Hoşgeldiniz!

oblivion fragman

Oblivion Fragman 03:11
Oblivion Fragman 6.836 izlenme - 3 yıl önce Yapım:2013 - ABD Tür:Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera Süre:126 dakika Yönetmen:Joseph Kosinski Oyuncular:Morgan Freeman, Tom Cruise, Olga Kurylenko, Melissa Leo, Nikolaj Coster-waldau Senaryo:William Monahan, Joseph Kosinski, Yapımcı:Peter Chernin
Oblivion Fragman 02:28
Oblivion Fragman 4.160 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough gibi isimlerin yer aldığı ve Aksiyon Bilim Kurgu tarzındaki Oblivion filminin resmi fragmanı.
Oblivion Fragman 02:35
Oblivion Fragman 2.085 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Tom Cruise'un yer aldığı Oblivion filminin yayınlanan ilk fragmanı.
Oblivion Fragman 02:31
Oblivion Fragman 315 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Tom Cruise, Morgan Freeman, Andrea Riseborough gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Oblivion filminin resmi fragmanı.
Oblivion Fragman 02:30
Oblivion Fragman 167 izlenme - 3 yıl önce Başrolünde Tom Cruise'un yer aldığı ve bilim kurgu aksiyon tarzındaki Oblivion filminin resmi fragmanı.
Oblivion Fragman 02:35
Oblivion Fragman 23 izlenme - 3 yıl önce Oblivion Fragman
Oblivion Tv Fragman 01:00
Oblivion Tv Fragman 150 izlenme - 3 yıl önce Oblivion filminin televizyonlarda yayınlanan fragmanı.
Oblivion Kısa Fragman 00:30
Oblivion Kısa Fragman 57 izlenme - 3 yıl önce Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı Oblivion filminin televizyonlarda yayınlanan kısa fragmanı.
Oblivion Türkçe Özel Fragman 03:05
Oblivion Türkçe Özel Fragman 138 izlenme - 3 yıl önce Oblivion filminin ünlü oyuncusu Tom Cruise ve yönetmeniyle yapılan çok özel türkçe röportaj.
Watch Oblivion Official Trailer 02:21
Watch Oblivion Official Trailer 216 izlenme - 3 yıl önce Watch Oblivion Official Trailer
Oblivion Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:30
Oblivion Türkçe Altyazılı İlk Fragman 143 izlenme - 3 yıl önce Oblivion 12 Nisan 2013'te Sinemalarda!
Sands of Oblivion (Fragman) 01:04
Sands of Oblivion (Fragman) 118 izlenme - 1 yıl önce Filmin Adı: Lanetli Tapınak Filmin Türü: Aksiyon, Macera Filmin Yılı: 2007 Filmin Oyuncuları : Adam Baldwin, Dan Castellaneta, Morena Baccarin, George Kennedy, Victor Webster 2007 yapımı Sands of Oblivion (Lanetli Tapınak) filminin fragmanı. Bu hikaye antik Mısır lanetinin üzerine kuruludur. Dr. Alice Carter ve yardımcısı Mark Tevis bu laneti nasıl açığa çıkarıp yok edeceklerdir.
Tom Cruise Röportaj - Oblivion 03:05
Tom Cruise Röportaj - Oblivion 231 izlenme - 3 yıl önce Oblivion filminin başrol oyuncusu Tom Cruise ile yapılan çok özel röportaj.
Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:34
Oblivion Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 4.698 izlenme - 3 yıl önce Oblivion 12 Nisan'da sinemalarda. 'TRON Efsanesi'nin yönetmeninden ve 'Maymunlar Cehennemi Başlangıç' filminin yapımcısından, başrolünü Tom Cruise'un oynadığı özgün ve çığır açan bir film geliyor. Tanınmayacak şekilde değişmiş olan geleceğin görkemli Dünya'sında, geçmişiyle yüzleşen bir adam; bir yandan insanlığı kurtarmak için mücadele verirken bir yandan da günahlarından arınıp yepyeni şeyler öğreneceği bir yolculuğa çıkıyor. Jack Harper (Cruise), Dünya'da geriye kalan birkaç insansız uçak teknisyeninden biridir. Scavs olarak bilinen tüyler ürpertici tehdide karşı yıllardır verilen savaşın ardından büyük bir operasyonun parçası olarak hayati kaynakların çıkarılmasıyla ilgilenen Jack'in görevi neredeyse bitmek üzeredir. Yerden binlerce metre yukarıdaki nefes kesici göklerde yaşayan ve oraları devriye gezen Jack'in sürdüğü bu yaşam, iniş yapmış bir uzay mekiğindeki güzel bir yabancıyı kurtarınca alt üst olur. Bu güzel yabancının gelişi, Jack'in bildiği her şeyi sorgulamasına yol açan bir olaylar zincirini tetikler ve insanlığın kaderini Jack'in ellerine teslim eder.
Oblivion - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 02:30
Oblivion - Türkçe Altyazılı İlk Fragman 10 izlenme - 1 yıl önce Yayın Tarihi:12 Nisan 2013 Oyuncular:Tom Cruise, Olga Kurylenko, Morgan Freeman Filmin Özeti:Askeri bir yönetim biri Jack adında deneyimli bir askeri , insanoğlunun bir zamanlar "Dünya" diye adlandırdığı terk edilmiş bir gezegene keşif için yollar. İnsanlığın büyük yok oluştan önce nasıl koşullarda yaşadığını araştırmakla dahası yaşayan her hangi bir canlı olup olmadığını bulmakla görevlidir. İnsanlığın bir zamanlar yuvası olan Dünya gezegeni birtakım uzaylı canlılar tarafından işgal edilmiştir ve gezegende hala varlıklarını sürdürmektedirler. Jack tüm bunları araştırmakla görevliyken, karşısına hiç beklenmediği sürprizler de çıkacaktır...
OBLIVION TÜRKÇE ALTYAZILI İLK FRAGMAN 02:30
OBLIVION TÜRKÇE ALTYAZILI İLK FRAGMAN 39.286 izlenme - 3 yıl önce OBLIVION 12 NİSAN 2013'TE SİNEMALARDA!
wondrous oblivion 02:04
wondrous oblivion 49 izlenme - 5 yıl önce
Oblivion (2013) Türkçe Altyazılı İzle Fragman 02:36
Oblivion (2013) Türkçe Altyazılı İzle Fragman 188 izlenme - 3 yıl önce Tom Cruise'un uzak bir gezegene giderek burada yaşayan canlıların kalıntılarını yok etmekle görevlendirilmesi ve yolculuğu sırasında bu görevini ve kendini s...
The Land Of Oblivion / Terre Outragée 01:55
The Land Of Oblivion / Terre Outragée 58 izlenme - 2 yıl önce The Land Of Oblivion / Terre Outragée
Oblivion - Tom Cruise Türkçe Özel Fragman 02:16
Oblivion - Tom Cruise Türkçe Özel Fragman 1.247 izlenme - 3 yıl önce Başrolünde Tom Cruise yer aldığı Oblivion filminin, Tom Cruise ve Joseph Kosinski ile yapılan röportajlarla birlikte film için sahnelerden oluşan Türkçe özel fragman
Oblivion Uzay Gemisinin Yapılışı - Özel Fragman 02:59
Oblivion Uzay Gemisinin Yapılışı - Özel Fragman 413 izlenme - 3 yıl önce Tom Cruise başrollerinde yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Oblivion filminin kamera arkası ve uzay gemisinin yapılışını anlatan görüntülerden oluşan çok özel fragman.
Tom Cruise Oblıvıon İle Geliyor! İşte Yeni Fragman! 02:32
Tom Cruise Oblıvıon İle Geliyor! İşte Yeni Fragman! 210 izlenme - 3 yıl önce Tron Efsanesi’nin yönetmeninden başrolünü Tom Cruise’un oynadığı özgün ve çığır açan bir film geliyor
Oblivion (2013) – 3. Fragmanı 02:28
Oblivion (2013) – 3. Fragmanı 51 izlenme - 3 yıl önce Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı Oblivion, TRON: Legacy’nin yönetmeni ile Rise of the Planet of the Apes’in yapımcısının yarattığı orijinal ve çığır açacak bir film… Görkemli gelecekte, artık tanınmayacak halde olan Dünya’da, bir yandan insanoğlunu kurtarmaya çalışan bir adamın geçmişle hesaplaşması onu bir kurtuluş ve keşif yolculuğuna sürükler. Jack Harper (Cruise) Dünya üzerinde geriye kalan birkaç insansız hava aracı tamircisinden biridir. Scavlar olarak bilinen korkunç bir tehditle yıllarca süren savaşın ardından hayati kaynakları kurtarmak için yapılan büyük bir operasyonun parçası olan Jack’in görevi neredeyse bitmiştir. Gökyüzünde binlerce kilometre yükseklikte yaşayan ve devriye gezen Jack’in hayatı yere inen bir uzay gemisinden güzel bir yabancıyı kurtarmasıyla değişir. Kadının gelişi, Jack’in bildiği her şeyi sorgulamasına neden olan bir dizi olayı tetikler. Bu olayların sonucunda, insanlığın kaderi Jack’in ellerindedir.
phantasm ıv oblivion 01:32
phantasm ıv oblivion 281 izlenme - 5 yıl önce
living in oblivion 02:19
living in oblivion 242 izlenme - 5 yıl önce olabilecek bütün aksaklıkların gerçekten olduğu bir film setinde geçen bir günlük bir çekimi anlatıyor film. yönetmeni oyuncuları teknik ekibi ve de seyirciyi çileden çıkaran aksaklıklar bunlar; patlayan lambalar atlanan replikler kayıp kameraman sete giren huysuz cüce daha neler neler...
wondrous oblivion fragmanı 1 02:04
wondrous oblivion fragmanı 1 24 izlenme - 4 yıl önce
living in oblivion fragmanı 1 02:19
living in oblivion fragmanı 1 136 izlenme - 4 yıl önce olabilecek bütün aksaklıkların gerçekten olduğu bir film setinde geçen bir günlük bir çekimi anlatıyor film. yönetmeni oyuncuları teknik ekibi ve de seyirciyi çileden çıkaran aksaklıklar bunlar; patlayan lambalar atlanan replikler kayıp kameraman sete giren huysuz cüce daha neler neler...