - Nerden Nereye 04:40
Kıvırcık Ali - Nerden Nereye 24 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Isırgan Otu Çıkış Tarihi: 08.11.2000 Türk Halk Müziği Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Makale - Nerden Nereye 04:22
Makale - Nerden Nereye 5.154 izlenme - 4 yıl önce
Yalın - Nerden Nereye 05:02
Yalın - Nerden Nereye 507 izlenme - 2 yıl önce Yalın'in Ben Bugün Albümünden Nerden Nereye İsimli Şarkısı Ben senin terk ettiğin hayatla hala Üstümde kokun inatla burda Bazı şeylerden hemen kurtulmakla Bir günaha ortak olmak Bir büyük destana ihanet Hatta bir cinayet aynı galiba Sana ilk gün söylediğim bugün gerçek oldu Yanyana iki can hiç tanışmıyor gibi Dost kalmayı bilen Hiç aşık olmuş mu Kafamda böyle sorularla Kafamda böyle sorularla Nerden nereye ah aşkım Bizden geriye kalana bir türlü alışmadım Sen dön geriye diye Yokluğunla tanışmadım Nasıl olur diye diye Elimden kayıyor göre göre
Yalın - Nerden Nereye 04:57
Yalın - Nerden Nereye 1.045 izlenme - 4 yıl önce
Aşk Nerden Nereye 01:28
Aşk Nerden Nereye 630 izlenme - 2 yıl önce Aşk Nerden Nereye
Nerden Nereye Basketi 00:36
Nerden Nereye Basketi 9 izlenme - 6 ay önce Kentucky State formasıyla James Young adındaki genç arkadaşımız ne yapmak isterken ne olmuş. Bu nası bi böyle diye cümle kurmak istiyorum!!
Bülent Ersoy - Nerden Nereye Geldik 03:45
Bülent Ersoy - Nerden Nereye Geldik 47 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Özdemir
Nerden Nereye Gelmiş Ülke 03:59
Nerden Nereye Gelmiş Ülke 118 izlenme - 4 yıl önce aliosman
Kaplan Kadak - Nerden Nereye 05:01
Kaplan Kadak - Nerden Nereye 22 izlenme - 1 yıl önce Kaplan Kadak Nerden Nereye
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Akustik) 04:49
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Akustik) 3.334 izlenme - 2 yıl önce Gripin - Aşk Nerden Nereye
Romalı Perihan - Nerden Nereye (1976) 03:24
Romalı Perihan - Nerden Nereye (1976) 10 izlenme - 3 ay önce İki akademi okumuş, 5 lisan bilen Türkiye'deki sanatçılar arasında Prenses unvanına gerçekten sahip olabilen tek sanatçıdır "Romalı Perihan". Romalı Perihan ismi nasıl doğdu bilir misiniz ? Roma'da doğup büyümüş bir Türk kızıdır. Türkiye'ye geldiğimde Peri -- Han diye bir hanımefendi vamp oyunculuğu yapıyordu. Aynı onun gibi sarışın, aynı onun gibi sahne alıyordu. Ünlü Gazinocu Fahrettin Aslan ve Zeki Müren ona demişler ki sen nerelisin? O da Roma'da büyüdüm demiş. O zaman senin adın Romalı Perihan olacak demişler.
Gripin - Aşk Nereden Nereye 04:53
Gripin - Aşk Nereden Nereye 217 izlenme - 2 yıl önce Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölümYazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
Gripin - Aşk Nereden Nereye 04:48
Gripin - Aşk Nereden Nereye 135 izlenme - 2 yıl önce Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölümYazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
Gripin - Aşk Nereden Nereye 04:53
Gripin - Aşk Nereden Nereye 119 izlenme - 2 yıl önce Aşk Nerden Nereye ;)
Gripin - Aşk Nereden Nereye 04:53
Gripin - Aşk Nereden Nereye 666.015 izlenme - 2 yıl önce Gripin'in "Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar" Albümünün İkinci Video Klibi "Aşk Nereden Nereye" Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı ögrendim Elini tutabilmek için son bir defa Boynuna sarılıp gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nerden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nerden nereye? ap Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Söz: Haluk Kurosman, Birol Namoğlu Müzik: Haluk Kurosman, Murat Başdoğan, Birol Namoğlu Klip Yönetmeni: Kemal Başbuğ Yapım Şirketi: AVRUPA MÜZİK YAPIM
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Power Turk Akustik) 04:49
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Power Turk Akustik) 30.424 izlenme - 3 yıl önce Gripin - Aşk Nerden Nereye (Power Turk Akustik) Şarkı Sözleri: Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı ögrendim Elini tutabilmek için son bir defa Boynuna sarılıp gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nerden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nerden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Söz: Haluk Kurosman, Birol Namoğlu Müzik: Haluk Kurosman, Murat Başdoğan, Birol Namoğlu Twitterdan Takip Edin: twitter.com/TURGUTMmm
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Power Turk Akustik) 04:49
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Power Turk Akustik) 18.389 izlenme - 3 yıl önce Gripin - Aşk Nerden Nereye (Power Turk Akustik)
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Canlı Performans) 05:05
Gripin - Aşk Nerden Nereye (Canlı Performans) 207 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözü: Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
Gripin - Aşk Nerden Nereye (PowerTürk Akustik) 04:49
Gripin - Aşk Nerden Nereye (PowerTürk Akustik) 14 izlenme - 4 ay önce Bu ilk defa değil ki kimselere inanmadığım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri bu ilk defa Cesaretimi topladım gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim elini tutabilmek için Son bir defa boynuna sarılıp Gitsem huzuru koklasam Egede Aşk nereden nereye Soldan sağa dört harf Ölüm yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye www.sendeyim.com Bu ilk defa değil ki kimselere inanmadığım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri bu ilk defa Körfeze döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim elini tutabilmek için Son bir defa boynuna sarılıp www.sendeyim.com Gitsem huzuru koklasam Egede Aşk nereden nereye Soldan sağa dört harf Ölüm yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye Son bir defa boynuna sarılıp Gitsem huzuru koklasam Egede Aşk nereden nereye Soldan sağa dört harf Ölüm yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye Son bir defa boynuna sarılıp Gitsem huzuru koklasam Egede Aşk nereden nereye Soldan sağa dört harf Ölüm yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye
Gripin - Aşk Nerden Nereye (PowerTürk Akustik) 04:49
Gripin - Aşk Nerden Nereye (PowerTürk Akustik) 111 izlenme - 2 yıl önce Gripin - Aşk Nerden Nereye (PowerTürk Akustik)
Gripin - Ask Nereden Nereye ( Akustik) 05:11
Gripin - Ask Nereden Nereye ( Akustik) 195 izlenme - 1 yıl önce Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Cesaretimi topladım, gururumu ezdim geçtim Bir zeybek gibi dimdik dikildim tam karşında Son bir defa Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölümYazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? Bu ilk defa değil ki Kimselere inanmadım Yalanlar söylemeye başladığım günden beri Bu ilk defa Körfez'e döndüm yüzümü bir zeybek gibi dimdik Yalnızlıklardan ördüğüm duvarları yıkmak için Sonsuza kadar Bugün fal bakmayı öğrendim Elini tutabilmek için, Son bir defa ! Boynuna sarılıp, gitsem Huzuru koklasam Ege'de Aşk nereden nereye? Soldan sağa dört harf ölüm Yazılmamış beş harf hayat Aşk nereden nereye? (x3)
nerden nereye 01:47
nerden nereye 202 izlenme - 7 yıl önce