Hoşgeldiniz!

nesrin topkapı

Nesrin Topkapı - (1981/82 Yılbaşı) 06:46
Nesrin Topkapı - (1981/82 Yılbaşı) 201 izlenme - 3 ay önce 4 nesilin baba oğul dede ve büyük dede olarak aynı şekilde bakıp "ohşş anam" dediği, tabir-i malumsa daşş gibi olan bir insan. bir ajda pekkan bi bu.
Sibel Can ve Nesrin Topkapı Dans Dersleri 06:54
Sibel Can ve Nesrin Topkapı Dans Dersleri 1.266 izlenme - 6 ay önce bir neslin aklını başını almış olan Nesrin Topkapı'nın 2008 yılbaşı gecesi Sibel Can ile birlikte verdiği oryantal dersi. Nesrin Topkapı'nın öğretme tekniği hayran olunacak cinsten.
NESRİN TOPKAPININ PİLİÇ DOLMASI - STUFFED CHICKEN OF NESRİN TOPKAPI 14:37
NESRİN TOPKAPININ PİLİÇ DOLMASI - STUFFED CHICKEN OF NESRİN TOPKAPI 12 izlenme - 1 ay önce Abdullah usta ve Ayşegül Bayıcının sunumlarıyla; Mutfaklarda günlük yaşantınızda faydalanabileceğiniz bilmeniz gereken püf noktalarını veriyor. Uygulamalı yemek, kek, pasta, salata, ızgara vb. yaparak çok farklı tatlarla sizi tanıştırıyor. YİYECEKLERİMİZİN ÇOĞUNU DOĞAL HALLERİYLE DEĞİL, PİŞİRİLDİKTEN SONRA YİYORUZ. Bunu bazen lezzeti artırmak, bazen yenilebilir hale getirmek, bazen de farklı besinleri aynı tabakta buluşturmak amacıyla yapıyoruz. Doğal olan şeyleri yenilebilir hale getirmek için yaptığımız hatalar eksikleri sizlerle paylaşıyorlar Mutfağınızda bulabileceğiniz malzemelerle yöresel farklı yemekleri pratik uygulamalı yaparak anlatıyor. Mutlaka izleyiniz. Olimpist'in katkılarıyla gençlerin mutfakta bilmedikleri ve mutfağı sevenlere farklı tatlar uygulamalı sunumu ile Abdullah ustanın profesyonel çekimlerle sıkılmadan izleyebilirsiniz.
1981 Yılbaşı Gecesi - Dansöz Nesrin Topkapı 06:46
1981 Yılbaşı Gecesi - Dansöz Nesrin Topkapı 2.750 izlenme - 11 ay önce Yılbaşı gecesi denilince bir çok insanın aklına ilk gelen şey televizyondaki dansöz şovdur. Nesrin Topkapı da 1981 yılbaşında o dönemin tek televizyon kanalı olan TRT-1'de yayımlanan yılbaşı özel programında gece 12'den sonra sahne aldı, böylece Türkiye'de televizyona çıkan ilk dansöz oldu.
nesrin topkapı / süper belly dance 03:19
nesrin topkapı / süper belly dance 24.534 izlenme - 7 yıl önce
Bir Zamanlar Türkiye - Dans Tarihimiz - 2. Bölüm 14:07
Bir Zamanlar Türkiye - Dans Tarihimiz - 2. Bölüm 14 izlenme - 3 ay önce Birkaç yıl önce Kanal 24'te yayınlanan Bir Zamanlar Türkiye Programı bu bölümde Türkiye'nin dans tarihini ele alıyor. Disko, Tolgahan, Nesrin Topkapı, Komedi Dans Üçlüsü, Aytunç Bentürk, Hakan Peker, Coşkun Evcim ve Aciiiiiiiiiid...
Orhan Gencebay - Dalga Dalga (Enstrümental) 02:06
Orhan Gencebay - Dalga Dalga (Enstrümental) 4 izlenme - 2 ay önce Nesrin Topkapı videolarını görünce ve müziğini dinleyince onun kim bestelediği aklıma geldi ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.